Popis vysávača Samsung SC61B4

Samsung SC61B4 vysávač - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

charakteristiky
typobvyklé
čisteniesucho
Spotreba energie2400 wattov
Sací výkon420 wattov
Zberač prachu3 litrové vrecko
Regulátor výkonuna rukoväti (diaľkové ovládanie)
Jemný filtertam je
rysy
Hladina hluku76 dB
Dĺžka napájacieho kábla8,5 m
Funkcie a funkcieindikátor plného vrecka na prach, automatické navíjanie napájacieho kábla, nožný spínač zapnutý / vypnutý. na tele, vertikálne parkovanie sacieho potrubia na tele vysávača, miesto na uloženie príslušenstva
Rozmery vysávača (ŠxVxH)24,5x42x29,7 cm
Ďalšie informácieFilter HEPA13; rozsah 10,5 m
Rúry a dýzy
Sacie potrubieteleskopický
Vrátane turbo kefytam je
Dodatočné tipypodlaha / koberec; štrbina; malá; na nábytok; pre tvrdé podlahy

Samsung SC61B4 Vysávače Recenzie

dôstojnosť

 • dobré vybavenie, výkonné a pohodlné ovládanie.

nedostatky

 • Nie sú zahrnuté všetky možné tipy.

komentár
veľmi potešený. Vysávač je naozaj chladný a pre svoju silu tichý. Turboshchetku pri čistení prvého čistenia 2x - toľko vlasov zostalo po poslednom vysávači
Postnikov Anton, 2013-04-23 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Výkonný, relatívne tichý, vrátane turbo kefy, bežná štandardná kefa, ovládanie na rukoväti, HEPA 13, prijateľná cena

nedostatky

 • Neodstráni sa čistenia, ale len uľahčuje)

komentár
Potom, čo starý Samsung znelo zvláštne a zastonal, začal som hľadať nového asistenta. Čítal som všetky recenzie, zlomil mi hlavu. Spočiatku som chcel cyklón, potom sa mi to páčilo spolu s aqua filtrom, ale súdiac podľa recenzií, komu. Všeobecný záver zo všetkých hodnotení je jeden a je to celkom jednoduché: nový vysávač vyčistí lepšie ako ten starý, najmä ak je ten starý už naozaj unavený)
Nakoniec som si vybral medzi týmto a známym Philips FC 9071, o ktorý som sa staral už dávno. Obe tašky, silné, tiché, s HEPA 13. Philips je silnejší, trochu ako pohodlná kefa Tri-Active a má viac recenzií. Ale Samsung má turbo kefu (a mám mačku a veľa kobercov) a ovládacie prvky na rukoväti (bolo to aj moje staré) a deklarovaná hladina hluku je dokonca o niečo nižšia. Okrem toho sa ukázalo, že spoločnosť Samsung je viac rozpočtová, najmä vzhľadom na rastúce ceny v dôsledku zvyšovania sadzieb.
Dnes som ho priviezol domov a hneď som to vyskúšal. Nesklamal Koberce vysávané pri maximálnom výkone, podlahy - v priemere, a potom pravidelne držať na smrť. Koberec v miestnosti pre mačky sa stal tak novým, ako je nový) Na maximum, hádzanie na tvrdo, čistenie sa môže stať plnohodnotným tréningom a pomôcť pri pumpovaní)). Úprimne, očakával som, že to bude pokojnejšie, hoci som nepočul ostatných. Teraz som rád, že som si napríklad nevybral 80 alebo 83 dB. Ale aj na maximum, hluk nie je otravný, znie to normálne, nie že ten starý hučal a zapískal.
Je zostavený celkom pevne, nič nie je voľné, trubica je ľahká, pohybuje sa a pohybuje sa bez problémov. Páčilo sa mi štandardná kefa, nie je len obdĺžniková, ale trochu lichobežníková, netreba sa vyhnúť, aby ste sa dostali do rohov. Kefa sa dobre otáča, hadica sa nekrúti. Jazda na podlahe ľahko. Napísali, že šnúrka sa dlhú dobu navíjala - nič podobné, ja som za sekundu nasala, ako makaróny. Vyzerá to atraktívne, farba je zábavná)
anonim, 2014-12-03 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Veľmi silný
 • Ovládanie rukoväte
 • Pohodlne zložené
 • Pekný vzhľad

nedostatky

 • Kábel je trochu buggy, možno som takúto inštanciu dostal, ale pri prvom pokuse kábel neuťahuje až do konca, zostáva len pol metra, ktorý musíte vytiahnuť a znova stlačiť tlačidlo. Niekoľkokrát.
 • Kvalita konštrukcie je uspokojivá, nerovnomerná vôľa medzi prvkami a časom sa vrchný kryt pri otvorení začal držať na zadnej časti.

komentár
Predtým som mal 2 vysávače s nádobami a bol som s nimi mučený. Čím viac sa vysávač naplnil, tým menší sací výkon. Prvky cyklónového typu sa rýchlo upchali, museli sa umyť a vysušiť. S taškou je všetko veľmi jednoduché: vytiahla som tú starú, vyhodila som ju, vložila novú. Ruky sú čisté a suché.
Teraz o vysávači:
Je naozaj veľmi silný. Indikuje, že po oprave s ním bol ľahko odstránený ťažký stavebný prach.
Ovládanie na rukoväti je tak pohodlné, že by malo byť na každom vysávači. Uplynul viac ako rok a batérie, ktoré boli dodané v súprave, sa nikdy nesadli.
Vysávač je lacný a preto je kvalita spracovania a montáže uspokojivá. Neexistujú žiadne ďalšie sťažnosti proti nemu, on plní svoju úlohu dokonale.
Strizh Slava, 2014-02-13 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • výkonné, nie hlučné, dobré telo, ovládanie z rukoväte, hepa filter, motorový filter (nemyslíte na papierové tašky ešte), jednorazové vrecká sú komerčne dostupné, turbo kefa sa dá ľahko rozobrať na čistenie.

nedostatky

 • trubice sú vodnaté, LG mal lepšie. Statická zábava nie je detinská, očividne je to tak, že upratovanie nespí :)

komentár
Farba chic! Montáž prípad nespôsobuje sťažnosti, ktoré nemôžem povedať o trubici, chatrné. Okrem toho sú tak silno elektrifikované, že statický náboj je priamo do mňa. Ak sa niekto bojí prúdu, bude to veľmi „príjemne“ prekvapené ... hoci to nie je smrteľné. Nechcem používať papierové tašky a nikomu to neodporúčam - vysávač je šelma, nič z nich nezanechá. Použil som jednorazové Filtero SAM 03, zozbieral som ako stavebný prach, tak domový odpad, vrecia nevytečú a vysávač zostane v čistote. Vnútorné dutiny vreckového oddelenia majú veľký počet rebier, čo umožňuje rovnomerné naplnenie vrecka a vysávač nestratí moc energie, keď sa vrecko plní. Zapnutie / vypnutie na rukoväti je trieda, krok moc nastavenie nie je príliš pohodlné, ale iní nie. Dobré kolesá - jazdí bez problémov. Celkový dojem je elegantný stroj! Taška, motorový filter a filter hepa - vzduch v byte zostane čistý! Dva malé tipy pre každého, kto chce vybrať vysávač: s nákupom bezvreckových vysávačov som sa z nich osobne stal sklamaným. A druhá: nákupom cez internet ušetríte, pretože Internetové ceny sa líšia od maloobchodných cien.
Alexey Loginov, 2014-06-23 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Cena! No, jednoducho nie je ekonomická trieda. S týmto:
 • Veľmi silný
 • Prekvapivo, najmä pre takú moc, ticho
 • Veľmi pohodlné uchopenie a diaľkové ovládanie
 • Aj keď je vrecko naplnené, výkon mierne klesá.
 • Ak je naozaj HEPA13 filter - to je vynikajúce, za takú cenu to nie je ani ťažké uveriť
 • Veľmi, veľmi dlhá šnúra
 • Vynikajúca turbo kefa v cene
 • Kompaktné skladanie

nedostatky

 • Ak si naozaj nájdeš chybu s maličkosťami ...
 • V procese čistenia nie je veľmi výhodné hodiť vysávač. Koniec koncov, ťaháte ho za hadicu a je upevnený takmer v strede, teda nejaká nešikovnosť vysávača.
 • Pružina kábla auto navíjača je dosť slabá - ale toto je platba za jeho dĺžku
 • Štrbinová dýza v súprave je veľmi zvláštna. Nechápal som, ako používať tento hybrid. a všeobecne trysky nie sú hrubé

komentár
Veľký vysávač! Obzvlášť potešený jednoduchou demontážou turbo-kefy - zaoberal som sa inými modelmi, teraz nie som nadšený! Dokonale odstraňuje vlnu z koberca. Dokonca aj za dvoma nadýchanými mačkami!
Nevšimol som si špeciálnu statiku, okrem toho, že dýza mierne zachytáva prach zhora.
Prvýkrát som pochopil, prečo je potrebný režim s nízkou spotrebou. Vysávanie stien - pokazené tapety.
Nemali by ste čakať na úplné naplnenie vrecka. Začína cítiť vôňu a žiadny filter nedrží vôňu.
Nebolo možné nájsť predaj originálnych tašiek, ale všade sú dobré a lacné analógy Filtero SAM 03. t
chinize, 2014-09-08 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • 1. Turbo kefa
 • 2. Výkonný
 • 3. Cena

nedostatky

 • ešte nebol zistený

komentár
Vysávanie veľmi šťastný! Mám mačku a čistiacu vlnu na mieste peria, dokonale vysávam turbo kefou, nezostáva žiadne vlasy, ani som o takejto veci nemohol ani snívať! je to pohodlné a jednoduché čistenie turbo kefy, pretože jemný filter, miestnosť má príjemnú vôňu pri čistení, vysávač sám je tichý! a veľmi pohodlné ovládanie na rukoväti, veľmi spokojný, radím každému, cena-kvalita je perfektná! predtým som z nejakého dôvodu nemohol nájsť recenzie o tom nikde.
Balamuta Natalia, 2014-11-30 ohodnotenie 5


Loading...