Ako si vybrať správny toaster: garantujeme, že to bude užitočné

Ako si vybrať dobrý sendvičovač

Kto povedal, že ráno začína iba kávou a miešanými vajcami? Ale čo opečené toasty? Nemáte čo variť? Potom odporúčame ísť na najbližší obchod na toaster! Nevykonávajte chybu s vybraným modelom - pretože nepotrebujete zariadenie, ktoré sa rozpadne v priebehu jedného roka?

Napodiv, ale aj také jednoduché zariadenia sa môžu od seba veľmi líšiť. Preto, výber hriankovač môže otočiť hlavu, ak nie ste odborníkom v oblasti domácich spotrebičov. Poďme zistiť, ktoré parametre by ste mali venovať veľkú pozornosť.

Nesnažte sa pokaziť s dizajnom zariadenia

Pred odchodom do obchodu sa rozhodnite, aký druh toastu budete variť. Ak máte záujem o bežný chlieb vyprážaný bez oleja, môžete si kúpiť tradičný hriankovač. S tým dostanete nič iné. Môže sa vám páčiť aj pekáč - to je analóg mosadznej rúry, ktorá pojme až štyri kúsky chleba. No, ak chcete grilovať sendviče, potom sa pozrite len v smere sendvičovač.

Typ správy sadzieb

Akýkoľvek hriankovač ponúka jeden alebo iný druh ovládania. Mechanické rukoväte umožňujú nastaviť iba čas opekania chleba. V tomto prípade musíte byť v blízkosti zariadenia, aby ste zabránili prehriatiu. Oveľa pohodlnejšie je toaster s elektronickým ovládaním. Ponúkajú nastavenie stupňa opekania chleba (od 4 do 10 možností). Môžu mať aj funkciu rozmrazovania.

Ohodnoťte vzhľad zariadenia

Hriankovač bude stáť takmer vo vašej kuchyni. Preto by nemal pokaziť svoj interiér. V tomto ohľade je výhodnejší nákup zariadenia s kovovým alebo bielym telom. Jasné farby vás iba rozptyľujú.


Ak máte vážne záujem o sendvičovač sendvičovač, potom zhodnotiť kvalitu non-stick náter. Niekedy vytečie výplň sendviča vo forme roztaveného syra. Výrobok by sa mal umývať z povrchu prístroja bez väčších ťažkostí. Inak si budete premýšľať desaťkrát pred vyprážaním sendviča.

Viac by mal byť oboznámený s kapacitou hriankovača. Čím vyšší je tento parameter, tým rýchlejší bude váš chlieb. A ráno je to veľmi dôležité. V tomto prípade sa nehovorí o zvýšenej spotrebe energie. Áno, hriankovač spotrebuje viac elektrickej energie, ale proces varenia skončí oveľa rýchlejšie.

Výrobu hriankovačov praktizujú takmer všetci výrobcovia kuchynských spotrebičov. V našej krajine, najjednoduchší spôsob, ako kúpiť výrobky Bosch, Philips, Polaris, Panasonic a Moulinex, Tieto spoločnosti realizujú výrobu rôznych modifikácií hriankovačov, ktoré sa líšia svojou cenovkou. Nízkonákladové zariadenia ponúkajú supra, Scarlett, Vitek a Maxwell, Mierne drahšie sú modely uvoľnené silami Tefal, No, hriankovače z KitchenAid náklady porovnateľné s dobrými chladničkami.


Ak si vyberiete hriankovač náhodne, môže to viesť k vážnym následkom. Sendviče sa budú držať sendvičovač, ktorý určite nebudete spokojní. Tradičný hriankovač môže zničiť interiér vašej kuchyne, čo je dôvod, prečo sa budete chcieť zbaviť zakúpeného spotrebiča. A nesprávny hriankovač môže byť nepríjemný pre jeho pomalosť. Teraz sa vám zdá, že 5 minút, za ktoré sa vypráža chlieb, je krátka doba. Ale ráno je každú minútu vzácna!

Loading...