Popis vysávača Bosch BSG 62185

Bosch BSG 62185 vysávač - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

charakteristiky
typobvyklé
čisteniesucho
Spotreba energie2100 wattov
Sací výkon380 W
Zberač prachu3.30 L vreckový / cyklónový filter
Regulátor výkonuna tele
Počet fáz filtrácie12
Jemný filtertam je
rysy
Funkcie a funkcieindikátor plného vrecka na prach, automatické navíjanie napájacieho kábla
Ďalšie informáciecyklónový kontajner s objemom 1,2 l; HEPA H12 filter
Rúry a dýzy
Sacie potrubieteleskopický
Dodatočné tipykoberec / podlaha; na mäkký nábytok; v kombinácii; na vŕtanie

Recenzie vysávača Bosch BSG 62185

dôstojnosť

 • výkonný, manévrovateľný, všestranný, ďalej v komentároch

nedostatky

 • až do

komentár
Nedávno som kúpil tento vysávač, chcem povedať, že je v pohode! ! mocný, m. pretože mám na podlahe dlažbu a laminát, ale pre mňa je dosť o niečo viac ako 1/3 výkonu na každodenné upratovanie, zároveň je však kvalita stavby relatívne tichá, aj keď je použitie kontajnera hlučnejšie, vždy je to tak. Mimochodom, kontajner + vak robí z tohto vysávača univerzálny - aj keď náhle vybuchnú vrecká, nezasahuje do čistenia. trvať len s HEPA filtre ... to je 12., ktoré možno tiež umyť, ale ak chcete nahradiť, nebude to príliš drahé ... ale v porovnaní s konvenčnými filtrami, absolútne žiadne pachy v procese čistenia, a vzduch je čistejšie Dlhá šnúra, ktorá sa tiež odvíja, nie je potrebná pre žiadneho tlačidlá stlačte!
spillerr, 2014-06-14 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Kompaktný, manévrovateľný, výkonný, pohodlný a cenovo výhodný.

nedostatky

 • Nie je ticho, ale ako väčšina vysávačov.

komentár
Veľký vysávač! Neverte tým, ktorí píšu škaredé veci. Zvlášť vzal kompaktný, pretože byt je malý. Takže našich 52 metrov štvorcových dokonale čistí a kontajner postačuje na všetky čistenie. Filtre po každom použití nie sú moje (v tomto návode a nevyžadujú), ak sú veľmi špinavé, len vyčistite odpadky. Používam na priemerný výkon, to je dosť. Sací výkon aj s nádobou je vynikajúci, s vreckom používaným len prvýkrát, nevšimol som si veľký rozdiel. Tí, ktorí píšu o zlej kvalite plastov, nedostatok energie a objemu kontajnera, potreba neustáleho čistenia filtrov, neprístupnosť tašiek, súdruhov, ktorí to napísali, pokračujú a predávajú svoje vysávače z Číny, nemusia vytvárať anti-reklamu. Tašky pre neho možno ľahko kúpiť na internete, ak viete, ako používať vyhľadávač. Je ľahké vyčistiť nádobu, prach okolo sa nerozpadá, ja ju vyberiem, otvorím, nalejem do toalety, to je všetko. Dobrý filtračný systém. Za také peniaze, len veľký vysávač. Nezabudnite si prečítať návod;) Práve tam sa hovorí, že pri používaní nádoby, indikátor naplnenia vrecka NEPRACUJE, preto nemusíte sledovať, čo tam ukazuje.
ketishable, 2012-03-01 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Kontajner, určite na prvom mieste! Je vhodné si ho vziať, alebo nie, ale určite nie porovnať s taškami!
 • Čistí na stupni C.
 • Zaberá málo miesta.
 • Štýlový dizajn (zaoblený tvar bol kritériom voľby - takže neboli žiadne ďalšie detaily).

nedostatky

 • Po každom čistení je potrebné opláchnuť (ako je uvedené vyššie, bez toho, aby ste sa zafarbili).
 • Čierna farba - zberač prachu, ľahšie povedať.
 • Strata sacieho výkonu

komentár
V prvom týždni používania vysávača boli potešení - zdvihol koberec s jeho silou, vyčistil byt nie horšie ako Kirby. Ale bolo príliš skoro na to radovať sa - po krátkom čase používania sací výkon úplne zmizol! Zavolal som službu - povedali mi, aby som zmenil filter Nera (hoci bolo oznámené, že by sa mal meniť každých šesť mesiacov / rok). V tejto súvislosti prichádza druhá nevýhoda - nájsť filtre pre tento model je veľmi ťažké! V Moskve je cena 2 krát drahšia ako v online obchodoch (objednali sme desať naraz).
PassionSmile, 2010-03-21 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Výkonný motor, rôzne trysky, teleskopická medená trubica, auto navíjač kábla, indikátor plnenia, možnosť nastavenia rôznych režimov čistenia.

nedostatky

 • Automatické navíjanie pracuje s ranou, ale časom sa pružina zoslabí a budete musieť rozoberať vysávač, aby ste ho dotiahli, ale to nie je problém.

komentár
Kúpil som si a zabudol som na miešanie, špinu a piesok pod nohami, prach sa doslova vytrhne z podstavca.
Opatrne s rukoväťou (prednou) a mechanizmom pre západku puzdra na základňu vysávača, veľmi krehký zámok.
Fensssss, 2009-12-06 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Schopnosť používať kontajner alebo tašku, manévrovací, dlhý kábel a automatický navíjač kábla

nedostatky

 • Filtre sú rýchlo znečistené, čo vedie k prudkému poklesu výkonu, veľmi krehkému mechanizmu, ktorý udržuje nádobu vo vysávači. V porovnaní s inými značkami vysávačov je ťažké nájsť náhradné filtre.

komentár
Dlho som si prečítal recenzie o tomto modeli vysávača (kúpil som ho viac ako pred rokom, predtým som bol dosť lacný s iným vreckom na prach) - väčšinou som bol pozitívny a kúpil som ho, pretože stále mám umývačku Bosch, ktorú mám veľmi dobre. spokojný. Tento vysávač však nespĺňal moje očakávania. Počas jedného čistenia 2-izbového bytu vyčistím nádobu dvakrát, v opačnom prípade to vôbec nevysáva, hoci ju každý deň vysávam. Predávajúci uviedol, že filter Heppa je potrebné vymeniť aspoň raz za rok, ale nie vo všetkých obchodoch. Všeobecne platí, že v súčasnosti je sací výkon veľmi nízky, umývateľné filtre umývam každý týždeň a vo všeobecnosti sa s vysávačom zaobchádza veľmi dobre. opatrne. A vrták sa skutočne ukázal ako zbytočný dodatok. O mesiac neskôr sa sťahujeme do nového bytu a tam ho ani neberiem, ale kúpim nový vysávač av žiadnom prípade Bosch.
natch5, 2010-01-23 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • Dizajn, cena, dlhá šnúra, ktorá sa ľahko navíja, prvé mesiace boli spokojní s kvalitou čistenia.

nedostatky

 • Nevysáva podtlak, aspoň s nádobou na prach.

komentár
Použil som ho už dva roky len na čistenie jedného koberca, zmetal zvyšok metlou tak, že je rýchlejší ... Tento stroj sa strašne vyčerpá, musíte jazdiť na jednom mieste päťkrát tak, aby to urazilo prehltnúť omrvinky, nite alebo akúkoľvek mriežku viditeľnú pre oko. Nie je spokojný s nákupom!
tata-bo, 2011-01-31 ohodnotenie 2