Popis vysávača Samsung SC21F60YG

Samsung SC21F60YG vysávač - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

charakteristiky
typobvyklé
čisteniesucho
Spotreba energie2100 wattov
Sací výkon520 W
Zberač prachu3.50 litrové vrecko
Regulátor výkonuna rukoväti (diaľkové ovládanie)
Jemný filtertam je
rysy
Hladina hluku79 dB
Dĺžka napájacieho kábla7 m
Funkcie a funkcieautomatické navíjanie kábla, nožný spínač zapnutý / vypnutý na puzdre, dezinfekčnú UV lampu, miesto na uloženie príloh
Rozmery vysávača (ŠxVxH)30,5x42,5x30,5 cm
závažia10,1 kg
Ďalšie informácieFilter HEPA13; akčný rádius 10m
Rúry a dýzy
Sacie potrubieteleskopický
Dodatočné tipypodlaha / koberec NB830; kefa na zber srsti zvierat; štrbina; na poprášenie; UV kefa

Samsung SC21F60YG Recenzie Vysávače

dôstojnosť

  • Kvalitný vysávač pre vaše peniaze. Určite by to mohlo byť lacnejšie, ale nebudem argumentovať o cenách. Čistí veľmi dobre. Kvalitatívne zostavené. Veľmi pohodlne umiestnite vypínač na rukoväti. Veľmi kvalitné a pekné hadice. Súčasťou balenia je 5 dýz a turbo kefa.

nedostatky

  • Pre dievča to bude ťažké, ale je to skvelé na podlahe. Iné nedostatky ešte neboli odhalené (tento zázrak vlastním 3 týždne), samozrejme, nie je to veľký čas.

komentár
Pri výbere vysávača na prvom mieste bol sací výkon a kvalita konštrukcie. Vo všetkých predajniach bol vložený vysávač Bork a povedali, že vysávače Samsung boli veľmi zlé. Vzal Samsung a veľmi spokojný. Význam príbehu je: kúpiť to, čo sa vám páči, nie to, čo kupujete v obchodoch. Dôverujte svojmu výberu.
Ivan Ivan, 2014-01-04 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Kúpené minulú noc. Vysávanie ihneď po príchode !! Sila je dobrá - kefa pevne priľne k laminátu! UV lampa - tiež svieti. Zvuk nie je príliš hlasný, tzn. večer by nemali susedia zaklopať.

nedostatky

  • Potrebujete samostatné miesto na skladovanie kefiek s ultrafialovým žiarením Vyzerá to, že zariadenie je príliš high-tech, aby ho jednoducho hodilo na podlahu a potom ho náhodne koplo, alebo ho zavesilo na niečo (mali by ste ho určite skryť pred deťmi a psami)

komentár
Môžete si zostaviť sami bez čítania pokynov. všetko je jednoduché. Ešte nemôžem povedať viac, v skutočnosti ho doplním.
Domnin Vyacheslav, 2014-03-19 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • vysoký výkon za primeranú cenu, dobrý súbor kief.

nedostatky

  • zatiaľ nenájdené)

komentár
Kúpil som si druhý deň, dnes som to skúsil prvýkrát. Vysávač nie je ľahký (dobre je to uvedené v opise), ale skôr ovládateľný, je vhodný na použitie. Je dobré, že na rukoväti je ovládanie - môžete ho kedykoľvek vypnúť, aby ste nestratili ďalšiu energiu. Vysávanie veľmi dobre, nie sú žiadne sťažnosti vôbec. Nie veľmi hlučné) Po prvom použití v miestnosti bol plastový zápach, myslím, že je to takmer každé nové zariadenie, ale dúfam, že to prejde) V sade, mimochodom, +1 taška na odvoz odpadu (na jedno použitie).
Soloveva Nadezhda, 2014-12-22 ohodnotenie 5