Dobrá voľba výrobcov zmrzliny

Ako si vybrať dobrého výrobcu zmrzliny

Chcete hodovať na sladkých mrazených dezertoch? Alebo máte deti, ktorých samotná zmienka o plombiroch? Ale zo zloženia obchodného obalu oslnil v očiach, a výsledok domáce experimenty v príprave zmrzliny sa stane nevzhľadné kaša ľadu a smotany?

Potom stačí kúpiť malé kuchynské zariadenie s názvom zmrzlina výrobcu! Tento šikovný môže variť chutné krémové dezerty, ktoré dokážu riadiť aj rozmaznaného gurmána, ale nemusíte sa báť, či sú v ňom farbivá, príchute a iné nebezpečenstvá - pretože proces varenia ovládate sami. Pomôžeme vám správne sa rozhodnúť!

Hlavné podmienky pre úspešný nákup

Ako obvykle, musíte najprv vymyslieť, čo naozaj potrebujete a čo by ste nemali preplatiť. Rozhodnite sa o odpovediach na niekoľko nižšie uvedených otázok a až potom sa presuňte z domu do obchodu. Varujeme vás vopred: budeme hovoriť o elektrických modeloch, ktorých použitie nevyžaduje manuálne miešanie - zmrzlina sa v nich mieša automaticky. Ak si kúpime špeciálne zariadenie, musíme si vybrať tak, aby nevyžadovalo dodatočné úsilie.

Automatické alebo poloautomatické

Máte voľný čas, alebo sa vám páči všetko naraz? V prvom prípade budete potrebovať jednoduchý elektrický model bez kompresora, ktorý budete musieť v mrazničke niekoľko hodín držať, aby sa ochladil na požadovanú teplotu. V druhom prípade budete musieť utrácať peniaze za drahší model, ktorý je vybavený kompresorom, ktorý vám umožní bez toho, aby ste stratili minútu, priamo prejsť na prípravu požadovanej pochúťky.

A ako sa cítite o hluku?Automatické zmrzliny tvorcovia vybavené kompresormi sú celkom nápadne bzučia (trochu tichšie ako moderný vysávač). Ak nie ste proti takzvanému „bielemu šumu“, potom je lepšie vziať si model kompresora a ak ste citliví na mier (vlastné, vaše dojčiace dieťa alebo starú babičku), potom odporúčame zostať na modeli bez kompresora, ktorý bude ticho chladený. v mrazničke domácej chladničky.

Miska

Koľko ľudí vo vašej rodine miluje zmrzlinu?Ak žijete v nádhernej izolácii alebo máte malú, ale veľmi priateľskú rodinu, určite budete mať dostatok zmrzlinárov s šálkou do jedného litra. Pre veľké rodiny 4 osoby potrebujú priestrannejšie zariadenie s objemom misy asi dva litre.

Ako často budete robiť zmrzlinu? Ak si nemôžete predstaviť svoj život bez šálky krémovej pochúťky každý deň, odporúčame vám, aby ste si kúpili model so spoľahlivejšou miskou z nehrdzavejúcej ocele. Bude to stáť viac, ale bude trvať dlhšie. Ak si kúpite stroj na zmrzlinu, aby ste sa občas dopracovali k chutnému, ale zdravému dezertu, potom vám bude vyhovovať rozpočet modelu s plastovou miskou.

energie

Ste pripravení počkať, až bude zmrzlina pripravená?Áno, áno, počuli ste správne! Väčšina výrobcov zmrzliny pripraví dezerty asi za jednu hodinu, s výnimkou najvýkonnejších modelov kompresorov, ktoré môžu robiť tú istú úlohu za 20-30 minút.

Šetríte elektrinu? Výkonné modely s kompresormi spotrebujú viac elektrickej energie ako poloautomatické zariadenia, ktoré fungujú hlavne kvôli spotrebe energie v mrazničke.


Ďalšie funkcie

Ako môžu výrobcovia zmrzliny potešiť milovníkov technických bonusov, s ktorými sú dnes prakticky všetky elektronické zariadenia napchaté? Tu je zoznam ďalších funkcií výrobcov zmrzliny, ktoré, samozrejme, zjednodušia proces varenia, ale zároveň zvýšia sumu nákupu:

 • Okno na prezeranie pre tých, ktorí radi ovládajú všetko;
 • Časovač s hlasným signálom pre tých, ktorí často zabúdajú, že v kuchyni nechali niečo variť;
 • Možnosť prípravy rôznych druhov dezertov (ovocný ľad, zmrzlina, sherbet, atď.) Pre najsofistikovanejšie sladké zuby;
 • Kombinácia s výrobcom jogurtov pre priaznivcov zdravej výživy a pre mladé matky, ktoré nechcú minúť všetky svoje úspory na detskú výživu;
 • Režim rozmrazovania pre tých, ktorí nechcú čakať, kým sa zmrzlina rozmrazí, aby sa dostali von.

Najbežnejší výrobcovia zmrzliny tvorcovia

Po vykonaní malej štúdie o zákazníckych hodnoteniach v otvorených priestoroch siete sme pre Vás vybrali najskúsenejších výrobcov zmrzlinárskych výrobkov, ktorí si získali vynikajúcu povesť na ruskom trhu.

 • Nízkoenergetickí výrobcovia zmrzliny v hodnote až 3000 rubľov. Najlepšie značky v tomto segmente: SUPRA, Vitek, úsmev, MAXWELL, Binatone, Medzi veľkou škálou ich modelov možno nájsť nielen jednoduché poloautomatické modely, ale aj pomerne slušné modely v kvalite a funkčnosti prístroja.
 • Najlepší výrobcovia zmrzliny v strednom cenovom segmente od troch do ôsmich tisíc rubľov: CLATRONIC, Saturn, ARIETE, NEMOX, kenwood, Kombinujú vynikajúcu kvalitu materiálov, niekoľko spôsobov výroby zmrzliny a ďalšie doplnkové možnosti.
 • V segmente vysokých cien získali takmer všetci výrobcovia pozitívne hodnotenia zákazníkov. Medzi nimi sú napríklad spoločnosti Bork, značka, Gastrorag, ktorá vyrába multifunkčné poloprofesionálne a profesionálne vybavenie najvyššej triedy.


Hlavné chyby pri nákupe

Zdá sa, že pri kúpe takéhoto jednoduchého zariadenia môžete chýbať? Upozornenie: tri najhloupejšie chyby pri výbere výrobcu zmrzliny.

 1. Nákup poloautomatického modelu bez predbežného merania mrazničky. Mnohí kupujúci si kúpili modely, ktoré jednoducho nezapadali do mrazničky, po ktorých museli tráviť čas a nervy pri návrate a výmene tovaru.
 2. Nákup mechanický výrobca zmrzliny. Mnohí, bez toho, aby si prečítali pokyny, sa podarilo kúpiť zastarané mechanické modely, ktoré vyžadujú priamu účasť na procese. No, prečo potrebuješ taký opuch, ktorý sám nemôže robiť nič?
 3. Nákup zmrzlina výrobcu s krátkym drôtom hádanky si hľadáte pohodlné miesto na inštaláciu. Je lepšie si najprv vybrať model s dlhým drôtom, ako dodatočne kúpiť predlžovací kábel a naraziť na drôty v celej kuchyni.

Prajeme Vám šťastné nakupovanie a chutnejšie dezerty!

Loading...