Popis termopot Panasonic NC-EH40P WTW

Termopot Panasonic NC-EH40P WTW - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Technické špecifikácie
typThermo
objem4 l
energie700 W
Výkon na udržanie teploty25 W
čerpadloautomatický
Typ vykurovacieho telesauzavretá špirála
Materiál telaplastický
rysy
bezpečnosťkryt zámku, zapnite bez vody
filtertam je
termostatje tu stupňovité, teplotné režimy - 4, 60 - 100 stupňov.
časomeračtam je
Indikátor hladiny vodytam je
Indikácia zapnutiatam je
Rozmery (ŠxVxH)21,7x32,4x28,7 cm
závažia2,1 kg
Ďalšie informáciesamočistiaca funkcia

Recenzia termopote Panasonic NC-EH40P WTW

dôstojnosť

  • veľmi kvalitné zariadenie, premýšľal v maličkosti, ktorá je pripravená okamžite dať vám pohár horúcej prevarenej vody. Detský zámok. Odnímateľný vrchný kryt - vhodný na umývanie, vypúšťanie a zber vody. Nosná rukoväť. Minimálne stlačenie tlačidla v práci. Pomalé ochladzovanie z 90 na 60 za 3,5 hodiny. Bol som prekvapený kompaktnosťou, myslel som, že bude viac. Spotreba energie: 23 W / h pri 60 ° C, 43 W / h pri 90 ° C.

nedostatky

  • Nie veľmi pohodlne držať drôt z puzdra, napriek tomu, že kanvica má rotujúci povrch, potom jednoducho zabraňuje otáčaniu. Po vypnutí zabudne nastavenie teploty.

komentár
Stručne povedané, princíp fungovania:
1. Nastavíte teplotu vody, ktorú chcete (raz a kým sa nerozsvieti).
2. Naplnené vodou a začne variť.
3. Akonáhle sa voda varí, vypne sa a čaká, kým sa ochladí na nastavenú teplotu a potom ju drží.
Len chladné zariadenie. Takže zamyslene, že on sám zistí, že do nej naleje voda a ide do varného režimu, aj tlačidlo by nemalo byť stlačené :) Chvála inžinierom.
Dojčiace matky veľa pijú. Manželka s jednoročným dieťaťom teraz nesedí zakaždým, keď sa blíži mikrovlnná rúra, čaká na pohár vody, ktorá sa má ohriať (ktorá musí byť vopred varená v kanvici), zatiaľ čo dieťa kričí - v každom momente pôjdete a dáte si pohár vody obľúbenej teploty. Pre rodiny s jednoročným dieťaťom je toto zariadenie vo všeobecnosti potrebné ako práčka. A po umývačke riadu je to ďalšie zariadenie, ktoré by mali mať zaneprázdnení ľudia.
anonim, 2014-02-23 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Vždy po ruke so správnou teplotou, je veľmi vhodné naliať, najmä pre ženy a deti, nie je nutné zdvíhať ťažkú ​​kanvicu, mám ju v rohu rohu kuchyne, šetrí miesto.

nedostatky

  • Nevýhodou je jedna, ale pre mňa je to veľmi dôležité - príjem vody od samého dna. V našom meste je voda z artézskych studní, voda je veľmi tvrdá, vápenné usadeniny sa veľmi rýchlo zhromažďujú na dne a časť tohto málo užitočného piesku spolu s vodou vstupuje do šálky. Ak by sa príjem vody zvýšil o niekoľko centimetrov, problém by bol preč.

komentár
Už som vytvoril pravidlo, ktoré pomáha ďalej šetriť elektrickou energiou. Nalial som vodu do termopotu až do maximálnej výšky o 23.00 hod. A na šesťhodinovom časovači som naštartoval o päť hodín ráno ohrev vody (nočná tarifa za elektrinu) ao šesť, keď vstávam, je pripravená vriaca voda. A potom po celý deň pracuje v režime udržiavania teploty, pre nás stačí štyri litre.
Maxvl1972, 2010-11-08 ohodnotenie 4


dôstojnosť

  • - Na rozdiel od iných recenzií - NO PLASTIC SMELL! Od prvého varu má voda vôňu a chuť prevarenej vody. Možno, že Panas túto jednotku modifikoval, odstránil minulé rušičky s vôňou a chuťou.
  • - Pekný dizajn. Plast.
  • - Skriňa nie je veľmi horúca.
  • Docela ticho.
  • - Podporuje štyri teploty vody: + 60С + 80С + 90С + 98С (vysoká vriaca voda). Presne + 90C je skvelé pre čaj a kávu, zvyšok sa pravdepodobne nepoužije.
  • - Blokovanie plnenia. Pred naliatím musíte stlačiť tlačidlo ďalej. Zachráni deti pred popáleninami.
  • - Rotujúce dno.

nedostatky

  • Z porovnávacieho:
  • Iba jeden spôsob plnenia (tlačidlo čerpadla). Neexistuje žiadna ručná pumpa.
  • Ak dáte pevne na stenu, nemôžete udržať veko otvorené, kým nalejete vodu.
  • Rotácia termopotu v dôsledku lepiacej šnúry je prakticky bezvýznamná.
  • Ale je možné skóre.

komentár
Kúpené 4l. Dokonale dosť pre 3-4 osoby, doplňovanie vody len raz denne vo večerných hodinách.
Skvelá vec, odporúčam!
Vixard, 2013-03-16 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Voda je vždy pripravená kŕmiť dieťa. Zaberá málo miesta v kuchyni. Vyzerá to krásne.

nedostatky

  • Scum. Ale s častými zmenami vo vodnom filtri (máme 2 krát za mesiac), to nebolo všimol.

komentár
Manžel porodil druhé dieťa) Spokojný sooooo!)) Chcem piť čaj - je čas a idem hneď, nalejte)) , a zase šiel zase na kanvicu)) Stručne povedané, som veľmi spokojný s darčekom!
Shevchenko Alexey, 2013-10-05 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Vždy horúca voda.

nedostatky

  • Veľmi podivný časovač - iba 6 hodín. To znamená, že som sa vo večerných hodinách - nebudete dať na časovač na noc, inak, ak budete pracovať budete riskovať, že zostane bez čaju / kávy (voda sa varí asi dvadsať minút). Časovač sa pokúsil zastaviť. Žiadny dizajn - obvyklý biely kuchynský spotrebič, ale vyzerá to celkom technologicky.

komentár
Dlho si vybral model, ale od značiek, v skutočnosti, výber je malý. Po dôkladnom rozpade 2 po sebe idúcich neznačkových figurín a komunikácii so službou bola voľba vopred určená. Vzal 4 litre - dvaja dospelí s dvojročnou dohodou sú vždy dosť na jeden deň, najmä preto, že nie je problém pridávať vodu, keď čas varu nie je kritický. Nastavte teplotu tak, aby sa vzorka udržiavala na 90 stupňoch - áno a vľavo. Čaj sa varí normálne, káva a čaj sú dosť horúce, aby nemohli okamžite piť nepretržite - alebo v malých dúškoch, alebo dokonca chvíľu čakať. Ochladzujte dieťa alebo pridajte studené mlieko - tak, aby sa za pár sekúnd mohol vždy pripraviť horúci nápoj. Čítal som, že niekto je podráždený postriekaním na tele pri liatí, ale pre mňa je vhodnejšie držať pohár pri výtoku pri liatí a tento problém nevznikol. Všeobecne platí, že vec je užitočná, výmena kanvice je veľmi spokojný.
anonim, 2010-10-27 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Hory. voda kedykoľvek!
  • Časovač je možné zapnúť o 23.00 hod. (Keď začína ekonomický režim elektrickej energie). Osobne som si nastavil troj-tarifný počítadlo.
  • Naučte sa šetriť!

nedostatky

  • Niektoré výhody.
  • Niekto povedal, že voda striekajú - tak dajte pohár do diery!

komentár
Nestačí povedať, že som s nákupom spokojný - to ma teší. Pred nákupom som použil výkonnú varnú kanvicu, ktorú som musel neustále ohrievať, pretože to bolo len 1,5 litra. alebo ohrievanie, ktoré nebolo prirodzene ekonomické. Po nainštalovaní vodného filtra do umývadla neviem, aká je váha. Neľutoval som, že som si vzal 4 litrovú termopotu, sme traja dospelí + dieťa. Stále sa vylieva voda do karafy na pitie.
ta6e4ka, 2012-08-25 ohodnotenie 5

Panasonic NC40P

Pozrite si video: Panasonic NC-EH22PC Water Boiler - Review (Apríl 2020).

Loading...