Otázky a odpovede

Odborník z nášho projektu, Evgeny Ivanov, odpovedá na otázku „čo je lepšie ako vŕtačka alebo skrutkovač?“ Spýtal som sa už dávno a v tomto čase som urobil určité závery. Dva z rovnakého typu práce stroja sú trochu odlišné od všetkých ostatných hodnôt zdroja. Vykonáme stručnú analýzu charakteristík oboch nástrojov.

Čítajte Viac

Znalec nášho projektu, Evgeny Ivanov, odpovedá: Puncher, ako každý iný elektrický nástroj, môže z času na čas mať poruchy a poruchy. Dnes vám poviem, ktoré z nich sú najčastejšie a ako im včas zabrániť. Celá konštrukcia razidla môže byť rozdelená na elektrické a mechanické.

Čítajte Viac

Odborník z našich projektov odpovedá, Natalya Kaplunova, samonivelačné podlahy majú vlastnosti spoločné pre všetky polymérne povlaky tohto typu a vlastnosti vlastné pre každý typ pohlavia. Výhody a nevýhody sú ovplyvnené základnými materiálmi: polyesterovými, polyuretánovými, epoxidovými, akrylovými alebo metylmetokrylátovými živicami.

Čítajte Viac

Chápeme, či je škoda z multicooker a či je možné v ňom variť. Pomalý varič je pohodlný a moderný spotrebič pre domácnosť. Šetrí čas hostesky v kuchyni, je možné variť rôzne jedlá, a najmä pohodlné - diéta. Varené s menej masla, nie vyprážané, ale dušené mäso je určite užitočné.

Čítajte Viac

Odborník nášho projektu, Evgeny Ivanov, odpovedá Profesionálne spotrebné nástroje, ako sú kúsky, trysky, hlavy, kľúče, atď., Predpokladá jeho časté používanie v práci. Hlavným kritériom pre určenie voľby v prospech profesionálnych pomocných nástrojov je vysoká pevnosť kovu.

Čítajte Viac

Tipy pre výber mixéra pre zemiakovú kašu a chutné video recepty. Krémová polievka (a krémová polievka) je veľmi ťažké pripraviť bez mixéra. Jediná plnohodnotná „náhrada“ pre mixér - sito, cez ktoré sa výrobky pre takúto polievku predtým rozotierali - sa v moderných kuchyniach často nenachádza. A utieranie zeleniny cez sito je oveľa dlhšie a únavnejšie ako pyré s mixérom.

Čítajte Viac

Nakupujeme s pocitom, rozumne, s dojednaním ... Na otázku, ako ušetriť peniaze v obchode, celkom logická a jednoduchá odpoveď naznačuje: kúpiť menej. Ale ako to urobiť, keď obchodníci tiež chcú zarobiť svoj vlastný cent a neustále prichádzajú s novými trikmi, aby zaviedli nevyužitého kupujúceho.

Čítajte Viac

Odborník nášho projektu Jevgenij Ivanov odpovedá, bez ohľadu na vašich susedov, ktorí žijú v bytovom dome alebo v tesnej blízkosti súkromného domu, je potrebné rešpektovať ich právo na súkromie a lepšie bývanie pre rodiny. V zákone Ruskej federácie sa v zákone o bývaní uvádzajú osobitné náznaky použitia hlučného nástroja v jasne definovaných dňoch v týždni a hodinách dňa.

Čítajte Viac

Pošťák, širší krok! Produkt je vybraný a už bol zaplatený, ale bol tam nejaký zádrhel v pravopisu adresy? Nebojte sa - po prečítaní článku nebudú žiadne temné momenty! 1. Kde môžem pridať adresu do svojho účtu? Takže v pravom hornom rohu stránky Aliexpress.com je osobný účet. Okamžite pod menom užívateľa (je to rovnaké ako meno kupujúceho), menu Môj účet skryje menu Moje objednávky - objednávky, správy, nákupné zoznamy, kupóny, AliPay Wallet.

Čítajte Viac

V letnej sezóne je obzvlášť dôležitá téma otravy: sú tu huby a bobule, nie je vždy možné sledovať deti, ktoré môžu držať trávu v ústach alebo ponechať niekoľko produktov na slnku niekoľko hodín. Miera sanitácie v letných podmienkach tiež klesá, prípadne otrava stale produktmi.

Čítajte Viac

Tí, ktorí sú vystrašení novinkami o nanotechnológiách. Čo málo ľudí vie o oxide titaničitom, hlavne o chemikoch a technológoch. Ale videli to všetko. TiO2 používajú maliari a maliari, kozmetológovia a špecialisti na potraviny, je schválený na použitie ako potravinárska prísada E171. Je tiež hlavnou účinnou zložkou krémov na opaľovanie a dodáva svetlej bielej farbe nenatreté odrody mydla.

Čítajte Viac

5 Dobré dôvody pre nákup na Aliexpress.com V každom obchode v Rusku môžete nastaviť tovar vyrobený v Číne. Kupujúci v zásade nenamietajú a nie sú proti tomu, ale je frustrujúce, že výrobok stojí najmenej trikrát viac ako pôvodná cena. Ale ako môžete ušetriť a nerozdeľovať peniaze sprostredkovateľom?

Čítajte Viac

Stanovisko zubného lekára o nebezpečenstvách a výhodách elektrických zubných kefiek Z hľadiska zubného lekára, medzi všetkými rôznymi elektrickými zubnými kefkami, účinnejšími ako tradičné (manuálne) kefy (5-7% lepšie odstrániť mäkké zubné plaky), majú len tie pracovné časti ktorý robí rotačný pohyb.

Čítajte Viac

Alebo je to pozdrav od Leni Golubkov? Reklama ultrazvukové práčky sa objavili v médiách asi pred 20 rokmi. Zdá sa, že tu to je - zázrak technológie! Bez námahy, minimálnej elektrickej energie, takmer čajovej lyžičky pracieho prostriedku - a splní sen hostesky o bielej bielizni. "Hummingbird" prišiel nahradiť "Retone", potom "Bionics" sa objavil na trhu, a zakaždým, keď výrobcovia tvrdili, že to bol najnovší vývoj z najtajnejších laboratórií najviac uzavretých vedeckých výskumných ústavov.

Čítajte Viac

Odpoveď je na prvý pohľad zrejmá, ale nie všetko je tak jednoduché ... Dekoratívne magnety sú nutnosťou mať suvenír z ciest. A preto v každom dome je mini-zbierka magnetov darovaných alebo osobne získaných. Tradične sú hrdo zavesení na dvere a steny chladničky. Pravda, vždy bude hosť, ktorý so vzduchom znalca vyhlási: „Magnety nemožno zavesiť na chladničku - to je nebezpečné!

Čítajte Viac

Nejednoznačná „zdravá alternatíva“ Keď sa e-cigarety objavili na trhu len v roku 2004, ich výrobcovia umiestnili tento výrobok ako neškodnú alternatívu ku konvenčnému fajčeniu, ako aj jeden zo spôsobov, ako sa zbaviť závislosti. Uplynulo desať rokov, a nie stopa pochádza z bývalej eufórie.

Čítajte Viac

Manipulátory virtuálneho života Počítačová myš je možno najobľúbenejším a najrozšírenejším počítačovým zariadením. Od svojho vzniku v roku 1963 prešla konštrukcia ramena hlbokými technologickými zmenami. Už zabudnuté sú myši s priamym pohonom z dvoch kolmých kovových kolies.

Čítajte Viac

Čo sa stane, ak zvolíte nesprávne písmená? Pri výbere chladničky ľudia zvyčajne venujú pozornosť dizajnu, cene, spotrebe energie, počtu kompresorov, objemu a umiestneniu mrazničky. Ale klimatická trieda chladničky zostáva nejakým spôsobom v zákulisí. Ale pre správnu prevádzku zariadenia je veľmi dôležité, za akých podmienok, pri akej teplote miestnosti bude fungovať.

Čítajte Viac

Prečo to robí len málo ľudí Dnes je chladnička vo väčšine rodín hlavným domácim spotrebičom. Bez jeho riadnej práce nebude chutné jedlo ani rodinná harmónia. Jedným z najdôležitejších faktorov v tomto zmysle je dobre regulovaná teplota. Čím je táto technika zložitejšia, tým je nastavenie rôznorodejšie a je pravdepodobnejšie, že urobí chybu.

Čítajte Viac