Nové technológie

Nové technológie. Predstavujeme laminát, ktorý sa vôbec nebojí vody. Ak dlaždice ako podlahová krytina v kúpeľni sa vám zdá príliš obyčajné, môžete hľadať alternatívu. Napríklad, ak váš návrh projektu zahŕňa drevené podlahy, potom môžete teraz dať laminát v kúpeľni - ale nie obvyklé, ale absolútne vodotesný plast.

Čítajte Viac

Pohodlie pokládky a chyby v práci Dnes v stavebníctve poréznej keramiky možno považovať (a je) elitný stavebný materiál - zaslúžený, mimochodom. Veľký formát bloku so vzduchovými dutinami zapracoval hlavné výhody keramických tehál s ďalšími vlastnosťami, ako sú napríklad vysoké tepelnoizolačné vlastnosti.

Čítajte Viac

Princípy práce, nedostatky, rozdiely a všetky ostatné prvky Energetická účinnosť je dnes podporovaná všetkými smermi a na všetkých úrovniach, vrátane mnohých vládnych programov. Jednou z oblastí šetrenia energie je vývoj nových vykurovacích zariadení. Výrobcovia jeden po druhom sa snažia zaviesť nové technológie.

Čítajte Viac

Čo je to a ako je k dispozícii bývanie? Ideme ďalej a čoraz intenzívnejšie na nebezpečnú cestu zničenia a dobývania životného prostredia. Človek je pánom prírody! Len tak sa čoraz viac približuje ku katastrofám - ekologickým, je to čas a hospodárska (kríza v oblasti energetiky) je dva.

Čítajte Viac

Pomôže vám zelená káva schudnúť? V poslednej dobe, medzi vášnivý ochotný schudnúť, prostriedky založené na zelenej kávové zrná sa stali veľmi populárne. Prečo je zelená - a nie obyčajná, pražená, známa všetkým a milovaná mnohými ľuďmi? Takmer jedinou látkou, ktorá sa nachádza v zelenej káve - a čiastočne sa rozkladá počas praženia - je kyselina chlorogénová.

Čítajte Viac

Najviac "chutných" inovácií Vytvorenie vlastných programov a receptov Funkcia MasterShef vám umožní starať sa o počet programov v pomalom hrnci. Teraz je možné ich vykonať nezávisle zmenou základných parametrov varenia. Uloženie vytvoreného receptu do pamäte kuchynských „pomocníkov“ vám umožní neskôr ho použiť ako automatický program.

Čítajte Viac

Najzaujímavejšie pre "šťavnaté" život! „Mobilná“ úniková šťava Teraz, aby celá rodina vypila šťavu, nie je potrebné čakať na naplnenie kanvice a postupne naliať nápoj do pohárov. Otáčaním hrotu odšťavovača na 120 stupňov môžete postupne naplniť šálky jeden po druhom. Štýlový, prísny, mierne futuristický dizajn moderného vybavenia je vhodný pre akékoľvek stolovanie.

Čítajte Viac

Zvlhčovanie bytu novým spôsobom Ultrafialový zvlhčovač Každý si zvykol na čističe ultrafialového vzduchu a teraz je na rade zvlhčovač. Vzhľad zariadenia sa príliš nelíši od modelov, ktoré už poznáme - celá podstata jeho prevádzky. Ako viete, zvlhčovače často vyvolávajú množenie baktérií v použitej vode.

Čítajte Viac

Vážení, ale zdravý spánok Hľadáte posteľnú bielizeň, ktorá bude pre telo príjemná? Vyskúšajte bambusovú bielizeň: pomôže vám zdravý zdravý spánok! Ako sa vyrába bambusová bielizeň Bambusová posteľná bielizeň sa v Rusku objavila pomerne nedávno, ale každý deň získava čoraz viac fanúšikov.

Čítajte Viac

Pohybové senzory, ovládanie z telefónu a ďalšie inovácie Klimatizačné zariadenia s funkciou Wi-Fi Stále stratený ovládací panel už nie je potrebný! Wi-Fi umožňuje ovládať klimatizáciu z diaľky - pomocou internetu. Teraz môžete ovládať zariadenie z notebookov, tabletov a smartfónov. Po prvýkrát sa v roku 2012 zaviedla klimatizačná jednotka s takýmto diaľkovým ovládaním, ale až teraz je v širokom rozsahu využívaná s ovládaním Wi-Fi.

Čítajte Viac

Filtrácia pomocou nanotechnológie, studenej plazmy a mnoho ďalšieho Umelá inteligencia proti ťažkým kovom Nová rada čističiek vzduchu od obrie spoločnosti Panasonic sa dostáva do širokého predaja. Zariadenia radu VXK sú vyvinuté na základe vylepšenej inovatívnej technológie na čistenie, dezodorizáciu a zvlhčovanie vzduchu pomocou umelej inteligencie a nanotechnológie (Nanoe).

Čítajte Viac

Nové technológie brúsenia Kombinácia produktov na umývanie a brúsenie Pred vložením niektorých ingrediencií do mixéra (napríklad ovocia a zeleniny) sa musia prať. Ale, ako sa ukázalo, môžete sa zbaviť tejto operácie. A tento koncept pomôže Dual Mixe, ktorý realizujú ázijskí inžinieri, zatiaľ čo vo forme koncepcie, ale poprední výrobcovia už chystajú spustiť mixéry s touto funkciou v sériovej výrobe.

Čítajte Viac

Počítame kalórie a zvyšujeme objem Elektronické počítanie kalórií Môže vaša mikrovlnná rúra okrem jedál na varenie sterilizovať pokrmy alebo variť jogurt? Viete, pre 21. storočie to nestačí. Prečo sa ani nenaučí počítať kalórie? Generálni elektrikári „nútili“ mikrovlnnú rúru, aby odhadla kalórie každého pokrmu, ktorý sa dostal do jeho hĺbky.

Čítajte Viac

Automatický reverzný, mäkký a zabudovaný mlynček na kávu: máte záujem? Automatický obrat V roku 2015 odborníci spoločnosti Bork vybavili jeden zo svojich modelov automatickou reverznou aktiváciou v prípade ťažkostí pri rolovaní mäsa. Manuálny štart spätného chodu už nie je novinkou, ale nie vždy hosteska môže presne určiť okamih zaistenia hnacieho hriadeľa mlynčeka na mäso.

Čítajte Viac

Váhy výrazne inteligentnejšie Bezpečnostné kuchynské váhy a ich užívatelia na novú úroveň vďaka použitiu v dizajne bambusového dreva. Bambus nie je len trvanlivý materiál; príroda ho obdarila antibakteriálnymi vlastnosťami. Výrobky z bambusového dreva majú dezinfekčné a dokonca dezodorizačné účinky, ktoré sa dokonale hodia na výrobu plošiny pre kuchynské váhy, ktorá je v kontakte s potravinami.

Čítajte Viac

Vykurovacie molekuly, čistenie baktériami a "inteligentný" kotol Odmietnutie odporových vykurovacích telies ISI Technology už preukázala svoj okamžitý ohrievač vody s novou technológiou av roku 2015 sľubuje poskytnutie kumulatívneho ohrevu. V týchto elektrických kotloch boli opustené odporové ohrievače a priamo ovplyvňujú molekulárnu štruktúru vody s využitím know-how vyvinutého spoločnosťou.

Čítajte Viac

Technológia príjemného šetrenia času čaju Po desaťročia bola určitá nepísaná norma pre elektrické varné kanvice určitým pomerom objemu a výkonu vykurovacieho telesa. Kanvice s objemom 1,8 - 2 litre spotrebovali asi 2 (vo výnimočných prípadoch 2,2) kilowattov a ich menšie náprotivky s obsahom 1,2 - 1,6 litra boli vybavené ohrievačom 1,5 - 1,7 kW.

Čítajte Viac

Tichá, rýchla a bez hrudky Bezvrecková technológia Pokračuje vývoj technológie Clump Crusher, ktorá odstraňuje hrudky v mletej káve. Znižuje na minimum (menej ako jeden gram) množstvo kávy, ktoré zostáva v systéme, a vstupuje do portafiltra s nasledujúcou dávkou. Tak budete vždy vychutnávať čerstvo zomletú voňavú kávu, skrátiť čas na čistenie mlynčeka a znížiť spotrebu kávových zŕn.

Čítajte Viac

Smart Wi-Fi, kávovar a kávová chladnička Kávovar integrovaný v chladničke GE oznámila nový model chladničky, ktorý je vybavený vstavaným kávovarom Keurig. Tento dizajn vám umožní ušetriť veľa miesta v kuchyni. Keurig používa kapsuly na prípravu čaju alebo kávy (v sortimente približne 400 položiek) a dáva vám možnosť vybrať si požadovaný objem výsledného nápoja.

Čítajte Viac