12 najlepších nábytkárskych závodov

* Recenzia najlepších podľa redaktorov ecdfburma.org. Informácie o kritériách výberu. Tento materiál je subjektívny, nejde o reklamu a neslúži ako vodítko pri nákupe. Pred nákupom sa musíte poradiť s odborníkom.

Každý sníva o tom, že ho obklopí krásna atmosféra, a interiér prispel k relaxácii a pohodliu. Dôležitým faktorom je výber nábytku, ktorý by mal byť nielen pohodlný, ale aj príjemný pre oko, aby zapadal do celkového štylistického konceptu. Moderný trh poskytuje možnosť nákupu nábytkových výrobkov nielen rôznych vzorov, ale aj akýchkoľvek cenových kategórií. Ale aj ľudia s nízkymi príjmami, ktorí nakupujú tovar v ekonomickej triede, chcú, aby slúžili viac ako jeden rok, boli pohodlní, mali atraktívny vzhľad.

Mnohí čelia dileme, z ktorej si vybrať nábytok: dovážaný alebo ruský. Zahraničné značky dôvery mali vždy viac, hoci tento trend sa postupne mení. Bytový nábytok prestal byť menej kvalitný. Nákupom získate celú škálu služieb, od merania až po montáž. Moderné technológie používané pri výrobe nám umožňujú vyrábať nábytok z rôznych materiálov (drevotrieskové dosky, MDF, masívne drevo) a dopĺňať ho zaujímavými dekormi zo skla, kovu, mramoru. Dôležitou výhodou sú náklady, ktoré sú rádovo nižšie ako rovnaké dovážané tovary.

Ako si vybrať výrobcu nábytku

Nákup nábytku je dosť nákladným potešením, preto si ho každý z nás vyberá veľmi opatrne. Ako však urobiť chybu a urobiť skutočne kompetentný nákup? Pomôže vám to niekoľko rád odborníkov.

  1. Najprv sa rozhodnite, o rozpočte, ktorý ste ochotní prideliť na nákup. Potom nemusíte tráviť čas štúdiom zbierok, ktoré si nemôžete dovoliť, ale môžete okamžite začať vyberať nábytok, na ktorý ste spočítali.
  2. Schematicky nakreslite plán miestnosti alebo bytu všetkých veľkostí, potom bude možné odhadnúť približné usporiadanie v kabíne. Ak je ťažké to urobiť sami, potom na záchranu príde konzultant, môžete si tiež objednať domáceho meracieho prístroja, ktorý presne určí rozmery a kapacitu.
  3. Nábytok z drevotriesky má prijateľnú cenu. Fasády z MDF zvýšenie ceny. Interiérové ​​predmety vyrobené z masívneho dreva alebo exotických materiálov však budú stáť rády vyššie.
  4. Vyberte si nábytok na základe jediného konceptu miestnosti, inak potom pohovka alebo stena vyniknú oproti všeobecnému zázemiu a vôbec ne prosím majiteľov bytu.
  5. Nábytok by mal byť nielen krásny, ale aj pohodlný. Okrem toho by nemalo vyžadovať komplikovanú starostlivosť.

Odborníci nášho časopisu zostavili zoznam najlepších nábytkárskych závodov, ktoré počas celej svojej existencie dokázali zákazníkom dokázať, že ich výrobky sú štýlové, multifunkčné a praktické. Ruskí spotrebitelia najčastejšie nakupujú svoje tovary, ktorí sa potom za nákup vrátia.

Hodnotenie najlepších nábytkárskych závodov

nominant miesto továreň hodnotenie
Hodnotenie najlepších nábytkárskych závodov 1Shatura Nábytok 4.9
2Anderssen 4.8
3súper 4.8
4tria 4.7
5Pinskdrev 4.7
6Nábytok Holding 4.7
7Blanda 4.6
8Lapis lazuli 4.6
9silvia 4.5
10Nábytok únie 4.5
11Katyusha 4.5
12SLAVICKÝ NÁBYTOK 4.4

Shatura Nábytok

Hodnotenie: 4.9

Na prvom mieste hodnotenia - MK "Shatura". Od svojho založenia pred viac ako polstoročím vydaním šatníkov je dnes uznávaná ako najslávnejšia národná značka a jej sieť má viac ako 600 značkových obchodov po celej krajine. Neustále aktualizujeme sortiment, zákazníkom sa ponúka nábytok pre kuchyne, škôlky, obývačky, spálne, chodby. Široko zastúpené sú aj produkty pre administratívnych pracovníkov a vedúcich pracovníkov spoločností.

Kvalitu nábytkového nábytku opakovane potvrdzujú ceny na prestížnych výstavách v Rusku a zahraničí. Kontrola kvality vo všetkých fázach výroby minimalizuje odmietnutia. Všetky výrobky sa vyrábajú na špičkových nemeckých zariadeniach. Dosky na nábytok sú lakované, čo ich robí odolnými voči vlhkosti a teplote a zároveň si zachováva svoj pôvodný vzhľad po celú dobu prevádzky.

Dôležitou súčasťou úspešného predaja sú pravidelne organizované propagácie a predaje, ktoré priťahujú stále viac nových zákazníkov. Kupujúci si všimli dobre zorganizovaný servis pri objednávkach a dodávkach nábytku, zdvorilé a pozorné zaobchádzanie so zamestnancami, presné dodržiavanie zmluvných podmienok a ďalších bodov zmluvy, celkom rozumné ceny. Zdôraznil sa tiež rozsiahly sortiment, ktorý predstavil produkty rôznych dizajnov od klasických po moderné.

Anderssen

Hodnotenie: 4.8

Druhé miesto zaujala ruská továreň, ktorá bola otvorená v roku 2000 v Moskve. Zamestnanci potom spolu tvorili najviac 15 ľudí. Boli to však nadšení a kreatívni ľudia: dizajnéri, konštruktéri, technológi. V dôsledku toho má moskovský podnik na výrobu čalúneného nábytku vedúce postavenie na trhu a môže konkurovať uznávaným zahraničným značkám.

Zákazníci ocenili pohodlie, elegantný dizajn a odolnosť výrobkov a uprednostňovali pohovky, pohovky, poufy, kreslá v továrni Anderssen. Kvalitu nábytku potvrdzujú prestížne ocenenia a diplomy. Výroba je plne automatizovaná. Prísna kontrola kvality ruší vzhľad chybných výrobkov od zákazníkov.

Nábytok sa predáva prostredníctvom 100 obchodných domov v Moskve a ďalších mestách krajiny. Dnes má továreň personál kvalifikovaných a kompetentných odborníkov, vlastné sklady a logistické centrá. Kupujúci poznamenali, že Anderssen vyrába nielen sériové výrobky za prijateľné ceny. Môžete si tiež zakúpiť zbierky autorských práv vytvorené najlepšími návrhármi hlavného mesta. Zdôraznilo sa, že počas obdobia predaja sa náklady na populárny tovar značne znižujú a je možné dosiahnuť nákladovo efektívne obstaranie pre rodinný rozpočet.

Súper

Hodnotenie: 4.8

Továreň zahrnutá do nášho hodnotenia začala svoju činnosť pred viac ako 20 rokmi. Rival je Francúz pre súpera. Vedúci predstavitelia podniku si od prvých dní stanovili ambiciózne ciele a dnes môžeme s istotou povedať, že to oni a ich tím dosiahli. Spoločnosť patrí medzi desať najlepších ruských závodov na výrobu čalúneného nábytku. Bola prvou v krajine, ktorá začala vyrábať sedacie súpravy s použitím poťahovej technológie.

Vlastné dielne zaberajú viac ako 20 tisíc metrov štvorcových. Hlavná časť výroby je automatizovaná, čo pomáha eliminovať výskyt kazov počas rezania a skracuje čas montáže. Spoločnosť tiež vyrába väčšinu príslušenstva a mechanizmov, preto je ako výrobca plne sebavedomá a poskytuje záruku na svoju bezchybnú prácu po dobu 5 rokov. Sortiment zahŕňa 74 nábytkových modelov. Vzhľadom na rôzne materiály sa môže kupujúci stať dizajnérom svojej pohovky a zvoliť si farbu, štruktúru, hustotu poťahovej látky.

Sieť predajcov má po celej krajine 500 obchodov a vďaka kvalite a úspechu zákazníkov neustále rastie. Mnoho zákazníkov poznamenalo, že keď si raz kúpili produkty spoločnosti Rival, prišli sem znova a informovali svojich priateľov o výrobkoch z továrne. Všetky zdôraznili dobré propagačné ponuky, kompetentný personál, rýchle dodanie bez porušenia zmluvných podmienok, prijateľné ceny.

Tria

Hodnotenie: 4,7

Čestné miesto v rebríčku má spoločnosť Triya Holding, ktorá spája niekoľko veľkých výrobných a obchodných platforiem. Zakladajúci podnik - závod Volgodonsk Timber Mill Plant - sa objavil pred viac ako 65 rokmi. A napriek tomu, že rok 2002 bol považovaný za zakladajúci rok samotného závodu, v predchádzajúcich desaťročiach sa nahromadili obrovské skúsenosti a zaviedli sa najnovšie technológie, ktoré spoločnosti umožnili zaujať vedúce postavenie na trhu s nábytkom v krajine.

Sortiment zahŕňa obývacie izby, škôlky, spálne, kreslá, pohovky, chodby, kuchyne, stoly, stoličky. Existujú aj linky pre administratívnych pracovníkov a vedúcich pracovníkov. Suroviny pochádzajú z veľkého ťažobného podniku. Potom sa z neho vyrobí drevotrieska, ktorá je ekologickým výrobkom. Okrem vlastných komponentov používa továreň príslušenstvo a mechanizmy najväčších zahraničných výrobcov.

Heslo spoločnosti: „Dobrý nábytok pre dobrý život!“. Neprestáva to dokazovať a uvádza na trh lacné, štýlové, funkčné a trvanlivé výrobky, ktoré vyberajú mnohí ruskí kupujúci a zákazníci zo susedných krajín. Sieť predajcov má viac ako 400 pobočiek, takže nebude ťažké kupovať nábytok "Triya" nielen vo veľkých regionálnych centrách, ale aj v malých mestách.

Pinskdrev

Hodnotenie: 4,7

Hodnotenie zahŕňa jednu z najstarších spoločností vyrábajúcich nábytok vyrobený z prírodných materiálov. Jeho história sa začala pred viac ako 130 rokmi a dnes sa tento podnik môže pochváliť svojimi výrobkami: skriňovým a čalúneným nábytkom, matracmi. Moderná výrobná technológia v kombinácii s nálezmi dizajnérov ju robí na rozdiel od výrobkov iných značiek. Komponenty sa nakupujú v Rusku a európskych krajinách. Celý proces je automatizovaný a v každej fáze sa vykonáva prísna kontrola, aby sa vylúčil výskyt manželstva.

Nábytok je vyrobený z rôznych materiálov, ale hlavnou surovinou je prírodné drevo. Výrobky z neho nevyzerajú iba vznešene a reprezentatívne, sú absolútne bezpečné pre zdravie a ich životnosť je niekoľkonásobne dlhšia ako nábytok z drevotriesky. Sortiment je zostavený tak, že si môžete kúpiť jeden produkt, napríklad konferenčný stolík, alebo môžete úplne zariadiť izbu alebo byt v jednom koncepte a zhromaždiť niekoľko modulov z jednej kolekcie.

Okrem klasického štýlu sú zastúpené aj ďalšie: moderný, podkrovný, provence. Preto každý kupujúci nájde to, čo hľadá. Výroba je v Bielorusku. To však nemá vplyv na čas dodania. Nábytok si môžete objednať prostredníctvom internetových obchodov alebo zakúpiť v salónoch v mnohých veľkých mestách Ruska.

Nábytok Holding

Hodnotenie: 4,7

Továreň vyrába vysoko kvalitný nábytok a čalúnený nábytok už viac ako 20 rokov. V priebehu rokov sa z malého podniku stala holdingová spoločnosť s niekoľkými výrobnými závodmi, skladmi a rozsiahlou sieťou obchodníkov. Výrobky sú okrem vlastnej kontroly kvality testované na čistotu životného prostredia. Potvrdzujú to hygienické osvedčenia. Rôznorodý sortiment zahŕňa viac ako 700 kusov nábytku. To všetko sa dá kombinovať podľa vašich predstáv, takže kupujúci má možnosť vytvoriť si sám interiér.

Pravítka majú širokú cenovú ponuku. V roku 2015 bol vytvorený nový smer, v ktorom sa prezentuje prémiový nábytok. Vyrába sa v klasickom štýle, fasády sú starožitné. Vo výrobe využívajú hlavne manuálnu prácu, takže každá položka je exkluzívna a hodná pozornosti aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Predaj sa uskutočňuje veľkoobchodne alebo maloobchodne v salónoch spoločností alebo prostredníctvom internetových obchodov predajcu. Zákazníci ocenili kvalitu a funkčnosť výrobkov z továrne. Mnohí poznamenali, že 90% tovaru bolo vyrobených podľa neštandardných vzorov. Ďalšou nespornou výhodou je práca na systéme, ktorá zahŕňa nielen dodávku, ale aj okamžitý nástup na podlahu a montáž.

Blanda

Hodnotenie: 4.6

Továreň zahrnutá do ratingu má svoju históriu od roku 1992 a od samého začiatku sa volala „Rainbow“. Po 18 rokoch bola premenovaná na Blando a dnes je všeobecne známa vo všetkých regiónoch Ruska kvôli najvyššej kvalite a praktickosti čalúneného a kabinetového nábytku. Výrobné zariadenia zaberajú 5 000 metrov štvorcových. metre. Všetky výrobky sú vyrábané na špičkových zariadeniach a personál je vyberaný s osobitnou starostlivosťou. Preto sa zákazníkom dodáva štýlový a odolný nábytok, ktorý poteší oko.

Príslušenstvo pre postele a pohovky sa kupuje od popredných svetových dodávateľov zo Španielska, Nemecka, Turecka, Číny. Pred siedmimi rokmi továreň začala výrobu spoločných liniek so zahraničnými partnermi a predstavila novú kolekciu s talianskou značkou Rossetto. Preto rad poteší nielen široký výber, ale aj široký cenový rozsah.

Spoločnosť sleduje módne trendy na trhu s nábytkom. Jej predstavitelia sú pravidelnými účastníkmi medzinárodných výstav a fór, kde získavajú skúsenosti a zdieľajú svoje vlastné. Továrenské výrobky sú zastúpené vo viac ako 50 obchodoch po celej krajine. Kupujúci ocenili kvalitné služby, včasné doručenie, slušný personál a užívateľsky prívetivé rozhranie značkového internetového obchodu.

Lapis lazuli

Hodnotenie: 4.6

Pred viac ako 20 rokmi bola v Kaliningradu založená malá výroba, ktorá sa postupne rozširovala a už v roku 2002 sa začal dodávať nábytok do Ruska, kde sa o dva roky neskôr otvorili prvé obchodné domy. To sa stalo rozpoznateľným vďaka použitiu dizajnérskych riešení, ktoré boli zavedené od samého začiatku výroby a dnes ich možno vidieť v rôznych prvkoch nábytku. Ako suroviny sa používajú inovatívne a prírodné materiály.

Sortiment zahŕňa hotové zostavy obytných miestností, spální, škôlok, kuchýň, chodieb a modulárnych systémov, ktoré je možné zostaviť podľa veľkosti miestnosti a podľa želania klienta. Svetlé detaily, neobvyklé prvky a tvary priťahujú stále viac kupujúcich k nábytku Lazurite. Rôzne štýly pomôžu vytvoriť interiér vašich snov. Výrobca je presvedčený o kvalite svojich výrobkov a poskytuje neobmedzenú záruku na komponenty, 36 mesiacov - na všetok nábytok, 72 mesiacov - s výhradou montáže spoločnosti.

Výrobky závodu Kaliningrad sú už dlho populárne medzi kupujúcimi, ktorí si cenia kvalitu, praktickosť, moderný dizajn a sú pripravení šetriť, ale kupovať výrobky šetrné k životnému prostrediu za ceny, ktoré sú s ním v plnom súlade. Mnohí, ktorí sa už stali majiteľmi nábytku Lazurit, potvrdzujú nielen jeho atraktívny vzhľad, ale aj spoľahlivosť komponentov, pevnosť poťahu dosiek, ktoré sú odolné voči extrémnym teplotám a vlhkosti.

Silvia

Hodnotenie: 4.5

Do nášho hodnotenia zaraďujeme továreň, ktorá začala svoju činnosť už viac ako 20 rokov v meste Bogorodsk, v regióne Nižný Novgorod. Dnes sa jeho výrobky nachádzajú na mnohých nábytkových hypermarketoch po celom Rusku. Špecialisti najvyššej kategórie a moderné vybavenie - to je úspech spoločnosti, ktorá vyrába štýlové, lacné a kvalitné výrobky, ktoré slúžia viac ako desať rokov.

Sortiment čalúneného a nábytkového nábytku sa neustále aktualizuje, zohľadňujú sa módne trendy a nové technológie, takže zákazníkom sa ponúkajú klasické modely, ktoré sú stále populárne, a tie, ktoré sa práve objavili na svetovom trhu s nábytkom. Výroba je vybavená nemeckými a talianskymi strojmi na drevo a šitie. Komponenty sa nakupujú od ruských a zahraničných dodávateľov.

Tkaniny sa používajú ako prírodné, tak aj syntetické, čo prekvapí aj tých najnáročnejších zákazníkov rôznymi farbami a textúrami. Samostatná línia predstavuje pohovky a kreslá z vysoko kvalitnej kože špeciálnej výroby. Kontrola kvality prebieha vo všetkých fázach výroby, kde sú chybné výrobky okamžite vylúčené.Hotový nábytok je testovaný na pevnosť a environmentálnu bezpečnosť. Kupujúci poznamenali, že ide o vysokokvalitné a dostupné náklady, všetky mechanizmy fungujú bez problémov, takže všetci sú s nákupom spokojní.

Nábytok únie

Hodnotenie: 4.5

Nebolo náhodou, že sa náš odbor nábytku dostal do nášho hodnotenia. Už viac ako 15 rokov sú jej výrobky obľúbené u kupujúcich a predávajú sa v mnohých regiónoch Ruska. Široký sortiment vám umožňuje zvoliť si nábytok pre jednu izbu alebo kompletne zariadiť byt. Sú to kuchynské sety, škôlky, chodby, šatníky. Výroba je počítačová, čo eliminuje výskyt nepresností pri rezaní dosiek. Príslušenstvo dodávajú dôveryhodní domáci dodávatelia.

Všetky suroviny sú starostlivo vybrané, a preto sú pochybnosti o bezpečnosti a šetrnosti k životnému prostrediu. Kupujúci sú vyzvaní, aby si vybrali hotové súpravy alebo vytvorili modulárny systém spolu s profesionálnym dizajnérom. Tu budú všetky želania zohľadnené do najmenších detailov. Štýlové rozhodnutia sú tiež rôzne. Môžete sa rozhodnúť pre nadčasovú klasiku alebo uprednostniť moderný nábytok v secesnom štýle.

Sieť predajcov pokrývala viac ako 50 miest v krajine. Cenové rozpätie je široké a závisí od druhu zvolených materiálov, modelov, príslušenstva. V každom prípade si každý kupujúci môže vybrať súpravu podľa svojho rozpočtu. Dodávka sa vykonáva striktne podľa zmluvných podmienok. Podľa recenzií po montáži nevznikli žiadne nároky na kvalitu. Nábytok naozaj vyzerá štýlovo, multifunkčne a odolne.

Katyusha

Hodnotenie: 4.5

Záujem "Katyusha" - jeden z najväčších ruských závodov na výrobu nábytkového nábytku. Bola založená v 30. rokoch minulého storočia. A počas svojho vývoja sa opakovane menil smer, ale v dôsledku toho sa zastavil vo výrobe nábytku. Okrem toho je spoločnosť lídrom vo výrobe drevotriesky a drevotriesky. Koncern vlastní značku Dyatkovo. Vyrába detské a mládežnícke súpravy, spálne, chodby, obývačky, ktoré opakovane získali ceny a ceny za dizajn, šetrnosť k životnému prostrediu a funkčnosť.

Katyusha v plnej miere dodáva svoju výrobu surovín a komponentov, preto sa kontrola kvality vykonáva od nulového cyklu až po testovanie hotových výrobkov. High-tech dovezené zariadenia boli vyrobené špeciálne pre ruské koncerny. Rozsah je pôsobivý. Je zastúpená niekoľkými štýlmi a pôvodné návrhy nenechávajú ľahostajného žiadneho kupujúceho.

Nábytok sa vyznačuje nielen vysokým výkonom. Ďalšou dôležitou výhodou je jej cenová dostupnosť. Kupujúci so stredným príjmom si budú môcť vybrať nastavenie podľa svojho vkusu. Podľa zákazníkov, ktorí už používajú výrobky Katyusha, je to skutočne jedna z najlepších tovární, ktorá poskytuje kvalitný nábytok a materiály pre iné priemyselné odvetvia.

SLAVICKÝ NÁBYTOK

Hodnotenie: 4.4

Naše hodnotenie dopĺňa továreň, ktorá sa špecializuje na čalúnený nábytok. Široký cenový rozsah produktov vám umožňuje kúpiť súpravu, modulárny systém, samostatné kreslo alebo pohovku od ekonomických až po prémiové kategórie. Továreň má najnovšie vybavenie. Väčšina procesov je automatizovaná. Súčasti ruskej a zahraničnej výroby sa podrobujú vizuálnej kontrole a metrickej kontrole.

Prírodné a syntetické tkaniny na čalúnenie sa ponúkajú v rôznych verziách. Hotové výrobky musia byť pred vstupom do obchodných reťazcov testované. Zostava je neustále aktualizovaná a aktualizovaná moderným tovarom s jedinečným dizajnovým riešením. Továreň opakovane získala prestížne ocenenia a pokračuje vo svojom vývoji.

Jeho hlavný rozdiel spočíva v tom, že nezáleží na cenovej kategórii, v ktorej sa nábytok kupuje. Zaručená kvalita, praktickosť a dlhá životnosť sú každým modelom. Preto kupujúci rozlišujú továreň „slovanský nábytok“ medzi mnohými ďalšími výrobcami. Jeho výrobky je možné zakúpiť v mnohých veľkých regionálnych centrách, ako aj objednať objednávky do ktoréhokoľvek mesta v krajine.


Varovanie! Toto hodnotenie je subjektívne, nejde o reklamu a neslúži ako vodítko pri nákupe. Pred nákupom sa musíte poradiť s odborníkom.

Loading...