Popis TV LG 28LB498U

LG 28LB498U TV - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Kľúčové vlastnosti
typLCD TV
uhlopriečka28 "(71 cm)
Formát obrazovky16:9
povolenie1366x768
Podpora HD720p HD
LED podsvietenietam, Edge LED
Stereo zvuktam je
Obnovovacia frekvencia50 Hz
Smart TV (prístup na internet)tam je
obraz
Progresívne skenovanietam je
Príjem signálu
NICAM stereo podporatam je
Podpora televíznych noriemPAL, SECAM, NTSC
Podpora DVB-TDVB-T MPEG4
Podpora DVB-T2tam je
Podpora DVB-CDVB-C MPEG4
Podpora DVB-S2tam je
teletexts pamäťou 2000 p.
Podporované vstupné formáty480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p
Dostupné povolenia pri pripájaní k počítaču640x480
800x600
1024x768
1360x768
znieť
Zvukový výkon10 W (2x5 W)
Akustický systémdva reproduktory
Priestorový zvuktam je
Dolby Digital Decodertam je
Automatické nastavenie hlasitosti (AVL)tam je
multimediálne
Podporované formátyMP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG
rozhranie
vstupyAV, komponent, SCART, RGB, HDMI x2, MHL, USB x2, Ethernet (RJ-45), WiDi, Miracast
výstupyoptický
Verzia rozhrania HDMIHDMI 1.4
Podpora Wi-Fivoliteľný
Konektor slúchadieltam je
Podpora CIáno, podpora CI +
funkcie
Podpora DLNAtam je
Podpora Skypetam je
Časovač vypnutiatam je
managementgestá, hlasové, univerzálne (multi-brand) diaľkové ovládanie
dodatočne
farbastrieborný titán
Možnosť montáže na stenutam je
Ďalšie informácieMCI 100

Recenzie TV LG 28LB498U

dôstojnosť

 • - Dobré pozorovacie uhly, vôbec žiadne sťažnosti na obraz. 720p filmy vyzerajú veľmi dobre.
 • -Dobrý zvuk, nejako vie, ako oddeliť zvuk v popredí a popredí vo filmoch, ako keby boli reproduktory za sebou i vpredu
 • -jemný, nie nápadný rám
 • -stavaný Wi-Fi
 • - podporovať DLNA pri zachovaní miesta, kde sa reprodukcia skončila
 • -podporuje veľký počet kodekov pre video súbory

nedostatky

 • nebol zistený.

komentár
Vzal ho do kuchyne v štandardnej zásuvke P46. Dobre umiestnený na prednej strane potrubia. Volal som LG, špecifikoval jeho výšku a šírku, nie sú tu uvedené, mám tieto: šírka ~ 64 cm, výška ~ 38 cm. S wi-fay s serverom domácich médií DLNA ťahá hudbu / fotografie / videá. Nič visí, nekrúti. Režim TrueMotion je možné prispôsobiť pre seba tak, aby obraz nestratil ľahko zášklbanie, ktoré je vo filme vlastné, ale bolo to pre oko príjemné. Ani jeden stiahnutý film zatiaľ nemal žiadne problémy s kodekmi, ale všetko stratil. Všetky filmy, ktoré sú na ňom uvedené, si pamätajú a ponúkajú možnosť pokračovať v prezeraní z miesta zastavenia. Všeobecne platí, že moja televízia spôsobila veľa pozitívnych emócií. Takmer som nepoužil zabudované aplikácie, najdôležitejšie pre mňa bolo pripojenie k DLNA bez káblov. Jediné negatívne je farba. K dispozícii je čierno / sivý rám a biely / svetlosivý rám, bolo by ideálne mať bielu s bielym rámom, ale vyzerá dobre aj).
Vladimirovič Victor, 2014-11-30 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Jasné nastavenie je pre ľudí

nedostatky

 • Rám nie je biely, ale strieborný

komentár
Zapnuté, nastaviť kanály a Internet prvýkrát. Aktualizovaný firmvér prostredníctvom siete. Filmy mkv s bleskom ukazuje skvele. Miracast s Samsung S3 je skvelý (obrázok z telefónu v televízii). Aplikácia pre Andriod LG TV Remote je magická: je tu touchpad pre internetový prehliadač a hry; Na obrazovke telefónu sa prenáša obraz televízneho kanála z TV - môžete ísť do kuchyne s telefónom a ticho jesť. Spustili sa hry (stiahnuté zo siete) z flash disku Transcend 8Gb FAT32 (Kde je moja voda ?, Catapult King, Mini Motor Racing, Air Attack). Internetový prehliadač zobrazuje stránky ako počítač, existujú záložky. Pomocou myši môžete pripojiť bezdrôtovú klávesnicu. Existuje služba YouTube. Skype nepracuje bez fotoaparátu (musíte si ho zakúpiť samostatne). Skúmal všetko v troch večeroch. * Odpoveď na otázku z maripas: Internet je prepojený káblom z routeru.
Chugainov Alexey, 2014-07-28 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vynikajúca TV, vstavaný wi-fi, farby sú nasýtené, pozorovacie uhly sú dobré, veľkosť je len pre kuchyňu. Inteligentná guľa zarobená s inteligentným lg, ale nechce byť priatelia s lietať. Skúšal som prehliadač, funguje to. Kúpil som ju včera na 12890r, pôjdem domov za pár dní (pracujem ako staviteľ v Moskovskej oblasti) dnes z dvoch hliníkových plechoviek z energetických nápojov do antény, bol som veľmi prekvapený, keď televízia zachytila ​​10 kanálov vo vynikajúcej kvalite. Stručne povedané, šťastný ako slon.

nedostatky

 • To sa nespája s mojou inteligentné lietať.

komentár
Veľká televízia.
Magdeev Raphael, 2014-09-27 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vynikajúca televízia, obraz je veľmi dobrý, káblová televízia, AKADO,.

nedostatky

 • SS - IPTV nefunguje.

komentár
Ak nepotrebujete SS-IPTV. vezmi si to.
anonim, 2014-10-04 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Krásne, ploché, je tu wi-fi (vstavaný !!!) a číta všetky flash disky s filmami.

nedostatky

 • ešte nenašiel

komentár
Kúpil som si pre kuchyňu, vybral som si medzi uhlopriečkou 24-28, ale na konci som sa zastavil. úlohou bolo získať wi-fi a možnosť pripojiť klávesnicu a všetko je tam (všimnúť si, že predaj z jedného populárneho obchodu sa neustále uistil, že wi-fi je dodatočnou možnosťou, ale po dlhých sporoch som požiadal, aby som priviedol konzolu a pokúsil sa pripojiť k sieti Wi-Fi Fyu môj telefón modem mód, v skutočnosti, všetko dopadlo)))) Všeobecne platí, že spokojný s nákupom !!!
Baskakova Daria, 2014-08-17 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Dobrý pozorovací uhol, vynikajúci obraz z digitálneho éteru a dobrý z analógového (žijem v regióne), relatívne tenký, Wi-Fi, perfektne zapadá do kuchyne (podľa môjho názoru optimálna veľkosť a vzhľad pre neho).

nedostatky

 • Zadné konektory sú zle umiestnené (keď sa montujú na stenu, rohy rastú na stene (samotný držiak stúpa nad veľkosť tele)), je možné, že za to som si kúpil, že som ho mohol viniť, ale nebol to prvý televízor, ktorý by som mohol povedať, že iní by to mali. ten istý problém) rieši brúska)))

komentár
PS:
1. Tele nákup kvalitný obraz a je v ňom.
2. SS-IPTV - funguje !, Ale musíte obetovať flash disk, pretože Táto aplikácia ešte nie je v obchode LG Smart World a bude ju musieť spustiť z flash disku (inštrukcie tu //ss-iptv.com/ru/polzovatelyam/14-ss-iptv-usb-flash). Autoloading aplikácií nefunguje, ako som to pochopil, LG vypol túto funkciu na televízoroch od roku 2013 (mohol by som sa mýliť).
3. Je tu analógový SS-IPTV (nemusíte obetovať USB flash disk), toto je ComfortTV a je v obchode LG, ale mám rád SS-IPTV viac, aj keď má v ComfortTV veľa skvelých funkcií. Ak chcete stiahnuť zoznam mojich poskytovateľov, musel som ho upraviť pomocou prenosného počítača, ktorý sa zaujímal, ako čítať súbor //borpas.info/iptvplayer-docs#6, existujú príklady toho, ako by mal zoznam skladieb vyzerať (stačí odstrániť nepotrebné riadky a to je všetko).
Rutkevich Alexander, 2014-11-07 ohodnotenie 4

Pozrite si video: Настройка forkplayer на телевизор lg webos (Február 2020).

Loading...