11 najlepších online inštalatérskych obchodov v Moskve

* Recenzia najlepších podľa redaktorov ecdfburma.org. Informácie o kritériách výberu. Tento materiál je subjektívny, nejde o reklamu a neslúži ako vodítko pri nákupe. Pred nákupom sa musíte poradiť s odborníkom.

V modernom svete je všetko pohodlnejšie kúpiť prostredníctvom internetu. Na online platformách je uvedený väčší sortiment ako na tradičných obchodných poschodiach a vďaka katalogizácii a systematizácii je ľahšie vybrať ten správny produkt. Inštalatérstvo nie je v žiadnom prípade výnimkou.

Pre tých, ktorí začali s rekonštrukciou alebo sa jednoducho rozhodli modernizovať kúpeľňu, sme zostavili hodnotenie z 11 najlepších online inštalatérskych dielní v Moskve - s veľkým sortimentom, výhodným výberom a atraktívnymi dodacími podmienkami.

Hodnotenie najlepších online inštalatérskych obchodov v Moskve

nominant miesto názov produktu cena
Hodnotenie najlepších online inštalatérskych obchodov v Moskve 1Inštalatérske práce online 5.0
2Santehnika-tut.ru 4.9
3Santehnika-room.ru 4.8
4perfekto 4.8
5Santehnica.ru 4.7
6"Svet inštalatérstva" 4.7
7SantehMoll 4.7
8San7.ru 4.5
9„Inštalatérsky dom“ 4.5
10Aquasant 4.4
11Sanbravo 4.4

Inštalatérske práce online

Hodnotenie: 5,0

Prečo on: Mnoho doplnkových služieb, obrovský sortiment.

„Inštalatérstvo online“ ponúka nielen obrovský katalóg výrobkov, číslovanie niekoľko desiatok tisíc jednotiek inštalatérstva, kúpeľňový nábytok, dokončovacie materiály, riešenia pre verejné služby a oveľa, oveľa viac. Hlavnou výhodou sú doplnkové služby internetového obchodu.

Tu si môžete objednať bezplatný projekt dizajnu kúpeľne, ktorý vykonajú odborníci a ponúkne riešenie na kľúč, v ktorom sa uvedie, aké položky inštalatérstva, nábytku a interiéru sa dajú kúpiť. K dispozícii je tiež rýchle doručenie kuriérom (je tu však aj vyzdvihnutie). Môžete si objednať inštaláciu inštalatérskych prác a ceny - a to aj v prípade Moskvy a Moskovského regiónu - sú viac ako primerané.

Samostatne stojí za zmienku, že v tomto internetovom inštalatérskom obchode sú prezentované riešenia nemeckého výrobcu Grohe, ktoré sa líšia vynikajúcimi ukazovateľmi funkčnosti, trvanlivosti a dizajnu.

Dôstojnosť

 • Široký sortiment výrobkov;
 • Dobré inštalačné ceny;
 • Projekt kúpeľne zdarma.

Nedostatky

 • Väčšina výrobkov sa dodáva ako súprava; je potrebné vybrať príslušnú súpravu;
 • Náklady na dopravu sa líšia v závislosti od vybratej položky.

Santehnika-tut.ru

Hodnotenie: 4.9

Prečo je: Partnerstvo s mnohými značkami.

Hlavnou výhodou tohto internetového obchodu je jeho partnerstvo s mnohými značkami výrobcov sanitárneho tovaru, od rozpočtu po prémiu. Z 88 000 produktových pozícií sú teda predstavené riešenia od takých veľkých spoločností, ako sú Webert, Kludi, Riho, Ravak, Kolpa-San, CeramaLux, Vitra a Remer. Jedná sa hlavne o nemecké a talianske značky, ktoré zaručujú kvalitu, spoľahlivosť a moderný dizajn.

Ponuka internetového inštalatérstva je pomerne široká - tu si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete na vybavenie kúpeľne: nábytok, inštalatérske práce, riešenia kúrenia a podlahové krytiny.

Internetový obchod má dodací program v Moskve a regióne a vo väčšine prípadov pri nákupe od 2000 rubľov bude tovar dodaný úplne zadarmo. Pri inštalácii vám tiež pomôžu odborníci santehnika-tut.ru, ale za poplatok.

Dôstojnosť

 • Rýchle dodanie s flexibilnými nákladmi;
 • Obrovský rozsah;
 • Spolupráca s nemeckými a talianskymi výrobcami (priame dodávky, predĺžená záruka).

Nedostatky

 • Vysoké náklady na inštaláciu;
 • Doprava zdarma je k dispozícii iba pre niektoré značky;
 • Niektoré tovary nie sú zastúpené v sklade, dodávajú sa priamo z továrne, ktorá môže trvať približne týždeň, kým sa doručí do Moskvy.

Santehnika-room.ru

Hodnotenie: 4.8

Prečo je: Vynikajúca cena.

Hlavnou výhodou tohto internetového obchodu je jedna z najnižších cien v hodnotení. Okrem toho sú atraktívne tak pre rozpočtové rozhodnutia, ako aj pre inštalatérske práce. Je to predovšetkým kvôli tomu, že v internetovom obchode je málo doplnkových služieb a spoločnosť sa zameriava na predaj riešení kúpeľní a toaliet.

Na rozdiel od predchádzajúcich obchodov na zozname je iba inštalatérske (ale veľmi rozmanité) a nejaký nábytok do kúpeľní. Žiadne podlahy alebo podobné doplnky. Obchod však pravidelne zaisťuje predaj - vždy je k dispozícii najmenej niekoľko produktov so zľavou až 20 - 50%.

Internetový obchod spolupracuje s nemeckými a talianskymi výrobcami sanitárnej keramiky a zabezpečuje priame dodávky. Existujú služby na inštaláciu vodovodných potrubí a ceny sú primerané; a dodanie, ale iba zaplatené. Body vyzdvihnutia „Inštalatérska miestnosť“ sú však roztrúsené po celej Moskve.

Dôstojnosť

 • Nízke ceny, primerané ceny, zľavy;
 • Kompetentné poradenstvo;
 • Spolupráca s nemeckými a talianskymi výrobcami inštalatérskych výrobkov.

Nedostatky

 • Dodávka je platená;
 • Nie vždy rýchle dodanie;
 • Pri objednávaní veľkého množstva je potrebná záloha, celá alebo čiastočná.

Perfekto

Hodnotenie: 4.8

Prečo on: Nízke ceny, spolupráca so značkou Villeroy & Boch.

Tento internetový inštalatérsky obchod spolupracuje s nemeckou značkou Villeroy & Boch, a to je jeho hlavná výhoda. Výrobky tohto výrobcu sú nielen spoľahlivé, ale aj inovatívne. Napríklad tu sú kvarkové kúpele tejto značky, toalety so sedadlami s mikro-výťahom, inštalačné riešenia a oveľa, oveľa viac.

Tento internetový obchod sa však dá odporučiť nielen milovníkom štýlových moderných sanitárnych potrieb, ale aj tým, ktorí si pri jeho nákupe chcú šetriť. Cenová politika obchodnej platformy Perfecto je veľmi primeraná. Pravidelne sa tu konajú rôzne propagačné akcie, zľavy a špeciálne ponuky.

Špecialisti internetového obchodu sú profesionáli a vždy pomáhajú pri výbere inštalatérskych prác. Dodanie sa vykonáva vlastnou službou, ceny sú primerané. K dispozícii sú aj inštalačné služby.

Dôstojnosť

 • Odborné poradenstvo pri výbere;
 • Nízke ceny za dodávku;
 • Propagácie sa konajú pravidelne.

Nedostatky

 • Nesprávne dodanie;
 • Pomalá práca špecialistov na pick-up služby;
 • Často „zasielané spamom“ poštou.

Santehnica.ru

Hodnotenie: 4,7

Prečo je to: Nízke ceny za prémiové inštalatérske práce.

Tento internetový obchod je možné odporučiť tým, ktorí chcú zariadiť svoju kúpeľňu alebo toaletu prvotriednou inštalatérskou prácou, ale zároveň šetriť. Vďaka spolupráci s málo známymi, vyvíjajúcimi sa značkami ponúka táto obchodná platforma špičkové riešenia za relatívne nízku cenu. Napríklad tu si môžete kúpiť zaliate mramorové vane alebo sklenené sprchové dvere (a ďalšie prémiové výrobky) o 20-30% lacnejšie ako analógy z iných internetových obchodov z hodnotenia.

Tiež, "Plumbing.ru" má obrovský sortiment. Okrem samotného sanitárneho zariadenia tu uvádzame kúpeľňový nábytok, doplnky, potrubia a ďalšie riešenia pre vykurovacie a vodovodné systémy, filtre, keramické obklady, čistiace a klimatické zariadenia.

Obchod má doručovaciu službu a pri objednávaní od 65 000 rubľov bude inštalatérske zariadenie priniesť zadarmo. Zásielka je tiež na vlastné náklady. Neexistuje však žiadna inštalácia.

Dôstojnosť

 • Obrovský rozsah;
 • Nízke ceny za príplatkovú inštaláciu;
 • Rýchle dodanie.

Nedostatky

 • Zastarané miesto (technológie na ochranu údajov nie sú podporované);
 • Zložitý postup pri návrate;
 • Niektoré výrobky majú neúplný popis.

"Svet inštalatérstva"

Hodnotenie: 4,7

Prečo on: Jeden z najväčších a najstarších inštalatérskych dielní v Moskve.

Internetový obchod „Svet inštalatérstva“ je jedným z najväčších obchodných poschodí zariadení pre kúpeľne a toalety v Moskve. Podľa oficiálnych informácií funguje už viac ako 20 rokov. Počas tejto doby získal obrovský sortiment a počítal stovky tisíc výrobkov. K dispozícii je tiež výstavná miestnosť, kde môžete hodnotiť väčšinu položiek a zbierok z katalógu.

Samotný katalóg obsahuje nielen klasické inštalatérske práce, ale aj neobvyklé riešenia pre hodnotenie. Napríklad iba tu si môžete kúpiť infračervené sauny alebo revízne otvory. Ceny tovaru sú tiež veľmi atraktívne a pri zľavách si môžete lacno kúpiť vynikajúce riešenia - napríklad multifunkčné sprchy za 10-15 tisíc rubľov.

Obchod má vlastnú doručovaciu službu a niektoré tovary sú dodávané zadarmo. K dispozícii sú aj inštalačné služby a ich ceny sú primerané. A stáli zákazníci môžu získať zľavy.

Dôstojnosť

 • Flexibilný systém zliav;
 • Obrovský rozsah;
 • Vlastná show room.

Nedostatky

 • Ťažkosti s bezhotovostnou platbou si môžu vyžadovať ďalšie dokumenty (napríklad splnomocnenie na príjem tovaru).

SantehMoll

Hodnotenie: 4,7

Prečo on: Pohodlné karty, veľa tovaru so zľavou.

Hlavnou výhodou tohto inštalatérskeho obchodu online sú praktické produktové karty. Pre každý výrobok sú opísané miesta a spôsoby jeho spojenia, rozmery a rozmery. To výrazne zjednodušuje výber - a môžete okamžite pochopiť, či je kohútik, ktorý sa vám páči, vhodný na umývadlo alebo nie.

Sortiment podľa oficiálnych informácií obsahuje o niečo menej ako 40 tisíc tovaru. A všetky sú zastúpené vodovodnými rúrami - pre kúpeľňu neexistuje nábytok a ďalšie „doplnky“, ako napríklad podlahy. Ale existuje zľavový program!

Dôležitou výhodou je kreditný systém. Úver na tovar môžete získať priamo v internetovom obchode. SantechMall preto spolupracuje s internetovou bankou Tinkoff.

Obchodná platforma má svoju vlastnú doručovaciu službu v Moskve. Dodanie sa však platí pri objednávke do 100 000 rubľov. Inštalatérske služby však nie sú poskytované.

Dôstojnosť

 • Zdvorilí konzultanti, poskytujúci všetky potrebné dokumenty;
 • Veľa tovaru so zľavami, neustále aktualizovaná propagačná ponuka;
 • Skvelý sortiment.

Nedostatky

 • Miesto odberu sa nachádza ďaleko od metra;
 • Platené dodávky a výstup na podlahu;
 • Žiadne inštalačné služby.

San7.ru

Hodnotenie: 4.5

Prečo je to: Najpohodlnejší adresár.

Hlavnou výhodou tohto inštalatérskeho obchodu online je najpohodlnejší katalóg. Tu nie sú produkty len zoskupené. Môžete si okamžite vybrať ten správny výkon.

Napríklad existujú pozdĺž celej vane asociácie, počet montážnych otvorov mixéra, tvar umývadiel atď. To výrazne zjednodušuje proces výberu správnej inštalácie.

Ceny v San7 sú tiež veľmi atraktívne. Existuje široká škála rozpočtových, ale kvalitných riešení. Napríklad inštalované inštalatérske práce zo 4000 rubľov, sprchy od 5500 rubľov, vane od 6000 rubľov. Výsledkom je, že obchod môže byť odporúčaný pre tých, ktorí chcú upgradovať inštalatérske práce s minimálnymi nákladmi.

Obchod má vlastnú doručovaciu službu s primeranou cenou (hoci nič neprinášajú zadarmo). Ale inštalačné služby - nie.

Dôstojnosť

 • Pohodlný katalóg;
 • Veľký sortiment inštalatérskych prác;
 • Profesionálni konzultanti.

Nedostatky

 • Doprava zadarmo;
 • Vyzdvihnutie pri 100% platbe vopred;
 • Stránka nepodporuje moderné technológie šifrovania údajov.

„Inštalatérsky dom“

Hodnotenie: 4.5

Prečo on: Široký sortiment a výrobky od významných značiek.

Hlavnou výhodou tohto internetového obchodu je pravidelný predaj jednej značky. Toto je jediná obchodná platforma v hodnotení, kde nájdete vane, sanitárne výrobky a vodovodné batérie, ako aj ďalšie vybavenie od britskej spoločnosti Burlington, ktorej výrobky majú prvotriedny dizajn v klasickom štýle a vysokú spoľahlivosť.

Pravidelne sa tu konajú predaje Monobrand, takže sa neobmedzujú len na riešenia Burlington. Môžete tiež ušetriť peniaze pravidelným nákupom tovaru v tomto obchode, pretože pre stálych zákazníkov existuje kumulatívny systém zliav.

Tovar sa, samozrejme, dovezie k vám domov. Neexistujú však žiadne bezplatné dopravné služby. Zakúpené zariadenie si môžete objednať a pripojiť za osobitnú cenu. K dispozícii je tiež offline trhovisko a veľká showroom 200 metrov štvorcových.

Dôstojnosť

 • Pravidelne sa konajú propagačné akcie, a to aj pre prémiové značky;
 • Flexibilný systém zliav;
 • Odborné poradenstvo podľa výberu manažérov.

Nedostatky

 • Vysoké náklady na dodanie;
 • Vysoké náklady na inštaláciu;
 • Nevhodný adresár.

Aquasant

Hodnotenie: 4.4

Prečo je to: Veľkoobchodná a maloobchodná základňa s vynikajúcimi cenami.

Aquasant nie je presne online obchod v klasickom slova zmysle. Toto je webová prezentácia veľkoobchodnej a maloobchodnej inštalatérskej základne, jednej z najväčších v Moskve. Jej vzorkovňa („offline“) zaberá viac ako 1,5 tisíc metrov štvorcových!

Hlavnou výhodou je však samozrejme cena. Je výrazne nižšia ako väčšina ostatných obchodných poschodí v rebríčku. Takéto obchodné mechanizmy sú však tiež nevýhodné. Sortiment prezentovaného tovaru nie je príliš veľký, katalóg sa nedá nazvať pohodlným a zoznam tovaru so zľavami zostáva veľmi požadovaný a predstavuje spolu asi dve desiatky položiek (v čase písania tohto textu).

Karty produktov, aj keď sú podrobné, ale nejasné. Existuje však veľa fotografií - môžete podrobne preskúmať každý prvok.

Táto platforma je preto ideálna pre tých, ktorí presne vedia, čo chcú, a jednoducho si jednoducho vyhľadajte túto „požadovanú“.

Dôstojnosť

 • Veľmi nízke ceny;
 • Podrobné karty produktov;
 • Obrovské showroom offline.

Nedostatky

 • Drahé dodanie;
 • Zastarané, nepochopiteľné miesto;
 • Málo zľavnených výrobkov.

Sanbravo

Hodnotenie: 4.4

Prečo: Distribútor viac ako 300 výrobcov, má svoju vlastnú značku.

Podľa oficiálnych informácií je tento internetový obchod oficiálnym distribútorom produktov od viac ako 300 výrobcov. To zabezpečí, že výber potrebného vybavenia pre kúpeľňu a toaletu bude veľký. Katalóg skutočne obsahuje niekoľko tisíc modelov - od rozpočtu po prémiu, od štandardných po veľmi nezvyčajné, vhodné pre akékoľvek dizajnové a cenové rozhodnutia. Osobitný dôraz sa kladie na konfigurácie, ktoré sú neštandardné z hľadiska geometrie a vzhľadu, vďaka ktorým bude interiér kúpeľne skutočne jedinečný.

Výrobca má tiež svoju vlastnú značku, pod ktorou sa vyrábajú rôzne riešenia. Hlavnou výhodou je však odborné poradenstvo. Možno ich získať od manažéra telefonicky aj osobne, vo veľkej firemnej showroome s výhodnou polohou.

Dôstojnosť

 • Veľký výber neštandardného tovaru;
 • Pohodlné umiestnenie show roomu a pick-up bodov;
 • Odborné poradenstvo.

Nedostatky

 • Vysoké náklady na dodanie;
 • Žiadne inštalačné služby;
 • Nie vždy dodávajú tovar včas.


Varovanie! Toto hodnotenie je subjektívne, nejde o reklamu a neslúži ako vodítko pri nákupe. Pred nákupom sa musíte poradiť s odborníkom.

Loading...