Popis ohrievača vody Electrolux EWH 100 Royal

Ohrievač vody Electrolux EWH 100 Royal - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Technické špecifikácie
Typ ohrievača vodykumulatívne
Spôsob vykurovaniaelektrický
Vykurovacie telesotrubkový
Objem nádrže100 litrov
Spôsob dodávky vodytlaková hlava
Maximálna teplota vykurovacej vody+75 ° C
Menovitý výkon2 kW
Sieťové napätie220 V
pohodlie
funkcieukazovateľ výkonu, teplomer, zrýchlené kúrenie
bezpečnosť
ochranaobmedzujúca teplota ohrevu
Vnútorná náterová nádržnerezová oceľ
rysy
inštaláciavertikálne, dolné očné linky, spôsob montáže: na stenu
Rozmery (ŠxVxH)493x1210x290 mm

Recenzie elektrického ohrievača vody Electrolux EWH 100 Royal

dôstojnosť

  • Voda sa rýchlo zohrieva, teplota vody je dokonca aj pri praní až pol hodiny. Rozdiely sú menšie ako vo všeobecnej domácej sieti teplej vody. Skvelý vzhľad.

nedostatky

  • Pripojené kotviace skrutky sú veľmi vhodné na upevnenie na dutých betónových konštrukciách, ako je štandardné sovietsky sanitárny systém v zdokonalenom plánovacom dome.

komentár
Kúpené v on-line obchode pre sezónne off teplej vody. Skúsenosti s používaním sú absolútne pozitívne - horúca voda má vyššiu kvalitu ako lokálna CHP, teplotné spády sú nižšie a predvídateľnejšie, stačí to pre štyroch dospelých a dieťa na umývanie v rade. Pozrime sa, čo sa stane v budúcom roku. Tepelná izolácia nádrže je vynikajúca - teplo sa prejavuje len pri ohreve vody na 75 stupňov.
Konštrukcia nádrže nie je jasná: podľa vyhlásenia výrobcu na internetovej stránke je to nerezová nádrž. Súčasne sa nanáša smaltovaný povlak a horčíková anóda, ktorá vyžaduje ročnú profylaxiu. Možno z dôvodu, že aj po zváraní v argóne, nerezová oceľ zvára hrdzu a tým ich chráni dodatočne. Neviem, čo je napísané v pokynoch a na webových stránkach je pravda, ale to, čo je spoločný marketing lož.
Opotrebovaný s inštaláciou: stenové potrubie bolo nerovnomerné. Dve pravotočivé skrutky dobre prilepené, dve ľavotočivé viseli s medzerou troch milimetrov. Ani vytiahnite, ani neotáčajte až na doraz - symbolické hroty - zarážky vo valci a symbolické hniezda v práčke v žiadnom prípade nepomáhajú. Museli sme si kúpiť dva nové kotvy a posilniť hornú kotvu káblom s nimi, čo bolo oveľa spoľahlivejšie, a tento škriatkovi ešte nebol viditeľný za trupom. Ak si kúpite ohrievač vody do domu, kde sú takéto prekvapenia možné, je lepšie kúpiť dobré kotvy pre dutý betón vopred.
Ďalšie nie veľmi príjemné prekvapenie bolo zo skladu - štandardná záruka bola nastavená na jeden rok šekom. Vzhľadom k tomu, že v záručnom liste je 24 mesiacov pre elektrikára a 84 mesiacov pre nádrž. Ale plomby v záručnom liste boli položené bez otázok, ale musela som ísť navyše.
Smirnov Victor, 2014-07-12 ohodnotenie 5Pozrite si video: ARISTON - Velis vízmelegítők (August 2019).