Popis pneumatík Michelin X-Ice Xi3

Pneumatiky do auta Michelin X-Ice Xi3 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
vymenovanieVymenovanie: za auto
sezónnosťSezónnosť: zima
priemerPriemer: 13/14/15/16/17/18/19 "
Šírka profiluŠírka profilu: 155/165/175/185/195/205/215/225/235/245/255 mm
Výška profiluVýška profilu: 40/45/50/55/60/65/70
Funkcie a funkcie
Index maximálnej rýchlostiMaximálny index rýchlosti: H (do 210 km / h) / T (do 190 km / h)
Index zaťaženiaIndex zaťaženia: 75 ... 104
Maximálne zaťaženie (na pneumatiku)Maximálne zaťaženie (na pneumatiku): 387 ... 900 kg
Spôsob tesneniaMetóda tesnenia: bezdušová
dizajnKonštrukcia: radiálna
Technológia RunFlatTechnológia RunFlat: nie
tŕniaTŕne: nie

Recenzia Zimné pneumatiky Michelin X-Ice Xi3

dôstojnosť

 • - ticho
 • - manipulácia s odpadom
 • - brzdenie na ľadovom asfalte na najvyššej úrovni
 • -snow (ukatanny, loose) - norma!

nedostatky

 • nadšene čerpá všetky zlé duchov ... a to nechty, skrutky
 • 2 týždne hľadajú túto konkrétnu gumu, volajú súčasne spoločnosti 30 a nie raz

komentár
235/55/17
dvojtýždenné utrpenie za nájdenie tejto gumy pridalo len pozitívne emócie z jej prevádzky. Nejako to bolo potrebné vstať rýchlosťou asi 40 km / h na asfalte, ktorý bol po rozmrazení ľadový. Používam svoju pravú nohu na brzdu a moja ľavá ruka už prešla do vrecka na kartu poisťovateľa. Ale ... o zázraku! ... Len sa mi podarilo vstať a takmer bez ABS račne. Toto je pre mňa nezvyčajný pocit po použití Goodyear UG500 (krava na ľade). Samozrejme, je to aj stopár, ale sú minimálne. Zo zasnežených parkovísk ľahko a prirodzene. Existuje myšlienka, že guma nebude trvať dlho ... je to veľmi mäkké ... ale toto je len hypotéza. Vo všeobecnosti si nebudete ľutovať
vkristoff, 2012-12-06 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • - Ovládateľnosť na všetkých typoch náterov
 • - mäkkosť
 • - Bezhlučnosť

nedostatky

 • Brzdy na leštenom ľade pri takmer nulovej teplote
 • Nie je k dispozícii v každom obchode

komentár
Rozmer 21560 R16 99N XL, výroba Španielsko. Bolo to normálne vyvážené, na cestách nie sú žiadne údery a vibrácie. Neexistujú ani žiadne sťažnosti na kvalitu výroby. Pneumatiky sú o niečo mäkšie na nerovnomernom a výrazne tichšom letnom Dunlop LM703 a zimnom GoodYear UG500. Zatiaľ čo teplota nižšia ako -3 neklesla, niektoré závery sa už dajú urobiť. Na asfalte sa spomaľuje o niečo horšie ako leto a staré (2 ročné obdobia) goodres. Zároveň je lepšia manipulácia a stabilita na asfalte, a to aj pri plytkých rozchodoch a nerovnostiach. Bolo tiež možné zažiť gumu v krajine na plytkom valcovanom snehu. Je to všetko skvelé. A brzdenie, manipulácia a stabilita. Na leštenom ľade sa spomaľuje znateľne horšie ako špica Guder, ale udržuje sa rovno a dobre sa otáča, reaguje na otočenie volantu jemne, predvídateľne. Zrýchľuje sa subjektívne lepšie ako Gudier (podarilo sa mi vyliezť na dosť strmý ľadový kopec ticho na 1. stupeň bez sklzu). Zatiaľ nie sú žiadne záveje, ale dúfam, že priechodnosť nebude horšia, než bola na predchádzajúcom voze, obutý v Michelin X-Ice North 2 (veslovanie ako traktor). Pri mestských rýchlostiach na mokrom asfalte jazdí normálne, bez sťažností na brzdenie a manipuláciu. Ak to porovnáme s inými pneumatikami, ktoré sme predtým používali na iných vozidlách, môžem povedať, že táto guma je príjemnejšia ako Gislaved NF5, Nokian HKPL2, Barum NordPolaris a Michelin X-Ice North 2. Môžem odporučiť túto gumu ľuďom, ktorí nie sú ľahostajní k pohodliu, bezpečnosti na zimnej ceste, ale len zriedka na hladkom leštenom ľade.
Alexandr-V-Golubev, 2012-10-30 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • mäkko
 • - Čo je dobré - nízky valivý odpor.
 • - Maneuverable (všetky rebuildy sú predpovedané)
 • - Primeraná cena.

nedostatky

 • Mäkké, aj keď neprináša nepohodlie, špecifickosť Velcro.
 • brzdy nie sú tak dobré ako letné, čo je princíp pre tento typ pneumatiky a je normálny a očakávaný.

komentár
Suchý asfalt, 0 ... + 5С: Rolls ticho, ekonomicky, to spomalí trochu, ale je to predvídateľné.
Riadené dobre, dobre sa zrýchľuje.
Mokrý asfalt, silný dážď, 0 ... + 5C.
V kalužích je hlučný, zreteľne sa cíti malý rachot, je dobrý na mokrom asfalte, spomaľuje sa a normálne sa zrýchľuje, dobre sa ovláda, nevedie k extrémnym podmienkam.
Silné sneženie: No, auto sa chová predvídateľne, manévre dobre. S plynulým štartom s istotou získava rýchlosť, primerane spomaľuje.
Suchý asfalt, -5 ... -25С: Tichý, ekonomický, dokonale spomaľuje, manévrovateľnosť je vysoká.
Snehová kaša, -2 ... + 3C: Mierne hlučné pri rýchlostiach nad 60 km / h, dobrá ovládateľnosť, predvídateľnosť v norme, spomaľuje v norme.
Samozrejme, že nedosiahne hroty na ľade, ale nie je tam žiadny strach o život a bezpečnosť auta pri primeraných rýchlostiach. Je to hodné!
Počet najazdených kilometrov: 15 000 km, 2 sezóny, nízke opotrebovanie.
185/65 R15 / Moskva / Kia Rio nové
Sukhanov Ivan, 2014-04-11 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • tiché mäkké udržuje priebeh

nedostatky

 • na ľade na hrotoch samozrejme istejšie

komentár
pereobulsya v decembri s prvým snehom ao mesiac neskôr, v Moskve-Praha-Viedeň-Krakov-Moskva. zahákli všetky typy náterov z lešteného ľadu na predmestí a Smolensku, aby sa asfalt úplne vyhladil na diaľniciach Európy. vynikajúce pneumatiky vo všetkých ohľadoch. kúpte si ho. 205/55/16 Honda Civic
anonim, 2013-02-05 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Ticho! Pohodlné!

nedostatky

 • Zlé brzdy na leštenom ľade.

komentár
Musíte byť realistický a pochopiť, že železo na ľade sa omnoho lepšie spomaľuje, ale nežijeme na jazere Peipsi! Tip: vezmite si to, nebudete ľutovať!
Je to úžasné po hrotoch! Udržiavajú cestu na asfalte a snehu s ranou! Existuje jedna vec, ale zákony fyziky a zimných jazdných podmienok neboli zrušené. Pozor na cestách Volvo S40.
anonim, 2012-12-10 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Tichý !!!! Trakcia s cestou úplne spokojná! Pred tým, Gislaved Nord Frost 5 tŕň. Pokiaľ ide o pohodlie a správanie na mokrej a suchej dlažbe ako neba a zem. Na ľade dobre brzdí, ale v takých podmienkach nikdy neprekročím rýchlosť na žiadnych zimných pneumatikách (hroty alebo nie hroty, žiadne značky), dodržujte vzdialenosť a dodržiavajte pravidlo troch D!

nedostatky

 • nenašli

anonim, 2013-03-22 ohodnotenie 5