Popis skrutkovača Bosch GSB 13 RE (SGP)

Skrutkovač Bosch GSB 13 RE (SGP) - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
vymenovanieskrutkovač
Typ nástrojaotras
Typ kazetykľúč
Počet rýchlostí1
jedlozo siete
Priemer skľučovadla1,5 - 13 mm
Max. úderov za minútu44800 úderov / min
Max. voľnobehu2800 ot./min
Maximálny krútiaci moment10,8 N · m
Spotreba energie600 W
Max. priemer vŕtania (drevo)25 mm
Max. priemer vŕtania (kov)10 mm
Max. priemer vŕtania (betón)13 mm
Funkcie a funkcie
Prevádzkové režimyvŕtanie
príležitostireverzná, elektronická regulácia rýchlosti
Ďalšie informácie
vybavenieprídavná rukoväť, hĺbkomer, blokovacie tlačidlo
Rozmery (LxW)266x180 mm
závažia1,8 kg
Kompletná sadaprídavná rukoväť, obmedzovač hĺbky vŕtania
rysykrajiny výroby - Rusko

Recenzie skrutkovačov Bosch GSB 13 RE (VIZ)

dôstojnosť

  • Malý Je možné vidieť, že kvalita. Pohodlne leží v ruke. jasne funguje spúšťač. Používa sa ako skrutkovač. Betón normálne vŕta na bubeníka. Profesionálna séria Bosch.

nedostatky

  • Neexistuje žiadny malý kufor. Hoci box je celkom pohodlné.

komentár
Skvelé cvičenie za vaše peniaze. Stálo ma to 1,817 rubľov. Spokojný. Odporúčame pre domáce použitie.
mkail, 2010-01-29 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Propagovaná značka, ergonómia. Nízka hmotnosť, vysoký výkon. Samonapínacie skľučovadlá.

nedostatky

  • Cenovka pre časti. Oficiálna služba Boshevského musí zomrieť !!!

komentár
Vŕtacie kladivo Bosch GSB-13 RE. Zakúpené 11.2006 g, zomrelo 04.2010g. Pracujem ako montér nábytku, skúsenosti - 42 mesiacov.
GSB je kompaktný, ľahký, výkonný a ergonomický. Samonapínacia kazeta vám ušetrí veľa času na výmenu vŕtačky. Postupom času sa upcháva cementovým prachom a začína sa zasekávať, ale ľahko sa ošetruje pomocou WD-40.
GSB bol zabitý 3 roky. Je to veľa alebo trochu? Ak pracujete non-stop, t. každý deň sa každá oprava vŕtačky stane nerentabilnou, budete si musieť kúpiť novú a ten najlepší starý bude vyhodený z okna!
Boschservice je niečo úplne neznesiteľné. V Samare, Makitaservisov-4, Khitachevsky-3, Boshevsky-1. Nedostatok konkurencie poškodzuje: Nikto iný Bosch neopravuje, pretože s tým nie je nič iné - náhradné diely Bosch. Kategoricky nie sú spokojní so službou a veľa sťažností sa nahromadilo na spoľahlivosť zariadení.
Švajčiarska vŕtačka GSB. Som sklamaný svojou kvalitou. Či už je to čínština alebo ruština, vo všeobecnosti by bola tma.
Servis Bosch v poslednom mesiaci záruky nezistil žiadne nedostatky, stratil peniaze za roztrhnutú kameru a diagnostiku / čistenie / mazanie. A je potrebné ich strčiť nosom do knihy stodoly: „Umyte si z vrtáku cementový prach, ktorý sa už rozpadá!“. Oni sami nevidia tento bod prázdny.
Ale čo bol vrták špinavý, tak to zostalo. Hanba! A ja som si povedal: „Už nebudem kupovať a používať Bosch. Keď si vezmem tento, jednoducho ho vyhoďte. “ Po 2,5 mesiaci sa GSB začala správať, keď služba (záruka už skončila) náhle zistila poruchy: držiak statora / rotora / ventilátora / kefy - hlúpo celý celý vrták okrem kazety, puzdra, prevodovky, spínača a šnúry ... Plus diagnostika a prevádzka. Celkom neprišiel lacnejší ako nový vrták. Zostáva len hlúpe sa smiať. Zbohom, Bosch. Presnejšie, zbohom navždy.
Počas 3 rokov prevádzky sa kamkordér napájacieho kábla dvakrát roztrhol a prepínač spätného chodu sa zmenil 1 krát. Zdroj je veľmi likvidný, pretože vŕtačka neporazila / neklesla, nepotápala sa a neprehrievala, pravidelne odovzdávala protoshit oficiálnej službe.
zazick2, 2010-09-03 ohodnotenie 4


dôstojnosť

  • Skvelé auto. Mnohokrát sa ho snažili použiť ako perforátor a tlačili proti opačným stenám. Samozrejme, nič z toho nebolo pochopiť, že to nie je puncher! Ale vŕtačka mohla odolať takýmto nákladom až do úplného zastavenia. "Ľahké" stenové materiály a kovy, to vŕta bez ťažkostí. Vďaka nastaveniu otáčania a tlačidla „s postupným stláčaním“ je stroj pohodlný a mal by sa používať ako skrutkovač. V práci je tiež potrebná prídavná rukoväť a obmedzovač dorazu. Nezaznamenal som výrazný ohrev trupu ani pri maximálnom zaťažení.

nedostatky

  • Po 3 rokoch zlyhala elektrická inštalácia v oblasti rukoväte vrtáka. Sám demontoval prípad, drôt je mierne skrátený. Viac zo systému sa nepodarilo.

komentár
Je škoda, že neexistuje žiaden prípad. Nie je veľmi vhodné umiestniť vrták do krabice a premiestniť ho z miesta na miesto.
Scorprus, 2009-05-13 ohodnotenie 4


dôstojnosť

  • Prof. Séria Bosch. Ľahký, malý, výborný plast, dobrá montáž (rusky).

nedostatky

  • Plynulé nastavenie otáčok iba stlačením spúšte, to znamená, že na spúšti nie je žiadne koliesko na nastavenie otáčok, ako tvrdo stlačíte, s takou rýchlosťou sa točí, nie je veľmi vhodné, keď sú potrebné nízke otáčky. Je veľmi jednoduché prepínať režimy z vŕtania na vŕtanie s kopom a späť, ak sa dotknete trochu a máte iný režim, môžete to sťažiť.

komentár
Napriek týmto nedostatkom mi vrták úplne vyhovuje.
Denisov Michael, 2013-10-03 ohodnotenie 5

Pozrite si video: Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač GSB 14,4-2-LI Professional (Február 2020).

Loading...