Popis robotového vysávača Robo-sos LR-450

Robotický vysávač Robo-sos LR-450 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

charakteristiky
typrobota
Programovanie podľa dňa v týždnitam je
Spôsoby pohybucikcak pozdĺž stien
Obmedzovač čistiaceho priestoruvirtuálnej steny
Spôsoby čisteniamiestne upratovanie (celkový počet režimov: 5)
batérieLi-Ion, kapacita 2200 mA * h
Inštalácia nabíjačkyautomatický
Výdrž batérie120 min
Doba nabíjania300 min
senzoryoptický
Bočná kefatam je
zobraziťtam je podsvietený
Diaľkové ovládanietam je
čisteniesuché / mokré
Spotreba energie25 W
Zberač prachucyklónový filter, objem 0,80 l
Regulátor výkonužiadny
Jemný filtertam je
rysy
Hladina hluku45 dB
Funkcie a funkcieUV dezinfekčná lampa
Rozmery vysávača (ŠxVxH)36x36x9,2 cm
závažia3,34 kg
Ďalšie informácieautomatické nastavenie sacieho výkonu
Rúry a dýzy
Dodatočné tipydvojitá hlavná kefa; modul pre mokré čistenie

Recenzie robotového vysávača Robo-sos LR-450

dôstojnosť

  • Nie je hlučný. Dobré čistí.

nedostatky

  • Slabá batéria. Vysoká cena

komentár
Na konci roku 2013 som si kúpil manželku ako darček. Dlho som čakal na odoslanie z Kazanu. Po niekoľkých hovoroch vysielajúcej spoločnosti som konečne čakal na odpoveď, že tovar bol odoslaný. V Kemerove, priniesol za dva týždne. Ani si neviete predstaviť radosť mojej ženy, keď videla tento MIRACLE. Na moje prekvapenie bola batéria takmer úplne nabitá. Ihneď zapnutý bez čítania pokynov. Nápisy na konzole boli jasné. Boli sme príjemne prekvapení nízkym hlukom vysávača, ako aj tým, koľko našiel prach na podlahe, po pol hodine sa batéria posadila. Základňa bola v tej istej miestnosti. Samotný vysávač ho našiel a vstal na nabíjanie. Z ostatných izieb sa nedá nájsť. Áno, nie je to kritické. Problémy zahŕňajú mierne zaseknutie tlačidla na otvorenie zásobníka na prach a slabú batériu. Pri plnom nabití trvá asi 35-40 minút a pri svojej rýchlosti je to trochu. Vo všeobecnosti boli s akvizíciou spokojní. A o cene - je to všetko nezmysel. Koniec koncov, bola kúpená pre ženu, ktorú miloval, ale za ňu nemám ľúto za žiadne peniaze.
Dubinin Eugene, 2014-06-04 ohodnotenie 4


komentár
Vysávanie veľmi spokojné. Získané na upratovanie bytu 67 m2, batéria je dosť na čistenie celého bytu. Dobre prekonáva prekážky (medzi kuchyňou a obývacou izbou je malý prah). Nie hlučné, príbuzní majú vysávač z inej spoločnosti, to robí veľa hluku. Pre hlavnú úlohu, na ktorú bola získaná (čistenie srsti psa na svetlom poschodí) zvláda 5!
Shitova Anna, 2014-05-05 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Ticho. Existuje mnoho všetkých funkcií, diaľkové, nástenné, programovanie v dňoch týždňa.

nedostatky

  • Je zmätený v nohách stolov, stoličiek. Niekoľkokrát môže ísť okolo tej istej nohy. Ak je to možné, je potrebné tieto predmety odstrániť.

komentár
Malé dieťa pokojne spí v miestnosti počas upratovania. Zvuk nie je nepríjemný. Pre mňa to bolo dôležité.
Na dotyk - kvalita nie je zlá. Myslím si, že ak nie je manželstvo, vysávač je celkom slušný.
anonim, 2014-04-26 ohodnotenie 4


dôstojnosť

  • príjemný, nie ostrý hluk

nedostatky

  • dvakrát zmenené !! Prvý sa za deň zlomil. Druhé po 10 dňoch práce

komentár
Všetko je zlé, neber si to!
Po dni práce sa bočné kefy prestali točiť (+ UV lampy nesvietili, náhle narazili do stien. Niektoré senzory pravdepodobne ešte nefungovali), zástupcovia robotov boli nahradení zástupcami internetového obchodu (v Moskve nie je žiadna technická podpora, len ich vymenili a opravili). Pri volaní záručného listu sú pripojené k servisnému stredisku v Iževsku. Druhý model tiež zlomil! Po 10 dňoch som prestal pracovať v automatickom režime! Po úplnom nabití sa vysávač zlikvidoval približne tri minúty a potom som ho nasledoval diaľkovým ovládaním, ako dieťa s rádiom ovládanou hračkou. Kým som sa dohodol na výmene v internetovom obchode, pracoval len 4 dni z konzoly - sprava doľava, potom odstránený, ak bola konzola uvoľnená, čistenie sa zastavilo (niečo s mechanikou, zvuk bol iný).
Po 4 dňoch som vyčistil tohto robota, vyčistil ho, ZNOVU KONTROLA, ŽE NEMÁ PRÁCA (zrazu boli niektoré senzory špinavé) a šiel na stretnutie so zástupcom internetového obchodu (bolo potrebné, aby prišli domov a zistili, že to nefunguje!)
Vyrobil som Robosos pre Pandu (mimochodom, ukázalo sa, že je to jemnejší nábytok, ďalšia správnejšia logika na obídenie miestnosti, bez centrálnych kefiek - nie je potrebné ho čistiť, len nasáva bez centrálnych kefiek, nečistoty sa ľahko odstraňujú bez rozptylu okolo vysávača, ako je Robosos, a viac saje) - Je to lepšie na koberci a kratšie a nikdy sa nedrží na tých dvoch miestach, kde bol robot uviaznutý, hoci jeho zvuk je nepríjemný a hlasnejší, ale musíte trpieť kvôli výhodám.
A okrem toho, ten najnepríjemnejší, môj zástupca internetového obchodu nemohol odovzdať tento chybný Robos ani na výmenu, ani ako na manželstvo, pretože tento robosos, najprv, poškriabal predný panel pre seba, keď šplhal tam, kde sa nehodil, a po druhé, ŠTART začal pracovať ako ako keby bol taký biely a našuchorený a s diaľkovým ovládaním nemusíte ísť za ním! Je to určite chybné, ale nie je možné to dokázať, ale nechcem to vrátiť!
Polyakova láska, 2014-10-16 ohodnotenie 1


dôstojnosť

  • Cena, čistota čistenia, nastavenie spôsobu čistenia cez deň, nízke

nedostatky

  • Nezistené

komentár
Robo-sos LR-450 používam viac ako šesť mesiacov. Nákup bol potešený. Vybral som si robotický vysávač podľa nasledujúcich parametrov: 1. Lacné, 2. Najmenšie hlučné (pretože mám malé dieťa), 3. Čistiaci režim do 4. dňa. Nízky (odstraňuje pod nízkym lôžkom)
Ulyanova Irina, 2014-06-04 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Vytiahne všetok prach spod spodnej dosky.

nedostatky

  • Niekedy uviazne na sokli.

komentár
Kúpil som si v decembri vysávač, ktorý som naprogramoval na čistenie 4 krát týždenne a zabudol, aký prach je pod nohami. Byt je veľký a predtým to trvalo veľa času na pomoc mojej žene s upratovaním, teraz tento problém bol vyriešený sám. Chcel by som to umývať, samozrejme ... myslím, že čoskoro sa umyje.
Brovkin Nick, 2014-06-10 ohodnotenie 5


Loading...