Popis mixér REDMOND RHB-2915

Mixér REDMOND RHB-2915 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Kľúčové vlastnosti
typponorné
energie750 W, 16 500 ot / min
managementmechanické, plynulé nastavenie rýchlosti
funkčnosť
Ďalšie režimyturbo režim n
tečúcouje objem 0,5 l
Odmerkaáno, objem 0,6 l
Metla na šľahanietam je
rysy
Materiál telakov
Ponorný materiálkov
Napájací kábeldĺžka kábla 1,5 m

Recenzia mixér REDMOND RHB-2915

komentár
Okraj nie je zlý, ale nie je určený na aktívne použitie. Vzal som mixér spolu s metla, pretože to bolo lacnejšie ako modely bez tejto časti. Prinajmenšom, vajcia klepanie rýchlejšie a lepšie ako vidlice alebo niečo iné. Zvyšok je len potešenie. Začnem s montážnymi tryskami. Dokonale zapadajú do tela, nepohybujú sa tam a späť. Trysky sú odpojené stlačením bočných tlačidiel, odskrutkovaním už nie je rozzúrený. Prakticky celý mixér a trysky sú kovové. Dva mesiace nič nevybuchlo. Po páde zo stola som nenašli praskliny a deformácie. Mixér dýz je bezpečný a rýchly. Na minútu, popraskané na zemiaky. Konzistencia je homogénna, nie hrudkovitá, len pre maličkú. V vrtuľníku hodím ľad, orechy. Výsledok vyhovuje. Veľmi sa neobťažujem. Nie je nič na umývanie. Puzdro zostáva čisté a trysky opláchnite pod vodou. A voila, proces je kompletný. Miesto klamal trochu, dĺžka šnúry nie je 1,5 m, ako je uvedené, ale 1,4 m. Tam je dosť šnúry, ale kvôli spravodlivosti som písal. Pridám. Dlhá prevádzka nie je zaťažujúca, pretože telo je tenké a pogumované. Tlačidlá sú veľké, vhodné pre rôzne osoby. Okrem toho, že 2 roky záruka, nie jeden.
olia.volnowa, 2014-08-16 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Jednoduché ovládanie. Silné trysky. Dlhá šnúra.

nedostatky

komentár
Nedávno bol testovaný mixér. Otec vytiahol zvyšky zubov, vyskúšal periodontálne ochorenie (ospravedlňujem sa za detaily), priložené nové. Kým nie je použitý na mletie polievok, kaša mimo uznanie. Páčilo sa mu, začal robiť mliečne kokteily, najmä preto, že sa objavili domáce jahody. Malé gombíky, princíp činnosti chytil prvýkrát. Držiak nie je zlý, ruka pohodlne položí. Pracuje ticho, aj keď moc je veľká. Napájací kábel 1,5 m, pre moju kuchyňu s dvoma zásuvkami v blízkosti chladničky, dĺžka sa hodí, dostane na stôl.
Semenova Daria, 2014-06-12 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Plynulé radenie prevodových stupňov.
 • Kapacity, z ktorých hmotnosť nie je rozstrekovaná.
 • Spoľahlivosť. Moje dieťa pomáha porciovať mäso. Som presvedčený o jej bezpečnosti, pretože nože sú chránené pred zvedavými perami.
 • Dĺžka kábla. Zásuvka je nainštalovaná na nepohodlnom mieste, musíte hľadať roh.
 • Umýva sa závideniahodnou ľahkosťou.
 • Zaberá málo miesta.

nedostatky

 • V našom meste nie sú prakticky žiadne výrobky tohto výrobcu, okrem multivarkov. Mixér je objednaný prostredníctvom internetu.

komentár
Blenderovi sa páčilo. Trysky neodletujú od tela, ako sa to v priebehu času stáva. Drvenie rýchlo a efektívne.
Vasiljeva Oxana, 2014-07-10 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Pohodlný mixér, žiadne rachotenie, žiadne trasenie, trysky, ktoré potrebujete, je tam.

nedostatky

 • Nie som vyberavý, všetci sú šťastní.

komentár
Mixér je dobrý, rýchlo a efektívne vykonáva svoju prácu, po prečítaní prehľadu o rozbitých tryskách som bol prekvapený, mal som úplnú objednávku a používam ich dosť často a nie je poškodený. Vo všeobecnosti odporúčam použiť)
melissa.o2015, 2014-06-07 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • výkonný, ale zároveň s nízkou hladinou hluku, viacúčelový, vhodný na používanie.

nedostatky

 • pomerne vysoká cena.

komentár
Nedávno získal tento mixér. Po prvé, bol priťahovaný tým, že má vysoký výkon - 750 W, dobré vybavenie - misku, miešacie sklo, metla, nôž na brúsenie jedla. A ukázalo sa, že je správne, že sa zastavila na tomto modeli. Pri prvom použití som obzvlášť ocenil pogumovanú rukoväť, pretože pravdepodobnosť pádu mixéra z rúk v tomto prípade je oveľa nižšia. A tiež sa mi veľmi páčilo, ako sa mixér chová pri prepínaní rýchlostí: rýchlosti sa plynule prepínajú. Nôž aj metla sú navyše vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, čo je ďalšie plus.
Zhilina Catherine, 2014-05-14 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • 1. Trysky nie sú striedavé. 2. Telo a ponorená časť kovu nehrdzavejú. 3. Režimy rýchlosti sa plynule prepínajú. 4. Súprava obsahuje metla. 5. Dlhá šnúra vám umožní vybrať si vhodné miesto, namiesto toho, aby sa chúlila v rohu. 6. Len umývať.

nedostatky

 • Nie sú.

komentár
Použitie mixéra, rovnako ako každá kvalitná položka, prináša úsmev na tvári. Držiteľ je pohodlný, ak veľa brúsim, ruka nie je unavená. Trysky sa pevne upevňujú, navijak, pohyb je vylúčený. Všetko rozdrví: mäso, ľad, orechy, chren atď. Ostré nože. Rozšľahávač vajec okamžite porazí vajcia, vezmite iba misku hlbšie, aby nedošlo k posýpaniu. Umyté ranou. Prilepené mäso je viac porazené prúdom vody, prsty sa nestrčia. Mixér nie je objemný.
Artemova Lika, 2014-07-15 ohodnotenie 5

Loading...