Popis tabletu Lenovo Miix 2

Tablet Lenovo Miix 2 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

systém
Operačný systémWindows 8
procesorIntel Atom Z3740 1330 MHz
Počet jadier4
pamäť s priamym prístupom2 GB DDR3 1066 MHz
Vnútorná pamäť64 GB
Slot pre pamäťovú kartutam je, microSD
zobraziť
zobraziť10,1 ", 1920x1200
Širokouhlý displejáno
Typ obrazovkyTFT IPS, lesklý
Dotyková obrazovkakapacitné multitouch
Počet pixelov na palec (PPI)224
Video procesorIntel Gen 7
Bezdrôtová komunikácia
Podpora Wi-Fitam je
Podpora BluetoothBluetooth 4.0
kamera
Zadná kameraexistuje 5 miliónov pixelov.
Predná kamera2 milióny pixelov.
znieť
Vstavané reproduktorymajú stereofónny zvuk
Vstavaný mikrofóntam je
funkčnosť
Automatická orientácia obrazovkytam je
senzoryakcelerometer
Dokovacia stanicatam je
Klávesnica Qwertytam je
prípojka
Pripojenie USB k počítačužiadny
Pripojenie externých zariadení cez USBtam je
Pripojenie k TV / monitorumicro HDMI
Výstup zvuku / slúchadielje 3,5 mm
Pripojenie slúchadieltam je
Konektor dokutam je
jedlo
Pracovný čas8 hodín
Rozmery a hmotnosť
Rozmery (DxŠxH)262x173x10 mm
závažia576 g
Ďalšie informácie
rysyviacdotykové až 10 dotykových bodov; Office Home & Student 2013 v cene; Port USB 2.0 na dokovacej stanici; rozmery dokovacej stanice - 262х183х8mm

Recenzie Lenovo Miix 2 tabliet

dôstojnosť

 • Už všetko povedali, ale stále: rýchly procesor, plnohodnotný systém Windows, licencovaná kancelária, vysokokvalitná dokovacia stanica, obrazovka je vynikajúca, 1920 × 1200 (16x10 nie je tak úzky ako plný HD, a pre 10 je to oveľa príjemnejšie pre oko), dve kamery (maličkosť , ale je to pekné, napríklad vo Skype môžete prepnúť z predného na zadný a ukázať niečo svojmu partnerovi)

nedostatky

 • Ako nevýhody možno konštatovať
 • trochu malé všetko na obrazovke v režime desktop s maximálnym škálovaním (mb microsoft pridá tento moment do aktualizácií)
 • UPD. Ukázalo sa, že som mal 150%, všetko je v poriadku! bolo potrebné dať kliešť (dozvedel sa z ďalšieho prehľadu, ATP!)
 • No, môže to rozrušiť, že neexistuje GPS a sú tam vynikajúce offline mapy

komentár
Tak som si konečne kúpil pred pár dňami, nemal som notebook ani tablet a rozhodol som sa zabiť dva vtáky jedným kameňom. A to zabilo to isté) Prístroj je viac ako spokojný, vysoko kvalitná montáž, pekný vzhľad. Som rád, že som predtým nekupoval asus t100. držanie lenovu v mojich rukách - už nechcem brať asus :). Mimochodom o procesore - existujú modely s z3740 (staršie) a z3745. Ak niekto nevie, rozdiel je, že v 3745 o 100 MHz rýchlejšiu grafickú kartu. Kúpil som si kartu 32 GB ADATA Premier Class 10 UHS-I (hovoria rýchlo v recenziách, dnes ju skontrolujem so značkou v mojom tablete). Mimochodom, tiež som si kúpil bezdrôtový microsoft sculpt mobilnú myš, na ktorej je tlačidlo Windows vedľa valca veľmi pohodlné!
Zariadenie je vynikajúce, k pripojeniu k doku, ja osobne nemám žiadne sťažnosti, vzhľadom k tomu, že tam sú magnety - nie sú žiadne problémy s inštaláciou v doku. Tabletu drží s istotou.
V desktopovom rozhraní som dal všetky potrebné programy pre použitie v režime laptop av metre - pre použitie ako tablet.
K zariadeniu zatiaľ nie sú žiadne nároky - používam ho a užívam si ho.
UPDATE / Smútok-problémy - pravý reproduktor začal piskot veľmi tvrdo, presnejšie druhý deň používania tabletu, všimol som si to. Zrejme továrne manželstvo. Dala som to v záruke, čakám. Tak skontrolujte hneď!
mgwll, 2014-08-27 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Dizajn, rozlíšenie obrazovky, rýchlosť, ergonómia, cena

nedostatky

 • Montáž dokovacej stanice

komentár
V popise je niekoľko chýb, začnem s nimi:
Percento Z3745, nie Z3740;
skutočne podporuje 128 GB kariet (hoci oficiálne bolo oznámených až 32 kariet);
Ďalej na samotnom zariadení. Pre kancelárske úlohy (vrátane photoshop, lightroom, atď.), Surfovanie a médiá - skvelá voľba, pre hry - ušetriť na niečo drahšie. Samotný systém Windows funguje veľmi hladko, nič nezaťažuje, rýchlo sa načíta (eMMC je skvelá vec). Z funkcií chcem poznamenať nasledovné:
- na tabletu je microUSB a cez ňu môžete tiež nabíjať, aj keď pomalšie;
- v doku sa nachádzajú 2 plnohodnotné USB porty;
- v doku je zosilňovač JBL (nečakajte na super zvuk, ale znie to lepšie ako na tablete);
- na klávesnici nie je jasné, prečo sa zamenili medzery a medzery;
- na všetkých verziách sa zadný kryt doku v oblasti touchpadu trochu prehrá (nie je kritický);
- ďaleko od najlepšieho držiaka do tabletu. Ak máte v pláne často a vziať veľa - check live. Je potrebné veľmi presne sa dostať do kontaktov a stále sa niekedy pohybovať, aby sa spojila.
Vo všeobecnosti zariadenie urobilo veľmi, veľmi príjemný dojem. Vynikajúci dizajn, vynikajúca ergonómia, nie vysoká cena na pozadí konkurencie, výborná obrazovka. Ako náhrada za 15,5 notebookov na cestách av krajine - inteligentná možnosť.
Vinogradov Anton, 2014-08-14 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • - tvarový faktor
 • - obrazovka
 • - výkon
 • - autonómia

nedostatky

 • blikanie podsvietenia
 • periodické chyby (napríklad, ak ste nabíjali a potom zapínali, klávesnica na obrazovke sa nikdy nedá otvoriť)
 • niektoré aspekty systému Windows 8
 • kontaktný bod pevného príchytku
 • kvalita zostavenia nie je ideálna (môj reproduktor má sípavý reproduktor, otrasy na plastu okolo zadnej časti fotoaparátu)
 • nájsť príslušenstvo iba na eBay, počas cestovania

komentár
Tableta bola zakúpená ako náhrada za netbook, takže na služobných cestách je možné pracovať, sledovať film a čítať knihu. Čo bolo potrebné, bol lacný a ľahký tablet vo Windows. Z tohto hľadiska je to nevyhnutné. Jednoduchá, inteligentná, imputovaná cena. Dell Venue 11 Pro na Atóme bol považovaný za alternatívu, ale je podstatne drahší aj bez dokovacej stanice.
Nový quad Atom je veľmi potešený - v kancelárskych aplikáciách, prehliadači, video prehrávači, bez bŕzd. Nehrajem hry, nemôžem tu nič povedať. Koľko času udržiava poplatok, nemôžem s istotou povedať - menej ako iPad, ale viac ako netbook. Obrazovka nie je veľmi vhodná po sietnici, ale celkom dobrá.
Tri nevýhody: niektoré funkcie systému Windows 8, dizajn doku a chybný reproduktor (prvýkrát v mojom živote, bez šťastia!). Windows 8 nie je tak zlé pre tablet, ako veľa ľudí píše. Áno, mnoho aplikácií pre rozhranie Metro v kvalite a funkciách je výrazne horšie ako ich náprotivky pre mobilné osi. Klasické aplikácie nie sú vždy vhodné v režime tabletu (napríklad som nemohol vystúpiť z režimu celej obrazovky Media Player Classic bez myši / klávesnice). Ale vo všeobecnosti môžete pracovať. Samotná myšlienka je otravná namiesto prispôsobenia jedného používateľského rozhrania, aby sa vytvorili dva odlišné programy s odlišným súborom programov.
Dokovacia stanica nie je zlá, aj keď táto verzia by bola pohodlnejšia - v tejto forme je vhodná len pre použitie na ploche. Ale tu je úloha, položte tablet na dokovaciu stanicu tak, aby sa pripojila - nie pre slabé srdce!
Môj tablet je teraz v záručnej oprave, pretože ten pravý reproduktor nehanebne hrkotá. Pozrime sa, čo sa stane.
UPD opravil, zmenil reproduktor, všetko sa zdá byť v poriadku. Kryt prišiel, dobre sedí, automatické zaspávanie funguje. Tableta začala pravidelne zaspávať počas práce, niekedy každých pár minút. Možno sa spojil s krytom, kým som nepochopil.
Dunaeva Tatyana, 2014-11-09 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • - Veľmi dobrá obrazovka
 • -kompatibilný s normálnym Windows a MS Office v súprave, za ktorú si vzal
 • - smart, pri prehliadaní internetu a videa sa nespomalí
 • - malá hmotnosť a veľkosť
 • - primeraná cena
 • - žiadny fanúšik, žiadne bzučanie
 • - pekný vzhľad, presná montáž

nedostatky

 • Nemôžete zmeniť polohu obrazovky. V skutočnosti ide o tablet s pripojenou klávesnicou a nie o úplnú náhradu za prenosný počítač. Pre normálnu prevádzku je potrebná externá myš s klávesnicou dlhšie ako hodinu.
 • Žiadne USB 3.0, disky sú relatívne pomalé. Ak skopírujete video, ruší to v ostatných prípadoch nepostrehnuteľne.
 • Windows 8 je stále príliš nový, niekoľko programov pod dotykovým rozhraním

komentár
Stroj stojí za peniaze. To by malo USB 3.0 a 4 GB pamäte, a to by nebolo zastarané ďalších päť rokov. A tak za 2-3 roky budete musieť zmeniť.
Mimochodom, majte na pamäti, aby boli ikony a iné fonty dostatočne veľké (200%), musíte zaškrtnúť políčko pre všetky moje zobrazenia. V menšom meradle je všetko príliš malé.
anonim, 2014-07-27 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Spracovanie, batéria, obrázok, plná výhra 8.1 + kancelária s licenčným kódom.

nedostatky

 • Súdiac podľa popisu karty, len 32 GB. Č. 3g.

komentár
Videl som reklamy v pre-order a chytil oheň. Akonáhle dorazili, okamžite kúpili a neľutovali. Vynikajúci obraz, plnohodnotný Windows, dobrý senzor, najdôležitejšia vec je, že batéria bude skutočne žiť asi 8-9 hodín. Nezkontroloval som to úplne od 100% po nulu, ale asi 3 hodiny internetu + o tom istom videu, som zablokoval obrazovku na noc (bez vypnutia úplne) na ráno 47% batérie. V pohotovostnom režime nie je takmer žiadna spotreba.
Všeobecne platí, že niekto rád, ale som úplne spokojný. Nie je posadnutý hrami, ale pre prácu, ktorú potrebujem 4 jadrá jeho jadier, je dosť výkon. No, zvyčajný program kompovye programov.
Je škoda, že dokovacia stanica nebola v čase nákupu, ale prisľúbili, že ju do polovice júna prinesú a bude možné ju vyzdvihnúť.
Zinakov Sergey, 2014-05-29 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Budovať kvalitu, pohľad, displej, zvuk, 2USB.

nedostatky

 • Nie 3G

komentár
Môžem len dodať k vyššie uvedeným písomným poznámkam, že obchody tvrdia, že tam nie je žiadna kancelária - je tam. Ďalším potešením je, že zariadenie môže byť pripojené k externému pevnému disku bez napájania (I podkulyuchal 250 GB a 500 GB). Nedostatok 3G je kompenzovaný prítomnosťou prístupového bodu na telefóne, ktorý distribuuje internet cez WiFi. Po akvizícii nájdem príjemnejšie chvíle v pohodlí Win8.1 na tablete ako negatívne momenty.
Golofienko Sergey, 2014-07-11 ohodnotenie 5


Pozrite si video: Lenovo Miix 2 10 Retail Unbox, Overview by Chippy (August 2019).