Ako si vybrať ...

Ako si vybrať konvekčnú rúru Konvekčná rúra je kompaktný kuchynský spotrebič, ktorý umožňuje variť rôzne jedlá konvekčným spôsobom. To znamená, že jedlo je fúkané prúdom horúceho vzduchu, ktorý je nasmerovaný ventilátorom z vykurovacieho telesa. Dobrá konvekčná rúra môže nahradiť mnohé domáce spotrebiče (parný hrniec, kebab sporák, hriankovač, fritézu, mikrovlnnú rúru atď.

Čítajte Viac

Ako si vybrať dobrý kompaktný fotoaparát Kompaktný fotoaparát môže byť skvelým doplnkom vášho smartfónu. Takéto zariadenie má väčšiu maticu, ktorá mu umožňuje robiť lepšie obrázky. Táto technika teraz produkuje mnoho veľkých spoločností. V tomto ohľade je výber kompaktného fotoaparátu mierne náročný.

Čítajte Viac

Ako si vybrať dobrý mlynček na kávu Šálka ​​aromatickej a osviežujúcej kávy. Znalci vedia, že nápoj vyrobený z obilnín poskytne značnú pravdepodobnosť rozpustnosti. Jedine čerstvo uvarená káva ukáže všetky chuťové výhody: s koláčovými tóny a príjemnou dochuťou. Kedysi dávno, keď mlynček ešte nebol vynájdený, zrná boli jednoducho nasiaknuté vodou.

Čítajte Viac

Ako si vybrať dobrú kuchynskú váhu Plánujete doplniť svoj arzenál kuchárskych pomocníkov kuchynskými váhami? Náš článok bude sprievodca, ktorý vám pomôže kúpiť model, ktorý vám vyhovuje vo všetkých ohľadoch. Rozhodnite sa pre typ váh Mechanické alebo elektronické váhy na nákup? Vy sa rozhodnete. Môžeme len pomenovať klady a zápory oboch kategórií.

Čítajte Viac

Ako si vybrať dobrý kuchynský robot Kuchynský robot nazývaný zariadenie, ktoré kombinuje niekoľko funkcií. Dokonca aj najjednoduchšia kuchynská linka bude môcť ľahko nakrájať zeleninu, rýchlo miešať nápoje a jedlo, pripravovať vzduchovú paštiku. Funkčnosť pokročilejších modelov zapôsobí aj na najsofistikovanejšiu hostesku.

Čítajte Viac

Ako si vybrať dobrú mikrovlnnú rúru Dokonca aj pred 60 rokmi si len luxusné reštaurácie mohli dovoliť mať v kuchyni mikrovlnnú rúru, ktorá bola potom porovnateľná s chladničkou. Moderné mikrovlnné rúry sú kompaktné domáce spotrebiče, ktoré používajú mikrovlnné rúry na rozmrazovanie a varenie potravín. Dnes môže hosteska dostať jednoduchý sporák a multifunkčný asistent s grilom a konvekciou.

Čítajte Viac

Ako si vybrať dobrý mixér Mixér je výkonné elektrické zariadenie na miesenie cesta, vytváranie homogénnych hmôt, bitie vajec a iných kulinárskych aktivít. Ak sa rozhodnete začať cestu do sveta pekárenských a leteckých dezertov, odporúčame vám, aby ste si kúpili správny mixér - ako to urobiť, radi Vám poradíme.

Čítajte Viac

Ako si vybrať dobrý parník Kuchyne moderných žien v domácnosti sú ako kabíny kozmických lodí: tu a tam sú lesklé domáce spotrebiče chrómované strany a sklenené vložky, ktoré majú uľahčiť prácu v domácnosti pracujúcich žien. Parník - jedno z týchto zariadení, ktoré vám umožní variť zdravé jedlo pre pár, pri zachovaní potrebných vitamínov a minerálov v tele.

Čítajte Viac

Ako si vybrať naozaj dobrú videokameru V poslednej dobe používame smartphone, tablet alebo fotoaparát pre video. Kamkordér však túto úlohu zvládne najlepšie zo všetkých. Ak uvažujete o natáčaní dovolenky alebo nejakej inej významnej udalosti, skúste zabudnúť na mobilné zariadenie.

Čítajte Viac

Ako si vybrať dobrú knižnú čítačku Prvé e-knihy sa objavili v roku 1998. Odvtedy uplynulo veľa času. Monochromatický LCD displej bol nahradený farebným a v mnohých modeloch sa objavil displej založený na elektronickom papieri. Znížila sa tiež veľkosť takéhoto zariadenia - najmä hrúbky. Začali byť obdarení čitateľmi kníh a doplnkovými funkciami, ktoré umožňujú používať zariadenie nielen na čítanie.

Čítajte Viac

Ako si vybrať dobrú pekáreň Hot, voňavé čerstvo upečený chlieb s hrubou kôrou v kombinácii so pohárom studeného mlieka je vynikajúcou radosťou, že aj ľudia, ktorí nemôžu variť vôbec a môžu žiť v obyčajných mestských apartmánoch, skôr než v dedinských domoch s kamennými pecami, si dnes môžu dovoliť ,

Čítajte Viac

Ako si vybrať dobrú elektrickú mlynček na mäso? Chceli by ste servírovať domáce ravioly s bohatou zlatou vývarou a hýčkať svojich blízkych s domácimi domácimi karbonátkami? Prestaňte trpieť a potiť sa, snažiť sa prekonať tvrdohlavosť sovietskeho mlynčeka na mäso - to nie je ženský biznis! Poplatok za spracovanie mäsa, slaniny a cibule na elektrický mlynček na mäso: varí mleté ​​mäso v priebehu niekoľkých minút na vlastnú päsť, a nebudete musieť ani neporiadok s prstami!

Čítajte Viac

Ako vybrať dobrú klávesnicu Ak odpojíte klávesnicu od nej, akýkoľvek stolný počítač bude chybný. Dotykové monitory nie sú široko rozšírené, takže jednoducho mučíte na zadávanie informácií pomocou jedinej myši. Nehovoriac o tom, že nemôžete stlačiť určité kombinácie klávesov, čo vedie k určitému výsledku.

Čítajte Viac

Ako sa rozhodnúť o hernej konzole Mnohí z nás chcú hrať čas od času. Niekto na to ide s priateľmi na futbalovom ihrisku. Iní si vyberajú profesionálny šport. A ešte iní používajú hernú konzolu. Teraz je relevantných šesť platforiem (ak zabudneme na prenosné verzie). Sú to Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4, Wii a Wii U.

Čítajte Viac

Ako si vybrať dobrý monitor Stolný počítač je ťažké si predstaviť bez monitora. Niektorí ho používajú aj pri spárovaní s prenosným počítačom. Monitor poskytuje široký prehľad a vysoké rozlíšenie, čo uľahčuje správu systému a zložitých programov. Tieto slová sa však nevzťahujú na každý monitor.

Čítajte Viac

Ako si vybrať dobrú rýchlovarnú kanvicu V poslednej dobe sa čoraz viac používajú tradičné varné kanvice. Niekto šetrí plyn. Ostatní ľudia milujú funkciu automatického vypnutia, ktorú bežná kanvica spárovaná so sporákom nie je schopná. Stručne povedané, dôvody popularity elektrických kotlov - nepočítajú. V tejto súvislosti mnohé spoločnosti vopred varujú.

Čítajte Viac

Ako si vybrať dobrý multicooker Teraz sa čas odhaduje čoraz drahšie. Nie každý človek chce minúť na varenie pomocou štandardných metód. Je oveľa jednoduchšie ísť do reštaurácie, objednať si pizzu alebo použiť pomalý varič. Podobné kuchynské spotrebiče sa objavili pomerne nedávno.

Čítajte Viac

Ako si vybrať dobrú SLR kameru Trh pre SLR fotoaparáty je nasýtený. Hoci ich prepustenie vykonáva len päť veľkých spoločností, každá z nich považuje za svoju povinnosť uvoľniť aspoň dva alebo tri nové modely v rôznych cenových segmentoch za daný rok. V dôsledku toho si spotrebiteľ musí vybrať medzi desiatkami modelov zrkadloviek.

Čítajte Viac