12 najlepších testosterónových zosilňovačov

* Recenzia najlepších podľa redaktorov ecdfburma.org. Informácie o kritériách výberu. Tento materiál je subjektívny, nejde o reklamu a neslúži ako vodítko pri nákupe. Pred nákupom sa musíte poradiť s odborníkom.

Zosilňovače testosterónu sú všeobecne známe medzi kulturistami, kulturistmi a milovníkmi silného svalstva - špeciálne doplnky výživy alebo lieky, ktoré stimulujú produkciu mužského hormónu testosterónu. Sú potrebné, keď sa dosiahne prah prirodzeného budovania svalov prostredníctvom cvičenia a výživy. Okrem toho koncentrát testosterónu zvyšuje libido - jeho potreba sa vyskytuje v dospelosti a staršom veku. Používanie zosilňovačov by sa však malo kontrolovať, pretože po ukončení cyklu je na obnovenie zdravia človeka potrebná hormonálna stabilizácia.

Na základe spätnej väzby od športovcov urobili odborníci Ecdfburma hodnotenie, ktoré zahŕňalo 12 najlepších testosterónových zosilňovačov.

Hodnotenie najlepších podporovateľov

nominant miesto názov produktu cena
Hodnotenie najlepších podporovateľov 1TestoFuel 4 000 ₽
2ZMA ULTIMATE NUTRITION 1 290 ₽
3Testovací prášok (USPlabs) 868 ₽
4MuscleTech TEST HD 2 598 ₽
5BPI Sports A-HD Elite 1 998 ₽
6Super Test Super Nutrition 3 000 ₽
7GAT Mens Multi + Test 824 ₽
8Frog Tech Ecdysterone 100% 2 183 ₽
9EVL TEST 790 ₽
10Pravý testovací test GRIT 800 ₽
11Viceprezident Laboratória Tribulus Terrestris 870 ₽
12Tribulus 1500 (APS) 1 490 ₽

TestoFuel

Hodnotenie: 4.9

Najlepším doplnkom stravy je TestoFuel, ktorý zvyšuje prirodzenú produkciu testosterónu vďaka aktívnym látkam - kyselinu D-asparágovú 3000 mg (DAA), ktorá ovplyvňuje produkciu rastového hormónu a hormónu testosterónu, potrebný vitamín D a výťažok z ustríc - prírodný afrodiziakum. Aby sa dosiahol požadovaný účinok zvyšovania objemu svalov, výrobca odporúča užívať 1 kapsulu 4-krát denne, nesústrediť sa na jedlo, pokiaľ je to možné, dodržať rovnaké časové intervaly.

Podľa prieskumu výrobcu, pridanie TestoFuelu do stravy vedie k zvýšeniu hladín testosterónu v tele o 42% už za 2 týždne. Zvyšuje sa svalová hmota, vytrvalosť a celková fyzická sila.

Odporúčaná dĺžka kurzu je 2 mesiace s intervalom 4 týždňov.

Priemerná cena balíka za 200 kapsúl je 26,00 € (približne 2 000 rubľov).

Dôstojnosť

 • Vysoká účinnosť produkcie testosterónu;
 • Rast svalov;
 • Bezpečné zloženie;
 • Priebežný prijímací kurz;
 • Zvyšuje účinnosť, výdrž.

Nedostatky

 • Nie je definované.

ZMA ULTIMATE NUTRITION

Hodnotenie: 4.8

Druhý najobľúbenejší komplex ZMA ULTIMATE NUTRITION zo značky športovej výživy Ultimate Nutrition. Doplnok stimuluje zvýšenie hladiny testosterónu po 2 týždňoch podávania, celkový priebeh by nemal prekročiť 30 dní, po ktorých by mala nasledovať prestávka 2 týždňov. Kapsuly stimulujú tvorbu mužského hormónu, zvyšujú výdrž a ako výsledok zvyšujú svalovú hmotu. Zrýchlené metabolické a regeneračné procesy v tele.

Účinnými látkami v kapsulách je úvodná dávka vitamínu B6 vo forme hydrochloridu pyridoxínu (10,5 mg na 3 kapsuly), aspartátu horečnatého a zinku. Vedci dokázali, že kombinácia týchto zložiek má výrazný vplyv na produkciu testosterónu a ďalších látok, ktoré aktivujú regeneračné funkcie tela, čo je dôležité najmä po intenzívnom tréningu a výraznej fyzickej námahe. Neprítomnosť rastlinných zložiek v zmesi znižuje riziko potravinových alergií, ZMA ULTIMATE NUTRITION je úplne absorbovaná telom ktoréhokoľvek atléta bez ovplyvnenia endokrinného systému.

Denná dávka pre mužov je 3 kapsuly, pre ženy - 2.

Priemerná cena balenia 90 kapsúl je 1 400 rubľov.

Dôstojnosť

 • Hypoalergénne zloženie;
 • Krátky a efektívny priebeh prijímania;
 • Zlepšuje stav organizmu;
 • Vysoká koncentrácia účinných látok, resp. Malá denná dávka.

Nedostatky

 • Nie je dostatočne jasný efekt.

Testovací prášok (USPlabs)

Hodnotenie: 4,7

Anabolický komplex Test Powder (USPlabs), vhodný iba pre mužov, je na treťom mieste v rebríčku, jeho zloženie nie je bezpečné pre ženy. Hlavnými zložkami sú kyselina D-asparágová, ktorá priamo ovplyvňuje stimuláciu produkcie testosterónu, a extrakt z pálenej sliznice zosilnený korením a garciniou, rastlina strukovín, ktorá ovplyvňuje rast libida a testosterónu v ľudskej krvi.

Komplex Test Powder je vhodný pre začiatočníkov i profesionálnych športovcov, je zaručené, že povedie k zvýšeniu hladiny testosterónu a rastu svalov, urýchľuje regeneračné zdroje tela a inhibuje katabolizmus. Koncentrácia účinných látok vám umožňuje používať liek pri zapojení do akéhokoľvek energetického zaťaženia. Na druhej strane, sekundárna zložka betaínu normalizuje produkciu pohlavných hormónov a dosahuje synergický účinok. Tartarát normalizuje energetický metabolizmus, urýchľuje proces spaľovania tukov a dodáva energiu.

Uvoľňovacia forma komplexu Test Powder (USPlabs) je prášok, 10 g. ktorú musíte zmiešať s vodou 250 - 300 ml a tento koktail užiť jedenkrát denne v režime 6/1 deň. Účinnosť bude obzvlášť účinná, ak pijete zmes pred tréningom za 60 minút.

Cena 240 gr. - asi 2800 rubľov.

Dôstojnosť

 • Dovolené prijímať bez dlhých prestávok;
 • Hospodárna spotreba;
 • Väčšinou rastlinné zloženie;
 • Stimuluje spaľovanie tukov.

Nedostatky

 • Nevhodné pre ženy;
 • Účinok na čas podania.

MuscleTech TEST HD

Hodnotenie: 4.6

Posilňovač MuscleTech TEST HD je jedným z mála, ktorý si nevyžaduje prerušenie príjmu. Ide o jej bezpečné, ale účinné zloženie extrahujúce z rastlín: himalájske mumiyo, bór, extrakt zo žihľavy, tribulus, zamatové fazule a ďalšie prísady s preukázaným klinickým účinkom, ale vyžadujú opatrný príjem - na určité zložky sa môžu vyskytnúť alergie. Kombinácia mumiyo a bóru je špeciálny komplex PrimaVie, ktorý po 7 dňoch ovplyvňuje prirodzený rast produkcie testosterónu. Hladina ATP (energetických molekúl) sa tiež zvyšuje a dosahuje stabilnú hladinu po 2 týždňoch užívania MuscleTech TEST HD.

Výhodou lieku je absencia negatívnych účinkov na hormonálny systém - žiadna nútená stimulácia, iba prirodzené vzrušenie schopností tela.

Komplex MuscleTech TEST HD je dostupný v tabletách. Mali by sa užiť 1 ráno a po obede, pred tréningom by ste mali vydržať 30 minút.

Priemerná cena 90 kapsúl je asi 2900 rubľov.

Dôstojnosť

 • Prírodné rastlinné organické zloženie;
 • Zvýšenie koncentrácie testosterónu v krvi po 7 dňoch;
 • Ekonomická spotreba kapsúl;
 • Nevyžaduje sa žiadna prerušenie kurzu.

Nedostatky

 • Možné sú alergické reakcie na múmie a zložky rastlín;
 • Vysoká cena.

BPI Sports A-HD Elite

Hodnotenie: 4.5

Ďalší testosterónový testosterón BPI Sports A-HD Elite v rebríčku často používajú športovci pri príprave na súťaže. Zahŕňa tukovú látku Solid, veľkú dávku 15 mg zinku na jednu porciu - za syntézu bielkovín v tele, najmä hormónu testosterónu, je zodpovedný on. Za podporu anabolických procesov je zodpovedný extrakt z tropickej rastliny Benthamiana. Ostatné rastlinné výťažky pomáhajú prirodzene stimulovať rast výdrže a tónu celého tela. Andrografické látky používané v Ayurvede zvyšujú libido a majú vitamínový účinok.

Posilňovač testosterónu BPI Sports A-HD Elite sa môže užívať v 4-týždňovom kurze, počas ktorého dochádza k významnému zvýšeniu hladiny hormónu v krvi pri dlhodobom udržiavaní koncentrácie. Každý deň po dobu jedného mesiaca musíte zobrať 1 kapsulu lieku - presne na toto obdobie je balenie navrhnuté.

Cena 30 kapsúl je 2 500 rubľov.

Dôstojnosť

 • Stabilný rast testosterónu;
 • Stimulácia spaľovania tukov;
 • 1 kapsula denne;
 • Bezpečné prírodné zloženie.

Nedostatky

 • Vysoká cena za kapsulu.

Super Test Super Nutrition

Hodnotenie: 4.4

Super test Anabolický komplex Super Nutrition Super Test funguje nielen na zvýšenie hladiny testosterónu v krvnej plazme, ale aj na udržaní normálnej hladiny oxidu dusnatého potrebného na zvýšenie svalovej hmoty. Liečivo je arginín v štyroch formách, aminokyselina nevyhnutná pre organizmus. Vytvára priaznivé prostredie na udržanie vysokej hladiny testosterónu a všeobecne zlepšuje vytrvalosť. Inhibítory sú zahrnuté na podporu estrogénového a DHT pozadia.

Ďalšou črtou Super testu Super Nutrition Super Test je schopnosť očistiť telo, najmä pečeň a obličky, ktoré sa môžu vyskytnúť pri pozorovaní športovej stravy a užívaní doplnkov.

Jednorazová porcia komplexu sú 4 kapsuly, ktoré zahŕňajú 250% denného príjmu vitamínu B6 (5 mg), citrátu horečnatého 22,5 mg a vstupnej dávky zinku - 90% alebo 13,5 mg. Dajte liek pred raňajkami a večer pred večerou v rovnakej dávke. Kurz by nemal prekročiť 8 týždňov, po ktorom by nasledovala prestávka 4 týždne.

Priemerná cena jedného balenia je asi 2230 rubľov.

Dôstojnosť

 • Paralelné čistenie tela;
 • Rast testosterónu a udržanie jeho hladiny v krvi;
 • Dlhá doba prijímania;
 • Ako súčasť potrebných aminokyselín.

Nedostatky

 • Vysoká spotreba kapsúl.

GAT Mens Multi + Test

Hodnotenie: 4.3

Ďalším v rebríčku je testosterónový posilňovač GAT Mens Multi + Test, vitamínový a minerálny komplex vytvorený farmakológmi v USA a Európe na použitie u mužov, ktorý je určený na doplnenie dennej dávky živín. Hlavnými účinnými látkami sú vitamíny A, C, D, E, K v pomere potrebnom na zvýšenie produkcie testosterónu, vitamíny B (B1, B2, B3, B6), listová, kyselina pantoténová, biotín, vápnik, horčík a zinok. V lieku nie sú žiadne farmaceutické prísady, takže jeho použitie je úplne bezpečné, ale v rámci stanoveného dávkovania.

Test GAT Mens Multi + Test by sa mal užívať každý deň pri raňajkách, 2 tablety, trvanie kurzu je 30 dní.

Priemerná cena balenia 60 tabliet je 800 rubľov.

Dôstojnosť

 • Rozumná cena;
 • Plnohodnotný komplex vitamínov a minerálov;
 • Prirodzená stimulácia syntézy testosterónu v tele;
 • Budovanie energetického potenciálu.

Nedostatky

 • Nedostatočne vyjadrený účinok budovania svalovej hmoty.

Frog Tech Ecdysterone 100%

Hodnotenie: 4.2

Ďalšie hodnotené Booster Frog Tech Ecdysterone 100% je založené na vysoko koncentrovanom rastlinnom steroidnom ekdysteróne, ktorý obsahuje 500 mg na porciu - bezpečná a účinná dávka. Táto látka je potrebná na urýchlenie regenerácie tela a svalov po intenzívnej námahe a tréningu. Na rozdiel od anabolických látok, rastlinný steroidný ekdysterón nespôsobuje vedľajšie účinky a nenarúša endokrinný systém. Okrem toho liek urýchľuje spaľovanie tukov, stimuluje produkciu testosterónu, čo vedie k budovaniu svalov až 3 kg mesačne! Prvé výsledky sa začnú prejavovať už v 5. deň po 100% podaní Frog Tech Ecdysterone.

Príjem posilňovacej dávky je 30 dní, 1 kapsula sa má užiť pred obedom.

Priemerná cena 30 kapsúl je 2300 rubľov.

Dôstojnosť

 • Významné zvýšenie svalovej hmoty od 5. dňa;
 • Rast testosterónu o 30%;
 • Stimulácia produkcie hormónov bez ovplyvnenia endokrinného systému;
 • Na rozdiel od syntetických látok je rastlinný steroidný ekdysterón pre telo bezpečný.

Nedostatky

 • Vysoká cena lieku.

EVL TEST

Hodnotenie: 4.1

Ukázalo sa, že anabolický doplnok výživy EVL TEST je účinný pri stimulácii produkcie testosterónu a používajú ho športovci na celom svete. Výhodou lieku je zachovanie účinku po ukončení cyklu, takmer počas celého obdobia prerušenia. Jedna porcia EVL TESTu obsahuje dennú dávku vitamínu D, B6, horčíka, zinku, ako aj 90% saponínov z rastlín Tribulusterrestris, ktoré ovplyvňujú libido a sexuálnu aktivitu mužov.

Výťažok sennej senovky gréckej obsahuje prírodné steroidy, ktoré nie sú návykové a nenarúšajú endokrinný systém. Diindolylmetánový dimér má antioxidačné vlastnosti vrátane schopnosti bojovať proti rakovinovým bunkám a urýchľuje metabolizmus.

EVL TEST sa má užívať každý deň 2 kapsuly pred spaním po dobu 30-60 minút.

Cena balenia 60 kapsúl je asi 750 rubľov.

Dôstojnosť

 • Uloženie účinku po priebehu užívania drogy;
 • Denná dávka vitamínu a minerálov v jednej porcii;
 • Celkové zlepšenie stavu tela spolu s libidom.

Nedostatky

 • Nie je definované.

Pravý testovací test GRIT

Hodnotenie: 4,0

Booster True GRIT Test Booster zvyšuje hladiny testosterónu na 7 dní po užití lieku, čo dokazujú klinické štúdie. Ďalším pozitívnym účinkom je zníženie hladiny kortizolu v krvi. Hlavnou účinnou látkou je organicko-minerálna himalájska múmia, ktorá prispieva k produkcii mužského hormónu a celkovému posilňovaniu tela. Liek znižuje katabolické procesy, zlepšuje svalovú aktivitu a jej suchú tvorbu. Účinná látka Sensoril Ashwagandha tiež prispieva k redukcii kartisolu. Výťažok z senovky gréckej, ktorý je súčasťou zloženia citranu bóru, stimuluje sekréciu testosterónu a výťažok z kapusty uprednostňuje činnosť svalových vlákien a absorpciu účinných látok, normalizuje hladinu cukru v krvi.

Jedna dávka sú 2 tablety, ktoré je potrebné užívať každý deň, trvanie je 2 mesiace.

Priemerná cena balenia 120 kapsúl je asi 1430 rubľov.

Dôstojnosť

 • Bezpečné zloženie;
 • Preukázané zvýšenie testosterónu a vytrvalosti po 5-7 dňoch;
 • Znížená hladina cukru v krvi
 • Zachovanie účinku po 3 mesiacoch užívania drogy a pravidelnom školení.

Nedostatky

 • Nie je definované.

Viceprezident Laboratória Tribulus Terrestris

Hodnotenie: 4,0

Sapoíny (rastlinné glykozidové zlúčeniny) obsiahnuté vo posilňovači laboratória VP Laboratórium Tribulus Terrestris stimulujú produkciu testosterónu prirodzeným spôsobom bez násilia proti telu a endokrinnému systému. Extrakt z rastliny Tribulus terrestis v dávke 1800 mg je už dlho známy ako stimulátor produkcie mužského hormónu a v kombinácii so zinkom sa tento účinok niekoľkokrát zvyšuje.

Zloženie liečiva je hlavne rastlinných zložiek a zinku, alergické reakcie na posilňovaciu látku neboli identifikované v celej histórii pozorovaní.

Dávkovanie VP Laboratory Tribulus Terrestris je určené potrebou tela a povahou fyzickej aktivity - to je 1, 2 alebo 3 kapsuly denne, mali by sa užiť pred jedlom, zapiť veľkým množstvom vody. Odporúčame zvoliť dávku spolu s lekárom.

Náklady na balenie 90 kapsúl sú 960 rubľov.

Dôstojnosť

 • Významné zvýšenie hladiny testosterónu v krvi po týždni užívania;
 • Zloženie rastlín;
 • Vhodný pre vegetariánov.

Nedostatky

 • Neistá dávka sa poraďte s lekárom.

Tribulus 1500 (APS)

Hodnotenie: 3.9

Hodnotenie uzatvára efektívny booster Tribulus 1500 (APS), ktorý stimuluje produkciu testosterónu aj luteinizačného hormónu. Jadrom tejto drogy je bylinný extrakt bulharského tribulus terrestris, bohatý na saponíny, potrebný na kvalitnú prácu endokrinného systému. Jedinečný spôsob spracovania rastlín poskytuje viacnásobné zvýšenie dávkovania účinnej látky v porovnaní s neanalógovými liečivami na trhu. V kompozícii nie sú žiadne ďalšie aktívne zložky.

Dávkovanie Tribulus 1500 (APS) sú 2 kapsuly, ktoré je potrebné užívať 1 alebo 2 krát denne na lačný žalúdok, s intervalom medzi dávkami najmenej 8 hodín.

Priemerná cena balenia za 90 kapsúl je 1600 rubľov.

Dôstojnosť

 • Stimulácia produkcie testosterónu a luteinizačného hormónu;
 • Výrazný účinok rastu suchej svalovej hmoty;
 • Čistým zložením je bulharský tribulus terrestris.

Nedostatky

 • Neobvyklá dávka, ale nie viac ako 4 kapsuly denne.


Varovanie! Toto hodnotenie je subjektívne, nejde o reklamu a neslúži ako vodítko pri nákupe. Pred nákupom sa musíte poradiť s odborníkom.

Loading...