Popis multifunkčného zariadenia Canon PIXMA MX924

Canon PIXMA MX924 multifunkčné zariadenie - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
zariadenietlačiareň / skener / kopírka / fax
Typ tlačefarba
Technológia tlačetepelný prúd
umiestneniastôl
oblasť použitiaosobné
tlačiareň
Maximálny formátA4
Automatická obojstranná tlačtam je
Tlač fotografiítam je
Počet farieb5
Minimálny objem kvapiek1 pl
Bezokrajová tlačtam je
Maximálne rozlíšenie pre b / w tlač600x600 dpi
Maximálne rozlíšenie pre farebnú tlač9600 x 2400 dpi
Rýchlosť tlače15 snímok / min (B / W A4), 10 snímok / min.
Čas tlače 10x15 cm (farba)20 s
skener
Typ skeneratableta / preťahovanie
Typ snímačakontakt (CIS)
Maximálna veľkosť origináluA4
Maximálna veľkosť skenovania216x356 mm
Farebná hĺbka48 bit
odtiene šedej256
Rozlíšenie skenera2400 x 4800 dpi
Rozlíšenie skenera (rozšírené)19200x19200 dpi
Štandardy podporujúTWAIN, WIA
vačka
Maximálne rozlíšenie kopírovacieho stroja (b / w)600x600 dpi
Maximálne rozlíšenie kopírovacieho stroja (farba)600x600 dpi
Rýchlosť kopírovania12 str./min (b / w A4), 8,40 str./min.
zoomovanie25-400 %
Maximálny počet kópií na jeden cyklus99
podnosy
Podávanie papiera250 listov. (štandard), 250 listov. (Maximálne)
režijné
Hmotnosť papiera64 až 300 g / m2
Vytlačiť na:Karty, pásky, štítky, fotografický papier, CD / DVD, lesklý papier, obálky, matný papier
Farebná kazeta / toner375 strán
Zdroj b / w kazeta / toner332 strán
Počet kaziet5
Typ atramentupigment
Typ kazety / toneraPGI-450PGBK, PGI-450PGBK XL, PGI-455PGBK XXL (čierny pigment), CLI-451BK, CLI-451BK XL (čierny), CLI-451C, CLI-451C XL (modrý), CLI-451M, CLI-451M XL (Purple), CLI-451Y, CLI-451Y XL (žltá)
Fax
Faxová pamäť250 strán
Farebný faxtam je
Maximálne rozlíšenie faxu300x300 dpi
Maximálna prenosová rýchlosť33,6 kbps
PC Faxtam je
rozhranie
rozhranieEthernet (RJ-45), Wi-Fi, 802.11n, USB 2.0
Podpora AirPrinttam je
Priama tlačtam je
Fonty a jazyky riadenia
Podpora jazyka PostScriptžiadny
Ďalšie informácie
Podpora operačného systémuWindows Mac OS
Zobrazenie informáciífarebný LCD displej
Zobrazenie uhlopriečky2,9 palca.
Príkon (počas prevádzky)23 W
Spotreba energie (pohotovostný režim)2,5 W
Hladina hluku pri práci44 dB
Rozmery (ŠxVxH)491x231x396 mm
závažia11,7 kg

Názor Canon Inkjet Canon PIXMA MX924

dôstojnosť

 • 1. Vysoko kvalitná tlač, fotografie aj text.
 • 2. Rýchlo a pohotovo.
 • 3.Dobrý skener, kopírka.
 • 4. Pre mňa nie je príliš veľká veľkosť.

nedostatky

 • Pre mňa nie sú žiadne nedostatky.
 • Je jasné, že by som chcela, aby všetci výrobcovia kancelárskych zariadení dali CISS tak, aby používatelia boli „neviazanými rukami“ a netrávili priestorové sumy na originály.

komentár
Všeobecne platí, že dobrý stroj za primeranú cenu. Tlačím 2 mesiace, približne 4 000 fotografií.V predvolenom nastavení je sýtosť vysoká, je ľahké ju opraviť, nastavíme jas na svetlo, intenzita je okolo -3. Spočiatku som dopĺňal originálne kazety, ale po 6-tich rokoch začali snotting a ja som sa rozhodol nainštalovať CISS (IST s auto-reset čipmi). Po prvé, varujem všetkých pred inštaláciou CISS, multifunkčné zariadenie okamžite odletí zo záruky a nie je to tak, že by ste to všetko dali do jednej ruky, ale aj keď všetko pôjde v poriadku, potom, a čo je dôležité, po pár dňoch práce so žltou kazetou CISS ako prax ukazuje (a nielen môj, bohužiaľ) čip letí, a typ začína takto: zariadenie nemôže určiť žltý atrament nádrž alebo neznáma chyba 6502. Po inštalácii pôvodnej kazety, všetko funguje. Ja sám som to prešiel, zmenil som fľašu s atramentom pod zárukou CISS, ale poviem vám to - smut! - a potrebuješ to? - Odpovedzte na túto otázku vopred, aby ste potom nemuseli ľutovať. Verte mi, že je ťažšie rozobrať multifunkčné zariadenie ako bežná tlačiareň. Ďalej, na atramentu: po origináloch som použil atrament OSR, výsledok je dobrý, potom som prešiel na Ink Tek (C5026) .Pri použití originálneho čierneho atramentu sa farba zvyčajne mení na zelenú, takže je v nastavení farieb. Výsledok nie je horší a cena je niekoľkokrát nižšia. Papier: najlepšie fotografické výtlačky sa získajú pomocou superglossu a saténu (nevyhnutne vysoká hustota, minimálne 230 g, inak to mierne poškriaba. Papier musí byť rovný, bez ohybov, inak ho bude poškriabať, alebo sa bude lepiť. tlačte na plátno aj 400 g (IST), ale musíte položiť takýto papier na jeden list !! A v žiadnom prípade do kazety nevkladajte papier s rôznou hustotou, môže v tomto prípade zachytiť 2 listy. Na lichku [email protected] odpovedať nevyhnutne.
Fedotov Michael, 2014-05-20 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • multifunkčnosť, dizajn a kvalita externého puzdra Super kvalita pri tlači fotografií Wai-fay a tlač z tabletu a mobilného telefónu vo verzii Android 4.2 Skvelý skener Rýchly fax.

nedostatky

 • prvé atramentové kazety

komentár
Ak potrebujete domovský komplex pre seba a pre malú firmu, je to najlepšia voľba.
anonim, 2013-08-14 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • 1. Vynikajúce fotografie a dokumenty v kvalite tlače
 • 2. Veľmi praktický skener (skenovanie a kopírovanie na jednotku USB flash)
 • 3. Veľké kazety, dostatočne dlhá farba
 • 4. 2 zásobníky na papier
 • 5. Lacná cena
 • 6. Mnoho užitočných funkcií, ako je duplexná tlač, WIFI,

nedostatky

 • Skôr, nie chyby a dutiny
 • 1. Veľké a ťažké (11 kg)
 • 2. Papier je potrebné vložiť do zásobníka potlačenou stranou nadol (nezvyčajné).
 • 3. Žiadna čítačka kariet, (je USB)
 • 4. Vkladanie kaziet do tlačovej hlavy nie je veľmi pohodlné (je to ako keby bolo zapustené hlboko a musíte robiť všetko takmer dotykom)

komentár
Všeobecne platí, že veľmi slušný stroj, myslím, že som sa nemýlil s výberom ... Vzal som si farebné a čiernobiele dokumenty, fotografie, skenovanie a kopírovanie na tlač ... Nepotreboval som fax ... Dlho som si vybral medzi Epson a Canon ... Pre Epson to nie je taká cena. Ihneď kúpil naplniteľné kazety, vstal bez problémov, ani neotvoril nové ...
anonim, 2014-07-20 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Páči sa mi po zakúpení CANON MX924. Priniesol som ho domov, vzal ho z krabice, dal do kaziet (len 5 kusov, sú v cene), nainštalovali palivové drevo a program bez prudkého stúpania. Žiadne drôty! Po celej Wi-Fi! (nastavenie v sieti trvalo jednu minútu, pretože celá postupnosť činností je podrobne opísaná pri prvom pripojení k počítaču). Používam štyri mesiace. Fantastická priateľská jednotka!

nedostatky

 • Veľmi veľká veľkosť v tomto multifunkčnom zariadení. Bohužiaľ to trvá veľa miesta. Uloží Wi-Fi - aj tam, kde sa môžete skryť. Keď zapnete, pripravujete sa na tlač fotografií, skenovanie sa nespustí. Musíte trpezlivo čakať na všetko, čo sa v ňom zahreje. Kazety, ktoré sú súčasťou dodávky, skončili rýchlo. Zdá sa, že rastlina je prefíkaná a robí z nich menej atramentu. V každom prípade som si to myslel)).

komentár
Spotreba atramentu nie je rovnomerná, ale predovšetkým farebná. Výmena / nákup originálnych kaziet bude stáť približne 2500-3000r za sadu 5 ks. Po dvoch alebo troch mesiacoch (s intenzívnejšou tlačou aj skôr) dôjde k novej výmene atď. V snahe ušetriť peniaze, zakúpené opakovane naplniteľné kazety BURSTEN NANO 2 (pre CLI-450 a CLI-451) pre 2400r a sadu OCP atramentu pozostávajúceho z 5 farieb po 100 g (na atrament by mal byť označený pre CLI-450 a CLI-451) pre 1600r. Jednoduchosť dopĺňania a používania týchto kaziet nenechá nikoho ľahostajného - kruh zručných rúk doma)). Len nezabudnite nosiť latexové rukavice, a potom peremazhetes atrament;), prvýkrát, nie všetky práce. Nepodarilo sa mi))) Zobrazia sa kazety, ako sú príbuzní akceptovaní MFP - farba a stupeň obsadenosti. Po devastácii, sme sa vybrať, pridáme, vložíme späť a budeme pracovať ďalej! ))
premsat, 2014-03-27 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vynikajúca spoločnosť CANON. Predtým som použil MP640, keď som ho kúpil, zamiloval som sa do toho! Tu je všetko rovnaké ako v predchádzajúcom, automatická obojstranná tlač (ktorá je pre mňa dôležitá), skenuje a vytvára kópie z oboch strán, a nemusíte nič robiť ručne! Rýchlosť tlače je o niečo vyššia, je to plus, ale ak vyberiete rýchlu tlač, je to ešte lepšie (ale tu samotná tlač nebude čierna, ak je text šedý).
 • Pripojil som ho cez Wi-Fi pre cloud službu (čo je dôležité, vytlačí súbory z cloudu bez akýchkoľvek zmien), pripojí sa priamo do lokálnej siete s prístupovým bodom a to je všetko, už sa nemám strach!

nedostatky

 • Nie je to nedostatok tlačiarne ako jej vlastného, ​​ale jej spotrebného materiálu. Doteraz sa mu predáva maliarska farba (nehovorím o atramente OCP) a samozrejme zdravý PZK s nulovateľnými žetónmi. Zatiaľ nie je možné vytlačiť e-mail

komentár
Vynikajúce zariadenie pre prácu doma alebo v malej kancelárii! Všetko môžete nastaviť raz a potom zabudnúť. Vždy sa mi páčila kvalita a pohodlie práce so zariadeniami CANON!
Bad Denis, 2013-12-11 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Nádherný stroj) Vzhľad, pohodlie, tlač)

nedostatky

 • Sú ľahko opraviteľné, ak si kúpite CISS alebo naplniteľné kazety.

komentár
Všeobecne platí, že mám toto zariadenie viac ako 3 mesiace. Ihneď som si objednal kazety od inej spoločnosti, aby som ich sám naplnil. Mimochodom, plus tlačiareň, môžete vypnúť hladinu atramentu! Takže sa nemusíte peck na mega čipy a ďalšie kecy. Len keď vám o tom začne ukazovať, vy strkáte tlačidlo, ten, ktorý tlačiareň sama ponúka a všetko)) Zvyšok je na vás, len skontrolujte, koľko zostáva. Stále nie je o nič dôležitejšie, pretože veľkosť pádu je malá, nerobte moju chybu, hneď si vezmite atrament, pre tieto tlačiarne a nie univerzálne ... inak vaše obrázky nebudú veľmi ... pre nezasvätených, aby zostúpili ... ale vybíravý človek nie je úplne taký ako ja páči sa mi to. A tlačiareň je všežravá! Akýkoľvek papier zazhovyvatsya a tlačí všetko, čo potrebujete na to) Tam býval Epson Artisan 730 tlačiareň, tam bolo toľko vykabenivany o tom, ale to všetko je to jedno) to trvá rovno kartón a booms a výtlačky))) Len milujem túto tlačiareň)) Snažil som sa po celú dobu používania od písania papiera do lepenky pre deti, nikdy raz tlačiareň vyjadrila niečo, čo sa mi o tom) Vzal a tlačil, nestlačil jeden list)
anonim, 2013-12-17 ohodnotenie 5


Loading...