Popis chladničky Liebherr SBS 7212

Chladnička Liebherr SBS 7212 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typchladnička s mrazničkou
umiestneniaoddelený
Freezer PolohaVedľa seba
farbabelyyn
managementelektronický
Spotreba energietrieda A + n (461 kWh / rok)
Počet kompresorov2
Počet kamier2
Počet dverí2
Tlačná rukoväťtam je
Rozmery (ŠxVxH)120x63x185,2 cm
prechladnutie
Odmrazovanie mrazničkyŽiadny mráz
Rozmrazovanie chladiarenského skladuodkvapkávací systém
Autonómne chladenieaž 43 hodín
Mraziaci výkonaž 20 kg / deň
Poplachový systémzvýšenie teploty - svetlo a zvuk, otvorené dvere - zvuk
Vrátane studenej batérietam je
Ďalšie funkciesuperchladenie, superzmrazovanie, indikácia teploty
objem
Celkový objem651 l
Kapacita chladničky390 l
Objem mrazničky261 l
Ďalšie funkcie a funkcie
Generátor ľaduchýba
Materiál policesklo
Klimatická triedaSN, T

Názory na chladničku Liebherr SBS 7212

dôstojnosť

 • Medzi analógmi - najväčší. V mrazničke sú všetky police vo forme krabíc, všetko je vytiahnuté, dokonale oddelené, boxy sa pohybujú veľmi dobre. Pomer chladničky / mraznička je perfektný. Je to vtedy, keď sa kód mrazničky používa na jeseň na úrovni 90 +%, v lete je väčšinou voľný a potom sa znovu plní. Chladnička je v priemere zabalená o 60 percent, viac ako pred sviatkami a niekedy aj po nich.
 • Veľmi pekné - v porovnaní s inými modelmi - tenké steny bez straty tepelnej ochrany.

nedostatky

 • Perá, po umiestnení úrovne miesta, nie v rovnakej výške. Dôvod je jasný - krivka podlahy. IMHO, taká veľká spoločnosť, ktorá by bola schopná upraviť rukoväte tam a späť na centimeter, to by bolo dosť pre oči.
 • V súprave nie sú žiadne návody na montáž, musel som na chvíľu napínať mozog, aby sa všetko zhromaždilo. Legrační je, že existuje stručná schéma pre inštaláciu kamery a chladničky samostatne, ale zostaviť dohromady nie je. A na internete, čo je - pre staršie modely, s mierne odlišným súborom dielov.

komentár
Dvere sa otvárajú normálne, ale s rukoväťou. tj je potrebné ťahať rukoväť, čakať na zlomok sekundy (dobre, možno pol sekundy), potom sa všetko voľne otvára. S ostrým trhnutím rukoväte alebo dvierkami sa otvoria. Áno, a tak môžete rukoväť ľahko rozbiť.
Po zatvorení mrazničky sa nasáva vzduch. A je to očividne veľmi zaujímavé, pretože ide aj v prípade, že chladnička nie je zapojená, t. Je autonómny a bude fungovať aj pri vypnutom napájaní. Tým sa výrazne znižuje tepelná strata mrazničky pri otváraní dverí. Jeho autonómia umožňuje pracovať s touto funkciou, keď je to najdôležitejšie - ak váš dom vypol svetlo, pri zachovaní maxima chladu v mrazničke. Pokiaľ je vzduch vypustený, mraznička je takmer nemožné otvoriť. tj dospelý človek bude môcť držať dvere dvomi rukami, ale je ľahšie čakať 10-20 sekúnd a kľudne otvoriť rukoväť.
Tyurin Nikolay, 2014-01-23 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Hlavnou výhodou je, že dve kamery sú umiestnené samostatne, ak nie je žiadny problém pri zvýšení bytu, aj keď je malý výťah. A pretože je napísaný v popise a funguje.
 • Spočiatku nevedeli, čo tam majú))) potom namorzské bobule, urobili varenie ...
 • Všeobecne platí, že ak je niekto milovníkom piva, potom je box jednoducho položený tam))

nedostatky

 • Neviem ... Nemôžem myslieť na nikoho ... ak je to len cena)), ale pravdepodobne je to stále primerané ...

komentár
Čo píšu o perách zrejme milovníkov vytiahnuť stranou z celej flush, ale ak ste práve zavrel a snaží sa otvoriť to bude ťažké, ale to len potvrdzuje tesnosť. Všetci učili fyziku, teplý vzduch ochladzoval a ohýbal, dvere ťahali. Otvárame potichu, nič nerušme.
Burkov Oleg, 2014-06-10 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • v porovnaní so starou chladničkou (jednokompresorová vesta) nemusíte nič nahromadiť v mrazničke zblízka, prekvapivo to funguje veľmi ticho, nie je počuť takmer žiadna prevádzka kompresorov, nie je tam žiadny chladiaci zvuk, na začiatku práce nie je praskanie, ako niektorí ľudia sťažujú , Dvere mrazničky trochu nasávajú, ale tlačidlá s tým robia vynikajúcu prácu, nemusíte ťahať dvere za rukoväť. Naozaj, potom môžete zvládnuť a zlomiť. Stačí použiť koniec tlačného zariadenia a dvere sa ticho otvárajú. Ďalším plusom je, že zásuvky v chladiacom priestore sa vysunú (pohodlne na teleskopoch), keď sa dvere otvoria o 90 stupňov, balkóny nezasahujú. Veľmi spokojný s bielou farbou, dokonale zapadajú do vnútra kuchyne, hoci pôvodne považovali možnosť nerez za o niečo drahšiu. Teraz si neviem predstaviť, ako by sa táto hromada kovu pozerala do kuchyne a premenila by sa na niečo ako reštaurácia alebo kuchyňa na lodi.

nedostatky

 • akonáhle sa zistili nedostatky, ešte sa neodhalili

komentár
Jediné negatívne, ale to nie je chladnička, ale výrobca. Pri kúpe boli montážne pokyny pre zariadenia zastarané, časti pre montáž v súprave nezodpovedali montážnemu návodu. pretože Zariadenie je nové, nevyskúšal som ich náhodne, kontaktoval som predajcu. Nový pokyn bol okamžite odoslaný do mydla a za 15 minút sa z dvoch zariadení stalo jedno SBS. Získané prostredníctvom internetu na adrese http://www.holodilnik.ru/. S dodávkou do iného mesta a výstupom do druhého poschodia, chladničky stojí 56120
Igor Levkovich, 2013-08-03 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Veľmi priestranný - mraznička aj regulátor.
 • Elektrina je mierne.
 • Teplota sa udržiava.
 • Neuchováva.

nedostatky

 • Dimenzionálne ako všetky vedľa seba. Ale medzi nimi je pomerne kompaktný.
 • Kľučky dverí sú mierne nastavené v rôznych výškach, keď sú nastavené na úrovni.

komentár
Dobrá voľba je pre normálnu rodinu s deťmi. Ale v kuchyni Chruščov nebude vstávať.
Leto-Volodya, 2012-05-14 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • komfortné
 • veľké vnútri
 • mocný

nedostatky

 • nebol zistený

komentár
Prečítal som si recenzie pri výbere ... Áno, perá sať. Ale nie na dlho, a nie toľko. To nespôsobuje žiadne nepríjemnosti. Malo by to tak byť. Všetky pokyny a nástroje boli k dispozícii v ruštine. S zákrutom neboli žiadne problémy. Všetky závity a diely dokonale zapadajú. Miloval ju. Zadný držiak na chladničke (plast, vo forme rukoväte alebo tak niečo) nie je pevne spojený s okrajom. Kvôli tomu bola krútená, keď sa krútila, a pravidelne sa vyskytovala nejaká bavlna z kolísania teploty. Umiestnite prúžok plastu medzi túto ortézu a rebro, vrátil ortézu späť a všetko sa stalo v poriadku. Opätovne orezané o úroveň - a to sa stalo oveľa tichšie. A menej často zapnite kompresor. Venujte väčšiu pozornosť zarovnaniu zariadenia, je to veľmi dôležité! A rukoväte v rovnakej výške budú tiež!
Veľká zima Veľký je vo vnútri, a vonku je veľmi elegantný a vyzerá celkom dobre v kuchyni 3x3. Všetko je pohodlné, zamrzne super, zásuvky veľmi pekne a hladko. Zmena konfigurácie je veľmi jednoduchá a rýchla.
anonim, 2014-03-03 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • v porovnaní s ostatnými na dlhú dobu prišiel do obchodov a porovnal chladničky, a na konci.
 • Tento model libhery splnil všetky očakávania
 • pohodlný, vysokokvalitný, pomerne tichý, zhromaždený jeden na hodinu alebo dve, všetko zamyslene v nemčine,

nedostatky

 • v princípe nie, ťažko dosiahnuť na limit)

komentár
Markevich Kirill, 2014-05-08 ohodnotenie 5


Pozrite si video: Liebherr SBSes 7273 funktioniert nicht (Február 2020).

Loading...