Štítok

Podivné domy podivných ľudí Môj domov - mal by som povedať "moju pevnosť", ale v tomto prípade sa nejakým spôsobom jazyk neotáča. Skôr, "Môj dom - čo chcem, robím to." Čo spôsobilo takéto zvláštnosti v stavebníctve - potreba kvôli nedostatku priestoru, túžba vyniknúť alebo len rozmar majiteľa? Alebo možno šialenstvo architekta?

Čítajte Viac

Aké chyby môžu robiť neprofesionálni kachliari? Prichádza chladná sezóna - je čas usilovať sa o večery pre rodinný krb. Čo by mohlo byť lepšie, ako stráviť pár hodín v zime večer v teplom útulnom dome, kde je nielen ústredné kúrenie, ale môžete tiež zaplaviť skutočnú rúru! Alebo možno aj milujete paru v ruskej saune počas víkendu?

Čítajte Viac

Plánujete rekonštrukciu kúpeľne? Fotografie zaujímavých interiérov malých kúpeľní - a niekoľko užitočných tipov. Akú miestnosť používate každý deň napriek svojej malej veľkosti? Vpravo, v kúpeľni. Tu umývame, umývame a dokonca umývame. Preto sa dizajn kúpeľne zvyčajne líši len v plnej praktickosti a určite nie v originalite a individualite.

Čítajte Viac

Ako sa hovorí, namiesto "made in" - "made by hands" Veľmi často žijeme prakticky v "self-made" svete - nielen vytvárame interiér okolo seba vlastnými rukami, ale aj mnoho nástrojov, zariadení, strojov a mechanizmov, ktoré nám pomáhajú v našej práci alebo baviť nás vo voľnom čase, vyrábame sami.

Čítajte Viac

Prehľad možností "ako nerobiť opravu" Nezávislá oprava bytu, prinajmenšom dočasného, ​​kozmetického, dokonca aj veľkého v novej budove - to je samozrejme chvályhodné. A hlavní technológovia, ktorí pracujú s modernými materiálmi, sú pre každého celkom jednoduché a zrozumiteľné. Ste si istí, že sa s nimi budete vyrovnávať na úrovni, ktorá spĺňa všetky požiadavky?

Čítajte Viac

Ako sa môžeme pohodlnejšie ... Stavba, opravy, nedostatky atď. - kto to nevie? Každý chce, aby sa jeho byt alebo dom stali útulnejšími, pohodlnejšími, konečne. Ale je to: výstavba je tiež veda! Niekedy sa nič nestane bez vedomia a skúseností ... Ale nezáleží na tom, či na záchranu príde sovietsky vtip alebo ruská idiocia.

Čítajte Viac

Ako nerobiť chyby pri inštalácii tohto materiálu? Sadrokartón je jedným z moderných stavebných materiálov, ktorého charakteristickým znakom je zloženie vlastností rôznych látok v jednom komplexe. Kombinácia viacsmerných vlastností zdrojových materiálov v jednom produkte vám umožňuje získať výsledky, ktoré sú nedostupné pri oddelenom použití týchto materiálov.

Čítajte Viac

Zaujímavé fotografie stropu sadry v spálni. A niekoľko dôležitých tipov na dizajn. V spálni je miesto, kde si odpočineme od dňa starostí. Vzhľadom k spálni zariadenia, nezabudnite na strop - pozrite sa na to skôr, než zavriete oči večer, a to je on, kto je prvá vec, ktorú uvidíte, keď sa zobudíte ráno.

Čítajte Viac

Ako nerobiť chyby pri nákupe a pripájaní Viete, prečo majú vykurovacie telesá rebrovaný alebo zvlnený povrch a nie len okrúhle alebo ploché? Ako to môže ovplyvniť výber radiátora pre váš domov? Odpoveď nájdete v tomto článku. Skutočnosť 1 Vykurovacie teleso pracuje efektívne, ak jeho tepelný výkon zodpovedá ploche miestnosti (v charakteristikách radiátorov sa používa aj pojem „prenos tepla“).

Čítajte Viac

Ako si vybrať a nainštalovať správne! Čo vás a bohatých občanov starého Ríma spája? Budete prekvapení - túžba vykurovať podlahu v dome a schopnosť to urobiť. Áno, podlahové kúrenie bolo k dispozícii v mnohých bohatých domoch Rímskej ríše. A teraz si to môžete dovoliť. V tomto článku sa dozviete o 15 skutočnostiach, ktoré vám pomôžu vybrať najlepšie podlahové vykurovanie pre váš domov a vyhnúť sa chybám pri jeho inštalácii.

Čítajte Viac

Nad TOTO stojí za to premýšľať: Človek vždy chcel, aby miesto pre správu všetkých jeho potrieb bolo čo najpohodlnejšie. Obyčajní občania ju obložili dlažbou, zavesili na steny kvety a radovali sa z útulnosti. Držitelia okrúhlych súm na bankových účtoch to samozrejme nestačí. Niektorí z nich dokonca organizujú medzi sebou súťaže - ktorí si latrínu usporiadajú nezvyčajne (pre seba, a najmä pre zákazníkov - chváliť sa).

Čítajte Viac

Fotografie jednoduchých a komplexných sadrokartónových stropov v predsieni a obývačke. Plus skvelé nápady pre vašu opravu! Obývacia izba (alebo hala) je najodpovednejším miestom v dome. Tu sa stretávame s návštevníkmi. Práve tu sa celá rodina vo večerných hodinách zhromažďuje - na večeru, diskusiu o novinkách, chat a pozeranie televízie.

Čítajte Viac

Ako si vyrobiť malú spálňu, aby nebola blízko k životu? Niektorí ľudia sa rodia veľmi bohatí, zatiaľ čo iní nie. Preto nie každý si môže dovoliť služby profesionálneho dizajnéra. Ak však hovoríme o obyčajných ľuďoch, ktorí žijú v obyčajných domoch a spia v obyčajných spálňach, ktorých veľkosť môže byť stredná alebo dokonca malá, potom na vytvorenie pohodlia musíte dodržiavať určité pravidlá.

Čítajte Viac

Miesta vo vašom dome, ktoré sa hemžia baktériami Mnohí ľudia sú systematicky odlišní, pokiaľ ide o čistenie - majú dokonalú čistotu v dome. Existujú aj ľudia, ktorí neustále bojujú s mikróbmi doma, používajú rôzne prostriedky, takže nie je jediná oblasť, ktorá nie je ošetrená dezinfekčným prostriedkom.

Čítajte Viac