Oblečenie a doplnky

Keď je leto doslova na prahu, pripravuje sa na vstup do vášho života za jasných slnečných dní a dobrej nálady, nebude zbytočné starať sa o ochranu vašich očí pred ultrafialovým žiarením. Takéto rady dnes počujú nielen predajcovia módnych doplnkov, ale aj profesionálni oftalmológovia, ktorí premýšľajú o zdraví vašich očí, a nie o ziskových obchodoch.

Čítajte Viac

Túžba zdieľať sa s jednou osobou po celý zvyšok života je úžasná, dokonca viac ako úžasná, je radostná a zároveň šťastná. Preto vo všetkých krajinách oslavuje svadobný obrad veľká hlučná spoločnosť, páchatelia sviatku sú samozrejme v centre pozornosti.

Čítajte Viac

Každý moderný človek, bez ohľadu na pohlavie, bude súhlasiť s tým, že dámske spodné prádlo nie je len hygienická časť odevu, čo je absolútne dôležité a nevyhnutné, je to tiež naj pikantnejšia časť šatníka, ktorá sa v modernom umení rozšírila. Ak si muži vyberú spodnú bielizeň iba ako darček, ktorý budú darovať milovanej osobe, potom je to pre dievčatá priama nevyhnutnosť.

Čítajte Viac

Podľa štatistík má každý druhý obyvateľ našej planéty problémy so zrakom. Do výpočtov sú zapojení experti z rôznych krajín, všade je obraz rovnaký. Napríklad v Nemecku nosí okuliare 39,4 milióna ľudí, čo predstavuje 63% ľudí starších ako 16 rokov. Austrálski vedci zistili, že v roku 2000 trpelo krátkozrakosťou 1,406 miliardy ľudí, čo predstavuje približne 23% svetovej populácie.

Čítajte Viac

Pančuchy sú v našom živote tak pevne zakorenené, že je ťažké si predstaviť oblečenie modernej ženy bez tohto prvku. Detské modely pomáhajú bábätkám kedykoľvek počas roka. A módni štylisti ponúkajú modely pre mužov v zabudnutých európskych tradíciách. Obsah Malá história. Hlavné parametre pri výbere pančuchových nohavíc. Ako si vybrať veľkosť pančuchových nohavíc. Ako si vybrať hustotu pančuchových nohavíc. Moderné materiály. Farebná rozmanitosť. Najslávnejší výrobcovia pančuchových nohavičiek. Ako si vybrať detské pančucháče. Až do 60. rokov minulého storočia neboli pančuchy potrebné.

Čítajte Viac

Po mnoho storočí sa perly používajú ako šperky. Perly boli považované za vzácne, preto boli majetkom veľmi bohatých ľudí a aristokracie. Perly sú považované za ženské šperky, možno je to tak kvôli skutočnosti, že tvar mäkkýšov, v ktorých perla rastie, pripomína ženské pohlavné orgány.

Čítajte Viac

Slávni módni návrhári za všetkých okolností tvrdili, že kamkoľvek chodí dievča, vezme si so sebou vždy tašku - to je najfunkčnejší prvok jej oblečenia, ktorý zároveň slúži ako univerzálny doplnok. Preto dnes môžete vidieť celé supermarkety, ktoré predávajú iba kabelky a kabelky pre všetky príležitosti, okrem toho sa ani jeden módny dom nedovoľuje bez dozoru - každá nová kolekcia oblečenia zodpovedá určitej sérii kabeliek.

Čítajte Viac

Keďže nevieme, ako si vybrať pánsku tašku podľa všetkých pravidiel, je ľahké urobiť chybu a zbytočne minúť peniaze. Nemali by ste podľahnúť impulzu a kúpiť si prvý výrobok, ktorý sa vám páči, pretože imidž jeho majiteľa závisí od toho, či je príslušenstvo vybrané správne. Obsah Druhy pánskych tašiek, z ktorých sa vyrábajú pánske kabelky Najlepší výrobcovia pánskych tašiek Čo hľadať pri nákupe pánskej kabelky Druhy pánskych kabeliek Nielen ženy, ale aj muži si vyberú tašku, ktorá zodpovedá ich životnému štýlu.

Čítajte Viac

Keď je plážová sezóna za rohom, vyvstáva otázka - ako zvoliť plavky, ktoré zdôrazňujú všetky výhody postavy alebo naopak - skryjú svoje nedostatky. V tejto veci existuje veľa trikov, ktoré vedia, ktorá žena sa bude cítiť ako kráľovná pláže. Obsah je pevný alebo oddelený? Vyberte si plavky podľa obrázku. Vyberte si „top“ plaviek. Ako si vybrať podprsenku pre malé prsia?

Čítajte Viac

Jedným z najfunkčnejších doplnkov v šatníku každej osoby, bez ohľadu na pohlavie, sú rukavice. V chladnom období - v lete je to vynikajúci spôsob, ako v lete zabrániť tomu, aby pokožka zmrzla a praskla neprirodzene nízkymi teplotami - je to univerzálny doplnok, ktorý dokonale vyhovuje prísnym pánskym oblekom na večernú cestu do divadla alebo ľahkým ženským šatám z rezaného vzduchu.

Čítajte Viac

Ako si vybrať sveter, aby sa zahrial v prenikavom chlade a udržal si svoju prezentáciu po dlhú dobu? Výber tohto pohodlného šatníka môže byť celkom jednoduchý, ak pochopíte nuansy. Obsah Ktorý materiál sa lepšie zahrieva? Tenké alebo silné? Ako si vybrať sveter? Výber farby sveter. Starostlivosť o sveter. Ktorý materiál sa zahrieva lepšie?

Čítajte Viac

V modernom svete už dobrý dáždnik prestal byť len spôsobom, ako udržať seba a svoje šaty suché - nie, dnes má oveľa viac z príslušenstva ako z funkčného náradia. Správne zvolený dáždnik zdôrazní stav a vkus jeho majiteľa, takže sú tak populárne u žien aj mužov.

Čítajte Viac

V lete si chcete čo najmenej zatvárať svoje vlastné telo, pretože toto je jediný čas, kedy môžete nosiť svoje obľúbené ľahké topánky. Sandále sa považujú za veľmi praktické medzi všetkými letnými topánkami, pretože stelesňujú pohodlné vlastnosti a pôvab. Ale rovnako ako iné veci vo vašom šatníku, musíte si ich vybrať.

Čítajte Viac

Nie je také dôležité, či si ceníte svoj čas alebo jedinečný štýl, funkčnosť alebo externé údaje - hodinky zostávajú také príslušenstvo, ktoré nemôže pokaziť prvý dojem. Ponúkame, aby sme pochopili, aké sú dámske a pánske hodinky, ako ich zvoliť a ktorá spoločnosť by mala byť uprednostnená.

Čítajte Viac

Správny výber dámskych nohavičiek je pomerne náročná úloha, ale dá sa vyriešiť. Pretože tento atribút sa týka spodného prádla, je potrebné venovať osobitnú pozornosť nielen kráse, ale aj praktickosti. Často sa kupujú na viac ako jeden deň, takže musia vydržať opakované pranie a zachovávať nielen integritu, ale aj farbu.

Čítajte Viac

Toto oblečenie vám umožní vytvoriť nový vzhľad dievčaťa a kombinovať ho s ďalšími prvkami a doplnkami šatníka. Preto správna voľba blúzky poskytne perfektnú kombináciu, ktorá vyhovuje džínsom a sukniam. Nasledujú všeobecné pravidlá a užitočné návrhy pre tento ťažký proces. Typ čísla Toto je primárne kritérium, od ktorého by ste mali začať hľadať možnosť, ktorá vám vyhovuje.

Čítajte Viac

Džínsy zostávajú po celé desaťročia v šatníku tou nenahraditeľnou vecou. Získajú rôzne odtiene, tvary a dĺžky, ale jedna vec zostáva nezmenená - musíte si ich vybrať podľa svojej postavy. Ako určiť vhodnú veľkosť? Rifle nosia ľudia všetkých vekových skupín a pleti. V závislosti od modelu sa používajú ako bežné oblečenie alebo oblečenie na voľný čas.

Čítajte Viac

Všeobecne sa uznáva, že plášť je prvým prvkom odevu, ktorý človek vymyslel. Dnešný vzhľad je prezentovaný v rôznych variantoch, takže si každý môže zvoliť svoj vlastný model. Najprv sa však musíte vysporiadať s kritériami, podľa ktorých si vyberiete vhodnú možnosť. Ženská postava Je to východiskový bod, pretože musíte zdôrazniť dôstojnosť vášho tela a skryť niektoré jeho vlastnosti: Hruška Najpravdepodobnejšie máte široké boky, takže sa pozeráme na pláštenky so širokým horným a rovným dnom, ktoré sa na boky príliš nehodia.

Čítajte Viac

Topánky sú nevyhnutnou súčasťou šatníka. Je určený na ochranu chodidla pred zmenami teploty, atmosférickými javmi, poškodením. Správne zladené topánky slúžia na dlhú dobu, vytvárajú pohodlie a zvyšujú istotu vašej chôdze. Obsah Základné metódy merania Odlišné značenie obuvi Malé triky pre správne rozhodnutie Pre detské nohy Pohodlná obuv pre prvé kroky Pohodlie pre dieťa predovšetkým Základné metódy pre meranie Veľkosť chodidiel a podľa toho aj topánok je určená nasledujúcimi parametrami: dĺžka chodidla; šírka chodidla; výška zdvihu.

Čítajte Viac

Dáždnik je potrebný kedykoľvek počas roka. Chráni nás pred dažďom a krupobitím, snehom, priamym slnečným žiarením a inými poveternostnými udalosťami. Bohužiaľ, nie všetky dáždniky vydržia ťažké bremená - ihly sa zlomia pod silným nárazom vetra, úchytky sa stanú nepoužiteľnými, kupola je utretá, vyblednutá a preliata. Pri výbere pohodlného a vysoko kvalitného dáždnika, ktorý bude trvať viac ako jednu sezónu, venujte pozornosť hmotnosti produktu a jeho kompaktnosti, materiálu a priemeru kupoly, počtu lúčov, kvalite upevňovacích prvkov a iným parametrom - ktoré v našom článku povieme.

Čítajte Viac