Popis kúpeľa Triton MICHEL

Kúpeľ Triton MICHEL - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typvoľne stojace
materiálakryl
Počet osôb1
tvarzvyk
funkčnosť
dezinfekciažiadny
ozonizáciažiadny
Podvodné svetlážiadny
Viacfarebné svetlážiadny
Odtok / prepadpoloautomatická
rysyodnímateľný predný panel, protišmykové dno
Rozmery, objem a hmotnosť
objem380 litrov
Rozmery (DxŠxV)170x96x60 cmn
Ďalšie informáciemožnosti: opierka hlavy, rukoväte, mixér, hydromasáž (6 trysiek), aerodynamická masáž (10 trysiek), masáž chrbta (4 trysky), chromoterapia, podsvietenie

Recenzie akrylového kúpeľa Triton MICHEL

dôstojnosť

 • Ergonomický a priestranný. Ak by mala dĺžku 190, potom by to bola ideálna forma.
 • Cena.
 • Široký výber konfigurácií.
 • Stabilný rám.

nedostatky

 • Nedostatok spodnej odchýlky, voda úplne neopustí, aj keď cena vane stojí na úrovni.
 • Voda z políc tiež neodteká do kúpeľa.
 • Obrazovka neustále klesá z držiakov a musíte ju opraviť.

komentár
Predtým sa v ňom nachádzal kúpeľ dvakrát väčší, ale nebolo v ňom vhodné sedieť a odchádzalo neuveriteľné množstvo vody. A tu je všetko kompaktné a pohodlné, ale dvaja dospelí nezostávajú.
Vôňa kúpeľa v čase ťahu nebola. Áno, a v obchode nie je žiadny ostrý zápach.
Doska na kúpeľni závisí od použitej vody, v mojej prítomnosti hlavných filtrov, kúpeľ nie je možné čistiť, ale po použití opláchnuť.
Ale nepríjemné konštantné kaluže na dne. Nie je dosť úprav výkonu aeromasazh.
Druhýkrát by nekupovali.
i.tsvet, 2013-04-17 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • Krásny, priestranný, odolný, lacný

nedostatky

 • drahá zakrivená tyč pre záclony

komentár
Trvalo v apríli. Hneď po nákupe bol spodný povrch pokrytý dvoma tenkými vrstvami Fleuhendicht od firmy Knauf. Strávil menej ako polovicu plechovky. Po vysušení nie je žiadny zápach mimo otázky. Pri inštalácii urobil mierne vychýlenie smerom k odtoku. V dôsledku toho nie je žiadna louže, len pomaly môže prúdiť voda, to je všetko. Sprcha a batérie boli umiestnené nie ako v sovietskych štandardoch, ale takmer uprostred kúpeľa na stene. Ako výsledok, ja som splash vo všetkých smeroch, ako chcem, a tam je veľa priestoru pre nohy. Kit vzal predný panel a vankúš na hlavu za 1000 rubľov, normou vec. Nevybral som žiadne sprinklery a svetlá, pretože sa rýchlo unavujú a vyžadujú serióznu starostlivosť. Všeobecne platí, že veľmi spokojní. Niekedy spolu plávame. Silný kúpeľ - udržuje 2 tvrdé osoby stojace na dne. Vzhľad na pol roka sa nezmenil - rovnako krásny. Teplá voda vytáčanie bez zaváhania.
Pred nákupom po prečítaní recenzie pochyboval. Ukázalo sa, všetky malé veci a ľahko opraviť.
anonim, 2013-12-13 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Krásny dizajn, priestranný, pohodlný.
 • Jednoduché čistenie.

nedostatky

 • kým som nenašiel

komentár
Spočiatku chceli vziať Pearl Shell, ale po tom, čo v tom ležali, pochopili, že Michelka je oveľa pohodlnejšia. Preto sa rozhodol pre to.
V širokej časti kúpeľa je veľmi priestranný.
Dali hydromasáž, masáž chrbta a funkciu TURBO. Som spokojný so všetkým okrem TURBO - funguje veľmi hlasno a intenzívne - voda striekajúca na podlahu. A zvuk ... Počuli ste, ako funguje prúdové lietadlo? :)) Neskoro večer nemôžete použiť, prebudiť všetkých susedov v okrese.
Takže ak žijete v byte, a nie vo vašej domácnosti, premýšľajte o tom, či túto funkciu potrebujete.
Ale vo všeobecnosti som veľmi spokojný so svojím nákupom.
anonim, 2012-01-03 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • veľký, lesklý, zaberá málo miesta, najlepšiu cenu.

nedostatky

 • neštandardný tvar (ťažké nájsť bar)
 • rebrované dno, podľa môjho názoru je ťažké prať.
 • slivky potrebujú prilákať dobre - po 3 mesiacoch sme začali prenikať. Volali sme túto službu a povedali nám, že si to vytiahnu. Aj keď je odtok namontovaný v továrni. pravdepodobne, rovnako ako všetko domáce, musíte otočiť a znova skontrolovať pred inštaláciou.

komentár
Som veľmi spokojný s nákupom, myslím si, že je to najlepšia voľba za takúto cenu.
pani-Viktoria, 2010-09-05 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Sane cena, ktorá vyzerá dobre

nedostatky

 • obrazovka je určená na rozbalenie

komentár
neexistujú žiadne sťažnosti na samotný kúpeľ, obrazovka, ako sa hovorí, drží zle
existujú dva dôvody
1 na vrchu držiakov by nemali byť 3, ale 5-6 a západkou
2 v spodnej časti musíte umiestniť magnet do stredu
potom, čo na mysli obrazovku je tesný, nie poklepaním a nie ohromujúci
zachránil 50 rubľov vo výrobe
ivanov dmitri 2013-12-14 ohodnotenie 4


komentár
Neviem, aké problémy v prevádzke iných kúpeľov s jacuzzi systém, som sa stretol s nasledujúcimi. Spracovanie zanecháva veľa byť požadovaný: nedostatočná konštrukcia pevnosť vŕzganie, predné sklo krivky sa nehodí normálne a niekedy zmizne, po pol roku prevádzky odtok-prepad-plastové montáž kolaps sa zrúti (Čína !!! dlhé), niekde okolo 8 mesiacov, hydromasážne ovládacie gombíky začali unikať (vytiahol sa), masážny gombík sa s ťažkosťami otočil späť a keď nie sú vôbec možné mokré ruky, po 2 rokoch začali nosy hydromasáže unikať iny.Kraya kúpeľa, vrátane blatníkov sú skosené smerom von, aby sa všetka voda steká po stene. Nie je možné ju utesniť pozdĺž normálnej medzery - silikón sa prirodzene prekryje plesňou po pol roku, pretože huba je prítomná pod chrómovou podšívkou na dýzach.
Na kúpanie dieťaťa sa postupuje nasledovne: za 2 hodiny čistíte vaňu špeciálnymi prostriedkami pre akrylátové vane s odstránením všetkých dekoratívnych obložení, ktoré šťastne dýchajú chémiou, potom budete čakať 20 minút na naplnenie kúpeľa, aby ste mohli zapnúť čerpadlo s čistiacim prostriedkom pre jacuzzi, 10 -15 min sa umyje, potom sa kúpeľ 10 minút vypustí, opäť sa zozbiera vodou (ďalších 20 minút) a umyje sa z chémie po dobu 10-15 minút, odčerpáme 10 minút, 25 minút odoberáme vodu na kúpanie, teda 2 krát týždenne a je tu jeden kúpeľ najmenej 0,75 cu voda, špeciálne detergenty, zdravie a. t bstvennogo vremeni.Da, mimochodom, hodinu ležiace vo vani s bublinky spotreby energie zodpovedá 2,5 kW hodine varu kanvicu.
Predtým, než si kúpite, premýšľajte, potrebujete to! Potom ste pripravení vyrovnať sa s vyššie uvedenými nepríjemnosťami, potom v drahšej verzii, ako sa líši?
Veľa šťastia s výberom.
Sereda Sergey, 2014-04-07 ohodnotenie 3