Popis pneumatík Goodyear Ultra Grip Ice Arctic

Pneumatiky Goodyear Ultra Grip Ice Arctic - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
vymenovanieVymenovanie: / za auto / za SUV
sezónnosťSezónnosť: zima
priemerPriemer: 13/14/15/16/17/18 "
Šírka profiluŠírka profilu: 155/175/185/195/205/215/225/235/245/255/265 mm
Výška profiluVýška profilu: 40/45/50/55/60/65/70
Funkcie a funkcie
Index maximálnej rýchlostiMaximálny index rýchlosti: T (do 190 km / h)
Index zaťaženiaIndex zaťaženia: 75 ... 112
Maximálne zaťaženie (na pneumatiku)Maximálne zaťaženie (na pneumatiku): 387 ... 1120 kg
Spôsob tesneniaMetóda tesnenia: bezdušová
dizajnKonštrukcia: radiálna
Technológia RunFlatTechnológia RunFlat: nie
tŕniaTŕne: áno

Recenzia Zimné pneumatiky Goodyear Ultra Grip Ice Arctic

dôstojnosť

 • Štúdium od roku 2013 len továreň; nový moderný model, gumová zmes; neobvyklý hrot s jasnou orientáciou a zosilneným držiakom; tvrdý behúň (dobre rulitsya na asfalte) ale nie dubeyuschy v chlade kvôli jeho chemickému zloženiu; behúň snehu; nízka spotreba paliva (dobre sa valí); po spustení takmer nezaznieva, v porovnaní s veľmi tichým michelinom hin2; cena!; hroty sú na mieste po asfaltovej zime 12-13, behajú 3 mesiace, -8000 v Petrohrade, Leningradskej oblasti a Fínsku s Karélii.

nedostatky

 • Na ľade v pohybe nemôže byť prehnaný s rýchlosťou, plávajúce preč. Nie je veľmi dôležité pre priateľov s hlavou + majú SPP.

komentár
Ideálny pomer cena / kvalita / správanie. Veľmi spokojný s rolovaním na chodníku, zatiaľ čo nepodľahol skutočnej zime. Všeobecne platí, že ideálny pre veľké mestá s chemickým spracovaním a mokrým asfaltom, s odletmi v zime pre mesto / prírodu.
Čo sa týka gumy BALANCING, sú na ňom farby. Uzbeckí pracovníci v pneumatikách (a nielen, bohužiaľ!) Nechápete, že by mali byť orientované oproti bradavke. Potom tovar nie je väčší ako 20 gramov!
Rozmery mojich pneumatík 225/45/17, nemecký pohon zadných kolies v roku 2008.
Unnamed07, 2013-11-12 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • 1. Prakticky dokonalý dezén pre sneh / bahno / ľad, perfektne riadky a presné rady).
 • 2. Udržiava cestu dobre v slush, sneh / voda, kontrolované na trati rýchlosťou 150, ani letieť z cesty aj pri strednej strmosti, nevšimol žiadne náznaky poruchy.
 • 3. Mäkké pneumatiky v porovnaní s konkurenciou.
 • 4. Shipov viac ako v tej istej Hakke 7.
 • 5. Vyrába sa v Poľsku av Nemecku (vďaka Bohu to nie je v Rusku).

nedostatky

 • Trochu hlučný na suchom chodníku.

komentár
Vďaka dizajnu a hĺbke behúňa bolo ľahké začať na cestách po blizzarde (keď ešte nebol vyčistený a snehu na nárazník a vyššie). Na rozdiel od mnohých iných účastníkov cestnej premávky, ktorí jednoducho narazia na mieste. Dokonca sa čudoval, prečo moje auto riadilo pohon predných kolies, ale tá istá Škoda Yeti nebola.
Tam bol ďalší prípad, na jar som bol hodený v čase topenia snehu v poli, cesta nebola priechodná, všeobecne som vstal a nie tam, nie tu, ísť do jamy z traktorov a mám len 16 cm voľného priestoru, vrátiť sa - v horách Vrstva bahna 15 centimetrov, vo všeobecnosti, výber nebol veľký, musel som ísť späť. Takže vám poviem, že by som bol na iných pneumatikách, myslím, že by som nezostal 99%, ale išiel by som do týchto pneumatík Výsledok: auto v kusoch nečistôt (sotva sa umylo v umývadle), ale bez pomoci iných zariadení. Tam je dokonca video, ako som sa snažil volať pred ním v horách, ktorí majú záujem môžem odhodiť odkaz.
PS: Nemyslite ani na žiadnu Hakku 8/7, ak máte možnosť kúpiť ľadovú Arktídu, hoci v skutočnosti sú pneumatiky pre každého na osobnej voľbe, záleží len na vás a ja som napísal svoju prax používania týchto pneumatík.
Goryagin Yuri, 2013-09-26 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Spojovacie vlastnosti, priepustnosť.

nedostatky

 • Možno, že hluk, ale nie je čo porovnávať (prvá zima na tomto stroji).

komentár
Spätná väzba k výsledkom jednej sezóny.
Auto VW Polo sedan. Veľkosť je 195/55/15. Najazdené v zime ~ 10 000. Stratené 2/1/0/0 hroty.
Guma vám umožňuje cítiť sa v zime za volantom veľmi sebaisto. Dokonale sa zastaví a začne na ľade. Prostredníctvom snehovej kaše a driftov na nej môžete ísť ako na asfalte. Počas celej zimy ma žiadny snehový drift opäť nevystúpil z auta. Vynikajúca, sebavedomá prestavba prostredníctvom medziprúdového snehu pri rýchlosti. Niekoľkokrát som sa zachránil na asfalte - nevedel som, že je možné spomaliť SO v zime.
Rád by som to kúpil znova.
Plotnikov Alexander, 2013-04-21 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Neobvyklý tvar a pristávací bodec sú plne odôvodnené. Pneumatika sa drží na ceste veľmi dobre.

nedostatky

 • Nie je to skôr chyba, ale niggle: je to mierne stáčanie rýchlosťou, ale nie veľmi významné.

komentár
Všetky pneumatiky Goodyear Ultragrip sa vyznačujú dobrým suchým snehom a ľadová Arktída nie je výnimkou. Počas zimy jazdil asi 9000 km (Peter) naprieč všetkými povrchmi, snehom, voľným snehom, ľadom, kašovitým, suchým asfaltom, veľmi sa mi páčilo všetko. V marci sa vytiahol z hlbokého bahna na týchto kolesách - bez problémov (pohon predných kolies). Počas výletu do dachy pred ľadovou dráhou sa 2115 začal držať na bruchu a rozhodol sa opustiť koľaj, nevyšiel a zastavil byksuya, vyskočil som z trate na týchto kolesách bez napätia a nebol tu žiadny ťah ťahania zadnej nápravy pozdĺž trate. dopredu, len vľavo. Tri autá za mnou zostali stáť. Počas operácie som bol ešte schopný vytrhnúť 2 hroty z predného ľavého kolesa, ale myslím si, že je to kvôli núdzovému brzdeniu v prípade núdze na veľmi mizernom suchom asfalte s jemným štrkom. Pokiaľ ide o hluk, tieto pneumatiky sa mi zdali pokojnejšie ako letné (bridgestone turanza), možno je to len kvôli dobrým vozidlám Shumkov. Pneumatiky naozaj páči. Na budúcu sezónu bude moja žena kupovať tie isté autá.
Madness523, 2013-04-03 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Riadky, perfektne drží cestu za všetkých podmienok, bez problémov sa spomaľuje ...

nedostatky

 • syndróm gumy s hrotmi je obzvlášť akútny (ísť - ok, spomaliť - ok, zaparkovať, vystúpiť, spadnúť)

komentár
Otezdil zimu bez problémov, navyše, on bol v rôznych podmienkach, a ľadu a suchého asfaltu a mokrej kaše zo snehu a blata, a sneh zmiešaný s pieskom asi 30 cm hlboko, pod ktorým sa ľad uviazol len raz a že hlúposť, išiel po snežnej búrke cez voľné sneh, odišiel od rutiny a prirodzene kopal na väčšine paradajok.
Odporúčam vziať a nepochybne
Bolotnicov Anton, 2013-11-11 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Hodnota za peniaze.
 • Brzdenie na ľade.
 • Začnite v snehu a kašu.
 • Ide dobre dozadu, ak už nemôže ťahať auto dopredu (hlavná vec je byť odvážnejší plynom).
 • Perfektne vypustite vodu.
 • Veľmi zaujímavé tŕne.
 • Dielenské spracovanie je vynikajúce.
 • Beautiful))))

nedostatky

 • Hluk počas chodu.
 • mierne špecifická bočná stabilita v kaši na vypúšťanie plynu. Poznámka nie je zlá a špecifická, vyžaduje si závislosť všeobecne.

komentár
So. Auto Škoda Fabia prvej generácie. rozmer 175/70/14. museli byť 175/65 alebo 165/70. ale v prospech lúmenu získal 175/70/14 viac. pretože Vo veľkosti 165/70/14 nie je nič. ale keby to bolo vo veľkosti 165/70/14 goodyear, bolo by to len bomba!
Začiatkom novembra bolo auto prestavané na zbrusu nové houjares. guma rástla rovnomerne, vyvážená na dokonale malých závažiach. najprv to bolo 250 - 300 km, neprekročilo 60 km / h. Divoké bzučanie. prešiel 300 km za 2 dni. spustiť. začal sa upokojiť. Vozidlo sa používa na výučbu ľudí, ako riadiť autoškola, a to podľa priebehu proti-školenia. celý november auto vyžehlil autodróm. Cvičenie had, obrázok osem, had v opačnom poradí a tak ďalej. To všetko bolo skôr na drsnom asfalte pod kontrolou študentov, ktorí nemohli vždy dobre jazdiť. to znamená, že došlo k spomaleniam v šmyku a od miesta s krabicami (samozrejme samozrejme). po celú dobu a v novembri auto prešlo 2000 km. stratil len jeden hrot z predného pravého kolesa. (najpravdepodobnejšie kvôli tomu, že odbočky vľavo vždy berú každú osobu rýchlejšie ako právo).
Teraz je sneženie a ľad. Ja sám (inštruktor) som skúsil gumu na zasneženom autodróme, keď som začal s prešmykovaním na ľade, zanecháva na mieste kontaktu živé miesto. vytrhne celý ľad so širokými hrotmi. Skladby z trní dolu bane 16 kusov. alebo 18. všeobecne veľa. vďaka širšiemu tŕňovému jadru pre lepšie brzdenie je okamih zaistenia kolies dokonale cítiť, čo je veľmi výhodné pre prerušované alebo stupňovité brzdenie, brzdenie a štartovanie na ľade je mimo chvály! Sneh prechádza s ranou. a keď sa auto už pokúsi vyliezť na brucho, hlavná vec je vykopať sa a načas zastaviť odvážne bez meškania odrezať chrbát a vrátiť sa s trochou sklzu.
stabilita na asfalte pri 4, bočná stabilita pri vypúšťaní plynu v kaši na snehu pri 4 +, ale ak nastavíte smer a dáte plyn potom 5 +. a pneumatiky SUPER!
anonim, 2012-12-12 ohodnotenie 5

testu