Popis DVR KARKAM QX3 Neo

DVR KARKAM QX3 Neo - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Kľúčové vlastnosti
Dizajn DVRs fotoaparátom, s obrazovkou
Počet kanálov nahrávania videa / zvuku1/1
Nahrávanie videa1920x1080 pri 30 fps, 1280x720 pri 60 fps
Režim nahrávaniaslučka, nepretržité nahrávanie
funkcieGPS, detekcia pohybu v ráme
rekordrýchlosť a dátum
znieťvstavaný mikrofón (s možnosťou vypnutia), vstavaný reproduktor
kamera
matriceCMOS 1/3 "3,20 miliónov pixelov.
Uhol pohľadu140 ° (uhlopriečka), 110 ° (šírka), 80 ° (výška)
Minimálne osvetlenie0,1 lux
Nočný režimtam je
Režim Fototam je
Materiál šošovkysklo
Nahrávanie videa
Trvanie valca1 min, 5 min, 10 min
Ochrana proti zápisutam je
Nahrávanie udalostí v samostatnom súboretam je
Formát záznamu / video kodekMOV / H.264
Práca s videamikopírovanie
jedlo
jedloz elektrickej siete vozidla
Formát batérievlastný
Kapacita batérie55 mAh
zobraziť
uhlopriečka1.5"
povolenie320x240
prípojka
výstupyHDMI
Pripojenie USB k počítačutam je
Bezdrôtové pripojenieWi-Fi
Ukladanie dát
Vnútorná pamäť256 MB
Podpora pamäťovej kartymicroSD (microSDHC) až 32 GB
Formátovanie pamäťovej kartytam je
dodatočne
procesorAmbarella A5S30
rysydržiak nasávania
Prevádzková teplota-20 - +40 ° C
Rozmery (šírka x výška x hrúbka)115x46x30 mm
závažia95 g
Ďalšie informácieprekrytie čísla vozidla

Názory na DVR CARRIAGE QX3 Neo

dôstojnosť

  • Prítomnosť WI FI, plný set, vytrvalosť

nedostatky

  • Video nie je najlepšej kvality, ale rovnako ako pre registrátora, je to prijateľné, čísla a všetky detaily je možné vidieť. Pokiaľ ide o WI FI, môžete sa pripojiť iba z telefónu, ostatné jednotky nerozpoznajú.

komentár
Aj keď s chybami, som spokojný s nákupom, pretože som nemusel nič kupovať, zrejme nič, ale hlavná vec je, že vydrží desaťhodinový pracovný deň a je tiež odolný voči teplu a chladu. S jeho cenou, tie menšie chyby, ktoré sú, už sa nezdajú tak významné, pretože hlavná vec pre registrátora je jeho funkčnosť. Na skle visel so suchým zipsom, stále visí, nespadá.
gov dmitriy 2015-01-10 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Neobvyklý dizajn a vyzerá úžasne. Veľmi kvalitné obrázky, rovnako ako nočná streľba nesklamali. V zime je stabilná - vôbec sa nebojí chladu, pozrime sa, ako v lete vydrží teplo. S Wi-Fi je oveľa jednoduchšie riadiť. Napriek veľkému počtu funkcií je všetko celkom jasné a jednoduché. Hoci existujú nejaké sťažnosti, stále som nemusel byť sklamaný v BP. Ďalšou výhodou je cena.

komentár
Multin Timur, 2015-01-24 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Dostupnosť wifi, vynikajúca kvalita práce a cena

nedostatky

  • wifi iba cez android, fotoaparát nemožno obrátiť na okno.

komentár
V zásade pre relatívne nízke náklady môžu byť niektoré chyby qx3 odpustené. Či už to bolo, ale prítomnosť wifi je pomerne zriedkavé medzi regs za takú cenu. Telo nie je trochu premyslené, uhol je taký, že kameru je možné otáčať len mierne. Ale vyzerá to ako v kabíne, tak aj vonku, veľmi efektívne. Je vybavený obrázkami s vysokým rozlíšením, vynikajúcim nahrávaním v noci a skutočnosťou, že video je bez rušenia. V práci špeciálne závady nie je pozorovaný, ale ak sa náhle zavesiť, je reštart tlačidlo. Je pravda, že som to zámerne nepoužil, ale spočiatku som náhodou stlačil párkrát so zvykom. Nastavenia sa okamžite stali základnými. Áno, a wifi funguje len cez telefón alebo tablet (mám Android), ale bez problémov.
Vasilyev Andrey, 2015-01-17 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Relatívne nízka cena s plným rozsahom funkcií.

komentár
Dlho som hľadal registrátora. Pozrel som sa na mnohých, ale nemohol som si vybrať konkrétny. Táto cena nevyhovovala, potom podľa recenzií - úprimného junk. Náhodou som narazil na tento rekordér a uvedomil som si, že toto je to, čo som hľadal. Má všetko! Úchvatný pozorovací uhol, vynikajúca kvalita videa, dokonca aj v noci (začal som hneď po nákupe), GPS, pohybový senzor, obrazovka, dokonca aj WiFi. Nečakal som, aby som bol úprimný, že za takú cenu by som dostal taký súbor funkcií. Registrátor pracuje bez sťažností, v inštalácii a konfigurácii neboli žiadne problémy. Áno, zabudol som povedať o vzhľade. Vzhľad v kabíne je veľmi štýlový. Nie deň ľutoval jeho nákup.
Zolotushkin Vitaly, 2015-03-08 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Video má veľmi dobrú kvalitu počas dňa a noci, schopnosť ovládať z telefónu, budovať kvalitné, minimalistické, napnuté konzoly a okamžité odstránenie a inštaláciu na ňom.

nedostatky

  • Hrubý firmvér, žiadna technická podpora, nie veľa deklarovaných funkcií, pri prehrávaní záznamu, vstavanej 256 MB pamäte, neexistuje žiadny zvuk. Bezvýznamne malá, zbytočná obrazovka, ktorá zvyšuje náklady a preto aj cena v maloobchode.

komentár
V prvom rade chcem písať o predchádzajúcich hodnoteniach - to je lož (zrejme títo ľudia majú záujem o takéto hodnotenia).
1. Na detektore pohybu nie je žiadna funkcia nahrávania (technická podpora to vysvetľuje tým, že v rekordéri je skorá (surová) verzia firmvéru a keď je vydaná plná verzia, nevie)
2. Manuálne nastavenie expozície pomocou klávesovej skratky [DOWN / EV] vo všetkých režimoch - TOTO TLAČIDLO NIE JE.
3. Uhol pohľadu 140 stupňov - NOT TRUE. V cestovnom pase zariadenia je vyznačených 130 stupňov (podľa pocitu)
4. Ochrana videa pred prepísaním (keď stlačíte tlačidlo [MENU] v režime nahrávania) - TOTO JE TIEŽ NIE, pretože toto tlačidlo nie je k dispozícii (menu sa vyvolá stlačením joysticku doľava, ale zároveň sa nikde neuloží ani nezablokuje)
5. Funkcia ZOOM v režime nahrávania - TOTO JE NIE.
6. Varovanie o kamerách a radaroch - A TOTO JE TIEŽ NIE. (hoci technická podpora hovorí, že je potrebné aktualizovať databázu GPS. Nie je však známe, ako to urobiť a či je to vôbec možné)
7. Opäť budem písať o zvuku - IT JUST NOW (počúval hudbu takmer na maximum, a na zázname to znie ako hlasitosť, pri ktorej je príjemné hovoriť po telefóne) štandardné nastavenie nie je počuť, ako keby hlasitosť počítača bola na minime.
8. Hráč, ktorý ponúka výrobca, sa s jeho úlohou nezaoberá: rýchlostná krivka sa nezobrazuje správne (len priamka je buď 0, alebo 30, alebo 60 km / h), neexistujú mapy, na ktorých by sa malo zobrazovať umiestnenie vozidla, pretože to dáva: chybu skriptu potom program nereaguje na žiadne akcie.
Napísal som to všetko do komentárov, pretože problém nie je v DVR, ale v jeho firmware. Preto, nároky na programátorov spoločnosti, a nie na zariadenie.
Ak by boli všetky prítomné (mimochodom, ako uviedol výrobca), malo by to byť zariadenie veľmi dobrej kvality, príjemného milenca.
Munts Artem, 2013-08-03 ohodnotenie 2


dôstojnosť

  • Multifunkčný, krásny dizajn.

komentár
DVR sa to naozaj páči. Zariadenie má vysokokvalitný displej, ako aj vysokokvalitné snímanie. K dispozícii je tiež vstavaná pamäť. DVR môže pracovať v chladnom počasí - kontrolované! Zariadenie má tiež nízku hmotnosť, čo je tiež plus. DVR okamžite sa mi páčila jeho malá cena. Jeden z najlepších pomerov cena-kvalita. S nákupom som spokojný.
Dmitriev Ivan, 2015-03-15 ohodnotenie 5


Pozrite si video: Видеорегистратор каркам qx3 neo с WiFi передачей данных. Пример записи. (Február 2020).

Loading...