Popis pneumatík Continental ContiIceContact

Pneumatiky Continental ContiIceContact - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
vymenovanieVymenovanie: pre auto / pre SUV
sezónnosťSezónnosť: zima
priemerPriemer: 13/14/15/16/17/18/19/20 "
Šírka profiluŠírka profilu: 155/165/175/185/195/205/215/225/235/245/255/265/275/285 mm
Výška profiluVýška profilu: 40/45/50/55/60/65/70/75/80
Funkcie a funkcie
Index maximálnej rýchlostiMaximálny index rýchlosti: Q (do 160 km / h) / T (do 190 km / h)
Index zaťaženiaIndex zaťaženia: 75 ... 116
Maximálne zaťaženie (na pneumatiku)Maximálne zaťaženie (na pneumatiku): 387 ... 1250 kg
Spôsob tesneniaMetóda tesnenia: bezdušová
dizajnKonštrukcia: radiálna
Technológia RunFlatTechnológia RunFlat: voliteľná
tŕniaTŕne: áno

Recenzia Continental ContiIceContact zimné pneumatiky

dôstojnosť

 • ticho, šuchot tŕnia nie je počuteľný; kaučuková rachotová uniforma pri rýchlostiach do 120; jasné a predvídateľné správanie na akomkoľvek povrchu; moment demolácie je odlišný a mäkký.

nedostatky

 • veľmi mäkké bočnice; guma dáva falošný pocit letnej cesty

komentár
Skating 2 týždne pred nimi napíšete recenziu.
skúsenosť rolovania 10 rokov po celý rok.
Minulý gumový zážitok: Michelin x-ice (suchý zips, r15), hack-2, hack-4. všetky v rozmere 205/55 r16.
po prečítaní recenzie (najmä z Mike) som chcel odmietnuť v prospech Michelin. ALE! Michelin v Ruskej federácii len výrobu Ruskej federácie. Nič iné som nenašiel, ale so smutným zážitkom z letných khaki v Ruskej federácii sme naozaj nechceli kúpiť naše, hoci kontrola kvality atď. sľubuje od výrobcu ...
stále kupoval. Tretí deň som išiel na testovacie miesto a na ceste späť v noci som tiež testoval koľaje na Moskovskom okruhu a ďalších cestách. pri rôznych rýchlostiach. zapnuté a vypnuté systémy stabilizácie a kontroly trakcie. Stručne povedané, polovičná nočná jazda.
perfektne v radoch snehu. parkovanie v závoji as čiastočným pristátím na bruchu - s ranou. na ľade (na neďalekom štadióne) - dobre, musíte byť priatelia s hlavou - o niečo viac rýchlosti a nebudete nič zachránení. Všeobecne platí, že to citeľne vníma, môžete hrať s plynom, a čo je najdôležitejšie, dostanete odpoveď z gumy (na čerstvé hack 4 to bolo horšie s tým - to nesie). inhibuje kvalitu. Abs v poslednej chvíli začne pracovať.
na asfalte v zime (od -10 do 0) je spokojný s chovaním. Musel som niekoľkokrát spomaliť, takže po chvíli som sa bál o zadok, pretože zastaví takmer podiel. haka4 je náchylný k vybočeniu s takýmto brzdením.
s vypnutými systémami je správanie veľmi predvídateľné. Moment demolácie je 100% cítiť a je mäkký. na hake4 je tento moment ťažké zachytiť, t. najprv drží, a potom okamžite šmyk. Na konci toho istého auta sa chytíte hladko.
test so zdravotne postihnutými systémami na elk teste. pri rýchlosti do 80 km / h - vyrovnávam sa, aj keď v limite sa moje ruky môžu potiť. :)
Nemal som žiadne problémy s koľajami. počas prestavby nespôsobujú asfalt ani snehové koľaje problémy a vozidlo sa pohybuje po vopred určenom kurze.
pre civilnú jazdu s hlavou MOST, ŽE!
osjun, 2012-02-24 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Všetky výhody, ktoré tu píšu, sú pravdivé. Normálne drží na akomkoľvek povrchu pri rozumných rýchlostiach, pádla nad snehom a ľadom, bodce nevyletujú, atď. Nebudem opakovať, je to skvelé zimné pneumatiky.

nedostatky

 • Napriek tomu, že mnohí to popierajú - gumové vytie. Stabilný cyklický šum pri rýchlostiach nad 30 km / h. Súdiac podľa dvoch súborov zakúpených nových na rôznych (overených) miestach: jeden 16 (zakúpený v roku 2012) a 17 (zakúpený v roku 2014) inštalovaný na rôznych autách s plným (Audi Q3) a pohonom predných kolies (Audi A3). Každá súprava prešla viac ako 5 000 km, bzučanie nikam nešlo. Môže závisieť od zvukovej izolácie. Možno na strojoch triedy business a nad nedostatkom irelevantnosti =)

komentár
Subjektívne lepšie ako ruská hakka a nie horšie ako fínske určite.
cheapthrills, 2014-10-24 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Veľmi predvídateľné správanie automobilu na dobre upravenej ceste v prášku s čerstvým snehom :) V porovnaní s chrastením Hakka (tam boli 4 predtým), táto guma jednoducho nie je počuteľná. Guma veľmi potešená!

nedostatky

 • A kde môžem kúpiť dobré lacné zimné pneumatiky ??? Guma je buď dobrá alebo lacná. Súhlasím s ropucha !!! :)

komentár
Pozorne si prečítajte montážnu gumu. Studded zimné asymetria nie je príliš časté a správcovia služieb môžu nagatachit !!!
anonim, 2012-01-17 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Dobre drží vozovku (skúška rýchlosťou 140-150 km / h). Nechápem, ako môžu mať iní takúto negatívnu spätnú väzbu z tohto dôvodu. V snehových radoch výborné. Prechádzal takmer z brucha a na stroji. Idem 2. sezónu. Počas prvej sezóny som nestratil jediný bodec (asi 5000 km). Polovica druhej sezóny na asfalte (nebol tam sneh).

nedostatky

 • Hluk na asfalte

komentár
Guma stojí za peniaze.
Avantime-pre, 2012-02-23 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • + Výborne sa chová na ľade.
 • + Výborne sa chová na mokrom povrchu po činidle.
 • + Vynikajúce ťahy v snehu
 • + Na pohone všetkých kolies Suzuki Jimny, ona ťahá všade a kdekoľvek (ľahko vyliezť na strmom kopci nad kašou snehu na vrchole najčistejšieho ľadu)
 • + Minimálne aquaplaning

nedostatky

 • Pri inštalácii môže dať nesprávnu stranu

komentár
Ak máte auto na pravej strane alebo iné problémy pri používaní tejto gumy, potom skontrolujte, či je guma správne nainštalovaná na disku: snehové vločky by mali byť na vonkajšej strane kolesa (!!!)
Bohužiaľ, veľa inštalatérov sa pri inštalácii pozerá na vnútorné / vonkajšie značky (napríklad som omylom otočil 3 kolesá).
Pneumatiky vymením skoro pred prvým snehom a vzlietnem už vtedy, keď je asfalt skoro suchý - na 2 sezóny sú všetky hroty na mieste, chránič je ako nový! Som rád! :)
Guma má dvojročnú verziu s podobným názvom s celkovo nulovým aquaplaningom a vynikajúcou húževnatosťou. Ak sa vám páči ContiIceContact a chcete rovnaké bzučanie v lete, uistite sa, že hľadať.
Pupkin Artem, 2013-07-21 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Výhoda je jedna a najdôležitejšia, vychádza z celkovej kvality, a to je úplná primeranosť pneumatiky a vdychovanie dôvery v možnosť vykonania všetkých potrebných manévrov v meste na akomkoľvek povrchu, VUT, s výhradou obmedzenia rýchlosti, a všeobecnej primeranosti hodnotenia zimnej situácie na ceste! To mi umožňuje oklamať, zatiaľ som nevyskúšala jeho kritickú hranicu na rôznych povrchoch, ale rezerva je viac ako dosť :) Pravdou je, že normálny človek nemusí v meste takhle jazdiť v zime, vo všetkých normálnych situáciách je to viac než dosť.

nedostatky

 • - Existujú otázky týkajúce sa správania na asfalte pri rýchlosti nad 80 km / h.
 • - Cena. Môžem ponúknuť len rozdelenie preplatku o roky alebo mesiace, aby som psychologicky akceptoval preplatok v 25 USD. mesiac hodný pocitu ovládania áut v zime, pri pohľade na pošmyknutie Lanos v ďalšej rade :)

komentár
Jedná sa o Continental ContiIceContact 2013 s ľahkým hrotom.
Nebolo sa na čo sťažovať, bola to škoda za peniaze, ale našťastie nebol žiadny dôvod na rozrušenie :) Vzali si VW NewBeetle (2.0 AT) 16R.
Akcelerácia. Stroj je ako nádrž, z kopca na akomkoľvek povrchu, kaše, snehu, ľadu, bez náznakov skríň nápravy (pokiaľ ste sa špeciálne nestopli na pedál). Susedia v radoch brúsia, a ja môžem určite odísť prvý.
Aj brzdenie poteší, ak nepočujete ABS adekvátne (samozrejme, ak tlieskate uši a musíte stlačiť brzdy, potom bude ABS fungovať).
Rolovanie kúzlo, ak máte v úmysle prekročiť normálnu rýchlosť vstupu do obratu, môžete vidieť mäkké jednotné demolácie s prevládajúcim drift kňazov, ale veľmi zrozumiteľné a príjemné. Nie je to divné, stroj je zarovnaný s prietokom plynu (pohon predných kolies!) A pridaním plynu a vyrovnaním trajektórie kolesa. Na ľade, aj keď brzdíte, je stroj poháňaný, nepláva priamo s trhaním v smere otáčania kolies.
Na suchom a mokrom asfalte som nenosil stroj na hrotoch v extrémnych režimoch (hroty sú žalostné), takže som si nevšimol nič, čo by prinieslo nepríjemné prekvapenie, v jednoduchých režimoch je všetko veľmi vhodné.
Urobilo to veľa hluku, po asi 300 km to bolo ticho, a nemôžete povedať, že tŕň.
Comfort. Mäkká, páči sa mi to.
Rýchlosť. Už po 80 km / h môžete cítiť ľahké kúpanie (na 0 -2), nie je to príjemné, pokúsim sa zvýšiť tlak nad normou, uvidíme, dúfam, že to pomôže. V meste však v zime takou rýchlosťou nevidím veľký zmysel v jazde. Ak potrebujete trať, potom je samozrejme dôležitý moment. Je tiež potrebné si uvedomiť, že pneumatiky zo škandinávskeho typu vždy strácajú rýchlosťou na asfalte, ale vyhrajú v snehu / ľade.
Spoľahlivosť. Zatiaľ sa zdá, že všetky hroty sú na mieste (len niečo málo cez 1000 km počas jazdy).
Všeobecne platí, že som sa rozhodol čítať na dlhú dobu, zmenil názor mnohokrát, ale kúpil to! Zatiaľ nie je ľúto. Budú tam dodatky, budem písať. Kúpil by som ho na druhom stroji, ale kvôli cestám do Európy nepotrebujem bodec, vzal som Haka R2.
Dakal Yuri, 2013-12-25 ohodnotenie 5