Popis overlocku Brother 4234D

Overlock Brother 4234D - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typoverlock
zobraziťžiadny
Spotreba energie (súčet / svietidlo)70/15 W
Diferenciálny posuvtam je
Automatické dopĺňanie ihlytam je
Automatická náhrada náplnetam je
Rezač závitovtam je
Odrezanie nožatam je
Nastavenie upínania tkaninytam je
Šijacie operácie
Počet vlákien2, 3, 4
Počet operácií šitia15
Typy stehovplochý šev
Dĺžka stehu2 - 4 mm
Šírka stehu2 - 7 mm
Maximálna výška zdvíhania podložky6 mm
Maximálna rýchlosť šitia1300 stehov / min
rysy
Typ ihly130/705 N (HAx1SP)
Odnímateľná hadicová plošinatam je
Farebné značenietam je
Orezávací zásobníktam je
Priestor pre príslušenstvotam je
vekomäkký
závažia6 kg
Ďalšie informácievrátane pedálu

Brother 4234D Overlock Recenzie

dôstojnosť

 • Malé, funkčné, mnoho rôznych doplnkov, svetlá LED lampa, najbohatšia sada.

nedostatky

 • Tam je noha s poličkou, na ktorej sú držané cievky, a to je to, ako táto noha niekedy padá dole, nie je to zvlášť veľký problém, ale nie upravený dizajn.

komentár
Nákup v internetovom obchode za 8-9t.r. - Toto je najlepšia kombinácia ceny / kvality. Pri dlhom čítaní fóra som si myslel, že výkon motora nebude stačiť, ale mýlil som sa, že overlock pracuje bez napätia, je tu dosť energie pre všetko.
Overlock pracuje ticho, bez trhania, všetko je veľmi pohodlné v práci, je tu video inštrukcia. Kúpil som si manželku ako darček, bol som veľmi potešený.
gogiyar, 2012-03-18 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Skvelé auto! Používam ho už rok, v malom štúdiu, každý deň, na rôznych látkach! Všetko je v poriadku!

nedostatky

 • Niekedy držiak nite padá a dokonca aj pri vysokej rýchlosti odchádza štvrtá niť z neho ... Ale napriek tomu by som ho za nič neobchodoval!

komentár
Našiel som overlock cez Yandex trhu, ale stojí to 2-4 tisíc lacnejšie ako v obchode. Teraz tu hľadám koberec!
adelina.ilyina, 2012-09-24 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • všetky požadované vybavenie

nedostatky

 • len nevhodné meniť ihly. je potrebné zapnúť podsvietenie, pod prepážkou a zachytiť ihlu.

komentár
výsledok je vynikajúci. Hlavná vec je riadiť sa pokynmi !!! Ak chcete niečo, čo tento overlock model nemôže urobiť, nesnažte sa ho vytlačiť z neho. Lepšie vyzdvihnúť iné auto pre vaše potreby.
Stepanenko Elena, 2013-07-01 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Perfektne vykonáva overlockový steh na všetkých typoch materiálov • Automatické plnenie 2 nití naraz • Diferenciálny posuv materiálu, ktorý vám umožní dosiahnuť vynikajúce výsledky pri práci s ľubovoľnými materiálmi • Nastavenie dĺžky stehu • Odnímateľná objímka • Regulátor tlaku v pätke tlakovej pätky • Svietiaca pracovná plocha LED svietidla • Ľahký kompaktný stroj s prenosnou rukoväťou • DVD návod na použitie • Široký konzolový stôl (predáva sa samostatne)

nedostatky

 • Niekedy držiak nite padá a dokonca aj pri vysokej rýchlosti z neho odchádza štvrtá niť ... je nepohodlné meniť ihly. zapnite podsvietenie. Pinzeta na prepážku a zachytenie ihly.

komentár
Len kúpil. Boom vidieť ... iF - značka kvality, známa po celom svete, sa udeľuje najlepším dizajnom v troch disciplínach: produkt, komunikácia, balenie. V tomto roku získal Brother zlatú cenu iF Gold Awards za svoj overlock 4234D. Zlatá cena je najlepším ocenením všetkých cien iF Design Product Awards vo všetkých kategóriách. Overlock Brother 4234D dokonale vykonáva švové hry a vytvára nezvyčajné dekoratívne efekty. Je vybavený jednoduchým systémom závitu a systémom rýchleho plnenia spodného looper F.A.S.T., zameta cez 2/3/4 nite strihov a odrezáva prebytočnú tkaninu v jednom kroku. Odnímateľné puzdro pomáha šetriť čas a dosiahnuť profesionálne výsledky pri spracovaní manžiet, rukávov, nohavíc. otvorte pokyny na str.28 navlečenie stroja (3 závity) - ihlu na pravej strane pre pravidelné blokovanie v troch závitoch, potom na strane 13 - (B) Valčekové spoje (čítanie) a nastavte kolík do polohy R. Ďalej otvorte stranu 31 a podľa tabuľky vyberte požadovaný šev a ťah. Skúste na kus látky a nastavte napätie slučky a nite ihly (R). Urobte si čas a tkaniny s vláknami raz a nechať v tomto podnikaní!
LUCHIK OL, 2013-08-12 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Výkonný, tichý vo vzťahu k overlocku vôbec. Na disku je podrobný návod, video. Dobre šije ľahké tkaniny, neskúsila džínsy, kožu a kožušinu. Tam je dokončovacie šev pre šifón, tiež tam boli žiadne problémy. Podsvietenie, ďalšie zariadenia prichádzajú s nákupom.

nedostatky

 • Z nejakého dôvodu pre mňa dvojitý steh nefunguje. Paw, ktorá je dodávaná so závitom. Dvakrát som zlomil ihlu, ako je táto, na konci nie som šitie dvojité-steh švu.

komentár
Dobrý overlock, kúpil v roku 2012
Ekaterina Gress, 2015-03-05 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Je to krásne, veľmi jasné spoje častí, nie je nič šikmé alebo pokrivené, všetky detaily sú zostavené tak, že je pekné sledovať. V porovnaní s čínskymi Sloboda Jaguars, je to ako porovnanie Cadillac s Zaporozhets!
 • To nie je ťažké, ale stojí stále na stole - ukázalo sa, že tam sú prísavky na dne, to znamená, že nie je potrebné kupovať protisklzovú podložku.
 • Hluk nie je moc, soft pedál umožňuje plynulý štart.
 • Bál som sa, že jeho moc nestačí, ale všetko jednoducho dokonale prešíva bez napätia. Tlačenie džínsov v piatich vrstvách nebolo nutné.

komentár
Domov je veľmi vhodný model pre humánnu cenu. Páči sa mi prítomnosť tréningového videa, pomáha pri stretnutí so strojom. A výučba je tiež slušná, na dobrom papieri. A tam je navliekač na horné ihly. Myslím, že som sa rozhodol správne. Vybral som si z veľkého počtu modelov a výrobcov, ale venoval som osobitnú pozornosť bratovi, pretože máme veľmi chladnú tlačiareň od tohto výrobcu v našej kancelárii, funguje to ako hodiny a je tu značková služba. To bolo rozhodujúce.
Ignatieva Irina, 2015-04-28 ohodnotenie 5

Pozrite si video: Brother 4234d Overlocker Tutorial (Február 2020).

Loading...