Opis IKids Tablet

Tablety IKids - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

systém
Operačný systémrobot
podporaAndroid 4.1
procesorAmlogic AML8726-MX 1500 MHz
Počet jadier2
pamäť s priamym prístupom1 GB DDR3
Vnútorná pamäť8 GB
Slot pre pamäťovú kartuexistuje, microSDHC, až 32 GB
zobraziť
zobraziť7 ", 1024x600
Širokouhlý displejáno
Typ obrazovkyTFT
Dotyková obrazovkakapacitné multitouch
Počet pixelov na palec (PPI)170
Video procesorMali-400 MP
Bezdrôtová komunikácia
Podpora Wi-Fimajú Wi-Fi 802.11n
kamera
Zadná kamera2 milióny pixelov.
Predná kameraexistuje, 0,3 milióna pixelov.
znieť
Zabudovaný reproduktortam je
Vstavaný mikrofóntam je
funkčnosť
Automatická orientácia obrazovkytam je
senzoryakcelerometer
Podpora formátovania
audioAAC, WMA, WAV, OGG, FLAC, APE, MP3
videoWMV, H.264, H.263, MP4
prípojka
Pripojenie USB k počítačutam je
Pripojenie externých zariadení cez USBvoliteľný
Pripojenie k TV / monitorumini HDMI
Výstup zvuku / slúchadielje 3,5 mm
jedlo
Kapacita batérie3800 mAh
Rozmery a hmotnosť
Rozmery (DxŠxH)202x155x11 mm
závažia350 g
Ďalšie informácie
Priradenie tabletudieťa
Kompletná sadatablet, USB kábel, silikónové puzdro, napájací adaptér, manuál
rysyPodporuje RMVB, RM, 3GP, MPEG2 / 1, 3GP, M4A, AMR; Zahrnuté viac ako 30 aplikácií: rozprávky, hádanky, farbenie, vzdelávacie hry; rodičovská kontrola; pokrýva iné farby voliteľné

IKids Tablet Recenzie

dôstojnosť

 • Dobrá kvalita obrazovky - môžete sledovať karikatúry

nedostatky

 • On sám je jedna veľká chyba. Ak je vaše dieťa vo veku 5 rokov - NEPOUŽÍVAJTE! Pre 6900 má len štúdium čísel, tvarov a farieb - všetko ostatné, čo si môžete kúpiť alebo stiahnuť z Playmarketa. Priečinok READING - existujú audio knihy (pracujú len s internetom). K dispozícii sú 4 zavedené knihy s vyjadrenými obrázkami - zvyšok si môžete kúpiť - 1u.e. pre knihu. Tam je priečinok s hádanky a priečinok s rozprávkami sveta - noviny písmo bez obrázkov a nie je jasné, kedy jeden rozprávka končí a ďalšie začína. Dostať sa do obsahu týchto príbehov je veľký problém. Pravidelne aplikácie visia - musíte reštartovať. So zvukom toho istého problému, ale na pozadí zvyšku nie je ani znateľný. Rodičovská kontrola funguje veľmi podivne, nemusí sa spustiť v povolenom čase a požiadať o heslo, alebo naopak, po uplynutí stanoveného času sa nesmie vypnúť. Po aktualizácii ikony nie sú jasné - oči sú veľmi unavené. Po niekoľkých nabíjaniach je zástrčka nabíjačky ohnutá. A najdôležitejšia vec je stála ADVERTISING. A dieťa môže ísť na internet pre túto reklamu. Snažil som sa niečo také kúpiť - ponúka len zadanie čísla mobilného telefónu - a nákup je dokončený. Žiadna ochrana!

komentár
Tento tablet sme si vybrali podľa jeho špecifikácií, dieťa malo už 5 rokov a nechceli niečo úplne detské, plus reklamu na webovej stránke iKids. Úplné sklamanie. S rovnakým úspechom si môžete kúpiť čínsky tablet 2 krát lacnejšie - mali by ste to isté. Všetko, čo sa dieťaťu páčilo, bola rozsiahla zbierka karikatúr a obyčajných hier, pretože len deti vo veku 2-3 rokov môžu mať záujem o rozvoj detí. Zvyšok si môžete kúpiť ... Teraz sú tu tablety s rovnakými technickými vlastnosťami, ale najlepšie detské škrupiny. Preto sa s najväčšou pravdepodobnosťou vráti (stále je čas) a užite ďalšiu tabletu.
anonim, 2014-02-20 ohodnotenie 1


dôstojnosť

 • Pohodlné ochranné puzdro, dve kamery, predinštalované programy a hry

nedostatky

 • Slabý zvuk, neschopnosť resetovať, pomalé natívne rozhranie, nízka kvalita foto senzorov

komentár
Hrozná situácia s týmto tabletom Ikids! Jedného dňa sa zastavil.
Zapne sa a zablokuje sa na počiatočnom šetriči obrazovky, tzn. ikids šetrič obrazovky ani mrknutie.
Odpovedali v SC, tak som išiel do Moskvy.
Význam potom predávať v iných mestách ako v Moskve.
Ľudia, do tohto triku nekupujte. Bez ohľadu na vhodnú tabletu,
ak nie je možné ju prefúknuť doma alebo u miestneho špecialistu,
potom je lepšie nekupovať takú tabletu!
Ja sám som čelil tomuto, trpel som, na konci chcem kúpiť môjho syna niečo, čo nie
z hľadiska udržateľnosti.
Zmysel z nárazníka, ak nemôžete resetovať zariadenie na výrobné nastavenia bez
výlety do Moskvy do Servisného centra!
Burkutbayev Almaz, 2014-11-09 ohodnotenie 2


dôstojnosť

 • Gumové puzdro odolné voči nárazom, vstavané aplikácie, kamera, fotografovanie / snímanie videa, wifi internet

nedostatky

 • kvalita zobrazenia, veľkosť displeja, kvalita fotoaparátu, cena

komentár
Dal tabletu na dovolenku, začal chápať, čo a ako. K dispozícii je materský režim, prístupové heslo funkcie, operačný systém Android, a to aj s obchodom. Bol som veľmi prekvapený, že za cenu 6900 rubľov, kvalita obrazovky, rovnako ako na telefónoch 5-7 rokov (skôr nejasný obraz), je pre nás kritické, pretože sa mi zdá, že s takou veľkosťou obrazovky (malé) dieťa príliš veľa. Po šiestich mesiacoch, zvuk redukcia / zvýšenie kľúče prestal fungovať (zostáva na nastavenie senzora), usb nabíjanie bolo preč, tablet prestal vidieť pevný disk, keď je pripojený k počítaču (môžete sťahovať len video do neho), usb konektor sa ukázalo byť voľné. Ak sa koná na jednom mieste, všetko funguje. Vo všeobecnosti sa kvalita nezhoduje s cenou. Pozerám sa na tablet od iných spoločností, aj keď je drahšie (4-5 tr.) A nie sú celkom detinské, ale na obrazovke je lepšie a je tu menej porúch
Zolotov Alexey, 2014-07-15 ohodnotenie 2


dôstojnosť

 • zásluhy len detský dizajn pre amatérske

nedostatky

 • tichý zvuk. hry lietajú po celú dobu. ČERVENÁ CENA 2000r

komentár
Je ťažké ho nazvať tabletkou. NEPOUŽÍVAJTE IT. Je lepšie kúpiť trochu drahšie. hry neustále padajú, musíte reštartovať. Sťahovanie hier z trhu alebo Alavar, sťahovanie, inštalácia, ale zistenie, kde sú tieto hry na konci, je nereálne, jednoducho zmiznú. Dieťa je neustále nervózne, ťahá ma. Vymazal som všetky hry, aktuálne karikatúry sa teraz pozerajú na aplikáciu Ivy. A hanbiť a nemať od neho zmysel. Nákup SAMSUNG neskôr.
Antonov Sergey, 2014-01-09 ohodnotenie 1


dôstojnosť

 • Rodičovská kontrola, režimy pre deti a dospelých. V zásade to funguje dobre, internet, všetky druhy aplikácií ... Ak je všetko v poriadku, pre dieťa by to bola skvelá vec.

nedostatky

 • Pár hier nainštalovaných výrobcom nefungoval spočiatku ... Veľmi tichý zvuk, dieťa mohlo počúvať rozprávky iba v slúchadlách. Obraz sa niekedy chveje na ploche, v hrách je všetko v poriadku. Po mesiaci používania zvuk zmizol. V záručnej oprave sa tableta udržiavala mesiac, potom sa dospelo k záveru, že tableta bola zaplavená, čiernobielu fotografiu z nejakého dôvodu usb portu (nepochopil som, ako sa to týka zvuku). Súhlasím, že bola zaplatená oprava. Tam, kde som kúpil, povedali, že by problém vyriešiť za 6000r., Napriek tomu, že tablet stojí 6900r. Po sporoch a konaniach sa ukázalo, že pre tieto tablety neexistujú žiadne náhradné diely. O mesiac neskôr som ležal v inej službe, čakal na zvukovú kartu - nikdy neprišiel. Vo všeobecnosti to nie sú všetky chyby tablety, ale výrobcu / predajcu.

komentár
Je lepšie kúpiť overenú značku, aj keď drahšiu.
Natalia Sitnova, 2014-05-21 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • súbor programov

nedostatky

 • koleno

komentár
Čínske blbosti. Kúpil si dieťa na Nový rok. Prvé 2 dni boli účtované každý druhý čas a na tretí deň úplne odmietli. V prevádzke v konečnom zle pripájanom nabíjacom konektore. Nabíjanie vykonáva samostatný konektor. Prečo nebolo možné nabíjať cez mikro-usb, ktorý je tam? Zvuk v niektorých hrách je tichý a v niektorých dokonca kričí. Červená cena 3000 rubľov!
anonim, 2014-01-10 ohodnotenie 1


Pozrite si video: Fire HD 8 Kids Edition Tablet. Unboxing and Set Up (Február 2020).

Loading...