Tvrdé voľby

Najlepšie riešenie pre teplé dni Veľmi ľahká váha a ešte ľahšie sa ovláda, Inglesina Espresso láka vynikajúcim pomerom cena / výkon. Za túto cenu získate kvalitný, spoľahlivý a kompaktný taliansky kočík v štýlovom dizajne a plne vybavený. Skvelá voľba pre jarno-leto-jesennú sezónu.

Čítajte Viac

Viac príležitostí za menej peňazí Čínska značka Geoby ponúka nízkonákladovú alternatívu k európskym a poľským „trojkolkam“, ktorých priemerná cena už dlho presiahla 10 tisícinu značku. Model C922 kombinuje štýlový dizajn a funkčnosť, malú veľkosť a pohodlie pre dieťa. Výhody: nízka hmotnosť; dobrá cena s prijateľnou kvalitou; vynikajúca kapacita s kompaktnými rozmermi; stoly pre mamu a dieťa; horizontálna poloha chrbta.

Čítajte Viac

Úprimne neúspešné chladničky slávnych značiek Domáce chladničky je veľmi dôležitá a nenahraditeľná vec v kuchyni. Sotva je to tajomstvo jeho úspešnej voľby v spontánnosti. Nedôveryhodná je aj dôvera v atraktívnosť a hodnotné vlastnosti. Nie je možné považovať za absolútnu záruku vysokej kvality, spoľahlivosti a pohodlnej práce, dokonca aj slávu značky alebo slušnú cenu chladničky.

Čítajte Viac

Anti-rating domácich pomocníkov Viete, že akékoľvek domáce spotrebiče sú miestom zvýšeného nebezpečenstva? Prišiel si za ním práčkou, ktorá sa dnes stala takmer členom rodiny. Plná pozitívnych emócií a pripravená ponechať takmer polovicu svojich platov. Pozor! Máte každú šancu stať sa ďalšou obeťou výrobcov, obchodníkov a obchodných asistentov - zástupcov neľudských profesií.

Čítajte Viac

Koľko presne visí v gramoch? Upozornenie: Názor autora sa nemusí zhodovať so stanoviskom Expertného cenníka, ste znalec gurmánskych jedál alebo si často robíte diétu? Zvykli si vypočítať a zmerať všetky produkty ku každému "gramu mlieka"? No, potrebujete len mierku pre potreby vašej kuchyne! Len nebeží tento druhý do obchodu.

Čítajte Viac

Bezprostredne je jasné, že je to nebezpečné pre zariadenie! Ak je v blízkosti servisné centrum a nechcete sa stať klientom, staňte sa rýchlejšie a navždy, Sledujte všetky tipy, na nič nezabudnite. Inak sa vaše peniaze odparia ako voda. Čo si myslíte, že k tomu dôjde, ak si kefu odložíte zo stola na podlahu, najmä na dlažbu?

Čítajte Viac

Tvrdý pracovník na šiestich kolesách Odhadovaná cena: 1 759 000 rubľov. Pre vývoj trojnápravového modelu ATV Can-Am Outlander 6x6 sa použila sériová platforma G2, ktorú zväčšili tvorcovia v šírke aj výške a dĺžke. Terénne vozidlo vybavené najmodernejšou vedou a technológiou, a preto je táto jednotka vo všetkých ohľadoch rádovo nadradená svojim konkurentom.

Čítajte Viac

Určite ruské Približná cena: 359 000 rubľov. Nenáročný, spoľahlivý a odolný ATV RM500 od ruského výrobcu Russian Mechanics je schopný vyrovnať sa so zlými cestami a zasneženými cestami, a na diaľnici zrýchliť na slušných 80 km / h. Okrem toho má stabilitu a stabilitu na zákrutách, stúpaniach a klesaniach.

Čítajte Viac

Optimálna preprava pre chôdzu s dieťaťom Dizajn tohto kočíka umožňuje jeho manévrovanie a veľké kolesá - priechodné. Starostlivosť o dieťa Sevilla je spokojný s pevnosťou rámu a vysokou kvalitou tkaniny, a pohodlné chôdze jednotka a dobrá sada príslušenstva, aby cena tohto modelu obzvlášť atraktívne.

Čítajte Viac

Všetko, čo potrebujete, plus otočná rukoväť Mnohé deti a ich rodičia sa len musia vidieť pri chôdzi na invalidnom vozíku. ABC Design Giro s reverzibilnou rukoväťou - optimálne riešenie tohto problému. Má všetko, čo potrebujete pre pohodlný pohyb po meste, ako aj spoľahlivú reverzibilnú rukoväť, ktorá sa nezlomí ani „neprehráva“.

Čítajte Viac

Ako si vybrať balzam na vlasy? Zloženie vlasových balzamov Odložme reklamné slogany z „revitalizačných“ a „kŕmiacich“ vlasov a nezabudnite, že vlasy sú stále neživou hmotou. Akékoľvek výrobky aplikované na vlasy ich nerobia lepšie, ale pomáhajú im lepšie sa pozerať, čo tiež vôbec nie je zlé. Správny balzam priemyselnej výroby sa skladá z troch skupín zložiek: Kyseliny (citrónová, vínna, mliečna, octová) sú navrhnuté tak, aby neutralizovali alkáliu, ktorá zostala na vlasoch po použití šampónu, a aby vlasy leskli.

Čítajte Viac

Výhody a nevýhody spony protézy, typy konštrukcií, štádiá výroby, cena Byugelnaya sa nazýva štruktúra, ktorej základom je pevný liaty oblúk, na ňom sú plastová základňa protézy (základ) s umelými zubami. Tento typ protézy je už dlhú dobu populárny, je to alternatíva v prípadoch, keď nie je možná inštalácia implantátov.

Čítajte Viac

Slamku meníme na hodváb: všetko o „postrekovačoch“ na česanie vlasov Rýchla a únavová starostlivosť o vlasy doma - to sú spreje, ktoré umožňujú ľahké česanie. V skutočnosti, čo by mohlo byť jednoduchšie a príjemnejšie ako obliecť si kučery malého vzácneho elixíru, ktorý sa okamžite premení na zamotané, nezbedné, "vrtošivé" vlasy?

Čítajte Viac

Rozbite bludný kruh: boj proti mastným vlasom Čo je mastný vlasy? Volanie vlasy mastné, odborníci naznačujú, že mazové žľazy vo vlasových folikuloch pokožky hlavy sú veľmi aktívne. Nadmerné množstvo mazu má tendenciu sa ľahko šíriť cez vlasové šachtičky a v dôsledku toho rýchle solenie kučier.

Čítajte Viac

Bitka najlepších opakovačov! Celulárna komunikácia husto vstúpila do života každého obyvateľa Zeme, ale nie každý ju môže naplno využiť. Dokonca aj s mobilným telefónom s pripojenou SIM kartou a pozitívnym zostatkom, môžete zostať mimo dosahu ostatných účastníkov. Zlá komunikácia môže byť spôsobená nasledujúcimi dôvodmi: Odľahlosť základňovej stanice operátora od vašich priestorov.

Čítajte Viac

Chápeme, ako si vybrať dobrú, vysoko kvalitnú a lacnú tabletu Obchody so spotrebnou elektronikou sú naplnené rôznymi tabletami. Spočiatku sa zdá, že všetky sa líšia len veľkosťou a cenou. Dokonca aj zariadenia vyzerajú veľmi podobne! Ako si vybrať vhodný model? Odpoveď je jednoduchá - prečítajte si tento článok.

Čítajte Viac

Čo sú akrylové protézy - vlastnosti ich výroby, indikácie pre použitie Akrylové (alebo laminárne) protézy zostávajú najobľúbenejším typom protézy s čiastočnou a úplnou adentiou už takmer sto rokov. Až do začiatku 20. storočia bola základňa odnímateľnej protézy zhotovená z gumy a neskôr sa použili akrylové plasty.

Čítajte Viac

Preskúmajme nedostatky najočakávanejšej kamery v roku 2015. Pozor, názor autora sa nemusí zhodovať so stanoviskom redaktora Expert Price, výhody tejto najočakávanejšej kamery si prečítajte v roku 2015 v oficiálnych recenziách a zákazníckych testoch. A povieme vám o tom, čo výrobcovia fotoaparátu za 3700 dolárov neradi spomínajú: Canon EOS 5DSR bol umiestnený ako „nástupca“ legendárneho 5D Mark III, ale nedostatky nového modelu poslali všetky marketingové konštrukcie do koša.

Čítajte Viac

Analyzujeme nedostatky najočakávanejšieho modelu roku 2015. Pozor, názor autora sa nemusí zhodovať so stanoviskom redaktora Expert Price, TV Samsung UE65JS9500T sa stalo jedným z najočakávanejších modelov roku 2015. Napriek tomu: existuje exkluzívna technológia SUHD, ktorá dáva lepší obraz, ako aj nedávno objavený Ultra HD.

Čítajte Viac