Otázky a odpovede

Ceramic vs. Teflon - kto vyhrá? Teflón alebo polytetrafluóretylén, PTFE. Najznámejšie a populárne k dnešnému pokrytiu. Typ tepelne odolného plastu, ktorý je aplikovaný na hliník. Teflón sa „obáva“ kovových zariadení (poškriabaných), prehriatia a veľkých poklesov teploty (náter sa opotrebováva rýchlejšie).

Čítajte Viac

Akú jednotku si vybrať začiatočného majstra? Šijací stroj - zariadenie pre ploché šitie. Takéto stehy sa používajú na produktoch, ktoré dobre priliehajú k telu (spodná bielizeň, nohavice, detské oblečenie). Šijací steh je pomerne tesný, takže sa používa aj na blikajúce trvanlivé časti oblečenia - napríklad vrecká alebo slučky (slučky na opasky).

Čítajte Viac

Myslite pilulku alebo mysli pilulku? Vek špičkových technológií sa vyvíja veľmi rýchlo. Teraz na trhu je neuveriteľná sada elektronických prístrojov a často hranice funkčnosti medzi týmito alebo inými zariadeniami sa stávajú menej nápadné. V tomto prehľade sa pokúsime zistiť, čo je lepšie - tablet alebo smartphone.

Čítajte Viac

Výber čaju - čo bude znamenať označenie? Ak chcete zistiť, či sa vám páči čaj alebo nie, nie je potrebné to vyskúšať. Existujú tri hlavné ukazovatele kvality čaju, ktoré môžete ľahko vyhodnotiť priamo v sklade: Vzhľad balenia Najlepšie balenie čaju je nepriehľadné. Ale veľkí výrobcovia často robia krabicu s oknom na účel a vložia čaj dovnútra do plastovej priehľadnej tašky.

Čítajte Viac

Ako sa zbaviť nepríjemného zápachu v chladničke: tipy na ženy v domácnosti Mnohé ženy v domácnosti hriech, pretože nemajú čas sledovať a vyhadzovať všetky zvyšky potravín v čase. Ale chladničky vonia ako najhorlivejší pozorovatelia čistoty. Takáto chladnička môže nielen pokaziť chuť vo fáze otvorenia dverí, ale tiež zanechať nepríjemnú arómu na výrobky tam uložené.

Čítajte Viac

Vplyv fluoridu v zubných pastách na ľudský organizmus Fluoridácia zubov a použitie zubných pást, ktoré obsahujú fluoridové zlúčeniny vo forme rozpustných solí, sa často odporúča v detstve a dospelosti ako preventívne opatrenie na rozvoj kariérových procesov. Táto látka však nie je pre ľudské telo ďaleko neškodná, jej nadbytok môže viesť k rozvoju určitých patológií.

Čítajte Viac

7 Dôvody, pre ktoré sa mení farba zubov Farbiace produkty Najčastejšie stmavnú zuby vďaka použitiu farbív a nápojov - káva, silný zelený a čierny čaj, červené víno, čokoláda, kakao, prírodné ovocné šťavy, smoothies a zemiaková kaša (najmä , ktoré sa skladajú z čučoriedok alebo čiernych ríbezlí).

Čítajte Viac

Ako čistiť mikrovlnnú rúru: tipy na ženy v domácnosti V procese ohrevu jedla je mikrovlnná rúra nevyhnutne kontaminovaná: bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíme robiť všetko opatrne, v peci niečo iste vyleje alebo exploduje, takže na stenách zostanú kúsky potravín a sušené tukové kvapky. V priebehu času sa zvyšky potravín akumulujú, sušia na povrchu, kontaminujú mikrovlnnú rúru a vytvárajú nepríjemný zápach.

Čítajte Viac