Kompetentný výber ionizátora

Ako si vybrať dobrý ionizátor vzduchu

Všimli ste si, že je ťažšie dýchať vo vašom vlastnom dome? Alebo ste už dlho alergický na prach, peľ alebo parfumové vône? Možno máte astmu? Alebo je vaše novorodenca často choré? Ak môžete odpovedať kladne na niektorú z týchto otázok, potom máte dobrý dôvod kúpiť vzduchový ionizátor.

Toto inteligentné zariadenie pomôže vyčistiť vzduch v byte od baktérií, prachu, najmenších častíc, ktoré spôsobujú ochorenia a alergie. Niekoľko tisíc rubľov - malý poplatok za bezplatné dýchanie, nie? Stačí ich variť a my vám pomôžeme správne sa rozhodnúť.

Kúpiť ionizátor podľa vášho problému.

Nie všetky ionizátory vzduchu sú rovnaké, každý typ sa vyrovná s určitými problémami lepšie ako jeho náprotivky. Nekupujte drahý model, ak vaša rodina nemá žiadne zdravotné problémy. Zároveň, ak sú v byte alergie alebo astmatici, budete potrebovať viac funkčné zariadenie.

Nekomplikujte

Na posilnenie imunity rodinných príslušníkov a základné čistenie vzduchu, je najjednoduchší model, navrhnutý pre prácu v malej miestnosti, dokonalý. Nebojte sa, že jeho kapacita nestačí pre vašu priestrannú sálu: je lepšie vziať menej silný model - bude schopný ionizovať vzduch bez toho, aby vyžaroval ozón, ktorého vôňa nie je taká, akú má každý rád.


Premýšľajte o budúcich nákladoch.

Vo vašom dome, dym, a chcete sa zbaviť starého zápachu tabaku? Potom musíte hľadať model, ktorý uvoľňuje ozón: bude rýchlejšie zvládať molekuly tabakového dymu. Odporúča sa nájsť ionizátor s elektrostatickým filtrom, pretože sa dá umývať ručne, čo sa nedá povedať o vymeniteľných filtroch, ktoré si potom musíte kúpiť v balení kvôli tomu, že sa na nich rýchlo hromadia sadze a sadze z dymu.

Nezachráňte na zdraví

Má váš byt výhľad na rušnú ulicu a vo vnútri je vždy veľa prachu? Potom nepotrebujete jednoduchý ionizátor, ale čistič vzduchu so vstavaným HEPA filtrom, ktorý je schopný zachytiť najmenšie častice. Takéto zariadenia nie sú lacné, ale len oni môžu zachrániť vás a vašich blízkych pred alergickým kýchaním a výtokom z nosa.


Zvážte situáciu

Prechádzka okolo bytu a oceníte situáciu pred zakúpením.

  • Máte veľa technológií? Potom nekupujte bipolárny ionizátor.
  • Je vzduch v dome suchý (často chcete piť, koža na tvári a rukách je náchylná k suchu)? Potom si kúpte zariadenie 2 v 1: zvlhčovač + ionizátor.

Úspešné nakupovanie a dobré zdravie!

Loading...