Popis pneumatiky Goodyear Ultra Grip Ice 2

Pneumatiky Goodyear Ultra Grip Ice 2 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
vymenovanieVymenovanie: za auto
sezónnosťSezónnosť: zima
priemerPriemer: 14/15/16/17/18 "
Šírka profiluŠírka profilu: 155/175/185/195/205/215/225/235/245 mm
Výška profiluVýška profilu: 40/45/50/55/60/65
Funkcie a funkcie
Index maximálnej rýchlostiMaximálny index rýchlosti: T (do 190 km / h)
Index zaťaženiaIndex zaťaženia: 75 ... 104
Maximálne zaťaženie (na pneumatiku)Maximálne zaťaženie (na pneumatiku): 387 ... 900 kg
Spôsob tesneniaMetóda tesnenia: bezdušová
dizajnKonštrukcia: radiálna
Technológia RunFlatTechnológia RunFlat: nie
tŕniaTŕne: nie

Recenzia Zimné pneumatiky Goodyear Ultra Grip Ice 2

dôstojnosť

 • Môžem len povedať o pocitoch v kontraste po zmene špice pre tento výrobok na stroji Nissan note 1.6 so zbraňou.
 • Ticho, takmer smrteľne, je počuť len motor. Menšie nedostatky cesty sú veľmi úspešne demuxované. Samozrejme stabilita a kontrola na asfalte je vynikajúca, pokiaľ, samozrejme, bez fanatizmu. Existuje pocit, že stroj sa zvýšil, rýchlosť sa zvyšuje rýchlejšie - to všetko vďaka vynikajúcej priľnavosti tejto gumy k asfaltu. Spotreba paliva sa určite znížila. Brzdy na asfalte sa stali veľmi húževnatými a ich pískanie, ktoré bolo po výmene brzdových kotúčov s podložkami, zmizlo.
 • Najúžasnejšie. Skontroloval som kvalitu jazdy na snehu a na ľade: a v skutočnosti sa to deje, samozrejme, nemusí byť to isté ako studding, ale stále.

nedostatky

 • Zatiaľ žiadne komentáre. Objavte - pridám.

komentár
Je mi ľúto, že som predtým o tomto kaučuku nevedela. Už premýšľate o lete tej istej značky.
Fedyaev Andrey, 2015-02-15 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Pokojné, pohodlné.

nedostatky

 • Ešte nie. V slush, samozrejme, stroj ako mechanik sklzy :)

komentár
195/65 R15.
Vzal do úvahy výsledky zahraničných testov. Prvé miesto. V čase nákupu tu nie sú žiadne recenzie. Ventured, nestratil. A cena hrala, Michelin za 1100r. bol drahší.
Výborná kvalita jazdy !!!
ODPORÚČAME všetkým, ktorí oceňujú pohodlie!
anonim, 2015-01-22 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Drží cestu dobre, veľmi ticho.

komentár
Išiel som na Hakka Nokian 4, unavený hlukom. Pozrite sa na testy, tento guma na prvom mieste s non-posiaty nokian. Výroba nie je Rusko, čo je obrovské plus. Zosilnená bočná stena, aspoň pre mňa. Hakku predal, kúpil tento goodyear. Jazdím 3 týždne - som potešený, ticho, cesta sa drží výborne, tiež sa dokonale spomaľuje a na mokrom asfalte je oveľa lepší ako hrot. Odporúčam, aj keď som nešiel na suchý zips skôr.
sergdoki2009, 2014-12-13 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Zrýchľuje, brzdí, udržuje zatáčku, manipuláciu, žiadny hluk, cenu / Spokojný majiteľ (v zmysle mňa))))

nedostatky

 • MAYBE (nemôžem ešte povedať) - slabá bočná stena. Nedostatky neboli zistené.

komentár
Kash-Kai. Tri zimné odchody pre Dunlop Graspic DS3, pereobuvshis štvrtý (táto zima), s tromi cestujúcimi, sa cítil ako krava na reagencii. Nie, nepotrebujeme takýto hokej ... Išiel som hlboko do hľadania a analýzy. Nový model. Riziko ohrozené. A hoci nechcem podporovať nepriateľskú krajinu, keď som vyhodnotil testy tohto modelu, urobil som výber, ktorý nemôžem ľutovať. Podarilo sa mi navštíviť suchú aj mokrú a kašu. Testované ťažké. Samozrejme, že chápeme, že v lete sa nebudeme cítiť sami ... Je tu test mrazu. Sľubujú, že nebudú tan.
Odporúčam.
Zima je u konca. Guma raz nesklame.
kraft202, 2015-03-15 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Mäkká, tichá, lepkavá, XL - odolná bočná stena! Primeraná cena.

nedostatky

 • za mesiac a pol operácie nenašli

komentár
Ešte sme neboli schopní dokončiť celý test, ale s istotou môžem povedať, že sa na zamrznutom kopci pohybuje s istotou. Pri nákupe som sa riadil škandinávskymi testami, v ktorých pneumatiky porazili Continental ContiVikingContact 6. Chodil som do Continentalu a bol som veľmi spokojný, ale Goodyear je veľmi, veľmi dobrý! Pozrime sa, ako sa pneumatika chová, keď padá sneh. Mimochodom, testy ukázali vynikajúci výkon pneumatík na suchom a mokrom asfalte ...
anonim, 2014-12-19 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vynikajúci výkon na asfalte a snehu; veľký akustický komfort; primeranú cenu; mäkké, vysoko kvalitné pneumatiky.

nedostatky

 • Na ľade, to bude dať cestu k posiaty gumy, na ľade, trochu horšie ako Nokian Hakka R2 (možno kvôli jazde na jednej osi - vpredu).

komentár
Rozhodol som sa zmeniť pneumatiky môjho otca na Škoda Superb 2.0 TSI (200 k). Veľkosť pneumatiky: 225/45 R17 94T. Predtým som minulú zimu použil Goodyear Ultra Grip Ice Arctic (hroty) 205/55 R16 94T, tento rok som to veľmi ľutoval (asi mesiac som jazdil okolo Škoda): nekonečné sklzy (môžete pokojne pohnúť len veľmi hladko); nízka smerová stabilita pri rýchlostiach 120 km / h; veľmi hlučné (aj keď musím povedať, že Superb hluková izolácia je priemerná). V dôsledku toho som sa po spochybnení bezpečnosti jazdy rozhodol zmeniť kolesá na väčšiu veľkosť R17 a cítil som, že som sa rozhodol použiť suchý zips na pocity používania Nokian R2 na mojom aute. Vybral som si medzi Goodyear Ultra Grip Ice 2 a Continental ContiVikingContact 6, nakoniec som si vzal Ice 2 a neľutoval som to.
Auto sa zmenilo: úplne prvá vec po opustení pneumatiky je ticho ... navyše, naozaj nemôžete počuť, ako pneumatiky idú na asfalte, je to v akustike veľmi podobné letným pneumatikám, samozrejme, na asfalte s pneumatikami sutín sú už počuté; Za zmienku stojí veľmi dobrá manipulácia na asfalte a bez ohľadu na počasie, absolútne rovnaká predvídateľnosť kontroly; sklzy boli minimalizované, teraz je v prípade potreby možný ostrý štart; dobre sa hodí na snehu, v hlbokom snehu, aj keď sa nevyskytuje, takže tu nie sú žiadne komentáre; na ľadovom správaní sebaistý, ale škandinávsky lepkavý; Neskontroloval som ho na čistom ľade a kde ho môžem dostať do mesta? Malé porovnanie s Hakka R2 možno nájsť v mojom preskúmaní.
V dôsledku toho máme: pneumatiky hlavne pre mesto / diaľnicu, možno (pravdepodobne) aj vo vidieckych oblastiach. Sú veľmi pohodlné na asfalte, neskladajú sa na viditeľnom dvore a neboja sa ani silných mrazov, ani malých pozitívnych teplôt. Goodyear konečne dostal skvelú gumu, ktorú možno bez pochýb odporučiť.
Levandovský Stanislav, 2015-03-18 ohodnotenie 5

Pozrite si video: Премиальные Зимние Шины Goodyear Ultragrip 9 vs Ultragrip Ice 2 (August 2019).