Popis mixéra Stadler Form Blender Six SFB.555

Blender Stadler Form Blender Šesť SFB.555 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Kľúčové vlastnosti
typponorné
energie900 W
managementmechanické, počet otáčok: 12, plynulé nastavenie rýchlosti
funkčnosť
Ďalšie režimyturbo režim n
tečúcouáno, objem 0,75 l
Odmerkaje objem 1 l
Metla na šľahanietam je
rysy
Materiál telaplastický
Ponorný materiálkov
Držiak na stenutam je
Napájací kábeldĺžka kábla 2 m
Rozmery a hmotnosť
Rozmery (W * H * D)5,5x40x5,5 cm
závažia1,03 kg
Ďalšie informácieprofesionálna predĺžená tryska z nehrdzavejúcej ocele a ľahký plast, tryska cappuccino, držiak prísavky na upevnenie, ochranné plastové puzdro na trysku

Recenzia Stadler Form Blender Šesť SFB.555 mixér

dôstojnosť

 • Optimálna kombinácia všetkého, čo potrebujem od mixéra: pohodlné funkčné tipy, nie príliš hlučné, nie ťažké a tiež krásne. Vždy venujem pozornosť detailom, preto je pre mňa dôležité, aby aj mixér bol štýlový :) zavesil som ho na stenu, teraz je prístroj vždy po ruke - aby sa cappuccino ráno nezhoršilo ako v Starbucks - žiadny problém. Nehovoriac o vážnejších úlohách, s ktorými sa zariadenie manipuluje 5+.

nedostatky

 • Trochu trápne cena, ale teraz nemám ľúto, nákup nielen splnil očakávania, ale tiež prekonal.

komentár
Nie som dosť bohatý na to, aby som kupoval lacné veci, takže neľutujem nákup a dúfam, že mi tento mixér bude slúžiť roky.
Queen Svetlana, 2014-06-04 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Kvalitná montáž.

nedostatky

 • žiadny

komentár
Používam mixér mesiac. Úplne spokojný s vynaloženými peniazmi. Poviem vám všetko v poriadku. Prvá vec, ktorá sa naozaj páčila toto naozaj dobré spojenie všetkých trysiek s mixérom. Spojenia sa robia manuálne, všetko je pevne pripevnené a na rozdiel od tlačidiel neexistuje žiadna vôľa (predtým, než som mal mixér, ktorý bol spojený s gombíkmi), stačí 900 wattov na to, aby sa všetko, čo je možné, brúsilo a veľmi, veľmi rýchlo. Ľad sa rozbije. Nože sú veľmi hrubé, ani jeden mixér nevidel takéto vysoko kvalitné nože, dokonca ani tie najobľúbenejšie značky. Pozrite, čo má kovová noha! Je to veľmi dlhé, je veľmi výhodné, keď niečo brúsite vo veľkom objeme, ponorte iba trysku a nie samotný mixér. Cool veci namontované na stenu. Vo všeobecnosti môžete o dôstojnosti písať dlhý čas. Jedným slovom, veľmi kvalitný výrobok. Radím všetkým, aby neľutovali!
Yagudin Dmitry, 2014-08-06 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Veľmi výkonný mixér, štýlový dizajn, pohodlne sedí v ruke, vyrovnáva sa s akýmkoľvek produktom (kotlety ľadom, drvené mäso na plnku a oveľa viac).

nedostatky

 • Trochu drahé, ale dobrá technológia nebude lacná. Cena sa vyplatila.

komentár
Tento mixér používame tri mesiace, veľmi sa mi páči všetko, šejk na mlieko bol obzvlášť potešený tryskou, mysleli sme si, že sa bude valiť, ale nie - používa sa najčastejšie. Radím každému
Rykov Rustam, 2014-10-17 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Výkonný, ľahký, vybavenie pre všetky spôsoby varenia.

nedostatky

 • Neidentifikované.

komentár
Tento mixér používam dva mesiace, dobre zvláda svoj účel, moc vám umožní vyrovnať sa aj s tvrdým produktom, rýchlo sa otrasie, Wench, bude sa plaziť všade, vo všeobecnosti nemôžem ľutovať, že ho vôbec kúpim a cena mixéra tejto úrovne je veľmi normálna. ,
Sedletsky Stas, 2014-10-19 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Mocný. Len sa rozišli. nie je potrebné tráviť veľa úsilia na umývanie, takže trysky sú už zmontované. Radosť s uchytením na stenu a proti poškriabaniu nárazníka. Zahrnuté je všetko, čo potrebujete.

nedostatky

 • Jedinou nevýhodou je cena, ale stojí za to peniaze

komentár
Nákup šialene šťastný.
Katedra odbornej školy GUP MO "MODC", 2014-05-15 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Veľmi výkonný, ľahko zostaviteľný, pohodlný

nedostatky

 • žiadny

komentár
Tento prístroj používam už dlhú dobu, a preto môžem oceniť všetky jeho výhody. Jeho kapacita je ešte dosť na to, aby ste brúsili mäsité mäso! A to sa vyrovná s ovocím len na fandenie) S týmto mixérom, robím koktaily, frappe a krk. Zahrnuté je veľa trysiek, veľmi vysoká kvalita a trvanlivosť, montáž a demontáž je jednoduchá, všetky detaily sú veľmi kvalitné. Je to môj najlepší asistent v kuchyni!))
Anna Krasavina, 2014-10-29 ohodnotenie 5

Loading...