Popis TV Samsung LT19C350EX

Samsung TV LT19C350EX - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Kľúčové vlastnosti
typLCD TV
uhlopriečka19 "(48 cm)
Formát obrazovky16:9
povolenie1366x768
Podpora HD720p HD
LED podsvietenietam, Edge LED
Typ MatrixTFT TN
Stereo zvuktam je
Obnovovacia frekvencia50 Hz
obraz
jas250 cd / m2
kontrastovať1000:1
Uhol pohľadu170°
Doba odozvy pixlov2 ms
Progresívne skenovanietam je
Príjem signálu
NICAM stereo podporatam je
Podpora televíznych noriemPAL, SECAM, NTSC
Podpora DVB-Ttam je
Podpora DVB-T2tam je
Podpora DVB-CDVB-C MPEG4
teletexttam je
Podporované vstupné formáty480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p
Dostupné povolenia pri pripájaní k počítaču640x480
800x600
1024x768
1360x768
znieť
Zvukový výkon10 W (2x5 W)
Akustický systémdva reproduktory
Priestorový zvuktam je
Dolby Digital Decodertam je
Automatické nastavenie hlasitosti (AVL)tam je
multimediálne
Podporované formátyMP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG
rozhranie
vstupyAV, audio x2, komponent, SCART, VGA, HDMI x2, MHL, USB
Predné / bočné konektoryHDMI
Podpora Wi-Fižiadny
Konektor slúchadieltam je
Podpora CItam je
funkcie
Obrázok v obrázkutam je
Počet nezávislých TV tunerov1
Podpora 24p True Cinematam je
Časovač vypnutiatam je
Ochrana detítam je
dodatočne
farbačierna
Možnosť montáže na stenutam je
Zámok Kensingtontam je
Spotreba energie39 W
Rozmery so stojanom (ŠxVxH)445x371x190 mm
Hmotnosť so stojanom2,8 kg
Rozmery bez stojana (ŠxVxH)445x275x42 mm
Hmotnosť bez stojana2,45 kg

Recenzia Samsung TV LT19C350EX

dôstojnosť

 • Kompaktné rozmery (v skutočnosti je uhlopriečka 18,5) - ideálna pre montáž do obmedzeného priestoru, najmä na konzolu. Zároveň je tu najžiadanejší: DVB-C (pre káblovú digitálnu televíziu), mpeg-4 (pre HDTV), ci + (pre pripojenie digitálnej televízie cez čipovú kartu bez prijímačov a káblov), prehrávanie z USB a dokonca MHL ( prehrávanie z určitých telefónov / tabliet).
 • K dispozícii je DVB-T2 - bonus plus, ktorý vám umožní počítať s dlhým životom televízie, ak skutočne v najbližších rokoch (~ 2015), ako vláda sľubuje, všetka televízia prejde na tento štandard.
 • TV je jednoduché nastaviť, ľahko zvládnuť - samozrejme subjektívne, ale videl som horšie. To isté platí aj pre rýchlosť prepínania kanálov, digitálne samozrejme prepínajú pomalšie, ale len pre prezentáciu, vo všetkých hoteloch sú väčšinou dlhšie. Analógové kanály sa prepínajú veľmi rýchlo, môžete spustiť 10-15 kanálov s kľúčmi bez nervozity.
 • Uhol pohľadu pre TN maticu je veľmi normálny, pri tejto cene som skutočne očakával oveľa horšie uhly.

nedostatky

 • Pre mňa je len jeden skutočne negatívny - ale zobrazenie analógových kanálov (tie, ktoré sú jednoducho na domácej anténe) nie je dokonalé. S analógovými kanálmi, zaujímavou situáciou, všeobecne, televízor normálne ukazoval a vyladil viac kanálov ako predchádzajúce CRT-TV stojace na rovnakom mieste s tou istou anténou, ale zároveň tie kanály, na ktorých si istý signál a predchádzajúci CRT-TV poskytli dokonalý obraz na samsung sú len dobré, t. 8-9 z 10. Najprv som na obrazovke zhrešil, polovičné tóny boli nejako zle videné, myslel som si, že matica TN bola vzatá primitívne a v zásade by nebola lepšia ako obraz (pokiaľ nie je jasnejšia v digitálnom). Ale keď som vlastne pripojil digitálnu televíziu, uvedomil som si, že TV tuner televízora na analógovom nie je veľmi dokonalý, ale obrázok ide úplne s primeranými poltónmi a prirodzene jasnosťou.
 • Napriek tomu by som rád, aby wifi + smart_tv - ale to nie je fér mínus, v kategórii kompaktný TV, zatiaľ čo toto je spoločné nešťastie. Pre kompaktné televízory (<= 19 palcov), čas na plné wifi + smart_tv ešte neprišiel, aj keď si myslím, že táto funkcia bude mať korene za rok alebo dva.

komentár
Kompaktný televízor so všetkými potrebnými modernými funkciami (okrem wifi + smart_tv), vhodný na umiestnenie, s vynikajúcim počtom a prijateľným obrazom na analógovom. Dajte, automatické ladenie zachytené kanály, presunul niekoľko kanálov pre pohodlie, a to je všetko, môžete použiť. Ak potrebujete digitálnu TV / HDTV, zakúpte si čipovú kartu (potrebnú na dešifrovanie kanálov), vložte CI do slotu (bez ďalších káblov do bytu a okolo bytu, prijímacie jednotky a druhé diaľkové ovládače) a pokojne sa pozerajte na obvyklú anténu aj HDTV (kontrolované Všetko je v poriadku, hlavná vec je, že vo vašom dome bol operátor digitálnej televízie.
Budem zaznamenávať samostatne cenu. Vzal som si ~ 5800, s takou cenou a takou funkčnosťou, považujem to za skutočne hodné pozornosti pri výbere kompaktného televízora (<= 19 palcov).
Ermakov Vladimir, 2013-09-19 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Pohodlné a funkčné

nedostatky

 • nepodporuje FullHD, hoci pre takúto uhlopriečku nie je taká dôležitá

komentár
Kúpil som si televíziu, aby som sa pozeral do kuchyne, úplne spokojný.
Pripojil som 1TB pevný disk, televízor bez problémov prečítal 19 GB súbor.
Vyhodím kúsok anténneho vodiča cez okno a zachytím na ňom 23 digitálnych kanálov, bez problémov.
DvB T2 funguje, potvrdzujem)
volshebnik.ja, 2014-05-16 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vynikajúce zariadenie, najmä vzhľadom na cenu a vlastnosti. Pripojím sa k všetkému, čo som už povedal, pridám len 4 body:
 • 1. Ovládanie bez diaľkového ovládania je možné - veľmi pohodlný joystick je pribitý dole pod logom.
 • 2. Tuner je naozaj slabý.
 • 3. Funguje skvele ako počítačový monitor. Len skvelé.
 • 4. Ukazuje dosť dobré filmy so silnou kompresiou obsahu - zvyšok týchto televízorov vyvolal odporný pocit.

nedostatky

 • Iba dve. Ak používate bez podstavca, potom musíte držať na okrajoch ako nohy, inak kliny joysticku. Ale vyzerá to super a veľmi stabilne. S cieľom vytiahnuť tento stojan vyžaduje dvoch mužov, inak je strach vytrhnúť ho navždy. (prvý stlačí telo prístroja na stôl, druhý vytrhne túto nešťastnú nohu). Buďte opatrní!

komentár
Ideálne pre malé miestnosti, ako sú kuchyne, pracovný stôl v rohu atď.
Legrační inštrukcie, ktoré rozprávajú o krásnom mechanickom zariadení - joysticku.
slnko vl, 2014-01-16 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Najbežnejší monitor a televízor Samsung. Nič výnimočné a výnimočné. Pre kuchyňu to najviac! Je to jednoduché.

nedostatky

 • Všetko v rámci televíznej úrovne tejto úrovne

komentár
Ak chcete odstrániť nohu zo stojana, musíte monitor položiť na niečo mäkké s obrazovkou dole, potom vytiahnite túto nohu aspoň pár milimetrov a do tohto otvoru vložte niečo silné a tenké (napríklad nôž) a uvoľnite nohu z monitora. Nepodarilo sa nám ho odstrániť iným spôsobom.
anonim, 2014-03-16 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Čítanie terabajtového disku (My passport Ultra). V lese (v doslovnom zmysle, lesné rekreačné stredisko) dokonale chytil digitálne kanály (aj keď mám anténu so zosilňovačom zo zásuvky, ale iná televízia nedala nič také). Obraz je veľmi šťastný. Uhol pohľadu je vynikajúci - obraz sa nezhorší z toho, že sedíte alebo ležíte pri pohľade.

nedostatky

 • Ešte neviem.

komentár
Jediná jemnosť s pevným diskom by sa mala vypnúť po jeho zobrazení. V opačnom prípade, ak nevypnete a nepozeráte televíziu, disk sa stane neviditeľným. Stalo sa mi to - včera som z nej sledoval filmy a prepnutie na TV neodpojilo pevný disk. Znova sa snažím zapnúť, ale telly to nevidí. Disk sa vypol na 2 hodiny a znova sa začal zobrazovať. Napísal som to všetko chaoticky, ale som veľmi spokojný s TV. Moja žena bola tiež prenasledovaná - hovorí, že nemala žiadne pocity, že by som si kúpila televíziu na Majstrovstvá sveta, ale po tom, čo som videla obraz televízora, sa jeho gadgety (prehrávač médií, informácie o kanáloch, obrazoch na obrázku atď.) Tiež zamilovali
Stojí za zmienku, že moje nadšenie pre televíziu, ktorú som si kúpil na chate. A niekto napísal, že nečítal pevné disky bez moci - čítal som moje bez problémov - a nemal žiadnu moc.
PS: A napriek tomu som dospel k záveru, že terabajtový disk je nestabilný, nie vždy sa pripája. Kúpil som 500 koncertov a teraz nie je problém s týmto 100% - reprodukuje a číta s bangom kedykoľvek (takže ak je to možné, vezmite 9n pre tento televízor, ak ho budete potrebovať) 500 koncertov (v máji mám super pas - funguje to hladko, a terabajt nie je vždy pripojený)
anonim, 2014-07-02 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Kvalita obrazu, multifunkčné menu, rôzne nastavenia obrazu a zvuku nenarušujú obraz. Môžete sledovať z ľubovoľného miesta, čítať flash disky a 500GB pevný disk, hrať všetky formáty ako môj veľký tv samsung (som tiež napísal recenziu o tom) Možnosť použiť pre digitálne vysielanie v budúcnosti.

nedostatky

 • Jeden USB slot, diaľkové bez podsvietenia.

komentár
Kúpil som tento televízor v kuchyni + Vzal som si držiak na držiak LCD na LCD držiak LCDS-5039, automaticky naladil viac ako 50 TV kanálov, potom som ich manuálne zoradil v správnom poradí, všetko je pohodlné. Pohodlie pri nastavovaní zvuku a obrazu + ďalšie funkcie.
Dobrá televízia za prijateľnú cenu.
Erokhov Alexey, 2013-08-19 ohodnotenie 5


Pozrite si video: Обзор телевизора SAMSUNG LT19C350EX распаковка, обзор (August 2019).