Tvrdé voľby

Populárne mylné predstavy o zavesených stropoch. Je čas ich rozptýliť! Začínajúc opravovať a čeliť voľbe materiálov, mnohí bez toho, aby našli odpovede na otázky týkajúce sa strešných stropov, ich neškodnosti a neprítomnosti negatívnych negatívnych účinkov, zbavujú sa stelesnenia chuti, dokonalého vzhľadu, svetlej estetiky a ušľachtilého luxusu.

Čítajte Viac

Kúpeľňa osvetlenie je hra s farbou a svetlom. S riadnym usporiadaním kúpeľne je možné z neho urobiť skvelé miesto na relaxáciu a rekreáciu. Jednou z najdôležitejších podmienok je správne organizované osvetlenie. Ak v strede stropu používate iba jednu žiarivku, nie je vždy možné dosiahnuť pozoruhodný efekt.

Čítajte Viac

Odborník z nášho projektu Natalya Kaplunova odpovedá: Podľa štruktúry by mala mať dlažba hrubšiu štruktúru, vysokú odolnosť voči oderu a účinkom agresívnych chemikálií. Predpokladom pre dlažbu pre kúpeľňu je nekĺzavý povrch. Pri dlažbe by mala byť úroveň nasiakavosti 6%.

Čítajte Viac

Ako si vybrať vnútorné dvere a či ušetriť pri nákupe? Názoroví odborníci. Zdá sa, že také ťažké - vybrať vnútorné dvere? Meral som vchod doma, rozhodol sa na šírku plátna (to je zvyčajne násobok 10 cm) a ísť do obchodu! Ale akonáhle sa ocitnete v ňom (najmä ak je to veľké špecializované nákupné centrum), výber dverí sa stáva veľmi ťažké.

Čítajte Viac

... Ale báli sa opýtať! Infračervená filmová podlaha sa objavila na trhu nedávno, ale už má svojich fanúšikov a rýchlo sa rozvíja v distribúcii. Ako sa líši od iných typov podlahového kúrenia, s akou podlahou sa dá použiť, ako sa inštaluje - na tieto a mnohé ďalšie otázky odpovieme ďalej.

Čítajte Viac

Pozrime sa na všetky nuansy zariadenia ohrievanej podlahy s naším odborníkom. Otvorte ventily, nechajte teplo! Pravdepodobne si spomeniete, ako ste v detstve mali v zime zakázané behať bez topánok, pretože „podlaha je studená“. Najteplejšie miesto v dome bolo v blízkosti batérie - to bolo tam, že vaša mačka vždy spala. A teraz, dostať sa z teplej postele v dopoludňajších hodinách, keď vaše nohy sú už v zime v očakávaní papuče z ľadu, si nedobrovoľne premýšľate - ak celé poschodie bolo ako batéria ... Moderné technológie vám umožnia dať nohy také zázraky - teplá podlaha.

Čítajte Viac

Vytvárame pohodlie v najobľúbenejšej miestnosti v dome, pri zdobení kuchynských stien sa spravidla používa niekoľko dokončovacích materiálov. Miesto v blízkosti umývadla a sporáku, tzv. „Pracovná zástera“, je vystavené silnému znečisteniu a vyžaduje si vážnu ochranu. Preto je pre túto oblasť tradične používaná dlažba.

Čítajte Viac

Preklad obľúbeného amerického článku o výzdobe Všimli ste si niekedy, že v jemnej pastelovo farebnej hre je niečo upokojujúce, vďaka čomu sa môžete cítiť ako doma v akomkoľvek prostredí? V priebehu rokov sa zmenili farebné preferencie interiéru. Ale v ére historických 50. rokov a vo svetlých, odvážnych 80. rokoch sme radi sledovali, ako mäkké pastely vytvárajú útulnú a známu atmosféru v našom dome.

Čítajte Viac

Najkomplexnejší prehľad nástrojov potrebných na prácu so sadrokartónovými doskami. Zvláštnosťou práce s sadrokartónu je, že napriek zdanlivej jednoduchosti celého procesu bude jeho inštalácia vyžadovať dostatočne veľký počet nástrojov a príslušenstva. Môžete robiť bez niektorých, bez ostatných.

Čítajte Viac

Vlastnosti nákupu, inštalácie a prevádzky všetkých typov plynových ohrievačov V našej krajine sú plynové ohrievače vody známe už dlho a zaslúžia si zaslúženú dôveru. Medzi ich výhody patrí práca na plyne, čo umožňuje výrazné úspory na nákladoch na teplú vodu (v dôsledku toho je lacnejšie ekonomicky ako elektrický ohrievač vody), nezávislosť od dodávok elektriny, čo je veľmi výhodné vo vidieckych oblastiach, skôr nízke náklady na vybavenie, široká výber modelov podľa typu a značky výrobcu.

Čítajte Viac

Aký je rozdiel medzi modelmi syntetizátora a prečo takýto rozdiel v nákladoch? Odpovede, tipy, hodnotenia v článku. Hudba je porovnávaná s hlasom srdca, nazývaným reťazec duše, skladatelia jej venujú celý svoj život, ich najväčšie diela sú dodnes nažive. Epochy sa navzájom nahrádzajú a hudba je večná ... A výrazne sa zmenili len hudobné nástroje a naďalej sa zlepšujú a snažia sa držať krok s modernitou.

Čítajte Viac

Kvalita, často nie drahá, ale s najlepším pomerom ceny a kvality Vonkajšia rekreácia je obzvlášť dobrá, keď ju trávite pohodlne. Preto začiatočník aj skúsený lovec, rybár, turista potrebujú kvalitný, spoľahlivý a pohodlný oblek. Pri výbere vysoko kvalitného vybavenia sa niektorí spoliehajú na spätnú väzbu od priateľov a kolegov, pre iných je hlavným ukazovateľom cena a iní hľadajú štýlový vzhľad a rôzne „čipy“.

Čítajte Viac

Že sa zdalo viac? 7 jednoduchých tipov Je vaša kúpeľňa malá a stiesnená? Chcete viac miesta? Ak chcete, aby vaša kúpeľňa viac, nie je nutné robiť prestavbu. Použite jednoduché techniky, ktoré vám pomôžu vybaviť vašu kúpeľňu, aby bolo priestrannejšie a pohodlné.

Čítajte Viac

Vyberte si mixér - a pripravte úžasnú domácu majonézu! Príprava domácej majonézy v mixéri je veľmi jednoduchá. Čo je potrebné? Ponorný mixér a produkty: 200 g rastlinného oleja (slnečnice alebo olivy), ocot, 1-2 vajcia, soľ, korenie. Mixér na majonézu Na výrobu domácej majonézy použite ponorný mixér.

Čítajte Viac

Výber najlepšieho spôsobu, ako urobiť vlasy hladké a hodvábne V súčasnej dobe kaderníctvo, kozmetika a domáce spotrebiče obchody ponúkajú dostatok možností, aby sa vlasy hladké a hodvábne. Ktorý spôsob narovnávania vlasov je bezpečnejší? Aká reklama by nemala byť dôveryhodná? Tento článok chápeme.

Čítajte Viac

8 Pravidlá úspešného nakupovania na Aliexpress.com. Ešte lacnejšie nemôže byť! Aliexpress. com je jednou z najpopulárnejších lokalít pre nákup tovaru z Číny. Ceny za 1 dolár a bezplatné doručenie sú len niekoľkými dôvodmi, pre ktoré stojí za to urobiť prvú objednávku. Pravidlo 1 Na Aliexpress.com si môžete kúpiť z mobilného telefónu lacnejšie kúpiť z mobilného telefónu?

Čítajte Viac

V inštalatérskom obchode - ako v láske: sme prekvapení voľbou niekoho iného z liatiny alebo akrylu? Kov alebo plast? Ak budete ignorovať skromný sortiment oceľových kúpeľov, potom sú inštalatéri užívatelia rozdelení presne do dvoch táborov v ich preferenciách - priaznivcov tradícií (liatiny) a znalcov nových (akryl). Ako šťastie by to, každý výrobok má svoje vlastné odlišné výhody, a preto kupujúci zakaždým sú mučení pochybnosti pri výbere v obchode!

Čítajte Viac

Najdôležitejšia vec, ktorú potrebujete vedieť, keď idete na nový laptop, hybridný alebo Windows tablet Tento sprievodca je dobrou pomôckou pri výbere najlepšieho notebooku, hybridného počítača alebo tabletu Windows, ale mali by ste začať takými zariadeniami, ktoré boli najobľúbenejšie v 2013.

Čítajte Viac

Ktoré z týchto položiek budú pre vás užitočné? Podľa štatistík, v priemere žena strávi 18 rokov v kuchyni po celý život. Preto sme pripravili zoznam kuchynských maličkostí, ktoré môžu uľahčiť prácu krásnej polovice ľudstva v oblasti kulinárskej práce. Tieto jednoduché objekty sa na prvý pohľad stávajú nepostrádateľnými pomocníkmi mnohých hostesiek.

Čítajte Viac