Opravy a výstavba

Parketová doska je jednou z najpopulárnejších podlahových krytín, v neposlednom rade vďaka vynikajúcemu vzhľadu a prirodzenosti materiálov použitých pri jej výrobe. Na čo je tento materiál dobrý a má významné nedostatky? Naši odborníci pochopili tieto problémy. Vlastnosti a štruktúra Parketová doska je úplne prírodný a ekologický materiál, ktorý sa používa ako praktická a odolná podlahová krytina.

Čítajte Viac

V poslednej dobe sa kremenná vinylová dlaždica stáva stále populárnejšou medzi spotrebiteľmi aj profesionálnymi staviteľmi. Výrobcovia nahlas oceňujú svoj produkt a uvádzajú jeho jedinečné vlastnosti. Je skutočne dobrý? Naši odborníci zistili všetky silné a slabé stránky produktu.

Čítajte Viac

Na optimalizáciu procesu konečnej úpravy podlahy dekoratívnym náterom je potrebné nielen kvalitatívne, ale aj presne vypočítať proces sušenia. Inštalácia dlaždíc a laminátu samozrejme nie je možná okamžite po nanesení hromadnej vrstvy. Ako zistiť, do akej miery bude taká podlaha suchá? Naši odborníci to vyzvú.

Čítajte Viac

Poškodenie alebo delaminácia dlaždice z podlahy počas jej prevádzky nie je neobvyklé. Mnoho ľudí mylne považuje tento problém za príliš závažný a vyžaduje úplnú výmenu náteru. V skutočnosti je všetko oveľa jednoduchšie - chybný prvok sa dá bez problémov odstrániť a nahradiť novým. Hlavná vec je vedieť, ako a ako to urobiť.

Čítajte Viac

Ak si myslíte, že potrebujete zrkadlo v kúpeľni len na to, aby ste si čistili zuby alebo sa oholili správne, potom sa mýlite. V skutočnosti je to veľmi dôležité príslušenstvo, ktoré môže zdôrazniť sofistikovanosť dizajnu a moderná kúpeľňa je často skutočným umeleckým dielom. Pochopenie dôležitosti tohto okamihu, odborníci časopisu "Expert" vám povedia, ako správne zavesiť zrkadlo v kúpeľni a na aké body by ste mali venovať pozornosť, berúc do úvahy vlastnosti rôznych povrchov.

Čítajte Viac

Povrchová úprava keramickými obkladmi je najobľúbenejšou a najrozšírenejšou možnosťou dokončovania kúpeľne. Súčasne je po dokončení obkladových prác potrebné pre úplné usporiadanie kúpeľne v stenách vyvŕtať otvory na zavesenie skriniek, políc, inštaláciu vodovodných kohútikov, vyhrievaných košov na uteráky, zásuviek, vypínačov atď.

Čítajte Viac

Opravy, ako viete, sú dlhé veci, vyčerpávajúce a nákladné. Aby sa tento nepríjemný proces urýchlil, mnohí sa ponáhľajú dokončiť celý rad dokončovacích prác a zabudli, že je potrebné čas urobiť všetko - niekedy tento okamih nemožno obísť. To isté platí pre podlahové dlaždice. Pretože tento materiál vykazuje maximálne zaťaženie, je dôležité po inštalácii dodržať čas schnutia.

Čítajte Viac

V kúpeľni sa často stáva úložisko nepotrebných vecí, náradia a domácich chemikálií. Zvyčajne ich zasúvame pod kúpeľňu, čo kazí dizajn, ale existuje východisko zo situácie a odborníci, ktorí spolupracujú s časopisom „Expertology“, to vedia určite. Vďaka ich praktickým skúsenostiam pochopíte, ako si môžete nainštalovať obrazovku pod vaňu vlastnými rukami, bez toho, aby ste poškodili drahý dizajn.

Čítajte Viac

Opláštenie stien kúpeľne plastovými panelmi je lacnejšou alternatívou ako keramická dlažba, ale má svoje vlastné výhody. Naši odborníci v oblasti výstavby a opráv analyzovali výhody a nevýhody tohto typu povrchovej úpravy a vypracovali postupné pokyny na inštaláciu, ktoré je možné vykonať dvoma spôsobmi.

Čítajte Viac

Keramická dlaždica na opláštenie je drahý materiál, preto je dôležité presne vypočítať správnu sumu potrebnú na prácu, aby nevznikli zbytočné finančné náklady. Naši odborníci - špecialisti v oblasti výstavby a opráv, pripravili podrobné pokyny na výpočet množstva materiálu na dokončenie kúpeľne alebo kúpeľne.

Čítajte Viac