Tvrdé voľby

Pre nás tak teplejšie! V našej krajine sa nevyskytuje zima - zaútočia! Rýchlo a nemilosrdne. A dom sa zima a v byte, aj keď vykurovací systém pracuje naplno. Alebo, aby sme mohli vykurovať dom, ako potrebujeme, musíme prinútiť všetky naše kachle, kotly, radiátory a systémy „teplej podlahy“, aby absorbovali obrovské množstvo energie, čo je mimochodom v našom rozpočte veľmi nehospodárne.

Čítajte Viac

Reťazové píly pre dom a záhradu - vyberáme si s našimi odborníkmi. Rozoberte kosti! V krajine, či je to dom na celoročné bývanie alebo chata s pravidelnou návštevou, je jednoducho potrebná reťazová píla. Je to skvelý pomocník pri práci na záhrade, na prípravu palivového dreva pre kúpeľ, na všetky stavebné práce s drevenými materiálmi.

Čítajte Viac

Veci, ktoré musíte vedieť pred nákupom substrátu pre laminát Laminát, ako materiál používaný v stavebníctve, sa už dlho osvedčil z najlepších strán, a to si zaslúžil popularitu. Hlavnými zložkami jeho úspechu bola jeho trvanlivosť a odolnosť voči opotrebeniu pri relatívne nízkych nákladoch.

Čítajte Viac

Výber teplého obrysu podlahy Každý vie o tomto modernom vykurovacom systéme. Len málo z nich je však ochotných pochopiť, že samotný systém „Warm Floor“ sám o sebe nedokáže zabezpečiť vysokokvalitné vykurovanie celého domu alebo bytu. Mala by fungovať v spojení s tradičnými konvenčnými radiátormi - a až potom podlahové vykurovanie môže plne ukázať svoj potenciál vlastníkovi domu.

Čítajte Viac

Nakupujeme "fajánsky trón" Ako sa orientovať v rôznych sanitárnych výrobkoch a vybrať si toaletu, ktorá dokonale zapadne do interiéru vašej kúpeľne. Pri výbere toalety sú všetky odlišné. Niektorí ľudia v nej vidia len utilitársky predmet pre každodenné použitie, iní chcú kombinovať funkčnosť a estetický vzhľad vo vybranom produkte.

Čítajte Viac

Nie všetko akryl, ktorý je v obchode Ako si vybrať vysokokvalitný akrylátový kúpeľ je otázka, ktorá nevyhnutne vzniká pri nákupe sanitárnej keramiky z moderných polymérov. Výber modelov je ponúkaný v obrovskom rozsahu od neznámych firiem až po úctyhodných výrobcov a cenové rozpätie je šokujúce pre šírku intervalu.

Čítajte Viac

Typy, vlastnosti, vlastnosti podlahovej dosky - zvážime všetko s našimi odborníkmi Mnohí ľudia uvažujú o výmene alebo položení novej podlahovej krytiny počas ďalšej opravy alebo pri dokončovaní nového bývania. Moderný trh so stavebnými materiálmi ponúka rôzne druhy náterov a jednou z najpopulárnejších dnes je podlahová doska.

Čítajte Viac

Diskutujeme o výrobcoch oceľových vaní, ich výhodách a nevýhodách, metódach zvukovej izolácie počas inštalácie. Dlho preč sú dni, kedy sa kúpa dá kúpiť len z ocele a liatiny. Akryl, umelý kameň, sklo, tradičná liatina - z ktorých sa už nevypúšťajú len kúpele! Ale oceľové kúpele nestrácajú svoju popularitu kvôli ich výhodám a napriek nevýhodám.

Čítajte Viac

Mixér alebo mixér - ktorý z týchto prístrojov bude lepšie slúžiť vo vašej kuchyni? Odpovieme. Mixér a mixér majú podobné názvy a podobné funkcie. Medzi týmito zariadeniami je však rozdiel. Hlavným účelom mixéra je miešanie a hlavnou funkciou mixéra je brúsenie. To sa odráža v názvoch - mixer z angličtiny.

Čítajte Viac

Diskutujte o výhodách a nevýhodách linolea a laminátu a vyberte si najlepšiu podlahovú krytinu Podlahová krytina je dôležitým prvkom interiéru, ktorý do značnej miery určuje estetické a praktické vlastnosti miestnosti. Na modernom trhu existuje obrovská škála materiálov pre „obliekanie“ podlahy.

Čítajte Viac

Liatinové vane - nudné? Nie je to pravda! Tradičné modely, rovnako ako roh, hydromasáž, retro, atď. Prvá tabuľka v tabuľke patrí právom k liatinovým kúpeľom, ktorých výroba bola zvládnutá v druhej polovici 19. storočia. Čo ich robí príťažlivými? Výhody a nevýhody liatinových kúpeľov Nepochybné výhody - Bezchybná povesť liatinových kúpeľov je založená na spoľahlivosti a trvanlivosti smaltu a materiálu.

Čítajte Viac

Ako si vybrať najvhodnejší mixér a nie preplatiť? Vyberte podľa parametrov. Ktorý mixér je lepšie kúpiť? - odpoveď na túto otázku sa môže zdať zložitá - existuje príliš veľa predajných nástrojov rôznych typov a modelov. Moderné jednotky majú veľa funkcií, ktoré môžete potrebovať - ​​alebo sa nikdy nemusia hodiť.

Čítajte Viac

Ktoré linoleum je vhodné do kuchyne, ktorá - pre kanceláriu, ktorá bude stáť v sklade av dielni? V závislosti od rozsahu použitia PVC povlakov, ktoré zahŕňajú linoleum, rozdelené na poloobchodné, komerčné a domáce. Komerčné nátery tiež zahŕňajú špeciálne linoleum. Linoleum pre domácnosť. Používa sa v obytných zónach.

Čítajte Viac

5 Jednoduché kroky pri výbere dokonalej kúpeľne Krok 1. Najprv sa musíte rozhodnúť o presnej veľkosti priestoru, kde sa bude vaňa nachádzať, a potom môžete preskúmať modely, ktoré sa na tomto mieste dobre hodia. Zoberte pásku! Čas sa nestratí zbytočne, ak venujete veľkú pozornosť meraniu plochy povolenej pre kúpeľ.

Čítajte Viac

Výber najlepší prístroj na pomoc hostesky V procese prípravy niektorých jedál, rezanie zeleniny na kocky môže trvať pomerne veľa času. Ak máte radi šaláty, okroshka, boršč, zeleninové dusené mäso, pripravte sa na zimu - premýšľajte o kúpe rezačky zeleniny. Toto zariadenie urobí za pár minút prácu, na ktorú bude „v manuálnom režime“ trvať hodinu.

Čítajte Viac

Milovníci šišiek a koláčov venovaných, alebo ako nakŕmiť rodinu a hostí, bez toho, aby rušili vašu energetickú bilanciu, začínajúc pracovať s cesto, nemôžete pomôcť premýšľať o tom, ako zjednodušiť proces miesenia, zbaviť sa múky lietajúcej vo všetkých smeroch, čo je potom veľmi ťažké získať. A ak potrebujete cesto veľa a rýchlo, a okrem toho, hostia sú takmer na prahu?

Čítajte Viac

Mliečny koktail? Nič nie je jednoduchšie! Určite sa všetci pokúsili o kokteil. Silný ako oblak, vzdušný a chladný, kokteil si vychutnávajú dospelí aj deti! Pripravuje sa pomocou špeciálnych miešačiek. Mixér na mliečne koktaily je viacúčelový. S ním môžete robiť smoothies, omáčky a peny.

Čítajte Viac

Spracujeme strom, vyberáme a zlepšujeme. Pásová brúska sa nazýva špeciálne zariadenie, ktoré je určené na brúsenie plôch, čistenie, montáž, značenie, výrobu rôznych tvarov, vyrovnávanie a leštenie, ako aj brúsenie. Jednoduché brúsne zariadenie vyzerá ako elektroplaner.

Čítajte Viac

Desať faktov, ktoré vám pomôžu vybrať najlepšie podlahy priamo pre vaše prostredie. Všestrannosť a rozmanitosť textúr, moderné technológie a vynikajúce technické vlastnosti, rozumné ceny a vynikajúca kvalita - to všetko je laminátová podlaha! Laminátová podlaha je viacvrstvová umelá podlahová krytina so základom z drevovláknitej dosky a vrchnou dekoratívnou vrstvou odolnou voči opotrebeniu.

Čítajte Viac