Popis vysávača Samsung SC5491

Samsung SC5491 vysávač - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

charakteristiky
typobvyklé
čisteniesucho
Spotreba energie2100 wattov
Sací výkon460 wattov
Zberač prachu2,40 litra vrecka
Regulátor výkonuna rukoväti (diaľkové ovládanie)
Jemný filtertam je
rysy
Dĺžka napájacieho kábla6 m
Funkcie a funkcieindikátor plného vrecka na prach, automatické navíjanie napájacieho kábla, nožný spínač zapnutý / vypnutý. na telese, vertikálne parkovanie sacieho potrubia na telese vysávača
Rozmery vysávača (ŠxVxH)27,3x37x23,3 cm
Rúry a dýzy
Sacie potrubieteleskopický
Dodatočné tipypodlaha / koberec; Pet kefa

Samsung SC5491 Recenzie Vysávače

dôstojnosť

 • Jednoduché, výkonné, krásne, lacné, s taškou) Riadenie na rukoväti je veľmi pohodlné.

nedostatky

 • Lip na prachu trysky (statický). Nepáčilo sa vám kefka na PETbrush. Nemal som turbo-kefu v mojom cyklóne, kúpil som ho samostatne, Topperr sa zdá byť požehnaním, bolo to ideálne pre Samsung SC5491, ale s ním je naozaj šelma - ani vlna ani vlasy nebudú chýbať.

komentár
Dobrý vysávač po použití cyklónu je potešením. Už 4 roky tu bol cyklón, to bolo len toľko, že aj po malom čistení zakaždým, keď umyl zberač prachu a filter, a tam bol aj ľahký prach, pretože ste misku opatrne netraste. Čistenie v 3-krát trvalo menej času a vzhľadom k tomu, že tento vysávač je oveľa silnejší, a nevyžaduje toľko času na odchod ako akýkoľvek cyklón. Dokonale som vyčistil koberce (s cyklónom to nefungovalo ani po opakovaných prechodoch), nenechal som žiadne vlasy ani vlnu (v dome je mačka).
Trochu napäté porovnanie tu v jednej recenzii s mixérom pre hluk. V skutočnosti sa ukázalo, že nie je tak hrozné, pri plnom výkone je to ešte pokojnejšie ako môj predchádzajúci cyklón.
A o tašky. a objednal okamžite s taškami v internetovom obchode, tento model je na obale a práve sa pozrel na najbližší obchod - pre tento model sú tašky.
Natta-J, 2014-04-15 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Kompaktné, roztomilé, výkonné, kefové ovládanie bolo prekvapivo pohodlné. Nastaviteľný sací výkon, ale na rukoväti - je veľmi chladný. Maximálny sací výkon je chvályhodný, vysávač dobre čistí a je vybavený plným vreckom. Je tu indikátor naplnenia vrecka, aj keď nie je veľmi potrebný (intuitívne jasné, keď klesá sací výkon).

nedostatky

 • V kompletnej zostave nie je kefka na nábytok, len malá kefa, zrejme pre akúkoľvek domácu elektroniku. Rúra sa nezdá byť trvanlivá - vo vnútri nie je žiadna pružina, ale nie je možné ju kontrolovať na krátku dobu prevádzky. Kord je pomerne krátky, navíjací systém je ergonomicky nepohodlný.

komentár
Kúpil úplne impromptu, príležitostne v obchode domácich spotrebičov. Stále máme veľký, výkonný a multifunkčný WAX vysávač s filtrom na opakované použitie, veľa medailí, certifikátov a pokročilých schopností. Použitie sa ukáže len pri plnom rozsahu domáceho upratovania, to znamená, že sa spoliehajú na dovolenku. Manželka ich vôbec nechce vysávať - ​​je ťažký a potrebuje ho zhromaždiť a potom vyčistiť a samotný pohľad ho núti vyčistiť kúpeľňu a krištáľ v dome, ktorý sa má umyť. Samsung na prvý deň poslal veterána na balkón spolu s vedrom dýz, hadíc a ďalších potrebných častí. A vrátane skutočnosti, že nič v ňom na čistenie-umývanie-zber nie je nutné po použití - len dať do skrine až do ďalšieho čistenia. Vrecko sa mení za pol minúty a slúži na tri týždne s neustálym používaním vysávača.
Všeobecne platí, že nie som len spokojný, som veľmi spokojný s nákupom. Naozaj veľmi funkčná a užitočná vec v dome.
Ya ssen 2013-09-30 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Veľmi výkonné, pohodlné ovládanie na rukoväti, relatívne tiché

nedostatky

 • Nie je zrejmý ukazovateľ plného pracovného vaku

komentár
Celkovo výborná hodnota za peniaze. Považujem vak za cnosť, pretože podľa môjho názoru je jednoduchšie vymeniť jednorazové vrecko alebo vytrepať opakovane použiteľné vrecko (vrátane) namiesto toho, aby ste umývali rôzne filtre a nádoby vo vysávači bez vrecka.
Uzly Evgeny, 2014-08-12 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Hodnota za peniaze. Veľmi silný! Sací výkon 460 W. Pohodlná kontrola na rukoväti. Hadica sa otáča o 360 °.

nedostatky

 • Bude potrebné kúpiť tašky.

komentár
Pred tým bol Samsung s nádobou na odpadky. Funguje to teraz, ale unavený umývaním nádoby, filtrami, vyprázdňovaním staticky nabitého odpadu a dýchaním tohto prachu. Nákup tašky ako mínus, ale nemusíte sa prehrabávať vo vašom odpade, umyte si umývadlo po umytí bezvreckových vysávačov. Tento vysávač bol špeciálne kúpený veľmi silný a s taškou len vyhodiť a dať nový. Mimochodom, vrecia boli okamžite vybrané do skladu s označením SM9.
Kruglykh Roman, 2014-08-31 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • 1. Dobrý výkon, 3 režimy
 • 2. Spínač rukoväte
 • 3. Ľahký
 • 4. Mobil
 • 5. Pohodlný dizajn
 • 6. Vyzeraj krásne
 • 7. Dobrá práca
 • 8. Žiadny zápach (testoval som len s papierovým vreckom) na prvých dvoch kapacitách. Pri 3. výkone sa po mesiaci používania objaví slabý zápach.
 • 9. Náhradné filtre a tašky je možné zakúpiť na jednom mieste - servisné stredisko Samsung, a filtre nie sú vôbec tak drahé ako iné vysávače: HEPA 13 - 300 rubľov, vstup 100 rubľov. Papierový sáčok stojí 50 rubľov.
 • 10. Sací kapacita neklesne pri plnení vrecka.

nedostatky

 • 1. Na mojom senzore na plnenie vrecka to nefungovalo - taška bola takmer plná (o 90%), ľahký zápach išiel, nečakal som, až sa senzor rozsvieti a zmení tašku. Z tohto dôvodu som nešiel do servisného centra (musím ísť s vysávačom) - nie je čas a nie je to tak dôležité
 • 2. Nosná rukoväť vyzerá chabá. Je zrejmé, že je to súčasť chladného dizajnu.
 • 3. Neexistujú žiadne držadlá na prenášanie vysávača vo zvislej polohe (samotný vysávač je umiestnený na podlahe v dvoch polohách)

komentár
1. Objem vaku je naozaj malý, ale s tým sa samozrejme dosahuje ľahkosť modelu a neustále dobré odsávanie. Na čistenie 1 izba bola dosť pre 3-5 krát (mám veľa prachu nahromadené), niekde do mesiaca.
2. Výkonom a hlukom:
1. režim: vysávač sa čistí rovným povrchom alebo v rohoch s hlavou kefy. Na vytlačenom linolee môže zanechať prach. Toto je tichý režim, taký šum.
2. režim: ako bežný vysávač. Čistí reliéfne linoleum, koberec, dobre priľne k povrchu. Hluk je tam, ale pomerne mierny, čo by sa malo očakávať od vysávača.
3. režim: šum je podobný maximálnemu režimu na mixéri. Ak sa okamžite zapnete trochu v tichu na niekoľko úderov na ušiach, potom si na to zvyknete. Silne sa lepí na povrch, silne ťahá dlaň, ak je prinesená. Veľký koberec so stredne veľkými vlekmi 5-10 centimetrov.
anonim, 2013-08-07 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Ľahko výkonný

nedostatky

 • malý objem zberača prachu

komentár
Používam 2,5 roka, nespôsobil žiadne sťažnosti, stojí za to svoje peniaze.
Novikov Andrey, 2014-07-28 ohodnotenie 5