Najlepšie hodnotenia

K chorobe nesedel v pečeni ... a ani si nemyslel, že si sadnete! Ľudská pečeň je najväčšou žľazou v tele, ktorá vykonáva mnoho životne dôležitých funkcií. Podieľa sa na procese trávenia, neutralizuje škodlivé látky, akumuluje glukózu a krv, produkuje cholesterol a bilirubín, hormóny a enzýmy.

Čítajte Viac

Dobrý tón - kľúč k úspechu! Byť rovnaký po celú dobu je nuda. Preto sú ženy šťastné, že môžu voľne experimentovať. Prvým sa často stáva, že vlasy, ale čpavkové farbivá kazia ich štruktúru, otravu tela škodlivými látkami. Okrem toho akékoľvek rezistentné farbivo trvá dlhú dobu a obmedzuje rozsah experimentov.

Čítajte Viac

Hodnotenie heavyweights zo sveta inštalatérskych liatinových kúpeľov nezaberá najväčší podiel na ruskom trhu. Medzi 10.000 ponúk na najväčší internet agregátor Yandex.Market liatinové kúpele len asi 400 (pre porovnanie: akrylátové vane - viac ako 9000). Zdá sa vám, že je ľahké vybrať si liatinový kúpeľ? Poďme na to.

Čítajte Viac

Nikdy sa nevzdám, nenechám sa zlomiť! V tomto článku sa zoznámite s piatimi najlepšími oceľovými vaňami, ktoré sa najčastejšie kupujú v roku 2014. Pri štúdiu názorov zákazníkov sa ukázalo, že voľba sa zastavila hlavne na ruských a európskych kúpeľoch. Mnohí majitelia kúpeľov hovoria, že ruské rastliny vyrábajú kvalitné výrobky a radšej podporujú domácich výrobcov.

Čítajte Viac

Nie v oku, ale v obočí - vyberáme si trvalé a neškodné farbivo na obočie! Majitelia tmavých vlasov majú šťastie - nasýtená farba obočia je zvyčajne daná prírodou. Prírodné blondínky sú ťažšie: musíte zvoliť správny tón, hľadať "svoju" značku, neustále odtieň. Pri zmene obrazu s podobnými problémami sa však stretávajú dievčatá rôznych typov farieb.

Čítajte Viac

Najspoľahlivejší spôsob, ako napraviť "zubné nedokonalosti" Ak sa človek rozhodne vyliečiť vady chrupu pomocou konzolového systému, hlavnou úlohou lekára a pacienta je zvoliť si návrh, ktorý uspokojí oba parametre svojimi parametrami. Estetika zariadenia a trvanie liečby sa často stávajú hlavným parametrom voľby pre pacienta a pre zubného lekára účinnosť jeho účinku.

Čítajte Viac

Využite silu prírody pre krásu a zdravie Hlavnou zložkou mnohých produktov starostlivosti o pleť - obvyklých prírodných olejov. „Olejové vzorce“ sú charakteristické najmä pre séra, hydratačné, ošetrujúce krémy a masky. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, rastlinné tuky sú užitočné nielen pre suchosť a kozmetické chyby s tým spojené.

Čítajte Viac

Aký druh sprchy poteší dušu a telo? Obrovský sortiment sprchovacích kabín, európskych aj čínskych, predstavuje pre kupujúceho ťažkú ​​voľbu. Rôzne existujúce modely môžu zmiasť kohokoľvek, aby sme nemuseli utrácať peniaze navyše, určite jasne určujete funkčnosť, ktorú potrebujete.

Čítajte Viac

Výber najlepších modelov vodovodných, elektrických a kombinovaných vešiakov na uteráky pre vašu kúpeľňu Vyhrievané vešiaky na uteráky sú dnes neodmysliteľnou súčasťou interiéru kúpeľne nielen z funkčného, ​​ale aj estetického hľadiska. Na domácom trhu nájdete veľa podobných zariadení z rôznych materiálov, rôznych tvarov a nákladov.

Čítajte Viac

Pri hľadaní tvárnej a elastickej škály lepidiel na dlaždice má desiatky a možno aj stovky položiek. V skladoch sú vyčlenené samostatné kategórie pre exteriérové ​​a interiérové ​​kompozície; existuje odstupňovanie nákladov; Často dochádza k separácii suchých zmesí na obklady a dlažby.

Čítajte Viac

Počúvajte počúvanie Problém so sluchom môže byť vrodený aj získaný problém. V prípade vrodených abnormalít je všetko jasné: nepriaznivá dedičnosť, neúspešná kombinácia génov, zaostalosť sluchových orgánov ... Ale, bohužiaľ, čiastočná strata sluchu sa môže vyskytnúť v prípade fyzického poranenia alebo ako profesionálne zranenie, ak je profesia spojená s denným testovaním hlasnými zvukmi.

Čítajte Viac

Vysávač bez nedostatkov - alebo nevýhody dvojnásobne? Chápeme expertov, rád by som získal vysávač, ktorý bude spĺňať najmodernejšie technológie, ale zároveň bude mať poznámky o technickom konzervativizme? Možno stojí za to zvážiť vysávač, ktorý kombinuje moderný kontajner a tašku, ktorá je nám už známa na zber prachu?

Čítajte Viac

Pevne, jemne a na dlhú dobu Chcete, aby ľudia krásne? Ste leshmeker alebo nováčik majster rias? Potom bude hodnotenie veľmi vítané! 1. miesto. "Dolce Vita" Najlepšie lepidlo pre predĺženie rias premium class Hodnotenie: 10 z 10. Priemerná cena: 1300 rub. "Dolce Vita" - vysoko kvalitné lepidlo na predĺženie rias.

Čítajte Viac

Pohodlné, štýlové, lacné Čo na gauči nerobíme! Odpočívame a pracujeme, obedujeme a pijeme čaj, vítame hostí ... Pohovka slúži ako ihrisko pre naše deti a posteľ pre "kráľa domácich zvierat" - mačky. A z rôznych modelov, oči bežia. Vybrali sme pre vás 5 modelov sedacích súprav, ktoré sú najviac spokojní so svojimi majiteľmi.

Čítajte Viac

Všetko najlepšie pre manikúru v jednej kozmetickej taške V starostlivosti o nechty nemôžete robiť bez niekoľkých základných nástrojov, ktoré náš život podstatne uľahčia a eliminujú potrebu navštíviť salón. Aspoň jeden pilník na nechty, spevňujúci bezfarebný lak a obľúbené nožnice sú v každej kozmetickej taške. Ale ak pôjdete na kompletnú sadu manikúra nastaviť trochu viac mazaný, bude to oveľa jednoduchšie starostlivosť o nechty.

Čítajte Viac

Tvárové krémy 25+: Čo je v tube? Ak máte 25 rokov a ešte ste nezačali zodpovedne starať o svoju pleť, je čas začať to robiť! V 35-40 rokoch bude pokožka reagovať s vďačnosťou. Ale ako si vybrať primeranú starostlivosť o pleť, ktorá je ešte mladá, ale potrebuje ochranu a zvýšenú pozornosť? „Expertná cena“ sa rozhodla zozbierať v jednom článku názory profesionálnych kozmetológov a bežných žien o najlepších pleťových krémoch kategórie 25+.

Čítajte Viac

Hodnotenie populárnych značiek zariadení pre šport, rekreáciu a cestovný ruch Čo je športové oblečenie pre súčasných? Pohodlie a pohodlie nie sú v prvom rade medzi spotrebiteľmi - sú štandardne špecifikované. Podporovatelia zdravého životného štýlu a aktívneho trávenia voľného času pri výbere tenisky alebo top pre fitness tréning založený na štýle, originalite a samozrejme popularite výrobcu značky.

Čítajte Viac

Výber dobrého ranného sľubu Čo človek potrebuje, aby sa stretol s novým dňom vo veselej nálade? Dobré počasie pred oknom, zábavná pieseň na budíku a posteľná bielizeň, ktoré je príjemné prebudiť sa. Rebríček predstavuje najobľúbenejších najlepších výrobcov spacích textílií. Priemerná cena je uvedená ako cena najviac zakúpenej sady posteľnej bielizne z kalika alebo saténu.

Čítajte Viac

Alebo ako ušetriť čas, peniaze a nervy V našej dobe špičkových technológií sa nákup tovaru cez internet stáva čoraz bežnejším. A to je prirodzené, pretože v tomto prípade človek šetrí svoj čas, vyhýbať sa dlhým radom, peniazom - nakupovať cez internet je oveľa výhodnejší, a preto jeho neoceniteľné nervové bunky, ktoré, ako vieme, nie sú obnovené.

Čítajte Viac

Prvé zuby a zuby múdrosti sú bezbolestné, existujú deti, ktoré prežijú kľud, bez toho, aby zažili bolestivé pocity, v iných tento proces spôsobuje dlhodobé nepohodlie a viditeľné zhoršenie celkového stavu. Na uľahčenie procesu prerezávania mliečnych zubov alebo ich nahradenia permanentnými sa používajú špeciálne gély.

Čítajte Viac