Popis pneumatík Yokohama Ice Guard IG50

Pneumatiky Yokohama Ice Guard IG50 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
vymenovanieVymenovanie: za auto
sezónnosťSezónnosť: zima
priemerPriemer: 12/13/14/15/16/17/18/19 "
Šírka profiluŠírka profilu: 135/145/155/165/175/185/195/205/215/225/235/245/255 mm
Výška profiluVýška profilu: 40/45/50/55/60/65/70/80
Funkcie a funkcie
Index maximálnej rýchlostiMaximálny index rýchlosti: Q (do 160 km / h)
Index zaťaženiaIndex zaťaženia: 68 ... 100
Maximálne zaťaženie (na pneumatiku)Maximálne zaťaženie (na pneumatiku): 315 ... 800 kg
Spôsob tesneniaMetóda tesnenia: bezdušová
dizajnKonštrukcia: radiálna
Technológia RunFlatTechnológia RunFlat: nie
tŕniaTŕne: nie

Recenzia Zimné pneumatiky Yokohama Ice Guard IG50

dôstojnosť

 • spotreba plynu, ticho, cena

nedostatky

 • ešte neodhalil.

komentár
auto Camry, 2014 na Ural v októbri, zima prišla ...
Dlho som si myslel, že si môžem kúpiť tŕne alebo lipu, rozhodol som sa riskovať, že auto ako rukavica môže mať na asfaltovom tichu tú veľkú hmotnosť Camryho, na voľnom snehu ako na tanku. Stručne povedané, som spokojný.
Eugene 28 rokov vodičský zážitok 10 rokov.
Vyacheslav Petrov, 2014-10-20 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Žiadny hluk, vynikajúce správanie na asfalte, predvídateľné brzdenie

nedostatky

 • Slabá bočná stena

komentár
Moja veľkosť je 21550 r17. Predtým som cestoval len na Nokian hrotoch. Preto porovnávam len 5 a 7 Hakkasov. Niekto sa to nemusí páčiť, ale niekto vám pomôže rozhodnúť.
1. Keď som išiel k Nokianovi, bolo to ako v pekle. teraz ako keby v lete Michels - ticho a ľahké šustenie! len skvelý akustický výkon!
2. Je oveľa príjemnejšie prehltnúť hrbole ako letné Michelin alebo zimné nokia.
3. spotreba v porovnaní s letnými pneumatikami zostala takmer rovnaká (vzrástla iba o 0,2 litra)
4. Brzdy na mestskom asfalte od 0 do -10 sú lepšie ako Hokka Nokian 5 alebo 7.
5. Slabšia strana - vôbec nešplhajte na obrubník, je hrozné robiť prietrže.
6. Na ľade na plochom povrchu nie je veľký rozdiel, ale tu sa ľad posúva do kopca, ak ho preháňate plynom. Ale v podstate všetko je v poriadku.
7. S ostrým preskupením sa auto trasie rovnako ako v zime.
Záver. Nikdy nebudem kupovať top-end pneumatiky. v skutočnosti, nič kardinál sa líši od Yoko nokians. On bol predtým neskúsený a kúpil Nokian - myslel si božstvo. márne. Yoko middling (ako pravdepodobne akékoľvek iné značky v tomto rozsahu) nie je o nič horšie. Ale o sharpenovips som letel do ľadovej šmýkačky ako na korčuliach, ale teraz si myslím, čo a ako, predtým ako idem a kam. preto, ak je vaše mesto zle vyčistené, vyberte si hroty rovnako. Napríklad pre Moskvu je ig50 ideálnou voľbou.
Maxim Bykadorov, 2014-11-26 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • • Miernosť (ani pri dostatočne nízkych teplotách (pri teplote -30 ° C neklesla pod t).
 • • Nízkošumová guma.
 • • Vysoká priechodnosť snehu.
 • • Spracovanie, osobne som urobil v Japonsku. Teraz je v Rusku, myslím, že zlé recenzie o našej výrobe gumy.
 • • Primeraná cena (zakúpená za 2500 za valec, 185/65 R15).

nedostatky

 • • Mierne rozmazané recenzie v manažmente, väčšinou v rozmrazení a pozitívnej teplote. Nie sú však v žiadnom prípade v rozpore s riadením, pretože vodič to cíti len pri prechode z letných pneumatík na zimné pneumatiky. O pár dní neskôr si vodič zvykne na mäkkosť gumy a viac ako na konci zimnej sezóny necíti žiadne nepríjemné pocity počas jazdy. Opakujem, že toto sú moje osobné pocity.
 • • Po 140 km / h sa objaví malá letargia (nejasnosť) v jazde, ale to nie je v zásade prekvapujúce. Index týchto pneumatík je Q, čo sa rovná 160 km / h. Neviem, či to možno pripísať mínusom, možno niekomu, áno. Pre mňa nie je podstatné.

komentár
Dlho som premýšľal o tom, čo gumu vziať. Pred 2 rokmi, môj otec sa na Lacetti, Yokohama Ice Guard IG30, pneumatiky ukázali byť dobré. A na jeseň roku 2013 som sa rozhodol vziať na svoje Kia Rio, Yokohama Ice Guard IG50. Vieš, nikdy nesklamaný. Samozrejme, je hlúpe očakávať, že suchý zips bude mať rovnaké správanie na ľade ako guma s hrotmi. Počas 3 mesiacov prevádzky som nenašiel vážne nedostatky, ktoré spôsobujú nepohodlie počas jazdy. A musíte jazdiť po meste a pozdĺž diaľnice (60% - mesto, 40% - diaľnica). Podľa môjho názoru je vynikajúcou voľbou z hľadiska pomeru cena-kvalita a pre tých, ktorí rozumejú rozdielu medzi letnou a zimnou cestou, pretože ani oni neprišli s gumou, ktorá by jazdila na zimnej ceste rovnako ako na letnej. Rada pri nákupe, dávajte pozor na výrobcu a vezmite gumu vyrobenú v Japonsku.
Efanov Evgeny, 2014-02-25 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • mäkkosť, dostatočná nehlučnosť v porovnaní s pevnými odrodami ako Pirelli / Bridge

nedostatky

 • po niekoľkých mesiacov

komentár
Niekedy si prečítate recenzie o kaučuku, myslíte si, aby ste si ich nebrali. A pochopíte, že väčšina recenzií je napísaná niektorými cudzincami. Buď jazdci na tratiach a všeobecne preteky. Pre vás, zázraky, ľudia píšu čiernobielo - na klzkých a všeobecne v zime, dokonca aj na tŕňoch, bez pretekov. Je zahrnutá primeranosť a pneumatiky budú v poriadku. Zvlášť prekvapujúce porovnanie s letnými pneumatikami. No, dobre.
Kúpil Ice Guard IG50 na jeseň, neboli žiadne recenzie o tom vôbec, pretože nový model. Trvalo na riziku a riziku. Dajte si na sedan C4 - ťažké, predné koleso, preplňovaný (podľa definície, nie slimák).
1. Čistý asfalt v kladnom - nepláva, jazdí hladko.
2. Kaša po snežení - na cestách vo dvore vrátane nejazdí neošetrené, nefúka, nevyhadzuje. Aj na diaľnici je všetko normálne. Samozrejme tu správanie do značnej miery závisí od hmotnosti t / s.
3. Ľad Opäť platí, že na ľade nie je žiadna špeciálna jazda. Pri jazde na ľade, kde sa mu nedá vyhnúť, neboli zaznamenané žiadne problémy.
Podľa prehľadov predchádzajúcich modelov sa môže zdať, že problémy s takou gumou sa objavujú v dôsledku nadmernej mäkkosti v 2. roku prevádzky. Uvidíme.
a9667, 2014-01-27 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • smerová stabilita

nedostatky

 • žiadny

komentár
predtým som cestoval 2 roky na IG30, tento rok IG50. dnes je tu trochu mrazu zo Sevastopolu do Simferopolu. teplota -1 -3 asfaltové sklo gumová bomba z hory, z kopca, pozdĺž serpentín 5 hviezdičiek.
Antonov Anton, 2014-11-26 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Cena / kvalita, ticho

nedostatky

 • Ešte neboli identifikované

komentár
Guma stojí svoje peniaze, nečakajte, že na ľade takéhoto správania, ako v lete na chodníku, zima je zima! Jazdím na ňom nedávno (prvýkrát na suchý zips), ale počas tohto obdobia to nie je horšie ako na tŕňoch (Nokian Haka). Pri nižších mrazoch budem písať viac.
Gunpowder Sergey, 2014-10-22 ohodnotenie 5