Popis ohrievača vody Ariston ABS Pro Eco Slim 80 V

Ohrievač vody Ariston ABS Pro Eco Slim 80 V - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Technické špecifikácie
Typ ohrievača vodykumulatívne
Spôsob vykurovaniaelektrický
Vykurovacie telesotrubkový
Objem nádrže80 l
Spôsob dodávky vodytlaková hlava
Maximálna teplota vykurovacej vody+80 ° C
Vstupný tlak0,20 - 8 atm.
Menovitý výkon2,5 kW
Sieťové napätie220 V
pohodlie
managementelektronický n
funkciezrýchlené kúrenie
bezpečnosť
ochranaobmedzená teplota vykurovania, ochrana proti prehriatiu, poistný ventil
Vnútorná náterová nádržnerezová oceľ
Stupeň ochrany pred vodou3
rysy
inštaláciavertikálne, dolné očné linky, spôsob montáže: na stenu
Rozmery (ŠxVxH)353x1178x373 mm
závažia20 kg
Ďalšie informácieFunkcia ECO, funkcia ExtraPower / Double Power

Recenzie elektrického ohrievača vody Ariston ABS Pro Eco Slim 80 V

dôstojnosť

  • Nádrž z nerezovej ocele. Dve teny. Kompaktné. Pekný výhľad. RCD

nedostatky

  • Kvalita zostavenia je nízka. Elektronika okamžite pod desiatimi, v tomto prípade je to záplavy a skraty sú nevyhnutné. Kvalita plastu je len nechutné, krehké gombíky. Krátka šnúra.

komentár
Vybral som si dlhú dobu, zastavil som sa na tom kvôli minimu elektroniky, nádrže z nerezovej ocele, kompaktnej veľkosti a nádeji, že teplo bude stále dlhšie ako ruský analóg.
Pripojil som vodu a okamžite som vybehol z vody, zámočníci mali oči na čele, nič také nevideli. Utiahol centrálnu maticu na ohrievači, potom prestal prúdiť. Mierne vylial dosku, vysušil ju suchým sušičom vlasov Pripojený, rovnako ako všetko funguje, išiel spať. Ráno som našiel vlažnú vodu a ohrievač vody, ktorý nefungoval bez známok života. Všetko je to doslova za deň.
V zásade verím, že každý model môže mať manželstvo niekde a bez problémov šiel, vymenil ohrievač vody za ten istý. Pripojil som ho sám, keď som predtým odstránil spodný kryt s elektronikou a VODOU VO VODE ZO prírubového spojenia AGAIN. Čakám na podobnú situáciu, s kľúčom v pohotovosti, opäť som utiahol maticu - prestal pretekať.
Voda sa zahrieva s druhou desiatou v priebehu jednej a pol hodiny až do 50 stupňov. Prítomnosť spätného ventilu je potrebná, keď sa zahrieva, tlak stúpa v dôsledku expanzie a ten istý spätný ventil šetrí vodu, ktorá z neho okamžite kvapkala.
Krátka šnúra s RCD, lepšia bez nej, aby sa prispôsobila vašim potrebám a RCD by mala byť buď spolu s elektronikou alebo oddelene tak, aby mohla byť k nej pripojená. A opäť, kvalita zostavovania je len nechutná, všetko visí vrčanie. Pozrime sa, koľko je dosť.
Neslyšíc Eugene, 2014-05-28 ohodnotenie 3


dôstojnosť

  • dobrá tepelná izolácia, kompaktná veľkosť, nerezová nádrž, 2 ohrievače.

nedostatky

  • prítomnosť nezrozumiteľného spôsobu IVF.

komentár
koncom apríla. Voda do 40 stupňov Celzia sa zahrieva približne 2 hodiny bez zapnutia druhého vykurovacieho telesa. Ak ho vypnete, teplota vody je krátka, nie je špecificky meraná, ale cíti sa ako 2-3 stupne za 12 hodín. S kapacitou som bola nadšená, pre dvoch by to stačilo pre oči b5 litrov. Kým som bol spokojný, kúpil som si ďalší za 15 litrov na inštaláciu v kuchyni vo vnútri umývadla.
Kononov Anatoly, 2013-07-02 ohodnotenie 4


dôstojnosť

  • spoľahlivý, rýchly ohrev vody

nedostatky

  • neodhalil

komentár
Kúpené na použitie na chate. V prítomnosti 2 TEN pritiahla najprv. Voda sa rýchlo zahrieva, je tu ochrana proti prehriatiu, ktorá šetrí aj v letných podmienkach, ako aj aktívna elektrická ochrana: po zahriatí na požadovanú úroveň sa napájanie úplne vypne. Voda je vždy bohatá, pretože systém ECO sa stal symbolom svojej manželky a svokry, hovoria, že voda je menej tvrdá.
Nashchekin vadim, 2014-11-26 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Úzka, nerezová nádrž napíšte.

nedostatky

  • Stratí teplo, teplo sa cíti vonku, je to úplne zbytočná elektronika s diagnostikou chýb :-)

komentár
Kúpil som ho, zavesil, nabral vodu, zohrieval ju 1 krát, ukazuje nehodu, zavolal do dielne, priniesol ju späť, opravil ju za 1 deň, funguje to dobre týždeň. Mám to uzavreté na tomto dizajne a žiarovka je zbytočná.
anonim, 2015-01-19 ohodnotenie 4


ARISTON ABS PRO ECO PW 30 V


Pozrite si video: Ariston Velis (August 2019).