Popis vysávača Philips FC 8766

Vysávač Philips FC 8766 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

charakteristiky
typobvyklé
čisteniesucho
Spotreba energie2100 wattov
Sací výkon370 wattov
Zberač prachucyklónový filter s objemom 2 litre
Regulátor výkonuna tele
Jemný filtertam je
rysy
Hladina hluku80 dB
Dĺžka napájacieho kábla8 m
Funkcie a funkcieautomatické navíjanie kábla, nožný spínač zapnutý / vypnutý na puzdre miesto na uskladnenie trysiek
Rozmery vysávača (ŠxVxH)30x44x29 cm
závažia5,5 kg
Ďalšie informácieFilter HEPA12; Rozsah 11 m
Rúry a dýzy
Sacie potrubieteleskopický
Dodatočné tipypodlaha / koberec AeroSeal; kefa; štrbina; malá; pre parkety Super Parkety

Recenzie vysávača Philips FC 8766

dôstojnosť

 • - Jednoduché použitie. Vo vysávači je doslova všetko premyslené pre pohodlie osoby, ktorá ho používa. Od pogumovaných kolies a montáže na telo pod kefou, až po pohodlie čistenia nádoby na prach a filtra.
 • - Spracovanie. Kvalitné plastové, dobre osadené diely.
 • - Dostupnosť HEPA filtra. Vyžaduje sa, ak máte malé deti.
 • - Cena. Nemyslím si, že vysávač je horší ako Dyson. Zároveň je jeho cena 3-4 krát nižšia.
 • - Vrátane 6 rôznych tipov.
 • - Ticho. Kupodivu dosť, oveľa tichšie ako môj minulý vreckový vysávač.

nedostatky

 • Vzhľadom k tomu, že vysávač vyzerá veľmi vysoko, chcem ho po každom čistení utrieť z prachu.

komentár
Bravo Philips. Chystáte sa kúpiť úplne iný vysávač. Neľutujem nákup. Vysávanie je teraz radosť.
PS: Pri registrácii vysávač na mieste philips.ru, záruka na motor sa vzťahuje na 5 rokov!
P.S.2 Vykonal experiment. Vyčistil koberec starým vreckovým vysávačom, ktorý sa mi zdal dobre. Potom tento koberec Philips FC 8766 vyčistil. Výsledok: polovica nádoby je naplnená jemným prachom.
Ďakujem všetkým, ktorí zvládli !!!
Tsybizov Sergey, 2013-11-12 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Cena, výkon, veľkosť, parketová kefa.

nedostatky

 • nie varenie :)

komentár
Po dlhú dobu bol vysávač vybraný na základe recenzií od Yandex Market a priateľov. Chcel som optimálnosť v parametroch cena / kvalita. Zastavili sme pri značke, ktorá vzbudzuje dôveru a okrem toho majú príbuzní aj vysávač od spoločnosti Philips 10 rokov - stále to saje ako zviera!
Všade v obchodoch bol Dyson súdený, ale používame ich už druhý rok (nechávame ho rodičom) a mierne povedané, nie som spokojný s jeho výkonom a ešte viac v súvislosti s cenou?! Áno, v Dysone nie je potrebné vymieňať filtre, umyť vodu v 1p v 4 čistiacich kapacitách vodou a všetko, čo nie je zabité, je trvanlivé, ale sací výkon je poľutovaniahodný. Povedal by som, že je ako bežný vysávač, ale nie viac ako 20 tisíc?
Zakúpili sme model 8766, pretože tam je parket (a nie turbo) kefa je vec !! turbo je potrebné pre majiteľov domácich zvierat alebo svieži navždy lezenie vlasov :) V parketách, celé poschodie je šumivé ako mačacie vajcia! kefy a vákuové a mechanicky leštené 2v1! S jednoduchým mokrým čistením by som takýto výsledok nedosiahol (ani by som to neskúšal). Potrebné trysky v súprave + bežná kefa na podlahu / koberec. Po stlačení tlačidla vysávač postupne získava hybnosť (hluk), navyše vyzerá skôr ako rachot :) pekne. Mimochodom, Dyson kričí ako rez !!! Kábel je dlhý plus, obrovské plus, všetky spojenia sú jasne zavreté, napájanie sa zapína na puzdre - čo je plus pre nás, možno viac záruky, že sa nezlomí, ako tie po ruke, na rukoväti. Režimy nie sú 3, ako obrázky, ale viac: sú medziľahlé. Dali sme našim vysávačom bitku: philips 8766 proti dyzónu d29: koberec sme dôkladne vyčistili Dysonom, očistili od prachu a potom sme zapli náš Philips a urobili to isté. Čo môžem povedať, Phillips zozbieral z koberca po Dysone 2 cm prachu (uloženého v banke)! Víťaz je zrejmý. Stále porovnávate cenu !!! Môžete si vziať 4 Phillips alebo pre rozdiel kúpiť ďalšie potrebné vybavenie pre váš domov!
Sme spokojní s naším výberom! Na druhý deň, vysávanie stien v byte po oprave, a opäť presvedčený o správnosti voľby.
Odporúča!
Nikishina Anna, 2014-10-29 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Nie je to hlučné, prinajmenšom to nie je na ušiach, nie je cítiť vôňa plastu, prach sa nelepí na plast, nádoba na zber odpadu sa dá bez problémov odstrániť, trieda dizajnu, parketová kefa Neviem ako, ale nemala som linoleum Páči sa mi kábel 8 metrov, I a 3 metre pre oči, ťah je vynikajúci, viac o tom v komentároch

nedostatky

 • Kábel v tomto prachu nie je okrúhly, ale nejaký byt. Neviem, s tým som sa predtým nestretol, takže uvidíme, ako sa správa za rok. Inak mi všetko vyhovuje

komentár
Súdruhovia, berieme !!! Žiadny vtip v porovnaní s (samsung sc8853), ktoré som si vzal sám pred rokom, tento vysávač nejde v žiadnom prípade, Philips som vzal k mojim rodičom, majú koberec z 90. rokov, to je ten, ktorý ho vysával, a potom idete s umývadlom vody a mokrou rukou zbierate si vlasy, ten istý človek nasával všetky vlasy, mimochodom, môj Samsung sa s touto úlohou nestretol, pokiaľ som neuložil turbo kefu, neuveriteľné množstvo prachu. Parketová kefa je veľmi pohodlná a páčilo sa mi Linoleum, odpadkový kôš sa veľmi ľahko čistí, všetky miesta sú prístupné, opäť by som nehovoril o svojej vlastnej. Vo filipkii, môžete si vziať hornú rukoväť a to sa neodstráni, podľa mňa je nemožné ani povedať v pokynoch. Filter je tiež pohodlnejšie tu, aj keď sa zdá, že nemôžete umyť po každom čistení, a môžete vyhodiť kontajner zakaždým, keď je značka, na ktorej sa môže zachytiť prach. Vezmite si, že nebudete ľutovať, vynikajúci prach! Som veľmi rád!
Danchenok Natalia, 2013-09-19 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Výkonný, bezvreckový, dobré spracovanie (s výnimkou parketových kefiek), dlhá šnúra.

nedostatky

 • Kefy sa rýchlo rozpadnú - najmä pri rotujúcich častiach.

komentár
Zakúpené miesto zlomených Electrolux, ktorý slúžil verne 8 rokov. Po prvom čistení sa nádoba zasekla, a to aj napriek tomu, že sa pred tým každý druhý deň vysával. Odporúčam. S najväčšou pravdepodobnosťou budem mať rovnakú sekundu ako darček.
PS: Mýlil som sa o kvalite - parketová kefa už bola rozbitá - jeden rotujúci disk s látkou spadol. Tam je veľmi chabé kopci. Preto znižujem rating.
Alexander Kuznetsov, 2014-03-04 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • dobrý výkonný vysávač, použite pol roka, rozhodol som sa napísať recenziu. Pozitívne pocity určite viac. Nemôžem súhlasiť, že zhromaždenie je zlé. Nie je to dokonalé, ale kde ste videli ideál? Nie je zvyknutý na energiu. Zvyčajne na linoleum je potrebné vyčistiť kefku, a tu naopak na koberci je lepšie odstrániť. No, áno, je potrebné čo umývať? Maximálne 10 minút. Spočiatku, mydlá často teraz, keď naplnené do 34, nestrácajú moc.

nedostatky

 • Zdá sa, že za 3-5 rokov budete musieť hľadať HEPA filter. (Možno aj dlhšie obdobie. Posledný lacný vysávač, filter som si 30 krát umyl, po ktorom prestal fungovať) Tu sa rozhodnem umývať iba so stratou výkonu.

komentár
Nevšimol som si statiku, aj keď existuje mnoho sťažností v recenziách. Pri snahe o dokonalý vysávač - to nie je najhoršia možnosť.
lesik baz 2014-05-25 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Práca HEPA filter je okamžite pocítený - po čistení nie sú žiadne cudzie pachy. Mocný. Kôš na prach umožnil nájsť oddelený kľúč na prenosný počítač za pár minút. V prachovom vrecku neviem, ako to bude možné. Kompaktné.

nedostatky

 • 1) Hlavná kefa je objemná, nie pod akýmkoľvek nábytkom. Táto kefa má 2 režimy: na parkety a na koberec. V režime parkiet sa kefa prilepí na podlahu a škrabá ju nepríjemnými zvukmi. Musíte vysávať podlahy v režime koberec. Keď sa prach nachádza v centimetri od kefy, stále zostáva: pretože v podlahovom režime sa kefa lepí na ňu a v režime koberca má príliš veľkú medzeru a nie je dosť energie.
 • 2) Hadica vysávača ide podľa môjho názoru do plastovej rukoväte, strašne nepohodlná: je tenká, plast je tvrdý a klzký. V dôsledku toho sa ruka rýchlo unaví. Predchádzajúci vysávač mal pogumovanú rukoväť rukoväte, vďaka čomu bolo čistenie oveľa pohodlnejšie, pohyb kefy bol ľahší.

komentár
Vybrali sme si vysávač, ktorý nahradí starý dobrý Electrolux, ktorý mal jednu veľkú nevýhodu - nedostatok HEPA filtra. Starý vysávač bol zakúpený okolo roku 2007 za 5-6 tr. Dúfalo sa, že za posledných 5 rokov budú výrobcovia ponúkať pre túto sumu niečo podstatne lepšie. Mnohé recenzie na tento model, takmer všetky pozitívne s najvyšším hodnotením. Neviem, čo ľudia v porovnaní s. V skutočnosti sa ukázalo, že v tomto modeli ušetrili na kvalite štetcov a rukovätí, takže som mohol hodnotiť len 3 body pre jednoduchosť použitia. Model je neúspešný, ak chcete vysať niečo iné ako koberce a ak čistenie trvá dlhšie ako 15 minút. Aj keď sú technické vlastnosti vynikajúce a neexistujú žiadne sťažnosti na kvalitu stavby.
New Galina, 2014-02-27 ohodnotenie 4