Elektronika

Vďaka veľkej obrazovke sú dnes smartfóny takmer rovnako veľké ako tablety. Čo si vybrať: smartfón alebo tablet. Scenáre použitia Rovnako ako každá iná elektronika by sa smartfóny (alebo tablety) mali vyberať na základe plánovaného prípadu použitia. A v tomto prípade sú najpravdepodobnejšími „prípadmi“: komunikácia (hlasové aj internetové správy); Prehliadanie webu, využívanie sociálnych sietí; Čítanie kníh; Úpravy dokumentov, práca s e-mailom; hry; Pozerať video; Počúvanie hudby; Fotografovanie.

Čítajte Viac

Pri výbere inteligentných hodiniek by ste mali venovať pozornosť nielen ich kompatibilite so smartfónom, ale aj technickým vlastnostiam samotného zariadenia. obsah Ako si vybrať inteligentné hodinky: čo je potrebné zvážiť Čo je to inteligentné hodinky Hlavné kritériá pre výber inteligentných hodiniek Technické vlastnosti Ergonomické vlastnosti Ako si vybrať inteligentné hodinky pre Android Kde kúpiť smartwatch Inteligentné hodinky z Číny.

Čítajte Viac

Pri výbere telefónu s dobrým fotoaparátom je najlepším poradcom hodnotenie DxOMark. Zároveň sú však náklady na jej vodcov veľmi vysoké. Najlepší výrobcovia telefónov s dobrým fotoaparátom Hodnotenie DxOMark - zoznam výsledkov špeciálnej referenčnej hodnoty. Bol vyvinutý profesionálnymi fotografmi a inžiniermi a je určený na hodnotenie fotografických schopností zariadenia na základe príslušných charakteristík - špecifikácií senzora, čipu na spracovanie obrazu, optiky šošoviek a ďalších parametrov.

Čítajte Viac

Pri výbere lacného telefónu sa oplatí zhodnotiť predovšetkým jeho plánované použitie. obsah Ako si vybrať lacný telefón: čo hľadať Druhy lacných telefónov Čo si vybrať? Možnosti pre výber lacných telefónov Ako si vybrať lacný gombíkový telefón Ako si vybrať lacný smartphone Najlepší výrobcovia lacných telefónov Lacné telefóny Samsung Video pre výber telefónu Ako si vybrať lacný telefón: čo hľadať Hlavné technické vlastnosti, ktoré určujú prevádzkové vlastnosti a možnosti lacných telefónov, sú: Typ zariadenia; Tvarový faktor; Operačný systém Technické údaje (obrazovka, fotoaparát atď.)

Čítajte Viac

Pri výbere tlačidlového telefónu je potrebné zvážiť jeho autonómiu, ako aj niektoré ďalšie technické a prevádzkové vlastnosti. Ako zvoliť tlačidlový telefón: čo hľadať Pri výbere tlačidlového mobilného telefónu je potrebné vziať do úvahy tieto kritériá: Počet SIM kariet; Funkcie obrazovky Tvarový faktor; Autonómia a kapacita batérie; Multimediálne funkcie - podpora mobilného internetu, Bluetooth, Wi-Fi, slotu na pamäťovú kartu, MP3 prehrávača, FM rádia, kamery; Špeciálne funkcie - chránené bývanie, dizajn pre seniorov.

Čítajte Viac

Pri výbere krytu smartfónu by ste mali venovať pozornosť typu a materiálom tohto príslušenstva. Ako zvoliť obal pre váš smartphone: čo hľadať Hlavné kritériá pre výber krytu sú: Kompatibilita; Druh obalu; Materiál puzdra Ďalšie funkcie. Možnosti výberu Rôzne technické špecifikácie prípadov určujú ich praktickosť a trvanlivosť.

Čítajte Viac

Pri výbere prehrávača MP3 dbajte na jeho akustické vlastnosti a množstvo pamäte, ktorá je iba na čítanie. Ako zvoliť prehrávač MP3: kľúčové parametre Najdôležitejšie kritériá pri výbere prehrávača MP3 sú: Dostupnosť a typ DAC; Dostupnosť a typ zosilňovača; Podporované zvukové formáty; Vstavaná úložná kapacita a podpora pamäťových kariet; Dodatočná funkčnosť.

Čítajte Viac

Pri výbere batérie pre mobilný telefón by ste mali najprv určiť jeho kompatibilitu so zariadením. Ako vybrať batériu pre mobilný telefón: čo hľadať Hlavné kritériá pre výber batérie pre mobilný telefón sú: Kompatibilita s telefónom; Kapacita.

Čítajte Viac

Pri výbere smartfónu sa oplatí začať predovšetkým s plánovaným používaním zariadenia. Ako si vybrať smartphone: čo hľadať Hlavné kritériá pri výbere smartfónov sú: operačný systém; CPU a RAM; Pamäť určená len na čítanie; Počet kariet SIM, spôsob ich fungovania a podporované internetové štandardy; obrazovka; kamera; Kapacita batérie.

Čítajte Viac

Pri výbere batérie pre smartfón by ste mali v prvom rade venovať pozornosť modelu tohto komponentu. Ako vybrať batériu pre smartfón: čo je potrebné zvážiť Hlavné kritériá pre výber batérie pre smartfón sú: Pohľad (externý, interný odnímateľný, interný neodstrániteľný); Kapacita (pre interné); Vlastnosti externých batérií (kapacita, materiál puzdra, výstupný prúd, počet a typy konektorov, podpora technológií rýchleho nabíjania).

Čítajte Viac

Čínski výrobcovia mobilnej elektroniky vyrábajú smartfóny, ktoré sa môžu ukázať ako veľmi úspešné, rovnako ako priame nezmysly. Ako si vybrať čínsky smartfón: na čo sa zamerať Medzi najdôležitejšie vlastnosti čínskych smartfónov, ktorým musíte venovať pozornosť pri výbere, môžete zdôrazniť: Výrobca - do značnej miery určuje kvalitu a trvanlivosť smartfónu a dostupnosť náhradných dielov preň; Recenzie na odborných stránkach a fórach tretích strán, ako sú IXBT alebo w3bsit3-dns.com; Firmware.

Čítajte Viac

Pri výbere prenosného reproduktora by ste mali venovať pozornosť štandardu pripojenia a niektorým ďalším technickým vlastnostiam zariadenia. Ako vybrať prenosný reproduktor: čo hľadať Kľúčovými kritériami pri výbere prenosného reproduktora sú: štandard pripojenia (bezdrôtové, káblové, čítanie externých jednotiek); Kapacita batérie a typ vstavaných batérií; Počet reproduktorov a iné akustické vlastnosti; Dodatočná funkčnosť.

Čítajte Viac

Pri výbere telefónu pre internet stojí za zváženie jeho „komunikačné“ schopnosti a veľkosť obrazovky, ako aj niektoré ďalšie parametre. Ako si vybrať telefón pre internet: čo hľadať Hlavné kritériá, ktoré treba brať do úvahy pri výbere telefónu pre internet: Podporované štandardy pre mobilnú komunikáciu (2G, 3G, 4G, LTE-A); Veľkosť obrazovky CPU model a RAM; Kapacita batérie; Operačný systém

Čítajte Viac

Hlavnými parametrami pri výbere pamäťovej karty sú jej štandard a rýchlosť. A tie vhodné je možné určiť z technických charakteristík smartfónu a plánovaných prevádzkových podmienok. Obsah Ako vybrať pamäťovú kartu pre smartphone: čo hľadať Hlavné kritériá výberu Ďalšie funkcie pamäťových kariet Najlepší výrobcovia pamäťových kariet Ako vybrať pamäťovú kartu pre smartphone: čo hľadať Najdôležitejšie parametre pre výber pamäťovej karty pre smartfón sú nasledujúce: Štandard (určuje kompatibilitu a maximum v); Zväzok (určuje množstvo informácií, ktoré je možné zapísať na túto jednotku); Rýchlosť (určuje použiteľnosť pohonu na rôzne účely).

Čítajte Viac

Pri výbere slúchadiel pre váš telefón by ste mali začať od vzhľadu a akustických charakteristík tohto príslušenstva. Ako vybrať slúchadlá pre telefón: čo hľadať Hlavné kritériá pri výbere slúchadiel pre telefón sú: Zobraziť („plug-in“, režijné, atď.); Vykonanie (káblové, bezdrôtové); Typ reproduktorov (ferit, neodým, mikroarmature); Akustické charakteristiky (impedancia, frekvenčný rozsah, objem); Ďalšie parametre (tvar zástrčky, dostupnosť mikrofónu, typ vodiča, typ vodiča, systém redukcie šumu).

Čítajte Viac

Pri výbere ochranného skla je potrebné venovať pozornosť jeho kompatibilite so smartfónom a niektorým ďalším technickým a prevádzkovým vlastnostiam. Ako si vybrať ochranné sklo pre smartfón: čo hľadať? Hlavnými kritériami pre výber ochranného skla sú: Kompatibilita ochranného skla a smartfónu; Dizajn ochranného skla (počet vrstiev a typov); hrúbka; Prítomnosť oleofóbneho povlaku; Pevnosť skla; Druh skla (lesklé alebo matné).

Čítajte Viac

Pri výbere nabíjačky by ste mali venovať pozornosť predovšetkým elektrickým charakteristikám napájacieho zdroja. Ako zvoliť nabíjačku pre váš telefón: čo hľadať Hlavné kritériá pri výbere nabíjačky sú: Typ (štandardný adaptér alebo externá „power banka“); Elektrické špecifikácie (napätie, nabíjací prúd, výkon); Podpora technológií rýchleho nabíjania (rýchle nabíjanie, rýchle nabíjanie atď.)

Čítajte Viac

Pri výbere rádia sa odporúča riadiť plánovanými scenármi používania zariadenia. Ako si vybrať rádio: čo hľadať Hlavné kritériá pri výbere rádia: Typ: prenosný alebo stacionárny; Napájanie (batéria, batérie, sieť); Spôsob umiestnenia antény: externý alebo vstavaný; Podporovaný frekvenčný rozsah (FM, AM, LW, MW, VHF); Metóda nastavenia (digitálna, analógová); Akustické vlastnosti; Ďalšie funkcie.

Čítajte Viac

Pri výbere vinylového prehrávača by ste mali venovať pozornosť jeho elektromechanickým vlastnostiam a zariadeniu. Ako si vybrať vinylového prehrávača: základné kritériá Hlavné kritériá pre výber vinylového prehrávača: Prítomnosť phono javiska; Prítomnosť zosilňovača; Hmotnosť čelnej dosky alebo samotného prehrávača; Prítomnosť nastavenia tlaku ihly; Typ kazety; Druh brúsnych ihiel; Druh pohonu.

Čítajte Viac

Pri výbere kvadrokoptéra je potrebné zvážiť plánovanú prevádzku zariadenia.obsah Ako si vybrať kvadrokoptéru: čo hľadať Typy leteckých dopravných prostriedkov bez posádky Hlavné kritériá pre výber kvadrokoptéry Funkcie pre výber kvadrokoptéry pre dieťa Funkcie pre výber kvadrokoptéry s kamerou Výber kvadrokoptéry s kamerou Výber kvadrokoptéry pre začiatočníkov Funkcie pre výber závodného kvadrokoptéry : čo hľadať Trh kvadrokoptéry má stovky modelov líšia sa veľkosťou a účelom.

Čítajte Viac