Najlepšie najlepšie

Nejazdite cez uši! Hoci hluk je ďaleko od najdôležitejších charakteristík pneumatík pre automobily (napríklad pretekárske klzáky kvôli nedostatku vzorky behúňa budú prakticky tiché, ale ako ich môžeme jazdiť po daždi?), Dnes sa na to zameriame. Vo vysoko kvalitných letných pneumatikách sú možnosti už dosť schopné pokryť potreby štandardného režimu prevádzky automobilu.

Čítajte Viac

Chápeme, prečo v skutočnosti robí hluk a vyberá si výrobcu, ľudská fyziológia je taká, že naše telo potrebuje odpočinok. No, nemôžeme zostať celý deň hore! Spánok je nevyhnutný a pokiaľ možno ticho. Najčastejšie naši susedia a, čo je zvláštne, naša vlastná chladnička rušia náš pokoj.

Čítajte Viac

V kroku s dobou - prehľad najzaujímavejších inovácií smartfónov v roku 2017 Najlepšia inovácia smartfónov súčasného roku 2017 nás naďalej teší zvýšením produktivity a ďalších dôležitých charakteristík a treba zdôrazniť nasledujúce dva trendy. Vlajkové lode - odklon od klasických proporcií obrazovky v prospech zvýšenia kompaktnosti smartfónu.

Čítajte Viac

Výber smartfónu, ktorý možno počuť Nesmie chýbať dôležitý hovor, počuť budík v dopoludňajších hodinách, zistiť, čo hovorí hovorca, zatiaľ čo na preplnenom mieste - vo všeobecnosti ide o obvyklé požiadavky na mobilný telefón.Ak sa nezaoberáte tvrdením o kvalite, potom najobjektívnejšou charakteristikou zodpovednou za ich implementáciu je akustický tlak vyvolaný akustickou cestou smartfónu.

Čítajte Viac

Bez drôtov oveľa pohodlnejšie! Technológia Bluetooth bola prvýkrát uvedená do mobilných telefónov pred viac ako desiatimi rokmi. Teraz je podporovaná prevažnou väčšinou tlačidlových zariadení a prakticky akýmkoľvek smartfónom alebo tabletom, nehovoriac o laptopoch. Ale ak už skôr používali „modrý zub“ používatelia hlavne na prenos súborov, zvonení alebo fotografií, v súčasnosti sú bezdrôtové komunikačné možnosti žiadané z iného dôvodu.

Čítajte Viac

Kvalita Fínska s tlačidlami Ako viete, mobilnú divíziu Nokia kúpil softvérový gigant Microsoft. V tomto ohľade, prechod na vydanie smartphonov fungujúcich pod kontrolou Windows Phone. V niektorých obchodoch však stále nájdete tradičné tlačidlá Nokia. V tomto rebríčku - to najlepšie z nich.

Čítajte Viac

Špičkové modely na sledovanie trhákov Chystáte sa do kina je jedným z najpopulárnejších spôsobov, ako tráviť voľný čas s veľkým počtom ľudí. Našťastie, hollywoodsky a domáci filmový priemysel nás neustále potláča novými trhákmi, vrátane 3D. Diváci sú tradične lákaní neuveriteľne veľkolepými špeciálnymi efektmi, ktorých kúzlo spočíva nielen vo vizuálnom vnímaní toho, čo sa deje na obrazovke, ale aj vo vysoko kvalitnom zvuku.

Čítajte Viac

2018 hodnotenie: najlepšie prípady pre PC podľa odborníkov a užívateľov Hoci počítače prípady boli dobre štandardizované od IBM AT, môžete si zmiasť dnes v rôznych modelov, a konkrétny model nemusí vyhovovať žiadnej konfigurácii hardvéru. Klasická chyba počas montáže je už dlho pokusom o ukotvenie vysokej „veže“ chladiča úzkym telom, keď sa ukáže, že nie je možné zatvoriť bočný kryt.

Čítajte Viac

2018 hodnotenie: najlepšie rádio prijímače podľa odborníkov a kupujúcich.Niekedy sa zdá, že rádio je minulosťou. Mnohí ľudia radi používajú flash disk alebo pamäťovú kartu, kde je uložená ich obľúbená hudba, alebo si ju stiahnite do smartfónu. Neexistuje však žiadna náhrada za radosť z „chôdze“ prostredníctvom rádiových vĺn pri hľadaní obľúbenej rozhlasovej stanice alebo dobrej piesne.

Čítajte Viac

Dvaja operátori si vyberú dvoch! Dual SIM smartphony nie sú na Západe veľmi obľúbené. Ale naši zákazníci sa na tento parameter často pozerajú. Možnosť použitia dvoch SIM kariet je obzvlášť dôležitá pri cestovaní pri zakúpení karty miestneho operátora. V našom rebríčku - najlepšie smartphony, v dizajne ktorých sú dva sloty pre SIM karty.

Čítajte Viac

Vynikajúca optika pre japonské výrobky Kamery Nikon majú obrovskú flotilu optiky. Japonská spoločnosť každoročne vyrába niekoľko nových modelov, ktoré robia to isté a niektoré tretie strany, ktoré vyrábajú šošovky, ktoré vyhovujú telu Nikon. A ak sú skúsení fotografi dobre oboznámení s takým bohatým parkom optiky, potom to neplatí pre začiatočníkov.

Čítajte Viac

Digitalizácia dokumentov by mala byť rýchla a kvalitná, preklad kníh, časopisov a fotografií do digitálneho formátu nie je najjednoduchšou a najprístupnejšou úlohou. Samozrejme, môžete si odfotiť stránku časopisu na fotoaparáte zabudovanom v smartfóne. V poslednom momente môžete text dokonca odlíšiť, ale nemôžete ho nazvať ľahkým čítaním.

Čítajte Viac

Vždy v kontakte Rádiá na veľmi dlhú dobu nestratia svoju popularitu. Samozrejme, že môžu ľahko nahradiť mobilné telefóny a smartfóny. Ale hovoriť s ich pomocou vyžaduje peniaze a, čo je dôležité, sa nachádza v blízkosti veže mobilnej komunikácie. A rádio všetky tieto konvencie jednoducho nepotrebujú! Rádio preto využívajú skúsení poľovníci a rybári, nehovoriac o polícii a armáde.

Čítajte Viac

Hodnotenie 2019: najlepšie pevné disky podľa odborníkov a kupujúcich Nie je to tak dávno, čo skratka SSD bola synonymom nespoľahlivosti, hoci v prvom rade to nebol problém princípu ukladania dát, ale nedokonalosti regulátorov. V dnešnej dobe je dokonca možné v segmente rozpočtu vybrať najlepší disk SSD pre počítač alebo prenosný počítač, ktorý bude nahradený rýchlejšie pre aktualizáciu, než sa vyčerpajú zdroje.

Čítajte Viac

S týmito smerovačmi na vás čaká stabilné pripojenie Wi-Fi, ktoré je dnes dostupné všade tam, kde je prístup k domácemu internetu. Vykonať jeho pripojenie nebude ťažké ani pre nepripraveného používateľa. Voľba vhodného modelu routera pre domov pre mnohých z nich však nie je jednoduchá.

Čítajte Viac

Najspoľahlivejšia metóda ukladania dát Všetky moderné externé disky podporujú tretiu verziu špecifikácie univerzálnej sériovej zbernice, hoci sú kompatibilné s druhou. Stačí mať na pamäti, že priemerný USB2 radič nie je schopný poskytnúť pevný disk s prúdom požadovanej hodnoty a pre túto operáciu potrebujete Y-kábel pre toto pripojenie a pod konektorom Micro-B na druhom konci.

Čítajte Viac

2018 hodnotenie: ako priniesť príjemnú mikroklímu do domu Suchý vzduch nie je najpríjemnejší jav. Spôsobuje nepríjemné pocity a dokonca aj rôzne ochorenia. A potom prísť na pomoc zvlhčovačov. V našom ratingu - najlepšie jednotky tohto druhu, prezentované na domácom trhu.

Čítajte Viac

2018 hodnotenie: najspoľahlivejšie HDD pre PC Rozhodujúcu úlohu pri výbere najlepšieho pevného disku HDD pre počítač alebo notebook hrá jeho budúce použitie a rozpočet.

Čítajte Viac

Preskúmanie najlepších televízorov s uhlopriečkou obrazovky 42 - 43 ° podľa recenzií odborníkov a bežných zákazníkov Televízory s uhlopriečkou obrazovky 107 - 109 cm sa už dnes nepovažujú za veľké. Skôr je univerzálna z hľadiska možnosti umiestnenia. Sú ideálne pre obývaciu izbu alebo spálňu a dokonale zapadajú do interiéru veľkej kuchyne.

Čítajte Viac