Popis vysávača Samsung SC6573

Samsung SC6573 vysávač - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

charakteristiky
typobvyklé
čisteniesucho
Spotreba energie1800 wattov
Sací výkon380 W
Zberač prachucyklónový filter s kapacitou 1,40 litra
Regulátor výkonuna rukoväti (diaľkové ovládanie)
Jemný filtertam je
rysy
Hladina hluku80 dB
Dĺžka napájacieho kábla6,1 m
Funkcie a funkcieindikátor plného vrecka na prach, automatické navíjanie napájacieho kábla
Rozmery vysávača (ŠxVxH)25,2x42,4x28,2 cm
závažia5,2 kg
Ďalšie informácierozsah 9,2 m
Rúry a dýzy
Sacie potrubieteleskopický
Vrátane turbo kefytam je
Dodatočné tipypodlaha / koberec; štrbina; Kefa na nábytok, kefová hlava

Samsung SC6573 Vysávače Recenzie

dôstojnosť

 • Trakčná sila, hmotnosť, pohyblivosť, pomer cena / kvalita

nedostatky

 • dizajn by bol zábavný)

komentár
Používa sa niekoľko rokov. Nahradil tašku (Roventa, model si nepamätám, s trojuholníkovou tryskou). Rozdiel v trakcii je nebo a zem. V porovnaní s ním sa vreckový vysávač vôbec nemohol vyrovnať s priamymi povinnosťami. Nízka hmotnosť, veľkosť, silikónové zvlnenie a ovládanie rukoväte umožňujú použitie všade a všetko - dcéra 5 rokov dokonca očistí vlastnú izbu)). Veľmi pohodlné - stlačil som tlačidlo, vytiahol kontajner, otrasil odpad a to je všetko. Počas opravy (veľké - 3 mesiace špina a prach v stĺpci) ho zabil, pretože používa sa ako stavebná (za to nestojí, ale nemá zmysel kupovať stavebné peniaze na majetok). mb bolo možné to opraviť, ale neobťažoval, pretože motor bol zakrytý prachom a najpravdepodobnejšie bol zasiahnutý. Teraz (po ukončení opravy), po preskúmaní prehľadov a charakteristík nových vysávačov, som si uvedomil, že kardinál (nebral do úvahy drahé modely) nedávno prišiel na svet týmto smerom a nič nenapadlo, že tento vysávač bude opäť v prevádzke. v našom byte.
Gromyko Sergey, 2013-12-30 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vysoký sací výkon s nízkou spotrebou energie. Ovládanie výkonu je hladké, na rukoväti. Malé, ľahké, s vertikálnym parkovaním, relatívne tiché. Pohodlné čistiace filtre, bez spotrebného materiálu.

nedostatky

 • Vertikálne parkovanie nie je dostatočne stabilné. Turbo kefa na linoleum hluku. Šnúra je rana slabo, musíte narovnať a tlačiť.

komentár
Všetko, čo je uvedené v zásluhách, okrem kontroly na rukoväti, boli povinnými kritériami pre výber vysávača. Neočakával som, že by som našiel taký funkčný model za tak malú cenu. Veľmi spokojní s výberom.
Sila nasávania je taká, že ľahko zdvíha koberec a dokonca aj linoleum, na bežné čistenie a polovičný výkon. Dokonca aj z dlhosrstého paláca vyvoláva všetky omrvinky v 1-2 prechodoch, čistenie je oveľa rýchlejšie. Zapnutie napájania je postupné a nastaviteľné na rukoväti, od 0 do 380, zvuk nevystraší ani naše malé dieťa ani mačku, okrem toho samotný vysávač nie je zvlášť hlasný. Zberač prachu je veľmi priestranný, nie je úplne jasné, prečo taký obrovský, pre obyčajný byt je zjavne príliš veľa, aj keď ušetríte na týždeň. Počas práce sa prach nevydáva, ak pravidelne čistíte filter tenkého čistenia.
Kvalita je tiež potešená.
Záver. Predtým som naozaj nemiloval vysávanie, teraz je to skutočné potešenie, pretože všetko je jednoduché, rýchle a jasné.
anonim, 2013-12-28 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Malé veľkosti, dokonale nasiaknuté, nečistoty z nádoby ľahko odstránite

nedostatky

 • Hadica sa neotáča, preto je niekedy skrútená, napájací kábel je príliš krátky - často musíte vymeniť zásuvky (používané vo veľkom súkromnom dome a pravdepodobne nebudete potrebovať viac bytu)

komentár
Kúpené za 3800, náklady sú oprávnené. Porovnávam s vysávačmi LG a Electrolux, v tých vysávačoch hepa je filter v samotnom odpadkovom koši, a po každom čistení je silne znečistený, prirodzene po čistení sa neponáhľam umyť, a ešte viac preto, že potrebuje dlho schnúť, Ukazuje sa, že je vždy špinavá. A v tomto vysávači - krása, dostal vysávač - to všetko potriasol a pripravený! Čo sa týka trvanlivosti, nemôžem nič povedať, pretože Nepoužívam dlho. Kvalita zostavovania je dobrá, nič nezmizne, žiadne vrčanie, žiadna vôľa ...
Miroshnikova Natalia, 2014-11-25 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Výkonný, ovládanie na rukoväti rúry, jednoduché čistenie, atď (všetko, čo potrebujete) ... To bolo opravené v byte, vlna z dvoch koshakov, v závere pol roka bol použitý na stavenisku - nasávané piliny, suché nečistoty.

nedostatky

 • Dýza, teleskopická rukoväť a vlnitá rúrka sú posiate troskami väčším ako 5 mm (s veľkým počtom). Po 1,5 roku prevádzky doma bolo potrebné rozoberať zástrčku z vlnitej rúrky (kde sa pripája k vysávaču) a spájkovať kontakty, pretože všetky prvky boli v hrdzi (hoci v tomto bode by všetko malo byť pokryté minimálnym zinkom)

komentár
Potom, čo bol používaný po dobu 3 rokov, to zlyhalo - čepele zlomil (oni leteli zo všetkých trhlín v podobe malých kovových fragmentov). Úplne som rozobrala vysávač, ukázalo sa, že mechanizmus lopatiek (ktorý sa dá nazvať - ​​odstredivka) je pevne spojený s elektromotorom. Samostatne, taká náhradná jednotka stojí viac ako 2000 rubľov ... Po prečítaní recenzií som si uvedomil, že toto je hlavná príčina poškodenia vysávača tohto modelu. A všetky škody vzniknú po záručnej dobe, štandard je asi 3 roky. Žiadne čistenie jednotky vo vnútri pomôže - kov lopatiek sa zlomí rovnako (zrejme tak premyslený). Všetko v koši, s výnimkou šnúry do 5 metrov (urobím predlžovací kábel), teleskopickú rukoväť a trysky (vhodné pre nasledujúci vysávač).
Alexej Lexa 2014-07-10 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Kúpil toto vákuum presne pred rokom. Píšem recenziu, ktorá nie je pod dojmom jeho prvých testov, ale už ju primerane analyzujem vo svojej práci.
 • Čo môžem povedať: výkonný vysávač, nikdy som si nemyslel, že v mojom jednoizbovom byte (+ aj vysávač kuchyne, chodby a kúpeľne) by mohlo byť toľko prachu, špiny, vlasov a mačiek. Predtým tam bol vysávač s taškou, a tak toľko prachu padol do neho pol roka, a to jeden pre jedno čistenie (I vákuum raz týždenne, ale majte na pamäti, že som zametať každý deň). Pracuje ticho, po tom, čo ten starý bol prekvapený takou tichou prácou. Samozrejme, keď sa penový filter upchá prachom, začne sa nasávať horšie a vytvára hluk, samozrejme, viac. Ak je čistý, dobre nasáva pri polovičnom výkone (zdvíha koberce) a keď je filter špinavý, cíti sa, ako keby sa nedokázal vyrovnať s takmer plným výkonom, takže čas od času, keď máte pocit, že výkon klesol, filter umyte.
 • Zberač prachu je priehľadný, môžete okamžite vidieť, kedy je potrebné ho vyčistiť, posypať nečistoty po každom čistení (len pre estetiku :-)) To nespôsobuje umývanie nepohodlia, všetko je jednoduché a rýchle prať pod tečúcou vodou. Jednoducho odstránené a vložené.
 • Rúra je pohodlná, záhyby a zaberá minimálny priestor. Tiež sa mi páči ovládanie - úroveň výkonu na rukoväti sa nemusí viac ohýbať.
 • Všetky časti sú odolné, nie sú krehké, je jasné, že kvalita konštrukcie je vo výške. V prípade, po roku používania, sa objavili malé škrabance, ale z toho nebudete unikať, zaklopáte na roh, potom budete háčik niekde inde. Ale nedajú sa vidieť, ak sa nepozeráte pozorne, farba je krásna - zrelá čerešňa (na fotografii nie je taká, len červená)

nedostatky

 • Som osoba, ktorej vzhľad, aj keď vysávač, ktorý je v skrini, nie je na poslednom mieste. Nenašiel som žiadne chyby v tomto vysávači. Ale môj otec hovorí, že kontrola na rukoväti je stále nespoľahlivá, zlomí sa a nebude opravená, to isté sa hovorí o pripojení potrubia k samotnému vysávaču (existujú dva kontakty). Ale nemyslím si, že v blízkej budúcnosti sa niečo zlomí, všetko bude odstránené opatrne a pohodlne, takže sa musíte niečo pokúsiť zlomiť.

komentár
Zahrnuté sú 2 trysky, ale ja ich nepoužívam, stačí prepnúť kefu na koberec a na podlahu. Kefa ide dobre všade, dnes sa aj vysávanie pavučín na stene ukázalo ako pohodlné.
Tento vysávač sme kúpili za podiel v obchode s elektronikou za 2,990 rubľov, stálo to okolo 5 tisíc bez zľavy, nedávno ho chytili v obchode a jeho hodnota zostala 5 tisíc, takže som s nákupom spokojný a nemôžem pochybovať odporučiť, a ak máte stále pochybnosti - kúpiť alebo nie, neváhajte, kúpiť!
Tanya Tanya, 2013-10-07 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Ovládanie výkonu na rukoväti, 5 kefiek, veľké kefy majú upínacie prípravky na parkovanie vysávača, dve parkovacie polohy, ľahko sa čistia. Tam je kefa zbierať zvieracie chlpy. Pohodlná činka.

nedostatky

 • Niekedy v modeloch 2010-2011 došlo k výrobnej chybe v kontajnerovej zostave (stredná časť mohla byť zle prilepená, jedna musela byť odlepená lepidlom a znovu nalepená na novú) - fixovaná v nových modeloch (teraz skrutky). Silná a krátka špička na štrbinovej kefke (v porovnaní so sovietskym vysávačom Uragan-M).

komentár
Tri vysávače boli zakúpené v rokoch 2010, 2011, 2013 pre tri rodiny. Vysávače fungujú skvele.
Frekvencia čistenia filtra, ktorý je pod zberačom prachu, závisí od nečistôt. Sací výkon je veľmi dobrý, cena je primeraná av súlade s kvalitou.
yugov-max, 2013-03-04 ohodnotenie 5


Loading...