Popis sprcha Ido Showerama 8-5

Sprchová kabína Ido Showerama 8-5 - charakteristika

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typotvorená kabína
oploteniecelé telo
tvarmnohostranný
Materiál stenysklo
Možnosti stenypriehľadný
Dverový dizajnhojdačka
Počet krídel dverí1
funkčnosť
Ďalšie funkcietropická sprcha
Ochrana proti prehriatiužiadny
management
Elektronické ovládaniežiadny
zobraziťžiadny
Diaľkové ovládaniežiadny
Ovládanie hlasomžiadny
rysy
Kompletná sadapolice, sprchová hlavica, batéria
Rozmery (Š × V × D)90x225x90 cm

Recenzie sprcha Ido Showerama 8-5

dôstojnosť

  • Krásna sprcha, kvalitné materiály, dostatočne priestranná, nízke panvové, široké a pohodlné dvere. Jednoduché nastavenie sprchy: jeden regulátor je zodpovedný za teplotu, druhý za voľbu sprchy (zvyčajný manuálny alebo horný tropický) a tlak vody.

nedostatky

  • Len dve úzke a malé police, a tie, ktoré sú polovične uzavreté držiakom na sprchovú kanvicu - môžete vložiť len 4 položky (šampóny, gély) a zároveň sa pri pasení občas prepadnú. Je nepravdepodobné, že by sa doň vložilo obyčajné mydlo a nie je tu miesto pre žinky. Pri montáži je to dosť zložité, vyžaduje starostlivosť a presnosť, inak je možné sklo poškodiť, alebo ho nesprávne zostaviť.

komentár
Pre kvalitu a priestor - žiadne sťažnosti, lepšie pre rovnaké peniaze je ťažké nájsť. Police nie sú dosť, takže stojí za to kúpiť si niektoré samostatne, s držiakmi lipnú na skle, potom problém zmizne. Ak máte priame ruky a aspoň dvoch ľudí, môžete sa zhromaždiť, ale veľmi opatrne a opatrne - existujú určité ťažkosti. Ak si objednáte montáž, musíte postupovať tak, aby ste nepoužívali silu, pretože existuje niekoľko miest (inštalácia okuliarov a tesnení), kde naozaj chcete tlačiť tvrdšie, a v skutočnosti stačí konať inak, bez toho, aby ste zabudli čítať pokyny.
Grishin Vladimir, 2014-01-22 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Krásny dizajn

komentár
Pred tromi týždňami som bol zmätený hľadaním sprchovacieho kúta IDO Showerama. Pred nákupom chcel vidieť naživo, je to naozaj stojí za peniaze, ktoré nakoniec zaplatené.
Nebolo ľahké nájsť inštalatérsku dielňu, kde bola vzorka vystavená, prípadne našla akvakon v tkáčskej dielni. Pozrel som sa, áno, naozaj, podľa kvality, to môže byť videné voľným okom, pre porovnanie, obchod mal rad kabín od rôznych výrobcov a cenové rozpätia. Za túto cenu je to najlepšie, čo môžete nájsť.
Stabilná paleta z umelého bieleho mramoru, som si vybral bielu. Páčilo sa mi štandardné sprchový set a dvere zavrieť hladko, bez námahy, alebo naopak, perfektné.
Už dva týždne som ho používal, som spokojný, je to veľmi jednoduché čistenie, trávim polovicu času ako predtým. Predtým som mal sprchu s vysokým podnosom a rôzne pupienky, ktoré nahromadili neuveriteľné množstvo špiny.
Všeobecne platí, že moja prevádzková skúsenosť je malá, ale momentálne som spokojný s výberom.
Vladimir Nikityuk, 2013-08-13 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Skutočná fínska kvalita.

nedostatky

  • Malé police, nie kritické.

komentár
Vynikajúca kabína najvyššej kvality, môžete povedať Mercedes v kúpeľni Všetko, čo sa predáva za 30 - 70 tisíc rubľov z kabín čínskeho spotrebného tovaru, vyzerá inak a ako sa pozeráte za zadnú stenu, všetky majú presne rovnaké čínske kohútiky, svorky, hadice, atď. , Kabína je úplne pohodlná pre každého, dostanete estetické a fyzické potešenie a radím vám, aby ste si vzali púpavu do matného pohára so vzorom, na ktorý sa nedá krásne a dlhodobo pozerať. 10-15 cm Pre dobrý prietok odpadovej vody, na zadnej stene môžete pridať niekoľko LED diód (páska lepená na hliníku), tlmená farba a tropická sprcha naozaj relaxovať).
Puškin Evgeny, 2015-05-18 ohodnotenie 5

Inštalácia sprchového kúta Ido Showerama 8-5: