Popis sprchový kút Luxus 532

Sprchová kabína Luxus 532 - charakteristika

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typkombinovaná kabína
oploteniecelé telo
tvarobdĺžnikový
Výška palety54 cm
Materiál stenysklo
Hrúbka steny6 mm
Možnosti stenypriesvitný
Dverový dizajnkĺzanie
Počet krídel dverí2
funkčnosť
masážvertikálna hydromasáž, hydromasáž nôh, hydromasáž chrbta
Ďalšie funkciedažďová sprcha, vetranie
Ochrana proti prehriatiužiadny
Multimédiá a komunikáciarádio, telefón (hlasitý telefón)
management
Elektronické ovládanietam je
zobraziťtam je
Diaľkové ovládaniežiadny
Ovládanie hlasomžiadny
rysy
Kompletná sadasedadlo, opierka hlavy, dávkovač šampónov, zrkadlo, police, sprchová hlavica, batéria
osvetleniestropné svetlo
Rozmery (Š × V × D)90x216x175 cm
Ďalšie informácieozdobné svetlá

Recenzia sprchový kút Luxus 532

dôstojnosť

 • Keby som si musel znova kúpiť kabínu, vzal by som len túto. Všetko o nej je skvelé.

komentár
Veľké, priestranné, všetko funguje dobre a správne. Viac ako šesť mesiacov, ako som kúpil, a nemôžem sa radovať. Masáž je jednoducho úžasná, niekedy aj len masáž. Môžete sa jednoducho sprchovať spolu. Vnútri aj zvonku sa vykonalo úhľadne a efektívne.
Sverta Kira, 2014-09-02 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Kabína má veľa výhod. Po prvé, za prijateľnú cenu s takouto multifunkciou. Po druhé je tu displej a elektronické ovládanie. V tretej palete vysoko, rovnako ako pri kúpaní.

nedostatky

 • Nevidel som v ňom žiadne nedostatky. Som rád, že ju mám.

komentár
Sprchovací kút používam častejšie, ako som sa kúpal. Preto, bez kabíny nemôže robiť. A teraz bez toho, a ešte viac. Veľmi pohodlné použitie, aj dieťa pochopí. Mám rád všetko o nej. Odporúčam.
Mironov Nikolay, 2014-08-24 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Cena je adekvátna, našiel sa iba tam, kde je 8 trysiek na masáž a nie 6, ako všade inde. Masáž je úžasná. Kvalita je viditeľná, sklo je odolné a odolné voči teplu, inštrukcie sú jednoduché, displej je jasný a zrozumiteľný, ľahko sa používa. Horné svetlo je práve inštalované vetranie.

nedostatky

 • zatiaľ nebolo nájdené nič.

komentár
Niekde už používame mesiac, úplne sme zmenili kúpeľňu, stala sa dobre, priestrannou, vďaka malej veľkosti kabíny a útulnému. Máme radi celú rodinu, 5+ a odporúčame ju všetkým!
Novikov Alexander, 2013-11-11 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Grace) Bývalý bol 1m o 1m, a tu sme sa pokojne kúpať) Ovládací panel nespomalí) odolný hliníkový rám. Minimálny plast. Paleta akryl + sklo. Všetky inštalácie bez manželstva. Plne vybavené pripojenie. Záruka 2 roky. Už rok nebol pre nás užitočný.

nedostatky

 • podľa funkčného, ​​každý má svoj vlastný názor a nikto v našej rodine nemá žiadne sťažnosti na kvalitu

komentár
Shubrova Julia, 2014-02-11 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Samozrejme, spočiatku dávate pozor na vzhľad, potom na cenu, a možno na niečo zvláštne, a potom sa podrobne dozviete všetky výhody a schopnosti stánku. Ihneď ma nemala rada, kým sa trikrát neobišli riadky. Ale kabína je veľmi krásna, existujú také možnosti ako - počúvať rádio v sprche, telefón, pohodlnú opierku hlavy a teraz obľúbenú funkciu moderných kabín - to je masáž celého tela.

nedostatky

 • Kým nie sú.

komentár
Bol som odporučený dobrým priateľom, ktorý si už takú sprchu doma užil. Za cenu, a zariadil pre moju ženu páčilo, z tých, ktoré boli, tak bez váhania, sme kúpili + doprava a inštalácia ako darček! Vynikajúce použitie po dobu 8 mesiacov a nie sú žiadne problémy! Odporúčam presne 532 model. Kuriér je zdvorilý a nie hrubý, ďakujem!
Kazankov Konstantin, 2013-10-19 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Horná sprcha, 8 trysiek hydromasáž, sprchový kút. Kabína je vyrobená z nárazuvzdorného a žiaruvzdorného skla 6 mm. Vešiak na uteráky, rádio - nebude nudný.

nedostatky

 • diaľkové ovládanie.

komentár
Dostal chladnú súpravu: zrkadlo, mixér, sedadlo, opierku hlavy, police, sprchovú hlavicu. Dlho som chcel robiť opravy v kúpeľni a teraz to konečne dokončujem. Myslel som, že najprv dať len sprchovací kút, ale bol presvedčený do kabíny s kúpeľňou, teraz je to veľmi dobré a pohodlné. Stánok stojí za peniaze, bez ľútosti.
Virbal Igor, 2013-08-03 ohodnotenie 5

Luxus 535