Popis chladničky BEKO GNE 134620 X

Chladnička BEKO GNE 134620 X - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typchladnička s mrazničkou
umiestneniaoddelený
Freezer PolohaVedľa seba
Farba / náterový materiálstriebro / kov
managementelektronický
Spotreba energietrieda A + n (453 kWh / rok)
Počet kompresorov1
Počet kamier3
Počet dverí4
Rozmery (ŠxVxH)92x74,5x182 cm
prechladnutie
Zóna čerstvostitam je
Odmrazovanie mrazničkyŽiadny mráz
Rozmrazovanie chladiarenského skladuŽiadny mráz
Mraziaci výkonaž 13 kg / deň
Ďalšie funkciesuperzmrazovanie, indikácia teploty
objem
Celkový objem535 l
Kapacita chladničky355 l
Objem mrazničky155 l
Hlasitosť nulovej kamery25 l
Ďalšie funkcie a funkcie
zobraziťtam je
Antibakteriálny povlaktam je
Generátor ľaduv súprave
Systém studenej vodytam je
Materiál policesklo
Hladina hlukuaž 43 dB
rysymini bar

Recenzie chladničky BEKO GNE 134620 X

dôstojnosť

 • Ľadový stroj, kapacita, mraznička v chladničke.

nedostatky

 • Nepotrebný minibar.

komentár
Kúpil pred 3 mesiacmi chladničku. Hľadali sme veľmi dlhú dobu, kde môžete vidieť naživo, ale nemohli ste ho nájsť. Rozhodli sme sa kúpiť bez toho, aby sme sa dívali, ako sa hovorí.
Dojmy sú len pozitívne. Veľká chladnička, bola hľadaná bez oddielu, pretože spotrebuje veľa miesta, mraznička na pravej strane sa môže prepnúť do režimu chladničky (v tomto priestore môžete nastaviť teplotu od +6 do -24). Veľmi pohodlné icemaker, nie je potrebné robiť, stačí pripojiť vodu k nemu, ľad je vyrobený sám, môžete počuť, ako pravidelne padá do špeciálneho zásobníka. Stlačením tlačidla 1 môžete naliať veľmi studenú vodu.
Minibar je zbytočná vec, je to tak krásne maľované, všetci sme nemohli pochopiť, čo to je. Ukazuje sa, že je to malé okno (na pravej strane), stlačte tlačidlo, otvorí sa a môžete cez neho dostať niečo z chladničky, ako je to napísané v pokynoch, je to úspora elektriny. Je nepohodlné niečo cez to dostať.
Mraznička, keď bola otvorená, sa nezdala byť príliš veľká, ale v praxi sú police veľmi priestranné.
Čítal som niekde v komentároch, že je hlučný, vôbec som si nevšimol hluk, trochu som počul, ale ako každá chladnička.
Mironova Nastya, 2014-02-09 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Krásna, priestranná, ekonomická.

nedostatky

 • Kvalita použitých materiálov (vo vnútri).

komentár
Kúpil si chladničku pred pár dňami. Ani som si nemyslel, že by som sa pozrel na bok po boku, a najmä na značku BEKO. Nakoniec, po rozhovore s predávajúcim-konzultantom, voľba padla na chladničku BEKO GNE 134620X (nebol čas na štúdium internetu na preskúmanie modelu. Predávajúci chválil zhromaždenie - Turecko).
Chladnička je veľmi pekne vyzerajúca a externe vyrobená z kvalitných materiálov. Komora chladničky bez priehradky, ktorá je pohodlná, pretože miesto nie je konzumované, mraznička na pravej strane sa môže prepnúť do režimu chladničky (v tomto priestore môžete nastaviť teplotu od +6 do -24). Pri obidvoch komorách mrazničky je úsporný režim spotreby energie pri teplote -18 ° C (klesá až na -24 ° C).
Minibar - okno na dverách, otvára sa a môžete cez neho dostať niečo z chladničky. Je nepohodlné dostať cez to niečo a spoľahlivosť a odolnosť systému upevnenia okien je na pochybách. Môj názor je lepší dostať výrobky cez hlavné dvere.
Mraznička sa na prvý pohľad zdala nie príliš veľká, ale v praxi sa ukázalo, že je dosť priestranná.
Podľa pasového hluku 46 DB. V praxi to nie je obzvlášť hlučné, dosť prijateľná úroveň hluku (známi majú dvojkomorový BOSCH - je v ňom hlučnejší a navždy v ňom, ktorý potom niekde prúdi).
Nepáčilo sa mi to a nebolo to v obchode vidieť, možno by sa táto voľba dostala na iného významného výrobcu (LG, Samsung, Bosch alebo Panasonic, ale s iným rozpočtom):
1. Pri umývaní chladničky som venoval pozornosť kvalite plastu vnútornej obloženia chladničky. To je hanba a hanba pre chladničku v hodnote viac ako 50 000 rubľov, aby mali takéto plasty, navyše je to aj krivka, t. v rovine to nie je ani.
2. Výsuvné police mraziarenského oddelenia sa cítia na dotyk, dúfam, že s následnou opatrnou prevádzkou sa nerozpadnú.
3. Pravé dvere chladničky nie sú nastavené na úroveň (aj keď je možné ich nastaviť podľa pokynov), nie je to vôbec nie je príjemné.
Valiullin Marat, 2014-02-27 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • Cena, veľký objem, automatický generátor ľadu

nedostatky

 • Dvere sa mierne líšia

komentár
Hľadáte veľkú chladničku vedľa seba s automatickým generátorom (vždy sníval). Posúdené recenzie mnohých modelov, rozhodli pre očné viečko. Pre cenu-kvalita, vynikajúce chladničky, už máme vlastné asi 5 mesiacov, zatiaľ nie sú žiadne sťažnosti. Výrobky sa skladujú veľmi dlhú dobu a po nich nie je zápach. 3 samostatné komory, jeden z nich sme zmenili na chladničku z 0 stupňov (mäso tam uchovávame). Veľmi priestranný, manželka dáva okuliare priamo s vínom na noc :)
Generátor ľadu funguje dobre len vtedy, keď bol prvýkrát zapnutý, len o jeden deň neskôr dal prvý ľad, ale potom rýchlo za pár dní hodil celý podnos.
Minibar je vhodný na používanie, od dverí dostanete minerálnu vodu alebo mlieko.
Ak sa zaregistrujete na stránke do jedného mesiaca, dostanete predĺženú záruku.
Merkulov Alexander, 2014-04-23 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Veľkosť, 605 litrov je práve pre 4-člennú rodinu, jednu kameru možno použiť ako chladničku alebo ako mrazničku.

nedostatky

 • Za takúto sumu jednoducho nemajú.

komentár
Veľmi spokojný s nákupom. Kto môže rozumne míňať peniaze na nákup chladničky, môžem poradiť.
Shershnev Sergey, 2014-01-01 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vol.
 • Funkčnosť: prepínateľná chladnička bez priečok; nezávislé nastavenie dolnej pravej vetvy s rozšírenou množinou teplôt (všetky chladničky + všetky mrazničky + ďalšie -6, 0, 10 stupňov); chladenie vodou, výroba ľadu (normálne - zo systému zásobovania vodou, je tu filter, musíte ho meniť každých šesť mesiacov; keď si kúpite čerpadlo, pochádza z fliaš); ďalšie malé dvere (minibar); modré svetlo (pre zeleninu a ovocie); horná polica chladničky sa delí 2, nezávisle výškovo nastaviteľné; príkon A +; elektronická kontrola, neboja sa krátkodobej straty elektriny.
 • Cena.
 • Záruka 5 rokov (pri registrácii na stránke do jedného roka od dátumu vydania, inak 2).

nedostatky

 • Kvalita zostavenia: horné ľavé dvere sa nezatvorili správne, kým som neodstránil kryt závesu; pár boxov sa pohybuje s veľkými ťažkosťami.
 • Ak chcete otvoriť pravé boxy chladničky, musíte otvoriť obe dvere.
 • V manažmente nie je všetko jasné bez inštrukcií a ani to nevysvetľuje, čo je režim Eco Extra.
 • Ľad padá do zásobníka v mrazničke a nie okamžite do pohára.
 • Priniesol som chladničku, ktorá bola vydaná pred rokom. Dlho, podľa môjho názoru.
 • Pre otvorenie minibaru je potrebné stlačiť. Ak neviete, možno si myslíte, že je všeobecne rozbitá.
 • Nie je to najpokojnejšie. Ale chladničky zvyčajne nie sú umiestnené v spálni, ale v kuchyni, takže na tom nezáleží.

komentár
Ak potrebujete dokonalosť v každom detaile, zaplatíte niekoľkokrát viac alebo odmietnete funkčnosť (minibar, pripojenie na vodu). Táto chladnička má nevýhody, ale sú odôvodnené kombináciou ceny a funkčnosti.
Rozmery balenia: 193,2x98,9x77,4 cm, 140,9 kg. Neviem, či je ľahké odstrániť ľavé horné dvierka, aby sa znížila hrúbka počas prepravy, pretože tento model má vodovodné potrubie a nie je jasné, ako sa oddeľuje.
Zorin Artem, 2014-11-27 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Zásobník na ľad. priestranné, tri kamery (v hornej časti nie je táto smiešna priehradka, ako v druhej, jedna z nich je upravená podľa potreby (buď mraznička alebo chladnička).

nedostatky

 • Miznú proti cene.

komentár
Používam 8 mesiacov.
Na jeseň zbierali na jeseň veľa jabĺk, z nej vyrobili chladničku, neskôr sa jablká vybehli, skóroval s krabom zakúpeným v -24, tri mesiace, akoby boli chytení.
Ľadový stroj je bomba! Predtým používali iba obyčajné chladničky, teraz jeden deň predtým, ako hostia zapnú generátor a ľad môže byť pridaný do akéhokoľvek pokrmu, aj keď je v boršči, neskončí.
Dávkovač! Pri nákupe som si myslel, že je to zbytočná vec, ale chladničku kúpili v júli, keď bolo teplo. Voda pila len od neho. To je ďalšie veľké plus.
Súhlasím s minibarom, sotva ho používam, je ľahšie otvoriť dvere, ale je to tam, a to zjavne nie je mínus.
Čítal som v recenziách, že je to trochu hlučný a plast v ňom je zlý. O hluku je málo, ale absolútne tolerovateľné. Chladnička stojí v kombinovanej kuchyni s miestnosťou, kde stále žijem. Niekedy si myslím: Che za zvuk? a ... chladnička ma vôbec neobťažuje. Takéto pripomienky sú zriedkavé.
Stručne povedané, nákup je úplne spokojný, ale so súčasnou situáciou v krajine som spokojný ešte viac. Kúpil som za 50k.
Jediné, čo neviem, je, kde na to dostať vodný filter, môže mi niekto povedať?)
[email protected], 2015-02-03 ohodnotenie 5

Poľský jazyk

Pozrite si video: BEKO 584L French Door Fridge with Drink Bar (Apríl 2020).

Loading...