Tlačiareň Popis Kyocera FS-1040

Tlačiareň Kyocera FS-1040 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
zariadenietlačiareň
Typ tlačečierna a biela
Technológia tlačelaser
umiestneniastôl
oblasť použitiamalá kancelária
Počet strán za mesiac10000
tlačiareň
Maximálny formátA4
Maximálne rozlíšenie pre b / w tlač600x600 dpi
Rýchlosť tlače20 ppm (b / w A4)
Čas zahrievania14 s
Najprv vytlačte čas8,50 c (b / w)
podnosy
Podávanie papiera250 listov. (štandard), 250 listov. (Maximálne)
Výstup papiera150 listov. (štandard), 150 listov. (Maximálne)
režijné
Hmotnosť papiera60-220 g / m2
Vytlačiť na:Karty, filmy, štítky, lesklý papier, obálky, matný papier
Photo Drum Resource100 000 strán
Zdroj b / w kazeta / toner2500 strán
Počet kaziet1
Typ kazety / toneraTK-1110
Pamäť / procesor
Kapacita pamäte32 MB, maximálne 32 MB
procesorARM926EJ
Frekvencia CPU390 MHz
rozhranie
rozhranieUSB 2.0
Fonty a jazyky riadenia
Podpora jazyka PostScriptžiadny
Ďalšie informácie
Podpora operačného systémuWindows Mac OS
Príkon (počas prevádzky)304 W
Spotreba energie (pohotovostný režim)3 W
Hladina hluku pri práci50 dB
Rozmery (ŠxVxH)358x241x262 mm
závažia6,3 kg

Recenzie laserovej tlačiarne Kyocera FS-1040

dôstojnosť

 • 1) Samotné dopĺňanie ceny tonera
 • 2) Samotná tlačiareň je lacná s pomerne slušnou kvalitou materiálov (samozrejme lepšia ako Samsung). Luke tam.
 • 3) Softvér je pekný. Môžete vidieť, koľko strán sa vytlačilo, nastaviť jas prostredníctvom úrovne nabitia valca a niektoré ďalšie.
 • 4) Tento model, v porovnaní s 1060 a inými z tohto cenového výklenku, je podporovaný Linuxom. Ešte neboli testované.
 • 5) Veľkokapacitná kazeta, koniec a okraj nie je viditeľný po doplnení (ale je lepšie zaspať len o 70%). Vytlačil som 1000 strán, pozerám sa cez dieru, 30% tonera tam môže ísť, nič viac. Spúšťací zásobník podľa objemu je plnohodnotný (nie naplnením tonera z výroby)
 • 6) Samotná tlačiareň je pohodlná, s ochranou zásobníka, s potrebnými tlačidlami na tvári, a nie ako lacné HP (len zapnuté)
 • 7) Kvôli veľkému objemu kazety môžete poslať niekde na vlákno vzdialeného objektu, kde nie sú žiadne tankery, a len zriedka sa to stane a pravidelne vylejte toner z trubice.

nedostatky

 • 1) Zobrazuje% zostávajúceho tonera v kazete, ktorý je založený len na čipe, tj počíta kópie. Po doplnení paliva nie sú tieto informácie viditeľné.
 • 2) Spustenie kazety. Vytlačené 700 listov. Tlačiareň začala prisahať, ktorá je určená zo senzora tonera, že tam nebola, aj keď ešte stále bolo veľa. Po tankovaní pokračoval v písaní, akoby sa nič nestalo.
 • 3) na 1700 stranách si tlačiareň konečne uvedomila, že kazeta bola naplnená a dostala sa do strnulosti. Teraz S KAŽDÝM PRÍSTUPOM TLAČIARNE MUSÍ BYŤ ZAPNUTÉ 2 TLAČIDLÁ. Prípadne vypnite automatické vypnutie tlačiarne. Ak sú používatelia adekvátni, nevadí.
 • 4) Papier mierne pokrčí. Stačí použiť suchý papier.
 • 5) 1-krát (celkom 2200 vytlačených) tlačiareň začala tlačiť vo svetlých pásoch, ako keby sa toner úplne vybil. Chystal som sa ho naplniť, vytiahnuť korok - stále je tu dofig toner. Na konci, len potriasol kazetu a dať ju na miesto. tj Toner v kazete (neoriginálny) bol rozdrvený a prestal padať do šneku alebo tlačiareň zabudla načas napumpovať vývojárovi. Druhý môže byť opravený jednoducho tým, že zabuchne predný kryt - tlačiareň bude otáčať šneku. Pre túto chvíľu je to najviac pochybný moment v tlačiarni.
 • 6) SCREWS FATAL pre túto tlačiareň, aby ste vymenili bubon, je nepraktické. Každý zamestnanec (Krivoruk) môže tlačiareň kedykoľvek zabiť. Hlavnou nevýhodou tohto typu tlačiarní, kde je všetko okrem kapacity s noner je zabudovaná do tlačiarne. Problém sa zhoršuje tým, že sa sieť alebo MFP, sú oveľa drahšie, a výsledok je jeden. Stále by som sa nerozhodol na niečom inom, ako je takýto štátny zamestnanec.

komentár
Čas ukáže cenu vlastníctva. To je najdôležitejšia vec. Mierne viac nepríjemností alebo jemnosti pri používaní v porovnaní s HP (pre 3700r), ale dopĺňanie je lacnejšie, ale nezávislé od volania špecialistu alebo odoberania kaziet. + úspora na periodických posunoch bubnov pre kazety HP.
Ale to všetko len v prípade, že tlačiareň bude slúžiť jeho 100 000str, po ktorom môže byť bezpečne vyhodený. Možno sa ozubené kolesá zlomia, čo stojí 250r + náhrada. Áno a kazeta samotná (šnekový dopravník) môže zlyhať a stojí približne 1600r. Úspory na zápasoch, všeobecne. Bolo však zaujímavé pozrieť sa na túto šelmu.
Plnka:
Zrezal som korok, jeho hrany, nalial, vrátil. Toner vyteká z korku a je ťažké ho odstrániť, odrezal som ho na okraj. Môžete sa pokúsiť ponechať hrany na oboch stranách a vyraziť. Medzera môže byť naplnená PVA. Potom je tesnenie zachované a takmer žiadny prach. Najlepšie je kúpiť zátku zo zásobníka alebo liekovky od spoločnosti Samsung. Vŕtanie je riskantné, čipy sa môžu dostať dovnútra a vytriasť celý obsah. (a rozptyľuje sa a všetko je špinavé a toner nemôžete dýchať)
ya.552r5r3, 2014-03-13 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Nízka cena, spoľahlivosť, veľmi nízke náklady na tlač, skvelý zdroj.

nedostatky

 • Za túto cenu nie je.

komentár
Počas prevádzky (6 mesiacov) neboli zistené žiadne významné nedostatky, neboli žiadne poruchy. Vyskytli sa prípady, keď som papier nezachytil, ak sa v zásobníku nachádzali 1-2 listy, ale to je veľmi zriedkavé, problém sa pri opakovanom podávaní nevyskytol. Používame viac ako 20 takýchto tlačiarní, pracujeme v terminálovom režime, bez závesov. Pri použití neoriginálnych kaziet nie je tlač zablokovaná. Toner je naplnený univerzálnym radom Hi-Black a kvalita tlače je vysoká. Po 6 cykloch dopĺňania (~ 18000 pp.) Neboli nájdené žiadne problémy, kvalita tlače je vysoká. Vzhľadom na konkrétnu konštrukciu kazety musí byť opatrne nainštalovaná v tlačiarni, inak je možné rozliatie tonera v tlačiarni, 20 používateľov nemá v tomto ohľade žiadne problémy. Chcel by som tiež poznamenať, že tlačiareň nie je inteligentná, ale nie brzda, s ktorou je celkom pohodlné pracovať. Myslím, že táto tlačiareň je najlepšia v tejto cenovej kategórii (nemá žiadne analógy) a najlacnejšie na údržbu.
Pridané po 4 mesiacoch:
Toner Hi-Black univerzálnej série TC začal dávať slabú tlač, ale je lepšie hľadať iný toner.
Veľmi slabé hnacie kolesá na vývojovej jednotke (zodpovedné za prenos toneru z kazety do vývojovej jednotky), ak je kazeta preťažená tonerom, zámka ozubeného podávača tonera sa preruší. V súčasnosti existujú informácie, že spoločnosť Kyocera začala vyrábať a predávať tieto ozubené kolesá podľa jednotlivých častí, t. Nie je potrebné meniť celú vývojovú jednotku.
Tu sú kódy dielov:
GEAR-KYO-FS1020MFP-O-2M214201 Prevodovka pohonu tonera Kyocera
GEAR-KYO-FS1020MFP-O-2M214210 Prevodovka pohonu tonera Kyocera
GEAR-KYO-FS1020MFP-O-2M214220 Prevodovka pohonu tonera Kyocera
X-KYO-302M214230-O Kyocera Toner Supply Gear Fixator
X-KYO-302M214340-O Pružina prevodovky tonera Kyocera.
Neboli žiadne iné problémy. Aj s týmito nedostatkami považujem tlačiareň za dobrú voľbu vzhľadom na jej náklady a zdroje.
Les les, 2014-01-22 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Cena, spoľahlivosť, odolné fotodrum

nedostatky

 • Buďte opatrní s tonerovou kazetou, zariadenie je nespoľahlivé, ak sa po nedobrovoľnom nabití vloží, môže sa zlomiť, potom si kúpite novú za cenu samotnej tlačiarne

komentár
Za jeho cenu, domov je najviac, doplnené bez firmware, samotný prístroj je spoľahlivý, s výnimkou kazety, odporúčam domov, výrobok by bol 5, ak nie dizajn kazety
anonim, 2013-08-28 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Nízka cena Ticho.

nedostatky

 • Štartér kazety len 700 kópií

komentár
Skvelý stroj pre vaše peniaze.
Vybavený amorfným silikónovým bubnom, ktorý má životnosť 100 000 kópií.
Chcete mať žiadne problémy? Drahé, ale vysoko kvalitné - nakupujeme natívny toner. Tuba TK-1110 stačí na 2500 kópií. Chcete uložiť - prosím. Použite kompatibilné elektrónky STRICTLY na japonský toner Tomoegawa - na ruskom trhu sú také. Chcete naplniť - naplňte LEN týmto tonerom.
Toner s nízkou kvalitou zabíja bubon, znižuje jeho životnosť. Toto nie je prípad záruky, budete ho meniť za svoje peniaze. Náklady na výmenu zodpovedajú nákladom na zariadenie. Alebo kúpiť novú tlačiareň, čo je pravdepodobnejšie. Tiež sa uistite, že do zariadenia neprišli žiadne svorky / svorky atď. Ak cudzí predmet poškodí bubon, výmena nebude zaručená.
Je to preto, že ľudia liaty nepochopiteľné sadze do zariadení Kyocera, že existuje veľa zlých recenzií - zariadenie, hovoria, je obr. Zariadenia sú vynikajúce, stačí pochopiť, že s použitím nízko kvalitného spotrebného materiálu si úmyselne zničíte vaše zariadenie.
Lapshov Eugene, 2014-09-24 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • cena
 • Servisné náklady
 • Nie je potrebné vykonávať ďalšie akcie po zakúpení na realizáciu samoobsluhy (blikanie, čipovka, atď.)

nedostatky

 • Vrátane USB kábla

komentár
Mimoriadne vhodné zariadenie pre také nízke peniaze. Nevyžaduje blikajúce alebo čipsetové kazety. Kazeta sa líši od zvyčajného s bubnom vo vnútri. Tu je kazeta jednoducho nádoba na uskladnenie tonera s otvorom určeným na jeho naplnenie (môžete to urobiť sami bez akejkoľvek prípravy). Avšak, kazeta je chipowan, ale maximum, že to ovplyvňuje, je oznámenie z tlačiarne, že toner skončil, zatiaľ čo tlačiareň naďalej pracovať úplne.
Mnohí ľudia majú negatívny komentár k dizajnu, pokiaľ ide o prenos fotodrômy do puzdra tlačiarne (podobný dizajn v rozpočte Xerox 3010, ktorý má životnosť 30 000 kópií), ale v prípade Kyocery, zdroja fotodránok, vývojovej jednotky a termobloku 100 000 kópií za rovnakú cenu zariadení. Bez ohľadu na náklady na toner, menej ako 3 kopecky na jeden list 1 listu. Dokonca aj lacnejšie medzi modernými štátnymi zamestnancami, myslím, že nenájdem.
vyalov.ilya, 2013-02-18 ohodnotenie 5


nedostatky

 • Vlastne, ako domáca tlačiareň - nenašiel.

komentár
Pre LUT nie je táto tlačiareň vhodná! Tlač na lesk a samovoľné lepenie podkladu, ale hustota vrstvy tonera je nízka - existuje odčítanie: (.
anonim, 2014-06-16 ohodnotenie 4


Pozrite si video: Kyocera fs-1120 toner reset. Kyocera fs-1125fs-1025M1025 non genuine toner error. Kyocera printer (Február 2020).

Loading...